Jautājums par sacensībām

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jautājums par sacensībām

Post  Viesis on Otrdiena 18 Decembris 2012, 20:21

Ja ņem vērā, ka šajā sporta veidā esmu zaļš kā gurķa miziņa, man ir daudz jautājumi, kuri noteikt liekas muļķīgi, bet nu neizdevās īsti te forumos atrast ko meklēju. Tākā olimpiskajam lokam naudas par maz, domāju iegādāties tādu vidēji labu tradicionālo longbow, par kādiem 120 ls. Jautājums būtu, ja nu notiek brīnums un man tā lieta aiziet, vai ar tradicionālajiem lokiem kādas sacensība notiek? Visur redzēju tikai tos rekursīvos, vai kā tur pareizi, par parastajiem neko neatradu. Vienkārši tagad domāju, vai ņemt to tradicionālo un darboties, vai gaidīt uz labāku nākotni kad varēs ko nopietnāku paņemt archery

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jautājums par sacensībām

Post  Māris on Otrdiena 18 Decembris 2012, 20:30

Tradicionālo loka šāvēju sacensības notiek biežāk neka ar rekurvi šaujosajiem sportistiem. Tās sacensības parasti ir apslēpušās zem IFFA-International Field Archery Association. Nolikumā ir rakstīta tāda dalībnieku klase kā LB. LB ir arī tas tradicionālais loks (L-Long; B-Bow). Tātad garais loks. Sacensības ir meklējamas zem -> Gaidāmās sacensības un pasākumi http://archery.forumakers.com/f1-gaidamas-sacensibas-un-pasakumi-following-competitions-events

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jautājums par sacensībām

Post  Viesis on Otrdiena 18 Decembris 2012, 20:43

Skaidrs. Paldies par info Smile

Viesis