FITA Jarvakandi Open 2012 [10-12.08.2012]

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

FITA Jarvakandi Open 2012 [10-12.08.2012]

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 23 Jūlijs 2012, 10:23

Tātad - pēc 3 nedēļām notiks Baltijas nopietnākie vasaras sezonas mači - Jarvakandi Open. Tiem, kam ir jelkādas ambīcijas uz starptautisku karjeru - šis ir tuvākais un lētākais variats, kur tiešām izbaudīt nopietnu sacensību līmeni, jo parasti Jarvakandos sabrauc ne tikai lielākā daļa stiprāko Baltijas lokšāvēju - bet arī Somi, Zviedri un nereti arī citi. Un sportiskais līmenis ir maksimāli augstākais, ko Baltijā ir iespējams izbaudīt. Arī šogad dalībnieku sastāvs solās būt ļoti spēcīgs, jo klāt būs liela daļa reģiona šāvēju, kas centīsies remdēt sāpes par nenokļūšanu Olimpiādē. + vēl jau "slavenais" vakara bārbikjū un stafetes :-)

Tas tā - ievadam.

Ielūgums jau ir publicēts archery.lv mājas lapā:

http://www.archery.lv/images/stories/ielugumi/InvitationJarvakandiopen2012.pdf

Un es esmu sarunājis ar Siret, ka, lai mums katram atsevišķi nav jāviec starptautisks pārskaitījums - es savākšu dalības un dzīvošanas naudiņu no visiem gribētājiem - un nosūtīšu to viņai visu kopā. Dalības maksa līdz 1. augustam ir 30 EUR. Pēc tam 40, uz vietas 50. Tā kā gribētāji - vai nu satiekat mani teniņā, vai sazvaniet 26761865 vai japsitis@inbox.lv un Jums dzīve būs vieglāka. Protams - ja es Jums nepatīku, varat organizēties paši :-)

Janis

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: FITA Jarvakandi Open 2012 [10-12.08.2012]

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 23 Jūlijs 2012, 10:52

Vēl pāris lietas - Edžus šoreiz, cik vakar sapratu, nebūs Māte Glābēja, kas visu vietā visu izdara un visus aizved utt. līdz ar to šoreiz ir iespēja izcelties citiem. Ar izcelšanos es saprotu komandas biedru uzmundrināšanu - aizvešanu - palīdzēšanu utt. Tā kā uz priekšu draugi. Sāku veidot sarakstu:

1. Jānis Apsītis RM Amazones LAT - 1 nakts kopmītnē - 30 EUR (Samaksāts par dalību)
2. Roberts Daukšte RM Amazones LAT - 2 naktis kopmītnē - 30 EUR (Samaksāts Robertam) - stūrē
3. Jeļena Kononova RW Amazones LAT - 2 naktis kopmītnē - 30 EUR (Samaksāts Robertam) - brauc ar Robertu
4. Digna Ropina RW Amazones LAT - 2 naktis kopmītnē - 30 EUR (Samaksāts par dalību) - brauc ar Robertu
5. Anete Kreicberga RW Amazones LAT - 2 naktis kopmītnē - 30 EUR (Jāmaksā) - brauc ar Robertu
6. Māris Lapins RM Amazones LAT - 2 naktis kopmitne - 30 EUR (Samaksāts) - brauc ar Alekseju
7. Aleksejs Spuris RM Amazones LAT - 2 naktis kopmitne - 30 EUR (Samaksāts) - Stūrē
8. Daniels Borisenko CM Amazones LAT - 2 naktis kopmitne - 44 EUR (Samaksāts par dalību un dzīvošanu)

+7 EUR par katru nakti kopmītnē.

Es Jūs visus esmu pieteicis. Tiem, kas nav man naudiņu atgādājuši vēl - es paļaujos, ka nepiečakarēsiet.

J.

(diemžēl braucu atsevišķi 6dien no rīta no čuhņas - šoreiz laikam nevaru arī nevienu aizvest/atvest, ja vien kāds nedzīvo Smiltenē :-) )

Pēdējo reizi labojis Janis Apsitis Ceturtdiena 09 Augusts 2012, 08:41; labots 6 reizes

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 23 Jūlijs 2012, 11:04

Apstiprinu! Twisted Evil Šoreiz esmu apsolījies tieši šais datumos Vilistera k-gam palīdzēt ar sacensību organizēšanu.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Pirmdiena 23 Jūlijs 2012, 11:27

Teorētiski un praktiski aizvešana/atvešana ir svarīgākais jautājums. Un ja neviens neaizvedīs/neatvedīs, tad arī liela vai maza daļa nebrauks.

Ir kāds, kas tomēr būs tik labs/laba un brauks un aizvedīs/atvedīs? Man ir vienalga kurā dienā, galvenais, ka es nokļūstu galā, jo tālāk tiktu galā pati.. Būtu labi, ja kāds to arī šeit ierakstītu, jo tad varētu apsvērt tādu iespēju kā dalību šajās sacensībās..

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 24 Jūlijs 2012, 18:24

Aleksejam ir mašīna, Oksim ir mašīna, Dignai ir mašīna, var būt kāds no jauniņajiem ar mašīnu parakstās... Organizējaties, organizējaties, esiet jau no autiņiem ārā!!! Very Happy Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Trešdiena 25 Jūlijs 2012, 01:25

Aleksejs saka, ka viņš nebraukšot pats kā vadītājs - dārgi iznāk un viņa pakaļa nav pieradusi tādai slodzei.

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 25 Jūlijs 2012, 10:45

Pilnīgi piekrītu Edžum. 100%

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Roberts Daukste on Trešdiena 25 Jūlijs 2012, 15:36

Es braucu 100%

Mašīnā 4 vietas (sliktākajā gadījumā 5)

1. Roberts Daukste
2. Jeļena Kononova
3. Anete Kreicberga
4. Digna Ropiņa
5. Māris Lapiņš vai Aleksejs Spuris
Izbraucu no Rīgas piektdien 10.08.12, +- ap pusdienlaiku (12:00 - 13:00)
Jautājumu gadījumā zvanīt vai rakstīt uz +371 29376564

Pēdējo reizi labojis Roberts Daukste Pirmdiena 30 Jūlijs 2012, 11:50; labots 4 reizes

Roberts Daukste

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Hoyt Formula HPX + F7, 72", 36#, X10 550
Piereģistrējos : 12.10.10
Postu skaits : 10

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 25 Jūlijs 2012, 15:53

Lieliski. Tad tikai līdz 31. jūlijam tiekam skaidrībā un samaksājam un gatavojamies sacensībām. Tā kā saprotu, ka ir vismaz vēl 1 vai 2 jauniesi, kam nav ar ko aizbraukt - vai kāds vēl nevēlas braukt ar mašīnu?

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 30 Jūlijs 2012, 10:30

Sveiki ļaudis. Vai tiešām šis ir viss un neviens vairāk uz Jarvakandi neplāno doties?

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 30 Jūlijs 2012, 11:48

Tomēr ir mūsu vidū uzņēmīgi ļaudis.

Liekas vismaz viena komanda RW ir nokomplektēta, un tuvojamies arī veselai RM komandai.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 30 Jūlijs 2012, 13:38

Dear archers,

Jarvakandi Open will take place on 10.-12. August 2012.

Please register in next 3 days and entry fee will be 30 euros.
If you have ever been in Jarvakandi Open then you know how much you will get for this 30 euro Smile

You haven't been in Jarvakandi Open?
Well, it is about time to do it!

10th August is official practice (you do not have to shoot, if you dont't want to).

You can check more information, including the list of registered archers, on a webpage www.archery.ee

There still are rooms available in our school's hostel - I will put a list of free rooms online later today.

Best regards,
Siret Luik

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 10 Augusts 2012, 12:16

Pēc konsultācijām ar kluba vadību un kluba interesēs ir pieņemts lēmums par sekojošiem komandu sastāviem Jarvakandi Open.

AMAZONES LATVIA RW

1. Anete Kreicberga
2. Jeļena Kononova
3. Digna Ropiņa

AMAZONES LATVIA RM

1. Jānis Apsītis
2. Roberts Daukste
3. Māris Lapiņš vai Aleksejs Spuris*

(Māris un Aleksejs piešaudes vakarā izšauj atlases turnīru. 3x6 bultas (kopā 18 bultas no 70m) - lielākās summas ieguvējs piedalās abās (RM un MIX) komandās. Tiesā - Roberts Daukste. Viņa lēmumi nav apstrīdami.)

AMAZONES JURMALA LATVIA MIX

1. Jānis Apsītis
2. Anete Kreicberga

AMAZONES LATVIA MIX 1

1. Roberts Daukste
2. Jelena Kononova

AMAZONES LATVIA MIX 2

1. Digna Ropiņa
2. Māris Lapiņš vai Aleksejs Spuris (pēc atlases turnīra rezultātiem)

Lai mums visiem veicas.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 11 Augusts 2012, 08:45

Sadodiet visiem!!!!

pump

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 13 Augusts 2012, 09:26

Tradicionālā atskaite pēc "ārzemju" mačiem.

Pirmkārt - galvenais, ka esam visi sveiki un veseli aizbraukuši un atbraukuši. Par to pirmkārt paldies Robertam un Aleksejam, kas uzņēmās šoferu lomu. Bez viņiem nekas no šī vispār nebūtu iespējams.

Par startu.

Kaut sastāvs šoreiz nebija potenciāli spēcīgākais - komandas noskaņojums bija ļoti labs. Piektdienas vakara cīņā - Māris bija izrēķinājies ar Alekseju un iekļuvis RM komandā. Kā vēlāk pierādīja rezultāti - šis rezultāts nebija nejaušs - un tieši Māris nostartēja vislabāk no "jaunajiem" šāvējiem :-).

Kvalificējāmies visi apmēram savu iespēju robežās. Tā kā šāvām vienā maiņā, par citu izpildīšanos man nav ko daudz teikt, jo cīnījos pats uz līnijas. Meitenes manuprāt darīja, ko varēja. Gan Dignai, gan Ļenai liekas normāls rezultāts. Anete kā jau Anete kvalifikācijā izšāva par maz, bet jau uzreiz paziņoja, ka turnīros viss būs ok - un ai cik patiesi bija viņas vārdi.

Māris turnīrus izšāva sev ļoti labi, Aleksejs - nav ne jausmas, Roberts cīnījās ar visu ko vien varēja cīnīties un izšāva briesmīgi - bet to viņš pats zin, un cerams, ka būs ko iemācījies no šīm sacensībām. Danielam negāja viegli, bet prieks, ka viņš vīrišķīgi komandas uzmundrināts cēlās uz augšu un pēc ļoti smaga sākuma, spēja nostabilizēties mērķī, nevis zālē vai kaimiņa mērķī. Tas šoreiz arī bija viņa uzdevums, un prieks, ka izdevās. Cik noprotu pēc kvalifikācijas savu palīdzību piedāvāja labākais un jautrākais somijas kompaktšāvējs - Marko Jarvenpaa - palīdzot pieregulēt Daniela loku. Es pats turpināju cīnīties ar hronisku nespēku un 1205 punkti man personīgi nav ne labi ne slikti.

Turnīri. Sākām ar MIX team. Par spīti ne pārāk spožajai kvalifikācijai, mans un Anetes rezultāts deva summā 2 vietu, un sākām bez cīņas. Cīņa toties bija starp Amazones 2 un Amazones 3 komandām. Un piedevām savā starpā. Skarbi, bet tā notiek. Šoreiz uzvarēja Ļena un Roberts, un liekas Digna skarbā veidā piedzīvoja īstu mācībstundu par to vai drīkst atlikt šāvienu šaujot komandu cīņās. Tas maksāja Aleksejam neizšautu bultu un cīņa bija galā.

Mēs ar Aneti šaujot ļoti labi aizkļuvām līdz pusfinālam, kur par 1 punktu nekrietnā kārtībā zaudējām jaunajai Helenai un Aivo no Jarvakandiem. Pie tam ar rezultātu ar kuru būtu uzvarējuši finālā. Bet skaistākais brīdis bija cīņa par bronzu, kur ar sērijām 37, 35, 34 un 38! labojām Anetes un Eduarda Latvijas rekordu par 2 punktiem. Jāuzsaka Anete, kura pēdējā sērijā ielika divus skaistus desmitniekus. Nu un arī es nebiju zemē metams iešaujot 9 noslēdzošajā šāvienā zinot, ka vajag 8, lai būtu rekords. Tagad mūsu rekords ir vienāds ar Igauņu rekordu. Gandarījums.

Komandās jāuzsaka meitenes, kas līdzīgi līdz pēdējam brīdim cīnījās pret titulētajām Jarvakandi meitenēm ar olimpiādē rūdīto Reenu sastāvā. Puscīņā mūsu meitenes zaudēja tikai 2 punktus un krietni lika panervozēt igaunietēm. Beigās ja nemaldos 195 punkti un 2 vieta.

Ar zēniem mums gāja grūtāk. Ja pirmo cīņu pret zviedriem aizvadījām labi un saspējām pāri par 200 punktiem, tad pusfinālā un un bronzas finālā spēki bija galā. Gan roberts padzīvojās pa zilo, gan Māris izpildīja "Lapingu" un aizlika garām vairogam, gan pašās beigās arī es nespēju sašaut nepieciešamos 10niekus. Rezultātā 4 vieta un NO medaļa. Bet vajadzēja būt trešajiem mierīgi.

Individuāli - Māris labi pacīnījās ar Lottu, bet pie 3:5 pamanījās "Lapinga" stilā atkal netrāpīt mērķī un cīņa zaudēta. Roberts zaudēja Baltijas Čempionam Grossam. Aleksejs arī kautkam zaudēja. Es stabili un ar lielisku mieru ar 25,27,29 uzvarēju vienu no igauņiem un tad pretī stājās mans vecais labais pretinieks Pearu Jakob Ojamē.
Jāsaka kā ir. Sērijas 25,27,29,29,24 diemžēl bija nepietiekami tīrai uzvarai. Shootoff un diemžēl 8 pret 9. Sev man nav ko pārmest, jo 3-4 setā lieliski izvilku maču iešaujot 2 un 3 šāvienu desmitniekos jau redzot, pretinieka lieliskas sērijas - un šī ir tā reize, kad vienkārši pretinieks izrādījās stiprāks.

Meitenes šāva ļoti labi. Digna zaudēja Besi. Anete skaistā labā cīņā šaujot stabili ap 25 sērijā uzvarēja somieti šūtofā (iešaujot 10) un tad zaudēja 2006. gada pasaules labākajai kompaktloka šāvējai no krievijas (kas tagad šauj ar olimpisko loku auklējot savu bērniņu), bet arī tikai pa 1 punktu katrā no setiem. Rezultāta 5. vieta. Labi cīnījās Ļena - uzvarot pirmo pretinieku, un parādot lielisku pretestību sacensību uzvarētājai Reenai (tai skatā trapot 10,9,9 utt). Rezultātā arī 5. vieta.

Kopumā viss lieliski. Tradicionālajā izlozē vēl daži laimējam pa kādam loka šaušanas aksesuāram. A - Jā - tradicionālajā 'Bārbikjū' bija jauka un patīkama ballīte un stafetes, kur draudzīgā gaistonē bija patīkams vakars. Stafetēs bija 2 nozīmīgi rezultāti - Redneks brālis Tomsons no Igaunijas (tas pats kurš pagājušā gadā turēja 2 min rokās Līgu un uzvarēja meiteņu turēšanas konkursā) šoreiz turot Aneti uzrādīja lielisku rezultātu - 6.5 minūtes uzvarot Marko. Un būtu turējis vēl :-). Un protams Māris - savā "Lapinga" stilā aizmeta bultu 2 vai 3 reizes tālāk nekā viņa leišu un somu konkurenti izpelnoties skaļas ovācijas.

Paldies komandai par draudzīgo un izpalīdzīgo attieksmi.
Nākošgad brauksim atkal.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 13 Augusts 2012, 12:17

Labs darbiņš! Twisted Evil Sveicu ar rekordu!!! cheers Nu redz, beidzot arī bez Lapsiņa harumph var mierīgi visas lietas sakārtot!!! labs

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 13 Augusts 2012, 12:37

Paldies.

Var bez Lapsiņa, bet labāk ar Lapsiņu. Tomēr braukt tā, ka vesela klases grīda pilna ar mūsējiem pa nakti un ir gan jaunie, gan vecie ir nedaudz jautrāk. Uz to arī nākošgad jāmērķē. Un jāmēģina saplānot, lai nesakrīt Braslas kauss ar lielākajām Baltijas FITA sacensībām.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 22 Oktobris 2012, 13:28

Oficālie rezultāti

Un vēlreiz sveicam Apsīti un Kreicbergu ar jaunu rekordu MIX komandām!!! cheers