EUROPEAN ARCHERY INDOOR CHAMPIONSHIPS (26th February - 2nd March 2013)

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: EUROPEAN ARCHERY INDOOR CHAMPIONSHIPS (26th February - 2nd March 2013)

Post  Katarina on Trešdiena 27 Februāris 2013, 13:29

Arī sekoju)
Jāspiež refresh http://www.ianseo.net/TourData/2013/319/IQRM.php

Katarina

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Seb. Flute Pro Carbon + Hoyt 990TX
Piereģistrējos : 06.11.11
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 27 Februāris 2013, 20:40

2013.02.27 19:00

Esam atpakal viesniicaa. Bija smagi. Par spiiti it kaa loti labai gataviibai utt tomeer pimajaa seerijaa dabuuju taadu drebuli. Rezultaataa 8-8-8. 24 punkti. Peedeejaa vieta. Uzreiz iesleedzaas spiediens, ka taa nedriikst un rezultaataa pa vidu labaam seerijaam dabuuju veel paaris 27. Pirmajaa distancee kopaa laikam 9 desmitnieki. Skarbi. Visu laiku ekraanaa reegojos te labaako 32 skaitaa te aarpusee. Kaa 30- biski pacelos, kaa 27 - bladaac 3 vietas uz leju. Beigaas nozeelojami 279. Bet vismaz saglabaatas ceriibas uz kvalificeesanos.

2 distance peec 10min pauzes. Nolemju, ka pietiek. Un ka jaasauj savs rezultaats un buus viss ok. Sekojosi - sauju ok. 10 atgriezas un ja ne viens pavisam mistisks 7, kad austrietis novicinaajaas gar degunu ar stabilizatoru saaviena briidii - butu 290. Beigaaas 287 un vieta turniiraa. Gandariijuma par rezultaatu nav, bet par ciinu ir. Tomeer savaacos un no peedeejaas vietas izliidu. Dazs labs man blakus neizliida. Seit vaaju saaveeju praktiski nav vispaar.

Peec tam juutam liidz Evertam, Pearu, u.c. igauniem un lesiem. Viegli neiet nevienam. Pearu izlido. Anneli ar 2 missiem sacakaree savas komandas vietu un paliek aarpus turniira. Vladas caur adatas aci tiek taalaak.

Julija sauj stabili. Butu es zinajis, ka vinai nedrikst tuvoties - butu dazas vietas augstak. Cik man loti bija vajadzigs savejo atbalsts - tik vinai izradas sausanas laikaa - nee. Muzu dzivo - muzu maacies. Vel viens pieradijums, ka sportaaa jaarunaa skaidra valoda. Rezlutatam jabut 1 vietaa. Bet nu beigaas 15 vieta un normaalas poziicijas riitdienas ciinaam.

Tagad atpuutiisies un riit meegjinaas likt lietaa pieredzi no ciinaam ar Agati. Tas van der diivaans saus tikai 29 un 30. Es megjinasu vinu parsteigt nesagatavotu.

Un paldies visiem par atbalstu. Daziem personigi. Bez taa - man sacensiibas sodien jau butu beigusaas.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Trešdiena 27 Februāris 2013, 21:05

latvia mēs turam par tevi visus īkšķus lv

Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Trešdiena 27 Februāris 2013, 22:32

Apsīc, tu zini, ka tu to VARI. Tad vienkārši izdari to Smile
archery

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 08:18

shavejs Īkšķus vaļā nelaižam labs labs labs un tik turam... turam... turam!
Un protams, gaidam aizloga jaukas ziņas!
un atceries, ka mēs visi, visi woot_jump Tevi atbalstam, esam kopā ar Tevi! flaglv

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 10:17

Nu tad lūk:

Apsītis ir cīnījies kā Lauva un pie neizšķirta rezultāta ir šāvis shoot off - un beidzot tas ir 10nieks nevis 9nieks. Diemžēl pretinieka 10nieks ir bijis tuvāk centram. Tā mums stāsta rezultāti. Gaidīsim, kad vakarā Apsītis pastāstīs detalizētāk.

Elina Lapsina

Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 10:35

Īstais lauva!!!!!! Apsīt, tu esi varens!

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 12:10

Blin. Bija tuvu. Man tika dotas 2 iespeejas. Abaas pietruuka milimetrs. Gan pie 4-4, gan suutofaa. Blin. Ciiniisanaas ir laba lieta, bet vaajag rezultaatu.

Biski jau piegriezusies ciiniisanaas. Taa kaa biedri luudzu treneejaties, lai mums ir normaala liela komanda un varam ne tik vien ciiniities bet arii kautko uzvareet paarmainas peec.

Bet citaadi - paldies par atbalstu. Sodien jutu, ka man aiz muguras staav kkas vairaak kaa Gerda, kuru izdevaas sarunaat par personigo atbalstitaju. Tiesaam paldies.

Turpmaakaas dienas paarkvalificeejos par tuuristu un 18m sosezoon ir beigusies.
Turam iiskus par komandu spaanijaa. Tur paarmainas peec spiid medalas.

J.

Pēdējo reizi labojis Janis Apsitis Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 12:25; labots 1 reizi

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 12:21

Nu tur varbūt vainīgi esam mēs... Pārāk mazi mums tie īkšķīši, tāpēc tev par milimetru pietrūka veiksmes Very Happy
Mēs lepojamies ar tevi! lv

Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 28 Februāris 2013, 14:02

Tu tur biji, Tu tur darīji ko varēji un ja Tev neizdevās, tad kam vēl varēja izdoties!!!???... hvz Tu viennozīmīgi esi labākais! super Uz šo brīdi... Twisted Evil

Amazones ir čempiones vienmēr, pat tad, kad reizēm nav! Twisted Evil

amazones cempiones

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 04 Marts 2013, 12:18

Esmu mājās. Kā parasti pāris pārdomas pēc lieliem mačiem. Galu galā - ja nav bleķis kaklā - vismaz kautkas jāmācās.

Pirmkārt - šoreiz laikam praktiski viss bija izdarīts pareizi - nebija kautkādu acīm redzamu kļūdu vai trūkumu vai kā cita - uz ko varētu nogāzt švako rezultātu. (Protams jāsaprotm ka par 566 punktiem šosezon vairāk tāpat Latvijā nav šāvis neviens cits izņemot mani un Eduardu - bet tas tā.)

Sagatavošanās, treniņi, finansējums, spēks, ekipējums, komandas atbalsts - viss bija pietiekamā apjomā, lai šeit domātu tikai par šaušanu un parādītu rezultātu savu spēju robežās. Mans personiskais mērķis bija 575+ punkti kvalifikācijā un vidējā sērija 28.5-29 turnīrcīņās. Kādu tas vietu dotu - tas jau nav mans jautājums - mans jautājums bija un ir izdarīt savu darbu.

Lēmums doties ceļā ar Igauņiem bija ļoti pareizs, jau, kaut arī nekāda lieliskā "socializēšanās" ar šīs tautas jauniešiem nav iespējama - tomēr no sportiskā viedokļa viss bija lieliski - visur bijām laikā, viss bez stresa, viss nokārtots. Viesnīca, transports, ēšana utt. Ne par ko nebija jādomā - samaksāju savu daļu naudas un viss bija lieliski. Protams - brīžiem pietrūka īstas Latvijas komandas (kas šeit būtu bijusi pašā laikā). Par to tālāk.

Oficiālo treniņu dienā viss bija lieliski. Saglabājot savu līdz šim visu ziemu pielietoto principu - darīju visu kā treniņos. Arī treniņu rezultāts bija tieši plānotā apmērā. Pirmsmaču piešaudes rezultāts bija plānotā apmērā. Taču izejot uz līnijas pirmajā oficiālajā sērijā - kājas sāka trīcēt, tēmeklis pa visu vairogu - un tikai ar nezin kādu pieredzes bagāžu izdevās dabūt tos 8-8-8. Varēja būt pavisam bēdīgāk. Paldies Izraēļu dēlam, kurš noskaitīja pēdējās 7 sekundes. Viņš tika līdz ciparam 2...

Rezultātā - man mači sākās no pēdējās vietas. Kvaificējās 32 labākie, un te neviens nešāva zem 280 punktiem. Kaut arī zināju, ka man ir pa spēkam iekļūt to 32 skaitā - biju sev radījis ļoti lielu problēmu. Redzot, ka tā kāpšana uz augšu sevišķi neviecas pat par spīti labām sērijām - pamanījos sadabūt vēl pāris 9-9-9, kas visu apgrūtināja vēl vairāk. Rezultātā 279. Skarbi. Otrajā pusē visu šo noliku pie malas, un kaut arī līdz pat pēdējai sērija tirinājos 29-34 vietā, tomēr beigās jau normāls rezultāts - 287 - un vieta turnīrcīņās. Savam mērķa rezultātam esmu zaudējis 10 punktus - un tā vietā, lai kvalificētos ap 18-20 vietu un cīnītos ar sev līdzīgiem - esmu 28(beigās pēc monētas mešanas 29) un pretī mazs, jauns bet sasodīti talantīgs holandietis.

Šeit man ļoti palīdzēja pagājušās nedēļas treniņi ar Agati. Šoreiz man bija skaidrs, ka šamais zēns neko man nedāvinās - nāksies vien pašam cīnīties. Piešaude to arī liecināja. Pirmajā sērijā viņam 9-9-8 un pēc tam nākošās 7 vai 8 tikai un vienīgi 30. Sāku šo visu uztvert jau ar humoru - jo pats normāli šauju 28-30 robežās - bet nu...

Sākas mačs. Kārtējo reizi pierādās, ka mači ir pavisam cita lieta nekā piešaude. Holandietis sāk kļūdīties. Izrādās pirmā bulta šim 8 (man likās, ka 9) - un saprotot, ka man ir iespēja - iespēju 27. Zaudēts sets. Pēc tam ieraugu Gerdu un palūdzu nākt aiz manis. Jūtu, ka ir iespēja un tas 8 no viņa, nebija nejaušība. Rezultātā man nākošās divas sērijas 29 un 30 un esmu vadībā ar 4:2. Tad šim sāk uzrasties ar vien vairāk ornaži tērpti treneri - un puika saņemās uz labu sēriju. 4:4 Bet tad. Viņš iešauj 9-9-9. Man viens devītnieks vairogā un divas bultas bultu makā. Un kaut arī saņemos un ar pilnu pārliecību izpildu divus drošus šāvienus - abi ir pāris milimetrus ārpus 10nieka augšā pa labi... Kas manā gadījumā nozīmē, ka esmu izpildījis "pārāk drošus šāvienus"... Eh - būtu bišķi nobijies - būtu pavirzijušās bultas ka kreisi lejā. Šūtofā - laba sajūta. (Kā nekā Agati taču vinnēju vairākkārt) Desmitnieks. Dažas sekundes. Un arī viņam 10nieks. Pa 1mm tuvāks. Tāda dzīve.

Ko no šī visa mācīties.

1kārt - līmenis. Ja man nebūtu iekšā tie 287-290 punkti - cerību nebūtu nekādu. Viena kļūda un čau. Tā kā bija - pat pēc kļūdas man tika dota iespēja. Līdz ar to - jāšauj treniņos ir rezultāts, kas tuvojas vismaz tabulas vidum - citādi tāds tūrisms tur vien sanāk.
2kārt - jābrauc un jābrauc un jābrauc - šeit bija sajūta, ka nu ok - nesanāca te - bet, ja būtu vēl 3 šādi mači - kādos tiešām izšautu - nebija tā bezcerība, kas uzmācās pēc Pasaules Čempionāta, kurā ar Latvijas Rekordu nepietiek turnīriem.
3kārt - vajag komandu. Šeit bija tik laba iespēja gan večiem gan dāmām. Sevišķi jau meitenēm. Igaunietes ar visu savu mudīšanos (komandu turnīrā viņām 8nieki bija vairāk kā jebkas) izcīnīja 5. vietu eiropā. Tas jau ir kautkas. Ar to jau var iet pie LOV utt. Būtu mums Marina/Rimma/Anete/Zane/Līga un iespējams vēl kāda jebkurā kombinācijā - varētu normāli cīnties pa 6nieku eiropā - un kas zin - veiksmes gadījumā pat pusfinālu un medaļām.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Ceturtdiena 07 Marts 2013, 20:40

http://www.sports.riga.lv/public/51674.html

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 08 Marts 2013, 12:39

Varēja jau Apsīti arī pieminēt... Rolling Eyes Arī viņa sniegums ir pietiekoši ievērojams!... Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 23 Aprīlis 2013, 11:49

Atradu dažas ne pārāk kvalitatīvas bildes no sacensībām:

https://picasaweb.google.com/104249432211689832029/EuropeanIndoor2013Rezsow?authuser=0&authkey=Gv1sRgCP75ycmxv4uDfw&feat=directlink

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 23 Aprīlis 2013, 12:17

Izskatās kaut kā bēdīgi... hvz

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 23 Aprīlis 2013, 12:25

Nu bildēts ir ar bēdīgu telefona aparāta kameru - braucu ne jau bildītes taisīt, bet kautko sasniegt.

Lielā zāle bija ok. Viesnīca ok. Fināli principā arī ok - ļoti laba doma, jo 18m finālus var uzrīkot loti dažādās telpās, ne vien stadionā - tas paver dažādas iespējas - cik nu tur tas izpildījums - tas cits jautājums - bet doma ok.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 02:01

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu