Go down
Jānis Bērziņš jun.
Jānis Bērziņš jun.
Moderators
Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Postu skaits : 946
http://skstiegra.wordpress.lv

Siguldas spieķis 2012-2013 Empty Siguldas spieķis 2012-2013

on Ceturtdiena 13 Septembris 2012, 14:40
Sacensību seriāls „Siguldas spieķis 2012-2013”
1. Mērķis un uzdevumi. Aktīvi pavadīt laiku, darot to , kas mums visiem tīk-šaujot ar loku. Noskaidrot labākos šāvējus IFAA indoor raundā, noturīgākos nervus turnīros un spēcīgākos klubus-klubu ieskaitē.
2. Vispārējie noteikumi. Seriāls sastāv no 6 posmiem, kas notiek reizi mēnesī sākot ar 2012. gada oktobri. Katrs posms sastāv no kvalifikācijas un turnīra. Kvalifikācija norisinās pēc IFAA indoor round noteikumiem. Turnīrs tiek šauts SET sistēmā- šauj ar 3 bultām. Par uzvarētu sēriju dabūjot 2 punktus, par neizšķirtu-1, līdz 6 punktiem. Ja nonāk līdz tam, ka abiem pa 5, tad ir shoot-off ar 1 bultu un tam, kam tuvāk centram uzvar.
• „Siguldas spieķis” kopvērtējums: Par katru dalību kādā no posmiem loka šāvējs saņem noteiktu kopvērtējuma punktus. Kopvērtējumā dalībnieki tiek dalīti pēc stila. Posma uzvarētājs saņem punktus: 1x(dalībnieku skaits)+1x(uzvaru skaits turnīrā). Otrās vietas ieguvējs: 1x(dalībnieku skaits -1)+1x(uzvaru skaits turnīrā) utt. Vienādu punktu gadījumā ņem vērā kvalifikācijā iegūto vietu. Ja punkti sakrīt kopvērtējumā augstāku vietu iegūst tas, kam bijis vairāk punktu par pirmo posmu, ja vienādi, tad par otro, utt.
• Klubu ieskaite: Katrs no pārstāvētajiem klubiem par katru posmu saņem punktus cīņā par „Klubu kausu” . Punkti tiek ņemti no individuālajiem rezultātiem iekš „Siguldas spieķa” kopvērtējuma. Kluba punktus dod katra pārstāvētā stila labākā kluba pārstāvja rezultātu summa dalīta ar pārstāvēto stilu skaitu, tad pieskaita pārstāvēto stilu skaitux2 un reizina ar kluba pārstāvju skaitu/10. Piemērs: Klubu „Bulta” pirmajā posmā pārstāvēja 10 dalībnieki 5 stilos. Labākie pārstāvji katrā stilā saņēma attiecīgi: 23;15;35;9;22 punktus, tātad klubu ieskaitā klubs „Bulta” saņem( ((23+15+35+9+22)/5)+10)*1=30,8 punktus.
3. Vieta un laiks. Atkarīga no konkrēto sacensību nolikuma.
4. Dalībnieki. Visi šaut gribētāji atbilstoši IFAA loku stiliem.
5. Vadība. Sacensības organizē SK Stiegra
6. Sacensību programma. Atkarīga no konkrēto sacensību nolikuma.
7. Finansēšana. Sacensības tiek organizēšanas izmaksas tiek segtas no SK Stiegra līdzekļiem un sacensības dalības maksām.
Dalības maksa:
Veteran, Adult vecumiem: 7 LVL
Cub un Junior vecumiem: 5 LVL
Novēlotas pieteikšanās gadījumā V, A vecumiem 8 LVL
C, J vecumiem 6 LVL
SK Stiegra biedriem V, A vecumiem 6 LVL
C, J vecumiem 4 LVL
Ģimenes atlaide: Sākot ar otro ģimenes locekli dalības maksa 50%
8. Pieteikumi. Gala termiņš pieteikumu iesūtīšanai ir 3 dienas pirms sacensību sākuma (archery.forumakers.com vai skstiegra@inbox.lv) uzrādot Vārdu, Uzvārdu, Klubu, Stilu.
9. Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus stilos nosaka pēc turnīra rezultātiem.
10. Apbalvošana. Visu stilu pirmās 3 vietas tiek apbalvotas ar diplomiem. AMLB un AFLB klasēm īpašas balvas. Balvu saņem arī plašāk pārstāvētais klubs. Ar „Klubu” kausu apbalvo arī klubu ieskaites kopvērtējuma uzvarētājus.
11. Dreskods. Zālei piemērots apģērbs un apavi.


Pēdējo reizi labojis Berzins991 Ceturtdiena 13 Septembris 2012, 18:50; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā