3D animals from EBHC2008

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

3D animals from EBHC2008

Post  Viesis on Otrdiena 19 Augusts 2008, 21:43

Privet!

EBHC2008 kasutuses olnud "loomaaeda" saab vaadata aadressil http://picasaweb.google.com/tartuvibuklubi
kaustas 3D animals.
Na pradasu pastavili sveri ot EBHC 2008. Sveri moshna videt po aadressu http://picasaweb.google.com/tartuvibuklubi v papke 3D animals
Loomad on üldiselt heas või väga heas seisukorras ning ressurssi jagub neil veel küllaga.
Sostajanje sverei horoshaja i ressursa hvatajet.
Hinnasula sõltuvalt loomast (ennekõike suurusest) jääb vahemikku 20-70%.
Skidki po cenam budut 20 70 protsent
Koos loomaga kaasa kinnitusrauad.
V meste sverjami bududt stershini dlaj krepesha

Samuti saadaval veel mõned 100x100x20 cm kergmatid koos jalaga; kaasa tagavaraks vahetatav südamik, hind 2000.-EEK.
Takshe jest neskolko shitov 100*100*20 cm ljohkih v meste noskami + sapasnoi tsentralni tsjast stoimost 2000 EEK

r/v markerid 100 EEK/tk, samuti rajatähistust (STOP, nr. , gr. suunaviit jne) koos jalaga.
Nesrsheveika markeri 100 kron stuka i rasnije markeri dlja trassi( stop, leva , prava, grupa, idt.)

Pakkumisel ka 2 alumiiniumraamil Pop-Up telki 3x3m (radade telgid, üleval olnud ainult EBHC-l), sinist värvi. Hind 7900.-/tk.
Takshe prodojotsa dve polotki na alurame 3*3 metra, svet sinni, polusovali na EBHC tolko. 7900 kron odna

Kellel tõsine huvi, kirjutage priit@vibu.ee soovidest, saadan täpsema hinnakirja. Ja nagu ikka- hulgiostjatel hinnaeelis;)))
U kovo jest ineres, te mogut pishat po email aadressu priit@vibu.ee i on otprovit pricelist selajuhsim.
Kto kupit optovom, tamu po polshe skidki.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: 3D animals from EBHC2008

Post  Pēteris on Trešdiena 20 Augusts 2008, 12:13

Man ir doma kaut ko iegādāties priekš sevis. Sapratu, ka pērkot lielākā daudzumā iespējamas atlaides. Vai vēl kādam ir interese - varētu kooperēties.

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 20 Augusts 2008, 12:25

Nu nezinu, nezinu, ja pa sašautu vairogu prasa 90Ls... scratch un par nojumi 355Ls scratch jāpaskatās cik tad maksā jauns study Pēteri, ja uzzini cenas tiem zvēriem dod ziņu - es paskatīšos cik maksā jauni... study

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 26 Augusts 2008, 00:50

Es ieinteresējos par zvēru pirkšanu un esmu gatavs iet "doļā". Patreiz esmu dziļi jo dziļi iegrimis Gaiļezera purvā tāpēc ļaudīs nerādos. Vai cenas ir zināmas un vai tās ir pievilcīgas? Biju spiests reģistrēties no jauna ar citu vārdu jo iepriekšējo nevarēju atcerēties. Tas pats Juris kas ar Mārtiņu.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 26 Augusts 2008, 08:05

Juri kontaktējies ar Pēteri. Viņš ir inicators. Cik saprotu arī Andris ir ieinteresēts, Veiko un citi. Var jau būt, ka jums izdodas. Es atturos. Vēl joprojām uzskatu ka vispirms jāsapērkas vieglie vairogi un pēc tam animālie zvēri komplektā ar segto piekabi (kurā arī tos lopus glabāt) un džipu ar ko to piekabi pa mežiem vazāt... :alien: :pig: :alien: :cat: :pig: :cat: :alien: archery

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena 26 Augusts 2008, 08:31

Izskaidrošu savu viedokli. Ja nevaram atrast sponsoru, lai iegādātos zvērus visai trasei komplektā ar piekabi un džipu, tad varam mēģināt izbraukt ar personīgo ieinteresētību.
Tie, kas vēlas iegādāties 3D savai lietošanai, saskaņo pērkamo lopu asortimentu tā, lai iznāk vismaz puse trases t.i.14 gabali. Savu daļu katrs var lietot un uzglabāt pēc vēlēšanās. Kad organizējam sacensības, iemet savā mašīnā un brauc uz iecerēto vietu.

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 26 Augusts 2008, 22:58

Pēteri, varbūt tu vari aptaujāt interesentus, un tad tiem kas ir ar mieru piedalīties zvēru pirkšanā, varētu piesviest attiecīgo opciju. Piem., ja nauda 14 zvēriem ir tik un tik tad to sadalīt uz galviņām un izvēlēties attiecīgo zvēru kategoriju. Apgrūtinājums- kopīpašums. Ja katrs grib pirkt savus zvērus, tad kādam vajadzētu uzņemties tos izsvaidīt pa kategorijām un gaumēm. Protams ka Edžum kopaina labāk redzama un varbūt pagaidām karstu nevajadzētu strēbt. Varbūt ka ieguvums nemaz tik vērtīgs nav. Bet ja tauta izrādīs interesi, es piedalos.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Trešdiena 27 Augusts 2008, 14:29

Diemžēl ieinteresēto t.i. maksātspējīgo īpaši daudz mums nav. Patreiz nodarbojos ar interesentu apzināšanu. Varbūt uz manu privāto pastu varētu atsūtīt ziņu uz kādu summu Tu būtu gatavs parakstīties.

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 29 Augusts 2008, 21:28

Pēteri! Dari lūdzu otrādi - izštuko kādus zvērus vajag, saskaiti cik tas maksā, sadali uz galviņām (ieinteresēto) un tad skatamies - kuri visu summu nevar pavilkt, tiem jautājam cik var, tiem kas var pavilkt uzliekam apgrūtinājumu par tiem, kuri nevar. Ir vēl viens intresents, kurš pašreiz štuko - var būt paņemt visus 28... Ja viņš izlems, ka ne - es viņam piedāvāšu pievienoties jūsu bariņam!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Pirmdiena 01 Septembris 2008, 12:36

Lētākais variants man sanāk 1840 eiro. Tad sanāk 14 dažādi lopi:
Dambriedis, lācis, kalnu kaza - 1. grupa
Āzis, lūsis un (speciāli priekš manis) aligators - 2. grupa
Bebrs, ūpis, mednis un ejoša lapsa - 3. grupa
Meža kaķis, pūce, zaķis un, protams, lapsa - 4. grupa
Taču iespējams, ka šie lētākie dzīvnieki ir ļoti sliktā stāvoklī. Bet no otras puses, ja ņem vismaz puskomplektu tiek piesolītas atlaides. Es komplektu piemeklēju no zemāko cenu viedokļa. Citi zvēri maksās vairāk. Jauniem cena sanāk pāri 3000 eiro.

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 01 Septembris 2008, 23:09

Vilks viņu zina ko darīt. Ja tos zvērus redzētu varbūt varētu kaulēties. Smagi savainotus tāpat varēs izmantot tikai vietējām vajadzībām. Bet varbūt tiešām labāk nopirkt jaunus mazos vairogus un maukt pa papīra zvēriem, bet 3D zvēru katrs sev nopērk pats kādu grib un ja vajag uz mačiem, atved līdzi. Bet varbūt viss jādara otrādi. Es pats varētu apmēram atļauties pa zvēram no katras kategorijas.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena 02 Septembris 2008, 09:48

Bildes var redzet interneta. Bet, ja pirksim, noteikti ari apcamdisim preci.....

Pēteris
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 02 Septembris 2008, 14:22

Nu tad tagad jāsaskaita cik ir gribētāji pirkt, jāsadala summiņa uz galviņām un uz priekšu!!! Jāņem vērā, ka zaķus, kaķus vajag pa diviem kā minimums - tātad 4 pircēji būs kā bankā, no katra pa 500Euro (lai sanāk transportam un papildus kaķiem, zaķiem) un lieta darīta! Bet ja salasās visi 8 gribētāji, tad pa kādiem 450-470Eiro un sanāk pilns komplekts... Kā teicu viens man jau ir padomā (potenciālais pircējs) un izskatās, ka vēl vienu pierunāšu...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 02 Septembris 2008, 23:52

Pasācienam esmu gatavs. Tikko nobriest situācija, dodiet ziņu.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 03:58

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu