Braslas kauss / WA 3D [28.04.2013]

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Braslas kauss / WA 3D [28.04.2013]

Post  Jānis Bērziņš jun. on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 20:50

Varbūt esmu palaidis garām, bet pēc kāda principa tiek veidots saraksts par izlases kandidātiem?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 838

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 20:56

Berzins991 rakstīja:Varbūt esmu palaidis garām, bet pēc kāda principa tiek veidots saraksts par izlases kandidātiem?

Pirmie trīs labākie (šobrīd uz vienām sacensībām, bet būs vēl) katrā loka klasē pretendē uz vietu izlasē, izņemot LM (Longbow Men) ir četri uz doto brīdi, jo Vilisters šaujot ārpus konkurences (zināja trasi, jo to lika) uzrādīja otro labāko rezultāu.

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1704

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:00

Eduards Lapsiņš rakstīja:...[center]MI 528 132 44
RI 480 120 40
CM 408 124 43
BM 382 115 42
IM 347 114 35
LM 291 111 35
CW 383 120 42
BW 357 108 38
IW 304 96 35
LW 278 87 29

Tā kā PČ uzvarētāji šauj 2 atlases mačus un 2 turnīrus vilku aretmētisko vidējo ar tendenci uz augšu. Wink

Salīdziniet savu Braslas rezultātu un secinājumus izdariet paši.../center]

Kaut kā nekas "nelīmējas"... Evil or Very Mad Nevar būt, ka labākais vecis ar longu PČ ieņemtu Latvijas izlasē tikai 7.vietu... Evil or Very Mad

Lai nu kā - PALDIES ORGANIZATORIEM, BIJA FORŠI!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5229

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:01

Tik daudz ir skaidrs, bet kā tas notiek tālāk? Skaita summas no katrām sacensībām vai arī par katrām dod punktus kā LK? Skaita visu vai arī ,piemēram, divus labākos rezultātus?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 838

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:01

palūko Eiropas mačus, tur pilnīgi citi rezultāti bija

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:02

Berzins991 rakstīja:Tik daudz ir skaidrs, bet kā tas notiek tālāk? Skaita summas no katrām sacensībām vai arī par katrām dod punktus kā LK? Skaita visu vai arī ,piemēram, divus labākos rezultātus?

to mēs skatīsmies laika gaitā, jo ir iespējas aizbraukt arī, piemēram, uz igauņu WA 3D mačiem un sevi tur pierādīt...

Bet ja uz Eiropas čempi būtu jābrauc nākošnedēļ, tad situācija ir šāda! http://freewind.marten.lv/wp-content/uploads/2013/03/Kandidati-3D.pdf

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:15

Andis Šveicis rakstīja:...Domāju, ka lielākā daļa redzēja vaļsirdīgos lokšāvējus, kam nepatīk sekot nolikumam un sāk šaut turnīru minūtes 25 ātrāk par citiem, kas neatbilst nekādām DROŠIBAS normām! ...
2. Kā dzirdējāt WA sistēmā visu kontrolē daudz spēcīgāk, precīzāk! Jautājums, vai loki ar MARKERi (flomāsteriem) , apzīmēti loki izies Eiropas klases turnīros? Es jums atbildēšu, lai nav jāmokās ar atbildi, jums vienkārši iedos diskābeli, neviens neaudzināsies, un kauna traips būs ne tikai uz jums, bet arī uz visu Latvijas vienību. Tāpēc, kamēr nekas tāds nav noticis, esam sapratīgi un rīkojamies pēc labākās sirdsapziņas un šaujam kā to noteikumi atļauj, lai varam būt konkurētspējīgi pasaulē!

Ja tas attiecas uz 13 grupu, tad uzņemos atbildību un esmu gatavs izciests jebkuru sodu (saprāta robežās...). Kā attaisnojumu varu minēt, ka uzķēros uz "pīles" - Armands esot teicis, ka tie kas gatavi varot sākt un, lai nebūtu lieks čakars, tad to var darīt ar mērķi Nr.1 un tad visi pēc kārtas aiziet. Pie 6-tā mērķa sapratu, ka kaut ko neesmu sapratis vai speciāli maldināts... hvz Par DROŠĪBAS normu pārkāpumu ABSOLŪTI NEPIEKRĪTU!!! Evil or Very Mad Nevienu komandu nekavējām un nevienai pa priekšu nevilkāmies! Viss būtu savādāk, ja saprotot kļūdu mēģinātu šaušanas laikā no 6.mērķa nokļūt uz savu 13! Twisted Evil

Par to loku pārbaudīšanu - ja nu cilvēks, kurš reāli IR TUR BIJIS un redzējis kā tas notiek netiek galā, tad kas gan var tikt!!!???... hvz Tā kā es TUR neesmu bijis - turu muti. Nu labi, paspruka par Pētera loku, bet tas tiešām nebija nopietni. Twisted Evil Varu tik atkārtot (un IFAA čempī Spānijā varēja pārliecināties) ta līmējiet, krāsojiet, dariet ko gribiet - ja cilvēks māk trāpīt, viņš trāpīs un ja nemāk, tāpat netrāpīs... Twisted Evil Bet protams noteikumi IR JĀIEVĒRO! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  PG on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:18

Lieliska trase! Lieliska daba, lieliskie zvēri! Un ar laiku paveicās.
Meža kaķi, bebri, meža cūku vēl ilgi atcerēšos! Smile
Paldies, bija baigi forši Smile

PG

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : FRAM
Šauju ar : Compound, Olympic
Piereģistrējos : 14.12.12
Postu skaits : 6

Atpakaļ uz augšu Go down

Paldies

Post  MaKo on Svētdena 28 Aprīlis 2013, 21:34

Tiešām paldies. Lai arī mana fiziskā (ne)forma neļāva iziet otro apli, bet bija labi. Nekas, gan jau uzkačāšos un uz rudens pusi spēšu iziet visu trasi (lai pa ziemu atkal aizlaistu savu fizisko veselību di...eee... Būsim pieklājīgi Smile

MaKo

Klubs : Nava :)
Šauju ar : nūju
Piereģistrējos : 25.06.10
Postu skaits : 81

http://www.mako.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 00:49

Paldies organizatoriem, bija ļoti interesantas sacensības!
Paldies pavāram Jānim par superīgo zupu...
Eduards Lapsiņš rakstīja:tie kas gatavi varot sākt un, lai nebūtu lieks čakars, tad to var darīt ar mērķi Nr.1 un tad visi pēc kārtas aiziet.
Starp citu, ja tā būtu bijis atļauts, tas nemaz nebūtu slikts variants labs Kam ļoti gribas steigties, tie trasē būtu pirmie, un aizskrietu. Un tie, kam pirmajā aplī nepaveicās ar vilkšanos turp un atpakaļ, otrajā aplī varētu uzelpot.
Atvainojos, ka savu viedokli uzdrošinās izteikt pilnīgi nekompetenta persona- Jančuka mamma, bet mums Latvijā taču esot runas brīvība giggle

Jančuks

Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 07:24

Bulta, kas pieskaras 2 punktu zonu atdalošai līnijai, vai arī punktu zonas robežlīnijai tiek skaitīta kā augstākais punktu skaits. Izvilkums no tulkojuma!!!!

27.2. An arrow shall be scored according to the position of the shaft in the target. Should the shaft of
an arrow touch two zones or a dividing line between scoring zones, that arrow shall score the
higher value of the zones affected.

Uzsvars ir uz vārdu PIESKARAS

Andis Šveicis

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 20.09.09
Postu skaits : 404

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mairita on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 08:47

Paldies par sacensībām,(skaistām medaļām )Wink paldies Jānim par gardo zupu Smile. Forshi ka laiks arā bij super Smile shavejs archery archery shavejs viss izdevas forshi Wink

Mairita

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : AFLB
Piereģistrējos : 19.02.12
Postu skaits : 196

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 08:59

Jančuks rakstīja:Paldies organizatoriem, bija ļoti interesantas sacensības!
Paldies pavāram Jānim par superīgo zupu...
Eduards Lapsiņš rakstīja:tie kas gatavi varot sākt un, lai nebūtu lieks čakars, tad to var darīt ar mērķi Nr.1 un tad visi pēc kārtas aiziet.
Starp citu, ja tā būtu bijis atļauts, tas nemaz nebūtu slikts variants labs Kam ļoti gribas steigties, tie trasē būtu pirmie, un aizskrietu. Un tie, kam pirmajā aplī nepaveicās ar vilkšanos turp un atpakaļ, otrajā aplī varētu uzelpot.
Atvainojos, ka savu viedokli uzdrošinās izteikt pilnīgi nekompetenta persona- Jančuka mamma, bet mums Latvijā taču esot runas brīvība giggle

un tāpēc mēs esam tur, kur esam! te pat neiet runa par Lokšaušanu, bet par dzīvi LAtvijā! Attīstītajās valstīs cilvēki domā, raksta likumus, lai palīdzētu pārējiem un cilvēki seko tiem! Pie mums Latvijā likumi ir domāti, tikai lai pārkāptu tos!

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 09:17

OK! ljaunais cilveks, kas laikam nepareizi saprata pie zupas galda teikto, esmu es...
iespejams, ka es interpreteju Vilisterkunga teikto ta, ka man butu paticies pasham.
A kashkjeties, stastit par likumiem, par parkapejiem... tas ir neaugliigi.
ir jega (tikai un vienigi) macities uz kljuudaam savaam, sveshaam...
tagad izteikshos par piedziivojumu...
Paldies! Bija interesanti. Tikai
Shaushanas stabinjs pelkjes malaa, kur kajas iegrimst lidz potitem dubljos, neskiet superiigi. (starpcitu tieshi ta melnaa cuuka bija manam pratam par gruutu, ka rezultataa kamer domaju, ka nenosliikt dubljos piemirsaas ielikt bultu un rezultataa... loks chupaa)
Tiri mans noverojums, ja trase tiktu izveidota, ka "taka", kur uz abam puseem no taas, notiek shaushana
1. varetu nokljut lidz merkjim nesalauzhot bultas pret balkji, zem kura jaizrapo
2. ja tomer atljautu 2tro apli iet, kad paeed pusdienas, tad nevienam netrauceetu parvietoshanaas, jo ta nenotiktu shaushanas zonaa.
3. skatitaju, fotografetaji varetu pastaigat un pafotografet interesejosho... jo kvalitativas bildes ir iespeja mus prezenteet sponsoriem.
4. protams var runat par realajam medibam, par raposhanu caur brikshnjiem, BET 90% shados brikshnjos notiek medibas "uz gaidi", tatad nerikshojot caur purviem un lejaam, ka izdzivoshanas trasee.
Ja kads salauztu ekstremitates, tad diemzhel, nogadat uz slimnicu butu apgrutinoshi. ir japadoma ari par vissudigako variantu, ja kautkas notiek, ka mes risinasim problemas.

BET VISUMAA superigs pasakums! Paldies Vilisterkungam, sajutu, ka varu un gribu veel pamegjinat shadu shaushanu.

Taa nebija gaudu dziesma, tikai izanalizeju savas sajuutas.

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andis Šveicis on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 09:30

Redzinalds rakstīja:OK! ljaunais cilveks, kas laikam nepareizi saprata pie zupas galda teikto, esmu es...
iespejams, ka es interpreteju Vilisterkunga teikto ta, ka man butu paticies pasham.
A kashkjeties, stastit par likumiem, par parkapejiem... tas ir neaugliigi.
ir jega (tikai un vienigi) macities uz kljuudaam savaam, sveshaam...
tagad izteikshos par piedziivojumu...
Paldies! Bija interesanti. Tikai
Shaushanas stabinjs pelkjes malaa, kur kajas iegrimst lidz potitem dubljos, neskiet superiigi. (starpcitu tieshi ta melnaa cuuka bija manam pratam par gruutu, ka rezultataa kamer domaju, ka nenosliikt dubljos piemirsaas ielikt bultu un rezultataa... loks chupaa)
Tiri mans noverojums, ja trase tiktu izveidota, ka "taka", kur uz abam puseem no taas, notiek shaushana
1. varetu nokljut lidz merkjim nesalauzhot bultas pret balkji, zem kura jaizrapo
2. ja tomer atljautu 2tro apli iet, kad paeed pusdienas, tad nevienam netrauceetu parvietoshanaas, jo ta nenotiktu shaushanas zonaa.
3. skatitaju, fotografetaji varetu pastaigat un pafotografet interesejosho... jo kvalitativas bildes ir iespeja mus prezenteet sponsoriem.
4. protams var runat par realajam medibam, par raposhanu caur brikshnjiem, BET 90% shados brikshnjos notiek medibas "uz gaidi", tatad nerikshojot caur purviem un lejaam, ka izdzivoshanas trasee.
Ja kads salauztu ekstremitates, tad diemzhel, nogadat uz slimnicu butu apgrutinoshi. ir japadoma ari par vissudigako variantu, ja kautkas notiek, ka mes risinasim problemas.

BET VISUMAA superigs pasakums! Paldies Vilisterkungam, sajutu, ka varu un gribu veel pamegjinat shadu shaushanu.

Taa nebija gaudu dziesma, tikai izanalizeju savas sajuutas.

es atvainojos, ka satraucos par citiem un sevi, Daram tā uz priekšu ejam šaut, kad citi pastaigājas pa mežu, kamēr notiks kas letāls, apzīmējam lokus ar puķītēm un pīpējam maurlociņus! Ar šo es saprotu, ka rīkojos aplami, mudinot ievērot nolikumus, es atvainojos visiem, kurus aizskāru, nekas tāds vairs neatkārtosies turpmākajā desmitgadē! agree

Andis Šveicis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 09:45

Šoreiz arī es, būdams cilvēks pilnīgi no malas, varu padalīties ar iespaidiem.

1. Kādu milzu darba apjomu bija izdarījis trases autors (Armands ar palīgiem). Izgāju visus mērķus kopā ar sportistiem - un domāju, ka trase bija gan ļoti skaista, gan ar pāris pagrūtākām vietām, gan interesanta. Bez mazām grūtībām jau tas nebūtu sports. Es visu veicu ar vasaras kedām un man palika sausas kājas. Uz dibena arī nekur nenokritu. Upē neiekritu. Tā kā...

2. No sportiskā viedokļa - cepuri nost tiem, kas šeit iet pa spici. Trāpīt tiem krūmu zvēriem 10-11 zonā ar koka loku... Tiešām iespaidīgi. Un es vēl saprastu, ja to izdara Lapsiņa kungs uz haļavu - bet "manā" grupā bija arī mazais Bensona jaunskungs. Un neko daudz viņš savam trenerim nezaudēja. Pats ar olimpisko mežā noteikti neiešu - bet kādu dienu noteikti pagādāšu kādu glītu Vilistera loku vai kompaktloku - un ar prieku pacīnīšos ar meža brāļiem.

3. Kā humoru varu teikt, ka mežā šaujot ir tik laba iespēja novelt visu uz kautko citu. Telpās vai stadionā traucē tik gaisma, varbūt vējš un ekipējums. Bet šeit taču vēl ir nezināmas distances, slikts tēmējums, slīpums, koki, zari, dubļi, neērta pozīcija... Piecdesmit šāvienos ko izdarīja Edžus un Haralds, ko es redzēju, - šāvienā neviens ne reizi nekļūdījās - kļūdas bija tikai distances noteikšanā Twisted Evil mmh. disbelief disbelief disbelief bet nu pārliecībai šis ir ļoti labs vingrinājums...

4. Par tiem likumiem. Kaut arī Andim ir taisnība par likuma ievērošanu - arī es dzirdēju Armanda teikto - kas paēd - iet trasē... Kā tas ietekmē drošību es nezinu - jo, cik es redzēju, pa mērķi šauj tikai tad, kad iepriekšējā grupiņa ir drošā attālumā. Vai to sāk 13.45 vai 14.00 - atšķirības manuprāt nav. Bet citreiz droši vien vajag darīt pēc papīriem, lai nav pārpratumu.

5. Un Tēvzemei nav ko braukt virsū. Tēvzeme vakar bija ļoti skaista un vēlīga gan pret sportistiem, gan pārējo tautu.

6. Speciāli AŠ - iesaku brokastis un kafiju. Uzlabo garastāvokli.

7. Zupa bija 10 balles.

8. Prieks, ka jūsu tik daudz un kaut arī visi esat tik dažādi - viss jau iet uz labo pusi.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 10:06

nu neko dariit, ja cilveki nemak lasiit un uzklausiit viedokljus, taa rezultata rodas apvainotie, neapmierinatie...
es tikai teicu, ka ir neaugliigi to darit dotajaa veidaa, nevis nevajag vispaar!
brizhiem, pat smiekliigi, ka vairak ka peec gada, man atgaadina, ka es esmu nosaucis IFAA shaushanu, par alkoholikju tusinju pljavaa ar lokiem rokaas. Nu tagad gaidu, ka pec gadiem man atgadinas, ka esmu pret likumiem, noteikumiem:)
Gadus paris atpakalj, es sashutu par to, ka universitates profesors aprakstija Latvijas stavokli, kaa "tragjisku lasit prasmes jomaa", bet vel vairak satracinaja, kad profesors izteicaas, ka izlasito analizet un saprast spej vel mazak cilveku, ka to izlasiit. Zheel, ka vinjam ir taisniiba!
BET PASAKUMS bija superiigs un neviens ..... nespees man sabojat lielisko peecgarshu.

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JānisS on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 10:14

1) Par staigāšanu pa mērķiem.
Es pirms otrā apļa sākšanas prasīju vai mēs varam sākt no 1. mērķa. Mums atbilde bija - Nē.

Lai nu kā sanāca, lūdzu organizatorus nākamo reizi ņemt vērā, kurās grupās liek mazus bērnus. Mazā Jāņa grupa reāli nogāja 4 apļus (2 apļi kājām uz 1 šaušanas apli). Ja tēvaiņi pat kāpj pāri noteikumiem lai izlocītos no lielas staigāšanas, tad diez vai mazus bērnus vajadzētu tā vazāt pa mežu.

2) Par punktu salīdzinājumu ar pasaules rezultātiem:

*) mums nebija 1 minūtes laika ierobežojums. Pieļauju, ka daudziem tas neko nemaina, bet man daudz dod tas, ka nav ierobežots laiks, ir iespēja visu pārvērtēt 2x. Es protams darīju visu pēc iespējas cik ātri varu, bet diez vai iekļautos laikā. mans ieteikums nākamajā posmā izdalīt hronometrus, ja ne pieņemt kā stingru noteikumu, tad vismaz kontrolei mērīt laiku, lai katrs zina cik ātri tiek galā ar to ko tiek galā.

*) mietiņu izkārtojums -piemēram, viens mietiņš bija tāds (mērķis nr1.) kur man sāka slīdēt kājas un es spolēju pa krauju uz vietas kādas 10 sekundes, tad aizmetu loku pa gaisu kalnā, jo biju pārliecināts, ka jau krītu pilnībā zemē. Ja tur būtu 1 minūte ierobežota, es diez vai būtu paspējis izšaut ar visiem šiem šova elementiem. Daži mietiņi bija tādi, kur nostājies pie mietiņa un tad atceries Roberta ieteikto, ka var atkāpties 1 metru, tad jau tu esi upē, vai arī dubļu zampā. Daudz tādu mietiņu nebija, bet daži bija tādi nepatīkami novietoti, iespējams, ka tikai sarkanie, jo tie tālāk bija jāiestīvē. Ja laiks jātērē domājot kā nostāties, tas visu saasina.

*)cik sapratu tad viss bija pēc noteikumiem, bet nebija 1 grupas zvēri, kas būtu 45 metru attālumā uzlikti. Domāju, tur varētu zaudēt punktus.

*) mums bija 2x tas pats aplis. Visu atcerēties nevar, bet lielākās kļūdas tomēr atcerēties var.

*)nezinu no kurienes rezultāti tie ņemti, bet šajos mačos jau uzvar tie, kas uzvar turnīros, papētīju - tie pārsvarā nav, kas sašauj lielāko rezultātu. Un mums turnīru nebija.

JānisS
Admins

Šauju ar :
Piereģistrējos : 08.08.08
Postu skaits : 714

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 10:17

Pirmkārt, protams, izsaku sajūsmu par stāvajām kraujām - izdevās vēl labāk kā Zilajos kalnos. ... un aptverot, ka tas viss bija uz muguras jāstiepj! Un jauni mērķi - ir jauni.

Otrkārt, zupa bija laba un, kas mums patika, varēja uztaisīt tik biezu, lai karote stāv.

Treškārt, patīkami pārsteidza oriģinālās medaļas - paldies autoram!

Ceturtkārt, tomēr vēl atgriezīšos pie aizsāktās tēmas par drošību.
Protams, noteikumi ir jāievēro!!!
Taču par katru konkrēto šāvienu ir atbildīgs pats dalībnieks. Visi taču parakstās, ka zina un ievēros drošības noteikumus. Un tur viennozīmīgi teikts, ka pirms šāviena jāpārliecinās, ka mērķa tuvumā nav kādi traucēkļi. Tā kā sacensības nenotiek stadionā vai kādā stingri apsargātā teritorijā, neviens un nekad nevar garantēt, ka trasē neieklīst kāds sēņotājs, makšķernieks vai vienkārši puķīšu mīļotājs. Piemēram, Igaunijā bieži bijušas sacensības publiski pieejamā zonā (mežā vai pat piļu, pilskalnu teritorijās).
Starp citu, arī iepriekš pieminētajās medībās, kuras parasti nenotiek iežogotā teritorijā, pašam šāvējam jāredz uz ko viņš šauj un jāprot atšķirt alnis no govs...

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 11:58

Perfekti izlikta trase ! Lieliski rezultāti ! Ideāli laika apstākļi ! ... un tas Lapsiņš nesasniedzams , pat ļoti ... Rolling Eyes
Vismaz diskābeli Viņam vajadzēja iedot Smile , protams joks !
Latvijas organizātoriem atkal pacelta latiņa !
Ja arī turpmāk pie Mums būs tāda līmeņa sacensības , iegūsim pieredzi priekš PČ , EČ būs vieglāk sakaut tūtariņus ...
Par trasi , kraujām ,kokiem un grūtībām , tas ir normāli , piem : visās lielajās sacensībās kurās esmu piedalījies Austrijā , Vācijā , Portugālē, Itālijā vienmēr gadījies , ka kāds izmeržgī , salauž roku vai kāju , noripo no 20m klints , diemžēl sportā gadās visādi ... , jābūt piemērotiem apaviem , apģērbam !
Te derētu paruna : grūti mācībās , viegli kaujā !

P.s. trennēties vajag... archery

Pēdējo reizi labojis Andris Kuznecovs Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 14:44; labots 1 reizi

Andris Kuznecovs

Male Dzīvoju : nitaure
Piereģistrējos : 30.08.10
Postu skaits : 245

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  SerKos on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 12:18

Lieliska trase! Lieliska zupa! Tiešam pavisam cits sacēnsību veids nekā IFFA.
Jautājums vai nakāmas sacēnsības,būs:
1. Divas būltas uz mērķi.
2. Šaušana paros - it kā tagad bija tikai viens mietiņš, un šava visi pēc kartas, pat ja bija iespēja šaut paros.
3. Turniri.

SerKos

Male Dzīvoju : Riga
Šauju ar : Loku
Piereģistrējos : 31.03.08
Postu skaits : 102

http://www.fram.lv/index.php?option=com_content&view=article

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 15:04

SerKos rakstīja:Lieliska trase! Lieliska zupa! Tiešam pavisam cits sacēnsību veids nekā IFFA.
Jautājums vai nakāmas sacēnsības,būs:
1. Divas būltas uz mērķi.
2. Šaušana paros - it kā tagad bija tikai viens mietiņš, un šava visi pēc kartas, pat ja bija iespēja šaut paros.
3. Turniri.

Kā ierasts, vēlos oponēt!
IFAA Hunting Round, kurš jau realizēts pie mums, ir praktiski tieši tāds pat sacensību veids.
Atšķirība tikai niansēs: loku veidi, mērķu skaits, vecuma grupas, punktu skaitīšana, attālumi...
Taču būtiskas atšķirības nav!!!
Un arī divas bultas IFAA jau sen kā ieviestas - Standard Round.

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 16:56

Manā grupā bija meitēns - Ērika Bogdanova, nezinu kurš viņu trennē šaušanā, bet no tā bērna varētu izslīpēt dimantu. Šāva vienkārši lieliski, gan loka atvilciens, gan stāja, nebija kur piesieties. Prieks par jaunatni.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  SerKos on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 19:29

SerKos rakstīja:Tiešam pavisam cits sacēnsību veids nekā IFFA.
Pēteris rakstīja:Kā ierasts, vēlos oponēt!
IFAA Hunting Round, kurš jau realizēts pie mums, ir praktiski tieši tāds pat sacensību veids.
Atšķirība tikai niansēs: loku veidi, mērķu skaits, vecuma grupas, punktu skaitīšana, attālumi...
Taču būtiskas atšķirības nav!!!
Un arī divas bultas IFAA jau sen kā ieviestas - Standard Round.
Dažadība ir attālumos man IFFA ļoti patīk dēļ nezinamiem attālumiem un vajag domāt kā mērķet. Šajos WA 3D ar stipriem lokiem ir gandīz viens temēšanas punkts.
Ja IFFA problēma ir trapit, tad šeit problēma trapit pareizi sirdī. Vajag treneties pavisām citas distances.

SerKos

Male Dzīvoju : Riga
Šauju ar : Loku
Piereģistrējos : 31.03.08
Postu skaits : 102

http://www.fram.lv/index.php?option=com_content&view=article

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 29 Aprīlis 2013, 20:02

SerKos rakstīja:...Ja IFFA problēma ir trapit, tad šeit problēma trapit pareizi sirdī...

Un LIELĀKAIS PLUSS maz iespējamības aizšaut garām un pazaudēt bultas! Twisted Evil

Tā kā Armands vēl neko nav ierakstījis, ziņoju - publicētie PČ rezultāti neštimmē ar šiem tāpēc, ka tur šāva 2X20 mērķus... Twisted Evil Un tas uzreiz visus noliek pa vietām... giggle Arī "netveramo Lapsiņu", diemžēl... Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 21:45

Sponsored content