Lietuvas čempionāta 2.etaps 9.martā

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Lietuvas čempionāta 2.etaps 9.martā

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 25 Februāris 2013, 09:39

LSK taures II etapas
Lankininkų sporto klubo žiemos treniruočių salė.
9 марта 2013г.

Расписание
9 марта(субота)

I група
Recurve i compound

9.30 – 10.00 регистрация, тех.комисия
10.00 – 10.30 пристрелка
10.30 – 10.40 открытие соревнований
10.40 18м Round
16.00 награждение
II група
Barebow i tradicional

15.30- 16.00 пристрелка
16.00 18m Round
20.00 награждение

Время может менятся ! Tочное расписание после регистрации.

Участники

Compound – мужчины и женщины в одной групе
Recurve – мужчины, женщины и юниоры в одной групе
Recurve cadet– молодеж 17лет и моложе, девушки и юноши в одной групе
Barebow i tradicional - мужчины и женщины в одной групе
Barebow cadet - молодеж 17лет и моложе, девушки и юноши в одной групе

Финалы будут по правилам set system
Групы будут если есть 3 и больше участников.
Tradicional - на квалификации и финалах будет иметь одно очко дополнительно от каждого выстрела

Стартовый взнос – 20Lt, для молодежи до 20 лет 10Lt
Регистрация у Томаса (+37068586695, tomas@archery.lt ) до 6 марта 2013г.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5231

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Lietuvas čempionāta 2.etaps 9.martā

Post  Elina Lapsina on Pirmdiena 25 Februāris 2013, 20:56

Elina Lapsina, RW

Elina Lapsina

Female Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Otrdiena 26 Februāris 2013, 21:57

Anete Kreicberga RW Smile

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Otrdiena 26 Februāris 2013, 22:04

Diez ko Roberts dara 9. martā Smile

Elina Lapsina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Sestdiena 09 Marts 2013, 21:05

Šādas lietas nemēdzu darīt, bet Elīna palūdza, lai uzrakstu mazu apstāstu par to, kā mums - tiem, kas vēl pēdējo reizi nebaidījās no 18m - veicās Viļņā.

Aizbraucām laicīgi, pat ļoti, pateicoties Robertam, kurš jau iepriekš bija sastādījis maršrutu un visas kafijas pauzes jau ierēķinājis laikā. Pēc pieraduma, bijām vienīgie cittautieši. Smile
Kvalifikācijā varējām viens otram palīdzēt, jo katri divi no mums šāva citā maiņā, respektīvi - A/B maiņā šāva Elīna un Roberts, C/D maiņā mēs ar Kārlēnu.
Elīnai beigās sakrita 261+255 p. Manuprāt un cituprāt, bija spējīga uz daudz ko vairāk, bet pati atzina, ka gribēšana šoreiz bija lielāka nekā varēšana. Kad sākumā gribēšanu pārvarēja, tad iekrita trīs 10nieki, un ar to arī viss sākās..Labāk nemaz tie nebūtu bijuši, un tad varbūt arī beigās būtu bijis nedaudz vairāk.
Pirmais turnīrs Elīnai ir ar Ingu (ne ar to, kura Kizilauskaite, bet ar to, kura vairāk kā divus gadus nav šāvusi). Inga stabili šauj ap 27, 28, tāpēc Elīna saprot, ka bez darba jau neiztikt (kā vienmēr). Un tomēr gadās pāris 8 pa labi, pa kreisi..Un ar tiem pārējiem perfektajiem 10niekiem ir par īsu, un Elīna zaudē 6-0 jau pirmajā cīņā, un kopvērtējumā (vīrieši un sievietes, un juniori kopā) paliek 9.vietā.
Roberts no mums visiem izšāva visstabilāk - 273+272 p. un ieņem kvalifikācijā 5.vietu (4., 5., 6. vietai ir vienāds rezultāts, un tās izšķir vien 10nieku un 9nieku skaits). Pirmā cīņa Robertam ir ar kādu onkuli, kuram aizmirsu vārdu, bet nu nešauj jau viņš tik pārliecinoši, lai varētu te viņu pēkšņi salikt. Tomēr cīņa sākās nedaudz grūti - Robertam trīs 8nieki un sets zaudēts, nākamajā atkal 24, šoreiz gan abiem, tad Roberts izvelk līdz 3-3, un galu galā nonāk līdz šūtofam. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka onkulis taču nevar te pēkšņi tā ielikt 10nieku un viss cauri, Roberts tomēr arī ir apņēmības pilns. Bet.. nekad nevērtēt cilvēkus par zemu!!! Nesaprotami, bet onkulim ir 10nieks, un Robertam šoreiz gan 9.. Līdz ar to, arī Roberts ierindojas 9.vietā.
Kārlēnam 275+266 p. nav jau slikti, bet vienmēr var labāk. Cik redzēju - strādāja un šāva kā treniņos. Pirmā cīņa Kārlēnam ar jaunāko brāli Kovalevski, un kā mēs zinām - slikti jau viņš nešauj, lai arī pirmajā distancē salasīja tikai 245 punktus... Pirmā sērija Kārlēnam ir diezgan mistiska. Pirmā bulta garām pa kreisi, tad jau tuvāk dzeltenajam, un pēdējā pavisam tuvu. Protams, zaudējums setā. Kāpēc tā? - esot aizķēries aiz roku sarga. Cīnās puika tālāk. Bet arī nepietiek. Elīna šāva otrā maiņā, tāpēc pastāvēja Kārlim aizmugurē, tomēr arī tas nepalīdz un zaudējums pilnīgi sausā 6-0, un arī Kārlis ierindojas 9.vietā. Starpcitu, pirms kvalifikācijas Kārlim bija izvēle - šaut ar kadetiem pa pilno mērķi, kur viņš noteikti visiem atņemtu konfektes, vai ar lielajiem. Un apsveicami, ka viņš izvēlējās šaut ar mums kopā. Ja cīnās, tad pa īstam!
Man - 277+265. Braucu ar domu atstrādāt treniņu šāvienu. Izdevās. Lai arī ir vairāk kā 10 punktu starpība distancēs. Pirmajā distancē bija veiksme līdzās, jo krita ļooooti daudz gabarīti. Otrajā vienmēr kāds milimetrs pietrūka. Pirmā cīņa man ir ar kādu onkuli, kurš ļoti daudz runā, un drusku jūtas par visiem gudrāks. Muļķīgi trīc kājas, cīnos, jo negribas taču tādam zaudēt. Elīna mērķtiecīga atgādina, ka darbs ir vienīgais, kas uzvar. Un izdodas. 6-4 es uzvaru un pretī jau stājas daudz jaukāks, nu jau vīrietis, kurš kvalifikācijā bija 2. Sāku pārliecinoši 4-0, tad pretinieks gluži sausā man, meitenei, zaudēt negribēja, un saņēmās, tomēr tikai līdz 5-1, un pēdējā sērijā abiem atkal vienādi un beigās 6-2, es atkal izcīnu uzvaru. Nākamā cīņa man ir ar kādu nedaudz apaļīgu puiku, Vladas Šigauskas audzēkni (starpcitu, Vladas pats šāva ar olimpisko loku, un visiem pierādīja, ka nav nozīme, ar kādu loku īsti šauj, ja vien to māk darīt - pats izcīnīja pirmo vietu!). Cīņa ar puiku sākās arī labi, tomēr mani visu laiku iegāza mans, laikam jau nolādētais, augšējais mērķis. Ja pirmie divi ir stabili 9, biežāk 10, bet augšējā varēja sagaidīt visādus brīnumus. Galu galā 6-4, man zaudējums. x10 pret ļoooooti resnām bultām (kā, apmēram, 3 reiz x10 Smile ). Cīņa par bronzu ar jaunāko Kovalevski. Sāku atkal stabili, bet vienalga tas augšējais mērķis.. Sajūta, ka visu daru kā pirmajos divos šāvienos, bet tomēr kaut kas nav kā vajag. Nonākam līdz šūtofam. Un atkārtoju savu neveiksmīgo šīs ziemas vēsturi un zaudēju ar 8 pret 9. Lieliski saprotu, ka 8 jau nedrīkst šaut šūtofā..Lai arī kā - no meitenēm parādu vismaz pāris večiem, ka esmu cienīga pretiniece, un arī atkal nedaudz atkārtojot vēsturi, šoreiz veiksmīgo - no Latvijas tieku vistālāk, neskatoties uz kvalifikācijas rezultātu.

Lai arī dažiem no mums neizdevās un dažiem drusku izdevās iecerētais, brauciens bija lielisks. Mēs atkal aizbraucām kā komanda. Un tikai tajā ir spēks!

Un ar šo laikam oficiāli varam beigt šaut tos sasodītos 18m, un pievērsties nopietnām lietām - 70m un Fitām. Smile
Rīt uz Pļavu!

Pēdējo reizi labojis Anete. Pirmdiena 11 Marts 2013, 22:55; labots 1 reizi

Anete.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Sestdiena 09 Marts 2013, 21:53

Malači, ka aizbraucāt un nostartējāt! Pastrādājāt un pacīnījāties! Un tiešam liels prieks - ka strādājāt komandā!

bet šutofs ir šutofs - tur var gadīties viss! Tāds nu zvērs viņš ir:)))

es parasti mēģinu nedomāt ir vai nav šutofs, sacensības vai treniņš - šāviens ir šāviens! Dodiet tik mērķi un signālu:archery: Cik trāpīšu - tik arī protokolā ierakstīs:)))) Un šīs domas man netraucē pagajušā vasarā iešaut šutofā 3 (pēc izjūtām bija lielisks šāviens)Smile))) Kāpēc netraucē? tāpēc ka tas principā ir M, jo trījnieks tas nav trāpījums:)))) Pēc ši apgadījuma manā galvā ir tikai 2 skaitļi - vai nu 10, vai M. Un visi 9,8,7 utt. - mierinoša balva, vinnests loterijāSmile

amazones čempiones! ))))

GRIBU ŠAUT MAKSIMUMU! Amazoņi, KURš AR MANI?))))))
flaglv

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Sestdiena 09 Marts 2013, 22:35

Paldies, Anete, par detalizēto aprakstu Smile
Arī šo darbiņu esi paveikusi izcili - tik tiem dažiem onkuļiem (kurus es arī neatpazīstu) vārdi prasās Smile

Elina Lapsina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Svētdena 10 Marts 2013, 20:04

Rezultāti šeit

Onkuļu vārdus arī var uzzināt turpat Smile

Anete.

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 11 Marts 2013, 14:05

Ir izveidojusies jauka tradīija - veidot aprakstus par sacensībām! Twisted Evil Paldies Anete!!! super Cerams, ka tā arī turpināsies. Twisted Evil Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5231

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 11 Marts 2013, 14:39

Jā. Ļoti laba tradīcija. Īpaši, ja veic kādu kaut nelielu analīzi, kas dod iespēju kautko iemācīties.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Pirmdiena 11 Marts 2013, 15:08

Vieniigi ka peec kaut kaada laika forumaa sis automaatiski izdzeesiisies, varbuut jauztaisa sadala amazonu maajas lapaa un tur jaakopee ieksaa. Nosaukums piemeeram " ekspediicijas" Rolling Eyes

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1704

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:29

Sponsored content