FITA 24 stundu sacensības Polijā [8.-9.12.2012]

Lapa 6 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: FITA 24 stundu sacensības Polijā [8.-9.12.2012]

Post  JR on Piektdiena 07 Decembris 2012, 09:50

Nu, taisam totalizatoru, ko kurš būs aizmirsis majās? Very Happy

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 07 Decembris 2012, 10:09

Zinot sastāvu:

Vismaz viena - visticamāk 2 vai 3 pases.
Noteikti vismaz viens vai vairāki uzpirksteņi.
Mārim - stiegra un kedas.
Daļa noteikti nav izdrukājusi viesnīcas rezervācijas.
Veselības apdrošināšanas - maksimums 60%.

Bet citādi - viss lieliski - 1h30m to go.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Piektdiena 07 Decembris 2012, 10:16

viss ir, izņemot apdrošināšanu. Kas gan ar mani var notikt?

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 07 Decembris 2012, 10:34

Ieiet internetā. un nopērk. Uz 3 dienam tas maksā mazāk kā 2 Latus. Bet alternatīva ir simti vai tūkstoši, ja, nedod Dievs, kautkas notiek.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Piektdiena 07 Decembris 2012, 10:43

Janka rakstīja:Lai Amozonēm veicas Polijā, turēšu īkšķus. latvia

Runājot par apdrošināšanu, uz nākošajām sacensībām (šīm visticamāk vairs nepaspēt) ieteiktu izņemt EVAK karti informācija te: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/nvd-pakalpojumi/evak-izsniegsana. Karti iedod bez maksas 5min laikā, jāaizpilda tikai veidlapa. Ar apdrošināšanām mēdz būt visādi, šī karte nodrošina neatliekamo medicīnisko palīdzību ES pilsonim ES valstīs. Kuri daudz ceļo pa ES noteikti tāda jau ir. Šī ir tikai neatliekamā med. palīdzība, pārējiem riskiem jāpērk apdrošināšana.
Un šo vajadzētu ieviest kā obligāto pasākumu, tāpat kā drošības noteikumus, visiem, kas kaut reizi izbrauc ārpus Latvijas Eiropas virzienā! Tas taču ir bezmaksas, un derīga veselus 3 gadus. Pie kam slinkākie var aizsūtīt pieteikumu, un karti atsūta pa pastu uz mājām Cool

Jančuks

Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Piektdiena 07 Decembris 2012, 11:00

Mēs arī ready to go, viss sapakots, gaidu Dino. Labi uzsnidzis

P.S. Pie manis var dabūt rezerves uzpirksteni Very Happy

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 08 Decembris 2012, 01:08

Visi ir laimīgi sasnieguši nakšņošanas punktu Polijā. Very Happy Diemžēl komanda "4 arrows" kļūst par "3 arrows" (vienu brīdi bija aizdomas, ka pat par "2 arrows"... Sad ) - diemžēl Artūru nokāva nejaukais vīrus... viduslaiki

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Sestdiena 08 Decembris 2012, 07:36

Artūra vietā noziedojām vienu šāvēju no savas komandas, lai nav 4 arrows, 1 missing Smile

Neesmu gulējis pusi nakts - var taču sacensību laikā pagulēt Smile Sapratu, ko nozīmēja booking.com atsauce "skaļa santehnika" - 50 db pods nav skaļi, tas ir smadzenēs griezoši Very Happy

Pirmie sāk mosties, 7os pēc poļu laika brokastis, 8os braucam 130 km uz sacensību vietu. Pa nakti šeit arī uzsnidzis, vakar no pusLietuvas vēl visur bija sauss.

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Sestdiena 08 Decembris 2012, 07:58

Pamodos, pēc sajūtām, ka ir ap kādiem 3 naktīm, skatos telefonu - izslēgts. Sākās panika, jo viņš izlādējās. Pirmā doma nogulēju vai nē. Fiksi piecelos augšā, pienācu pie TV, tur pulkstens rāda 7:02, F-%&*k!!!!! 7:00 taču brokastis! Saģērbos, sakrāmēju mantas, aizņema kādas min 17. Ātri skrienu uz leju, tur ir kluss, tikai viesmīle. Jautāju viņai kur ir bufete, viņa parādīja. Piegāju tur, viss ir ciet. Skatos uz pulsteņiem fojē - tie rāda 6:20 , lol Laughing
Uz televizora laikam nepagrieza pulksteņus uz vienu stundu atpakaļ, kad visi pārgāja uz ziemas laiku Laughing Tā kā laikam pamodos pati pirmā)) Tagad sēžu, gaidu un morāli gatavojos)
Lai mums visiem šodien veicās. Lai mūsu favorīt komanda parādīja izcilus rezultātus, un pārējie vienkārši bauda šaušanu Smile
Peace and love, dārgie.

latvia latvia latvia

Pēdējo reizi labojis Katarina Pirmdiena 10 Decembris 2012, 10:50; labots 1 reizi

Katarina

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : Seb. Flute Pro Carbon + Hoyt 990TX
Piereģistrējos : 06.11.11
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Sestdiena 08 Decembris 2012, 22:47

9.26

Labi skaldam. Un lielisks komandas gars. Taa tik turpinaat. Turat iikskus.

Janis

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  J.Kononova on Sestdiena 08 Decembris 2012, 22:50

Apsitis-super!!!Jūrmala rūlet! Davai tā turpināt! Lai jums visiem komandiem veicās!!! flaglv
Mariška davai!!! archery
Anete, Elina, Santik - Meitenes, uz priekšu! shavejs

Rezultāti ir šeit http://archery24.pl/24h/2012/_r.pdf

J.Kononova

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 24.02.11
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Paldies..

Post  Laura Done on Pirmdiena 10 Decembris 2012, 20:27

Gribēju pateikt lielo paldies visiem kompanjoniem šajā braucienā! Smile Īpašs paldies par atbalstu un uzmundrinājumu komandai Team Latvia Amazones, priecājos, ka šāvām uz vienu vairogu! shavejs Paldies arī Chillout komandai par operatīvu noreaģēšanu uz mūsu "missing arrow" labs Dīnõ bija ļoti labs atbalsts, un Ilze un Benita bija vienkārši nepārspējamas!! archery Paldies arī Lapsiņa kungam un Monkam, ka saķūnējāt man kaut kādu lociņu uz šīm sacensībām. Iespējams, ka man vēl nebija ko darīt šāda tipa pasākumā shuffle , bet nevienu brīdi nenožēloju, ka izlēmu braukt, jo ieguvu ļoti noderīgu pieredzi, atklāsmes par savu šaušanu, ievēroju savas kļūdas un izdarīju attiecīgus secinājumus. Katru distanci šāvu ar lielu azartu, kas sagādāja baudījumi. Patiesībā, ļoti analītiskas sekas šīm sacensībām, kas, protams, ir ļoti labi. Šīs sacensības lika lokšaušanu iemīlēt vēl vairāk, deva vēl lielāku motivāciju un cīņas sparu un ticību sev. Ļoti gribas cīnīties un arī kādreiz izšaut lielos punktus pump Liels prieks, ka aizbraucām tik daudzi! Un autobuss tomēr bija forša ideja, neskatoties uz atpakaļceļa "čē pē", bet tā var gadīties jebkuram, jebkad.. tā kā tie bij' dzīves sīkumi. No visa šitā izriet 3 lieli secinājumi: 1) Vajag un gribu savu lociņu (šis, iespējams, ap dz.d. atrisināsies Rolling Eyes ); 2) Treniņos slēpjas spēks; 3) Amazoņi ir patīkami, jautri un zinoši cilvēki.

Paldies Jānim Apsītim, bez viņa entuziasma un iniciatīvas nebūtu tik lielisks brauciens!

Tiekamies treniņā,
Laura

Laura Done

Piereģistrējos : 31.05.12
Postu skaits : 51

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 11 Decembris 2012, 12:54

Pirmkārt visiem vēlreiz milzu PALDIES par uzticēšanos.
Galvenais, ka esam visi veseli mājās un drošībā.

Viegli jau daudziem noteikti nebija, jo šaut 24h nav nekāds joks. Lielākajai daļai mūsu lieliskās delegācijas - šī bija totāla avantūra sevišķi jau fiziskās sagatavošanas ziņā - bet, kā jau es teicu aģitējot" - nav jau tas nekas tik traks - 24h tomēr ir ilgs laiks un visi tiks galā. Un visi tika galā. Patiesībā visu sacensību laiku tā arī neredzeju un nedzirdēju, ka kāds sūdzētos par totālu nogurumu vai ko tādu. Jā - bija daži sāpoši pirksti, vai beigti pleci Agatei un Redžinaldam, bet tas ir sīkums. Pāries. Man personīgi, sev par lielu pārsteigumu, fiziskais izrādījās pietiekams. Pat šaujot 5 no pēdējām 7 sacensību stundām, pēc pēdējās sērijas bija sajūta - dodiet vēl. Tas nozīmē, ka nemaz tik vāji neesam un tas ir lieliski. Man grūtākais bija laiks ap 4 vai 5 rītā, kad lūzu nost nevis šaušanas ziņā, bet tīri emocionāli un fiziski. Nāca miegs un sāka viskas nepatikt. Bet taču izturēju - tāpat kā izturējām visi.

Par pozitīvo - vislielāko gandarījumu man sniedza KOMANDAS labā atmosfēra. Un šoreiz komanda bijām mēs visi - visi 20 cilvēki un par Artūrs, kurš, kaut slims, radīja situāciju, ka komandas aizdeva savu šāvēju jaunkundzēm tādējādi vēl vairāk stiprinot vienam otru. Nekad ieriekš nebiju tik izteikti izbaudījis situāciju, kad visi visus atbalsta. Kur vien skatījies - visur bija savējie. Daži šāva blakus tādējādi dodot drošības sajūtu, daži uzcienāja ar ko ēdamu, daži atbalstīja vai uzmundrināja, kad bija grūtāks brīdis, daži nesprēgāja, ka kāds bija aizmidzis uz nepareizā matrača vai aizņēmies cita guļammaisu - nē. Ņēma un gūlās uz nākošā, vai ieritinājās blakus. Visi taču savējie. Tā tam arī ir jābūt. Un tā tas arī būs.

Liels prieks man ir par jaunajiem. Ilzīte, Lauriņa, Anaaa :-), Monks, Ieva, Benita, Katarina un vēl daži, manuprāt, ieguva nenovērtējamu pieredzi un pārliecību. Es Jums pirms tam teicu, ka jūs varat - un jūs to pierādījāt. Kā Ilzītei kautkad nakts vidū dega acis. Kā Anaa (kura ieguva šajā ceļojumā jaunu 'vārdu') iejutās kolektīvā un bez jautājumiem ir "mūsējā" uz daudziem gadiem. Kā Ieva ar savu baiso loku spēja šaut kā čempione. Kā Benita ņēma un sašāva virs 230 punktiem. Prieks un laime. Šis viss tik ļoti noderēs nākošajos mačos. Paši redzēsiet, kāda Jums būs pārliecība.

Liels prieks ir arī par "vecajiem". Vispirms jau Agati, kas izpildīja nolāpīto sporta meistara normatīvu un 4. vietu. Par Aneti, kurai bija konkrēts uzdevums, ko viņa arī izpildīja. 3. vieta sieviešu konkurencē pret Ukraiņu un Poļu meitenēm ir iespaidīgi. Par Marinu, kura šāva kā tanks un tikai veiksmes pietrūka, lai tiktu uz pjedestāla, kaut vidējais rezultāts viņai bija pirmās komandas līmenī. Prieks par Redžinaldu, kurš atgriezies no "pensijas" ņēma rokās mello superloku un izrādās varēja arī pašaut. Prieks par Elīnu, kas arī atgriezusies no "atvaļinājuma" - un šāva kā prieks - gan rezultāts bija labs, gan vieta laba, gan,kas vissvarīgāk, viņas lieliskais un stabilais raksturs bija viņas komandas labā starta pamatā un esmu drošs, ka vismaz pusi no Anetes 285 punktiem un 3. vietas viņa būtu ar mieru atdot Elīnai, kas acīm redzami deva to ko vajag - pārliecību, mieru un ticību spēkiem. Liels prieks un pateicība man jāsaka Edžum. Bez viņa 2. vieta Jūrmalas komandai un Lielā Stikla Vāze nebūtu iespējama. Kaut arī es zinu, ka viņš nav apmierināts ar savu startu, neviens cits nebūtu varējis viņu aizvietot. Arī viņa parādīto rezultātu neviens cits nebūtu izšāvis. Es zinu caur kādām sāpēm šis viss viņam nāca un cik ļoti nepatika šaut tos 18m, bet viņš parādīja ko nozīmē būt komandas spēlētājam un izdarīt savu darbu cik labi vien var. Paldies arī Amatniekam. Šāva viņš sūdīgi. Un pats par to visvairāk arī pārdzīvoja. Bet pat viņa švakais rezultāts bija pietiekams 2. vietai. Un 2. vieta ir laba vieta.

Par mani pašu. Šoreiz laikam tiešām varu būt ar sevi apmierināts. No pirmās līdz pēdējai distancei šāvu neticami trāpīgi. Bija mana diena un mana nakts. Pa distancēm tiku pie 292,289 (Latvijas Rekords Nr1), 285, tad 291,289 (LR Nr2), tad 291,288(LR Nr.3)288, un tad 287 un 293(LR Nr.4 un 293, kas deva iespēju šūtofam par 1. vietu 72. vīru konkurencē). Esmu tiešām apmierināts, pat, ja to Rekordu neieskaitīs. Bija laba sajūta, ka jutu, ka tiešām varu. Ka polis vai ukrainis uz blakus vairoga var šaut cik grib, bet savas komandas 2. vietu es viņiem neatdošu. Tā sportista karjerā nav bieži - kur nu vēl šādā sporta veidā, un tas tiešām bija ļoti baudāmi. Man ir jāsaka MILZĪGS PALDIES visiem, kas stāveja aiz manis - vispirms jau tiešā nozīmē - Katarīna, Anete, Santa, kas gandrīz visas sacensības bija man aiz muguras - un pēdējās distancēs vai puse komandas ar Edžu, Janci un Māri priekšgalā - Jūs visi redzējāt cik svarīgs man ir tas galvas mājiens pēc katra šāviena un jau skaļais atbalsts sacensību noskaņā. Es jutos stiprs un man aiz muguras bija stipra komanda - lūk - tur arī bija rezultāts. Par šūtofu neko neteikšu. Blin :-)

Vēl par pozitīvo. Viesnīca manuprāt bija baigi labā. Paši mači manuprāt arī bija ok. Organizātoru ēdamais arī bija labāks kā iepriekšējos gadus. Un ideja par autobusu arī bija laba.

Par negatīvo... Nekā negatīva nebija. Jā - kāds varēja izšaut vairāk. Bet tā ir vienmēr. Un par misēkli ar ģenerātoru es neko neteikšu, lai nesanāk, ka Monkam bija taisnība par autobusiem :-)

Vēlreiz paldies visiem no visas sirds. . Un, cik tas būs atkarīgs no manis, šī arī turpmāk būs laba tradīcija un brauksim vēl un vēl.

PS. Es savilkšu kopā ciparus par Autobusu. Iespējams ar nelielo "atlaidi", ko izdabūju no autobusa īpašnieka, sakarā ar autobusa situāciju atpakaļceļā būs neliels pārpalikums. Ja tā sanāks - katrs dabūs pāris Latus atpakaļ.

PS2. Jūrmalas komanda vinnēja veselus 1000Zlotus. Tā kā šis brauciens mūsu komandai bija daļēji apmaksāts, tad uzskatu, ka savākt to naudu pašiem nebūtu pareizi. Nosegsim izmaksas, cik tās bija, bet es izlemju, ka lielāko daļu šīs naudas - un tas ir 100Ls nodošu Amazoņiem, lai tiek kāds labums mums visiem. Galu galā - tā bija mūsu visu uzvara. Ja kādam ir priekšlikums, ko mums par šādu naudiņu vajag nopirkt vai izdarīt- gaidu ziņu un tā arī izdarīsim.

PS3. Kāds kautko nav aizmirsis? Atceros, ka pirms brauciena apcēlu dažus (Mr.Lapingu) par pasi vai kedām. Viss dzīvē nāk atpakaļ. Savu tizlo brūno šaušanas cepuri (kas vasarā tomēr ļoti noder) esmu atstājis sacensību zālē :-) Tā man atrakstīja viens no organizātoriem :-) Ja ir vēl kas - dodiet ziņu un mēgināsim risināt.

Pēdējo reizi labojis Janis Apsitis Otrdiena 11 Decembris 2012, 15:07; labots 1 reizi

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 11 Decembris 2012, 14:54

Nolapita sporta meistara norma ir loti preciizi pateikts Smile bet 286 un 4 vieta arii nav nekaads siikums Smile vismaz man

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1706

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Olestas on Otrdiena 11 Decembris 2012, 15:55

Starp citu šeit arī kompaktnieku rezultāti:
http://archery24.pl/24h/2012/_c.pdf

Olestas

Šauju ar : Samick Agulla Riser + Athlete FoOm Glass Limbs
Piereģistrējos : 29.10.10
Postu skaits : 238

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 11 Decembris 2012, 22:17

Arī vēlos visiem šī brauciema dalībniekiem pateikt lielu lielu paldies. Ieguvu ļoti interesantu sacensību pieredzi. Tā sanāca, ka lielāko distanču skaitu šāvu paralēli ar Apsīti, kurš šāva manā maiņā manu acu priekšā. Tas tiešām lieliski uzmudrina, kad acu priekšā komandas biedrs šauji desmitniekus pēc desmitniekiem. Pie tam mierīgi, ar prieku, nosvērti un ar nemainīgu sejas izteiksmi un mērķiecīgi orientētu uz rezultātu)) nekādas liekas kustības pat starp šāvieniem.
Paldies Katarīnai par atbalstu, cilvēks spēja atbalstīt trīs komandas vienlaicīgi:) Un protams paldies Santai un Mārim par lieliski komandas garu. Mārim bija tik īsts, neviltots, reizēm pat bērnišķīgs prieks acīs, par katru manu labu sēriju, vienu brīdu man pat sāka likties, ka viņš par manu rezultātu priecājās vairāk nekā es pati! shocked
Veselu diennakti biju citā pasaulē ar citu vērtību skalu, pasaulē, kurā tik dažādiem cilvēkiem ir kaut kas tik ļoti kopīgs. Jūs jautāsies ar ko tad šīs sacensības atšķirās no citām loka šaušanas sacensībām, ar ko tās ir tik īpašas? Un ir gan! šaut 24 stundas ir nopietns pārbaudījums un ne tikai šaušanas mākslā, bet arī raksturā, tas ir izaicinājums, tas ir veids kaut ko sev pierādīt, vai arī varūt uzzināt par sevi kaut ko jaunu, un apziņa, ka tu šajā brīdī neesi viens, bet tev līdzās ir līdzīgi domājošie. Tas ir patīkami, untu arī nejūtie kā vienīgais "trakais" uz šīs zemes:)

p.s. Kad gribās gulēt, ļoti gribās gulēt, nu ļoti ļoti gribās gulēt - > nekad nebiju agrāk pamanījusi CIK SKAĻI un CIK BIEŽI pīkst šaušanas vadīšanas sistēma:)))))

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 12 Decembris 2012, 16:07

Redzējāt komentāru Amazoņu lapā no Tomeka (Viens no organizatoriem):

I don’t understand a single word but i’m very happy that somebody is so much interested in our tournament. Even google translate doesn’t deal with it.
Unfortunately Polish Archery Federation for some reason don’t want to support us (or even publish infos on its website) and form national team which can tackle with Jurmala Team or Golden Arrow from ukr. Instead of it they changed date of one of central tournaments to 8-9.12 so many leading Polish archers couldn’t come.
If you have good relations with your federation maybe you can send letter to ours that you want to “take battle with representation of Poland” I’d love to see their faces
I hope you enjoy archery24 and we see next year (probably 7-8.12)

Pat poļiem neiet viegli ar federāciju. Tas tik būtu joks, ja mēs šiem palīdzētu un tiešām aizsūtītu oficiālu vēstuli Poļu federācijai, ka mums patīk Archery24 un, lai dod šurp spēcīgākus pretiniekus :-)

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dino on Svētdena 16 Decembris 2012, 03:41

Varbūt mēs arī varam uzrīkot savas 24h sacensības vai 24h treniņus? Liekas ka garajās nakts stundās šāvējiem sāk rasties jauna izpratne par lokšušanu Wink

Dino

Male Dzīvoju : Jūrmala
Piereģistrējos : 30.11.11
Postu skaits : 6

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 16 Decembris 2012, 20:09

Nekādā gadījumā!!! Evil or Very Mad Ja ir gribēšana izbaudīt "nakts apgaismības" varam sarīkot nakts sacensības. Twisted Evil Piemēram sākam 2:00 un šaujam 2XIndor Round - respektīvi 4X18m Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5236

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Svētdena 16 Decembris 2012, 21:56

Es arii domaaju, ka nav nekas mums jaakopee. Mums ir jaaveido un jaakopj savas tradiicijas. Piemeeram FITA EXTREME.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Svētdena 16 Decembris 2012, 22:05

Un sacensības prožektorgaismā. Piemēram, 2X70m vasaras kādā no naktīm.

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dino on Trešdiena 19 Decembris 2012, 00:22

Nakts sacensības skan labi Smile

shavejs

Dino

Male Dzīvoju : Jūrmala
Piereģistrējos : 30.11.11
Postu skaits : 6

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 28 Decembris 2012, 13:12

Pēc mana lūguma organizatoriem -publicēts pilnais sacensību protokols:

http://www.archery24.pl/24h/2012/24_2012.pdf

Man un Agatei šis varētu būt mazliet svarīgi :-)

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Piektdiena 28 Decembris 2012, 15:35

Ļoti labi super

Viens no labākajiem treniņiem manā mūžā, nākamgad kā štiks būšu tur klāt jau upgreidotā versijā Very Happy

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Piektdiena 28 Decembris 2012, 16:14

Jaa... tas ir lielisks treninjs, lieliska vieta kur jaunajiem censonjam izjust sacensibu un komandas garu.
principa uzskatu, ka katram sevi cienosham jaunajam lokshavejam butu jaapmekle shis pasakums.
Ja Apsitim pietiks speka un velmes atkartot shadu pasakumu, es piedalishos.

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 11:40

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next