Share
Go down
avatar
Redzinalds
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

Sponsoru lietas

on Svētdena 17 Februāris 2008, 21:38
Parunaju ar gudru cilveku, kurs butu gatavs palidzet ar vestules izveidosanu prieks sutisanas uznjemumiem, par iespeju sponsoret loksavejus vai klubu.

jautajumi uz kuriem nepieciesama skaidra atbilde ir
autājumi, uz kuriem nepieciešamas atbildes, lai sponsorētu lokšaušanu.

Pieņemsim, ka ir uzņēmums, kurš gatavs atbalstīt lokšaušanu.

1. Vai atbalstot nozari kopumā ir iespējams saņemts lielāku publicitātes atdevi nekā atbalstot atsevišķu sportistu? ( Piemērs. Kamaniņu braukšanā – Viessman un Auto Īle)
2. Vai ir iespējams defīnēt garantijas gada sponsorēšanas budžetam atkarībā no tā lieluma? (Publicitātes reitiga punktos vai jebkurā citā izmērāmā veidā).
3. Izvietojot savu reklāmu uz lokšāvēja, kurš tiek atbalstīts. Kuras vietas ir vairāk un mazāk efektīvas? ABC
4. Vai ir jebkādas garantijas tam, ka sasniedzot ievērības cienīgu rezultātu tiks pienācīgā veidā paziņots ziņu aģentūrām un masu mēdijiem?
5. Kas ir ievērības cienīgs rezultāts šajā sporta veidā?
6. Kā par sasniegumiem tiek informēti masu mediji un ziņu aģentūras?
7. Vai ir iespējams pārņemt vai organizēt no jauna kādas lokšaušanas sacensības vai ieviest sponsora vārdā nosauktu kausu?
8. Vai eksistē visu iespējamo sadarbības veidu cenrādis.
9. Vai ir iespējams iegūt informāciju par to, kā pasaulē uzņēmumi izmanto iespēju reklamēties saistībā ar lokšaušanu.
10. Vai ir iespējams norēķināties ar uzņēmuma produkciju, ko lokšaušanas federācija pati realizēs un iegūs nepieciešamos līdzekļus?

Vai tiek informeta LETA par dazadam aktivitatem? vai vispar ir kada sadarbiba ar presi?


Ar dzilju cienju
Redzinalds Pucko
r.pucko@gmail.com
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6243
http://www.archery.lv

Re: Sponsoru lietas

on Pirmdiena 18 Februāris 2008, 10:38
Jā... Dažš ir pieķēries sāpīgai tēmai... Uz visiem Taviem jautājumiem atbilde ir JĀ!!! Un visu var regulēt ar sponsorēšanas līgumu. Bet ņemot vērā mūsu pieredzi un jo īpaši pēdējos "partijas un valdības" lēmumus - parādi man kaut vienu potenciālo sponsoru, kurš nekādi nav saistīts ar mūsu kluba biedriem??? Nav!!! Un nevar būt!!! Valsts par mazu... Līdz ar to - interešu konflikts! Utt, un tā joprojām... Tādēļ es i nedomāju saspringt! Piedod, neticu!!!

Bet kaut kas ir jādara! Sports pats par sevi nekad nav pelnījis un nevar pelnīt!!! (es nerunāju par atseviķu sporta veidu favorītiem-profesionāļiem) Es piedāvāju šo jautājumu pacelt citā līmenī - mēs nelūdzam palīdzību, MĒS AICINAM UZ SADARBĪBU!!! Jums ir nauda, mums vajadzīgā manta, pakalpojums, da jebkas, kas varētu palīdzēt kluba un sporta veida tālākai izaugsmei??? Laipni lūgti! Mums ir demokrātisks sporta veids, kurš nešķiro pēc dzimumiem, vecumiem, reliģiskās pārliecības vai citādi!!! Mums ir inventārs, mums ir IESPĒJAS dot to, ko praktiski nevar neviens cits - atgriezties bērnība, iespēja īstenot SAVU SAPNI, iejusties Vinetu, Robina Huda vai cita senatnes varoņa ādā!!! Un ja ir gribēšana - uz priekšu! Kā saka - mums ir varēšana un par cenu vienosimies!!! Un šai gadījumā cena var būt arī XXX firmas uzlīme mūsu formas tērpa (gandrīz) jebkurā vietā... Nav svarīgi, viens cilvēks, ģimene, draugu grupa, darba kolektīvs, partija - jebkurā gadījumā indiāņu spēles brīvā dabā, ar ugunskuriem, "medībām" un mielastu būs viens jūsu dzīves neatkārtojams SUPER NOTIKUMS!!! Bet par saņemto atlīdzību vēl kāds bērnelis bezmērķīgi neklaiņos pa ielām, nenīks pie datora, beigu beigās nemaisīsies pieaugušajiem pa kājām, kāds talantīgāks varēs parādīt zobiņus visai pasaulei utt... Tpu! Vesels sprediķis atkal sanāca!!! Īsāk - domu saprati! Un lai IZDODAS!!!

P.S.LIELAIS PALDIES mūsu atbalstītājiem - bez viņiem nebūtu ne panākumu, ne šī sporta veida, ne Olimpisko spēļu, nekā!!! Un Jūsu logo vienmēr rotās mūsu mājas lapu, sacensību laukumus un iespēju robežās formas tērpus!!! Un tikai pateicoties Jums mēs varam atļauties izteikt šādus piedāvājumus!!! PALDIES!!!

_________________
Latvijas kauna traips! gangpunch
avatar
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2291
http://aim.archery.lv

Re: Sponsoru lietas

on Trešdiena 05 Marts 2008, 10:45
Redzinalds rakstīja:
Vai tiek informeta LETA par dazadam aktivitatem? vai vispar ir kada sadarbiba ar presi?

tagad tiek informēta. darbojamies. rokam, rokam un vēlreiz rokam Smile

_________________
Field archery forever!
Sponsored content

Re: Sponsoru lietas

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā