Mani pirmie starti janvārī 2013.gada 13.janvāris

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Mani pirmie starti janvārī 2013.gada 13.janvāris

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 08 Janvāris 2013, 13:15

Neredzu nekādu vajadzību taisnoties, bet dažas lietas ir jānoliek pie vietas kamēr nav par vēlu! Twisted Evil Pusdievs, pilns dievs vai pats nelabais - man vienalga kā mani zākā, bet par šito sportiņu es celšos un kritīšu, kamēr vien elpošu!!! Āmen!!! Twisted Evil

... kad Tu pirmo reizi paņēmi loku rokās paliki par profesionāli jā, man bija viens mērķis - Maskavas Olimpiāde 1980!
... kurš te runāja par džinsu biksēm un pufaikām vai teica ,ka ir izcils sportists,šis Forums ir publiska vieta un mana atbilde nebija domāta Tev (Tu jau man personīgi neko nejautāji...) bet veselam baram, kuri tieši tā domā un piedalās ne jau tikai pirmajos startos
...cik Tev piemēram ir saprašanas par Golfa,Kriketa vai Bridža dreskodu?necik! Bet ja es gatavošos piedalīties kādos no minētajiem pasākumiem noteikti nesākšu demonstratīvi ignorēt pieņemtos noteikumus
...Ja nepieleca atkārtošu, man tā būs pirmā pieredze ,kluba man nav,neviens neko nepastāsta ,neiesaka, pajautāt varu laikam tikai te,...pieleca! Arī atkārtoju - ja Nolikumā nav minēts dreskods, var ierasties kādā apģērbā grib! Un neredzēju nevienu jautājumu - kā pieņemts ģērbties loka šaušanas sacensībās telpās... Bija piezīme, ka Nolikumā nav punkta par dreskodu, kuru arī neveiksmīgi nokomentēju... hvz

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Guntars on Otrdiena 08 Janvāris 2013, 13:18

Paldies Jāni, Tava atbilde ir izsmeļoša un ļoti korekta.
Eduards Lapsiņš rakstīja:Nolikumā nav punkta par dreskodu, kuru arī neveiksmīgi nokomentēju... hvz
Tur jau tā lieta ,punktu varēja rīkotāji iekļaut un vispār nebūtu jautājuma,un ja jau neiekļāva nokomentēt varēji savādāk. Nevajadzētu bļaut ar sarkaniem burtiem.
Un es neko neignorēju,ir pieņemti noteikumi kuri ir pēc noklusējuma un atseviški neapraksta,nu nesac demogoģēt nosūti uz konkrētu saiti vai nocitē.Nu nav tak pirmā tāda reize kad jautā un nebūs pēdējā,ja jau esi tā par šo sporta veidu,par ko Tev personisks no manis paldies ,tad palīdzi arī citiem mazliet korektāk un pašam kļūs labāk Smile

Guntars

Male Dzīvoju : Ludza-Daugavpils
Šauju ar : Falco Legend #40
Piereģistrējos : 23.07.12
Postu skaits : 52

http://ziepe.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 08 Janvāris 2013, 13:50

Redzi, atšķirībā no daudziem citiem es nerakstu Nolikumus ar CtrPaste metodi. Twisted Evil Un ja nav punkts par dreskodu, tad ne jau tādēļ, ka "piemirsās", Evil or Very Mad bet tādēļ, ka jāmēģina laikam mācīt savādāk. Ja uz aizliedzošo formulējumu ready daži reaģē slimīgi un demonstratīvi to pārkāpj, doh tad izmantosim atļauto formulējumu bigok un radīsim situāciju, kad šie indivīdi paši jutīsies kā klauni... jocolor Kaut gan īstas pārliecības nav Evil or Very Mad Atceros sacensības kurās daži visā nopietnībā startēja apakšbiksēs!!! fool chokchok Semeikās!!! chokchok Un viņiem tā arī nepieleca, ka visi aiz muguras ņirdz... Laughing Un ja atgriežamies pie manas jaunības - dienu pirms sacensībām pateica "Visiem jābūt baltās biksēs un krekliņos!" affraid Un toreiz nevarēja vienkārši ieiet pirmajā kumpalu bodē un par 50 saņtjikiem nopirkt... Evil or Very Mad

P.S.Kā māku, tā komentēju un vispār es nesaprotu kā tā elektrība pa tām drātīm skrien šurpu turpu, šurpu turpu... bump Kā tur teica - garbatova mogila izpravit!!! What a Face Ha-ha-ha... kaput Tā kā pieņemiet kāds nu esmu, un kamēr esmu...

lv

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 08 Janvāris 2013, 15:11

Sveiki...
Sporta terps + sporta apavi... protams, neizsledzu, ka kads atnaks hokeja formaa:)
savlaik augstskolaa viens no pasniedzejiem (Psihologjijaa un Etikaa)pastavigi deklareja, ka eksameni ir sveetki...
kad ierados uz eksamenu smokingaa vinjs pasmaidija un 9 balles kljuva par 10:)...
Ir baisi gruti noformulet visu un visas situacijas.
tapec vairak vai mazak cer uz cilveku sapratu. Paris gadus starteju baltaas/beeshaas (nedzhinsa) biksees.
velak, lai nebutu jaadomaa ko vilkt, iegadajos formas terpu un esmu apmierinats, ka zilonis:)
kautkur vel ir kluba krekls no pirmajam sacensibam Polijaa:)
sporta apavi rekomendeti tumshi, bet nevienam netiek liegts (Latvijaa) startet ar citas krasas apaviem.
ja nemaldos arvalstiis, bija jabut komandai vienados terpos...
Tas ir lieliski, ka ir cilveki, kas jautaa, nevis sak ardities jau sacensibu vietaa, ka kautkas nav taa:)
Paldies!

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 15:43

WA ģērbšanās ir aprakstīta šeit: http://www.archery.org/UserFiles/Document/FITA%20website/05%20Rules/01%20C&R%20Book/Book_2012/EN-Book3.pdf iekš Chapter 20.

Īsumā ir tā, ka var būt bikses vai sporta bikses, bet ne džinsu veida. Apaviem jābūt sporta apaviem, kas nosedz visu pēdu - respektīvi zandeles ar atvērtu purnu neder - tāpat kā kurpes, zābaki utml. Atlaide apaviem pieļaujama invalīdiem, iepriekš saskaņojot.

Latvijai raksturīgās krāsas ir balta un karoga sarkana. Attiecīgi tīri vizuāli saderīgā ir arī melna. Es izvairītos no zilās un zaļās, jo tās ir igauņu un lietuviešu krāsas.

Šajās sacensībās nav striktu WA noteikumu, bet faktiski uz to bāzes tās tiek veidotas, tāpēc arī ģērbšanās būtu loģiska kā WA - turklāt tās bieži notiek paralēli citām WA sacensībām un tas nozīmē, ka bars ar cilvēkiem netālu būs apģērbušies, to ievērojot.

Man patīk šī bilde no 80-ajiem, kas varētu raksturot pašu "nesportiskāko" apģērbu, kas pieļaujams. Tradicionāli (vēsturiski) loka šāvēja forma ir pilnībā baltas drēbes (arī apavi).

Tātad no šī viss sporta tērpa virzienā ir ok. Un viss, kas no šī ir ielas apģērba virzienā, nav ok.

Viss šeit manis teiktais attiecas tikai uz WA un nevienā mirklī rakstot nedomāju par IFAA vai citām sacensībām.

Šādi biju apģērbies vienīgajos Manos pirmajos startos, kur piedalījos - respektīvi pirmajās sacensībās. Plus pelēkas treniņbikses un melnas skriešanas botas. Nekādas kluba vai izlases formas man nav, tāpēc parasti velku treniņbikses melnas vai pelēkas, melnu vai baltu T-kreklu un kaut kādas botas.

Un tajā Ventspils hallē ir diezgan silts, tā kā T-krekls arī derēs. Un nešauj tā kā es šauju tajā bildē ar saliektu muguru un kaklu.

JR

Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 17:35

JR rakstīja:... Un nešauj tā kā es šauju tajā bildē ar saliektu muguru un kaklu.

un otrādi ieliktiem pleciem!! Laughing

giggle

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dmitrij on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 19:08

Окончательный список Фрама. Лучше поздно, чем никогда.

1) Леонид Седиченков R
2) Юлия Целмина R
3) Дмитрий Мухин T
4) Влада Орлова R
5) Алексей Берёза R

Плюс ещё одно место в автобусе для собсно меня.

Dmitrij

Klubs : FRAM
Piereģistrējos : 31.03.08
Postu skaits : 124

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 20:06

Tā, kas ar ko brauks, kas ar ko nebrauks - viss ir sajucis!!!... LIELS BALTS autobus ar numuru 9494, svētdien 13.01.2013., plkst.10:45 gaidīs visus braukt gribētājus Rīgas centrā, pretī maršruta takšu stāvvietai, pie bijušās pasta ēkas (tagad esot milzu būvbedre). Sistēma vienkārša - visi, kas būs busā plkst.11:00 brauks kolektīvi uz VENTSPILI, tie kas nebūs busā mēģinās aizkulties paši. Atbildīgais Aleksandrs (tel.27028019).

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 20:54

Jaunākais dalībnieku saraksts
šeit

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1704

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Trešdiena 09 Janvāris 2013, 22:03

Eduards Lapsiņš rakstīja:
JR rakstīja:... Un nešauj tā kā es šauju tajā bildē ar saliektu muguru un kaklu.

un otrādi ieliktiem pleciem!! Laughing

giggle

Ar otrādāk ieliktiem pleciem, velkot ar roku un atmetot pirkstus man bultas lidoja precīzāk kā ar šo pašu loku šobrīd jaunkundzei ar pareizi ieliktiem pleciem, velkot ar muguru, nedavelkot līdz zodam un atmetot pirkstus Wink

Pēdējo reizi labojis JR Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 06:44; labots 1 reizi

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 01:45

Vai tiem kas brauc ar kopautobusu būs tur kaut kur iespēja paēst pusdienas, vai jāņem līdzi maizītes?

Jančuks

Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 05:43

Jančuks rakstīja:Vai tiem kas brauc ar kopautobusu būs tur kaut kur iespēja paēst pusdienas, vai jāņem līdzi maizītes?

Tur otrajā stāvā uz vietas ir ēdnīca-kafejnīca, kur visi arī ēd. Apkārtnē vairāki pārtikas veikali. Autobuss labi ja kādā Statoilā piestās, tikai 2.5h taču jābrauc.

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 10:21

JR rakstīja:

Tur otrajā stāvā uz vietas ir ēdnīca-kafejnīca, kur visi arī ēd. Apkārtnē vairāki pārtikas veikali. Autobuss labi ja kādā Statoilā piestās, tikai 2.5h taču jābrauc.
Paldies, es jau nedomāju pa ceļam, bet tur uz vietas. Labi, ka tur ir kafejnīca.

Jančuks

Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Guntars on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 10:56

JR rakstīja: Īsumā ir tā,
... Un nešauj tā kā es šauju tajā bildē ar saliektu muguru un kaklu.
Paldies,Tavs formulējums un ieteikumi par apģērbu ir labākie.
Par muguru, kaklu,pleciem ,rokām nav ne jausmas šauju visu laiku viens nav kas pamāca pasmejas par mani,vakar šāvu pirmo reizi no 18 m ārā neliels vējš mugurā ,nu tāds laikam uz 18 m distances neko īpaši neietekmē(nosalu riktīgi ) viena no trim mērķī , pa vertikāli nelielas problēmas pa horizontāli lielākas,ceru āŗī telpā vismaz 1 no trim trāpīt mērķī shavejs Laughing

Guntars

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 11:25

Nesatraucies, šajās sacensībās normāla parādība, ka mauc garām vairogam. Pats arī esmu gan sienā, gan blakus vairogā salādējis bultas. Un joprojām periodiski to izveicu, jo nekur tālu no tās bildes ticis neesmu.

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Guntars on Ceturtdiena 10 Janvāris 2013, 13:26

JR rakstīja:Nesatraucies, šajās sacensībās normāla parādība, ka mauc garām vairogam. Pats arī esmu gan sienā, gan blakus vairogā salādējis bultas. Un joprojām periodiski to izveicu, jo nekur tālu no tās bildes ticis neesmu.
Man vieglāk ne kā pārējiem,nav nekādas atbildības-galvenais drošības tehnika,par mani nebūs jāsarkst kāda kluba trenerim,Agate pa stundu iemācīja cik varēja,tālāk es pats vainīgs ka ko aizmirsu,nesapratu vai vēl neietrenēju,man vienkārši patīk šaut ar loku ,es baudu procesu archery archery : Laughing Laughing Laughing

Guntars

Atpakaļ uz augšu Go down

neveicas

Post  Guntars on Piektdiena 11 Janvāris 2013, 20:55

Nevicas man ar veselību,pievīla organisms un šīs sacensības man ies secen Crying or Very sad
tā vietā 15. datumā tikšanās ar angiokirurgu

Guntars

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Pirmdiena 14 Janvāris 2013, 14:03

Liels, liels paldies visiem, kuri palīdzēja man MANOS pirmajos startos!!! nails cancan

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 14 Janvāris 2013, 16:44

Rezultāti šeit un Federācijas mājas lapā.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 21:47

Sponsored content