Gints ar Ievu startēs Pasaules paralimpika turnīrā Čehijas pilsētā Nove Mesto nad Metuje

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Gints ar Ievu startēs Pasaules paralimpika turnīrā Čehijas pilsētā Nove Mesto nad Metuje

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 01 Jūlijs 2013, 22:22

Izbraucām no Rīgas 0:15, iebraucām sacensību vietā 17:35. Nobraucām apm.1250km un pastāvējām 2h Varšavas sastrēgumā... Ieva ar Gintu izgāja klasifikāciju, šobrīd līmē bultas un ir gatavi cīņai!

lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Gints ar Ievu startēs Pasaules paralimpika turnīrā Čehijas pilsētā Nove Mesto nad Metuje

Post  Agate on Pirmdiena 01 Jūlijs 2013, 22:47

A kāda mājas lapiņa kur paskatīties, kur jūs tur īsti esat?

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1705

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Gints ar Ievu startēs Pasaules paralimpika turnīrā Čehijas pilsētā Nove Mesto nad Metuje

Post  Katarina on Pirmdiena 01 Jūlijs 2013, 22:47

MALAČI! TURAM ĪKŠĶUS! SARAUJ LATVIJA!!! woot_jump latvia latvia latvia 

Katarina

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : Seb. Flute Pro Carbon + Hoyt 990TX
Piereģistrējos : 06.11.11
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Pirmdiena 01 Jūlijs 2013, 23:15

Terminators Smile

Elina Lapsina

Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 01 Jūlijs 2013, 23:17

Oficiālā mājas lapa. (http://www.sportklub.cz/Articles.aspx?ArtId=774)
Dienas kārtība. (http://www.sportklub.cz/Articles/2013/1leden/30_st_Czech_Targ//soubory/Schedule4%20WRT%202013.pdf)
alībnieku saraksts. (http://www.sportklub.cz/Articles/2013/1leden/30_st_Czech_Targ//soubory/WRT2013%20-%20list%20of%20participants%20v08.pdf)

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 02 Jūlijs 2013, 16:56

Šodien piešaudes diena. Laiciņš burvīgs, saulains, silts. Šaušana notiek 2 šaujamlaukos. Meitenēm un puišiem atsevišķi. Gints kā vienmēr uzvilcies... Te trāpa 4, 5, te atkal otrādi, tad sapsihojas un aizšauj garām... Evil or Very Mad  Nu lai pabesijās, var būt līdz rītdienai izčuknīsies... Ieviņa gan šauj kā bombonga - brīžiem X, X, 10, 10, brīžiem 4, 5, 6. Actiņas spīd, smaidiņš pa visu stadionu. Pēc piešaudes atklāšanas cerimonija - izleca 5 vīri ar izpletņiem, nokrita stadiona vidū, noklausījāmies Čehijas himnu, paklausījāmies uzmundrinošus vārdus un tagad jāgaida rītdiena. Ak jā - rīt ar Māri iesim špionēt vietējo vairogu vedamo tačku. Ārkārtīgi viegla un ērta konstrukcija!!! super  Domāju, ka vajag mums tādas, kādas 4 gabalas!!! Twisted Evil  Turam īkšķus!!! labs  Gintam kādi 14 konkurenti, Ievai 10. Twisted Evil 

super super super super super super super super super super super super 

lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 10:12

fani  Ievai un Gintam mīļi sveicieni! fani  wavey  flaglv 

labs  Un īkšķus mēs turam varonīgi!!!! (ko nemaz nav tik viegli izdarīt dejojot Dziesmu svētkos!!!cancan 

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 11:10

fani 

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 14:39

Garajām distancēm vajadzētu būt cauri. Gaidam ziņas. Mājas lapā protams, ka nekas vēl nav.

J.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 16:45

Rezultāti ir dažādi... Rolling Eyes  No vienas puses pozitīvi - startējam starp pasaules labākajiem paralimpikiem. Twisted Evil Laiciņš burvīgs. Brāzmains vējelis... No otras puses, nu mūsu līmenis ir tāds kāds nu ir... Twisted Evil  Gints ņēmās kā traks, bet augstāk par 11.vietu tikt neizdevās... hvz  Vēl joprojām cīnamies ar mistiskajiem atrāvieniem. Twisted Evil  90m spēja 219 punktus, 70m - 263 punktus. Nav jau daudz, bet ņemot vērā kā viņam vēl nesen gāja - labi vien ir!!! Twisted Evil  Ar Ievu ir daudz savādāk... No pirmās līdz 5 sērijai viņa "gāja" pa PIRMO vietu!!! cheers  Tad spēki nedaudz aptrūkās un mūs noķēra ukrainiete. hvz  Noķēra un pagāja garām par 2 punktiem!!! uplol  Uz 60m vēl sliktāk - trāpījumi 5, 6, 7 nostūma Ievu vēl pa 2 vietām. shuffle  Tad laba noslēdzošā sērija un Ieva dala 3/4.vietu! nails  Konkurence pa pirmo zorti!!! super  Ukrainiete uz 60m mierīgi "ieliek" 5 desmitniekus un 7-nieku... Nu tā, normāli! super  Lai vai kā Ievai 2 personīgie rekordi!!! Happy dancing 

Nedaudz pastaigājām pa veco pilsētu un tagad vārtamies pa viesnīcu - baigais karstums...

Rīt turpināsim cīnīties!
lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 16:54

Cīnās tik tālāk. Tagad Mārim ir iespēja parādīt vai ir no viņa treneris vai nav (attiecībā uz Ginču), bet ar Ievu viss būs kārtībā. Pirmā vieta būtu mazliet par traku pirmajās sacensībās, bet vismaz pa vidu ir jābūt un tad viss notiksies un turnīros var sanākt viskautkas. Un vairāk par Personīgo rekordu no sportista neko prasīt nevar un nevajag. Vēl jau Mix team, kur mēs tradicionāli esam starptautiskos mačos spēcīgi :-)

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 17:09

Visi malači! cheers 

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 17:17

Nu ja, aizmirsu Ievas rezultātu ierakstīt... Evil or Very Mad  Saņemiet!

292 p.70m un 289.p 60m

nails 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 19:58

Patiktos jau būt par treneri, kādam šādās sacensībās, bet gribētos lai viņš būtu mans trenētais sportists, tad es zinātu uz ko strādāt un kāda veida šāviena īpatnības viņam pieīt. Plus - vēl gribētos, lai lokam būtu mana regulācija Very Happy . Tagad sanāk tā, kad Gints izšavj kādu četrinieku, man liekās ka tas ir labs šāviens un es viņu uzslavēju. Tā dīvaini sanāk.

Vispārīgi - Super laiciņš, Viesnīca kruta, Baro labi un garīgais arī fantastisks. Tikai nedaudz nogurums no šī intensīvā karstua. shavejs 

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jančuks on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 20:49

Malači! Turam īkšķus!!! fani 

Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Trešdiena 03 Jūlijs 2013, 22:38

Nu malači Smile
Ņemot vērā, kā Gints vēl garām mauca vairogam - dikti daudz viņš ir sabakstījis Smile

Un Ieviņa flower flower flower flower flower flower flower flower 

Elina Lapsina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 04 Jūlijs 2013, 23:01

Gribējās jau ātrāk kaut ko ierakstīt, bet šaujamlauks bezonā... hvz  Tātad, šodien traka diena - īsās distances un turnīri līdz finālam. doh  Apmācies, tveicīgs, brīžiem skaidrojas un brāzmains vējšs... shocked  Cilvēki ratiņos pavada 20 stundas no vietas!!! fool  Ne katram veselajam tas pa spēkam... Viena no vadošajām šāvējām publiski šķendējas - man tagad uz d****s var cept olas! Smagi cilvēkiem iet...Evil or Very Mad 

Sākām 50m mēs ar Ievu iešaujot skaistu M .... What a Face  Un tā ik pa brīdim.... What a Face  Kad gatavojāmies un es uzmundrināju Ieviņu - šauj kā vakar un viss būs, saņēmu strupu atbildi, bet Apsītis teica: "...Pirmā vieta būtu mazliet par traku..." AK DIEVS!!! shocked  Nekad nebūtu domājis, ka viens pārdomu teikums internetā var atstāt tik graujošu darbību uz sportistu... Evil or Very Mad  Rezultātā 229 p... Evil or Very Mad  Ja nebūtu pēdējā sērijā kaut cik saņēmusies - paliktu PĒDĒJĀ distancē!!! Twisted Evil  Pārtraukumā pastrādājām ar gumiju un 30m jau 320 p. Kopvērtējumā 1130 un 5.vieta. Viena laba ziņa gan ir - Ieva līdz ar to ir izpildījusi minimālo punktu normatīvu, lai viņai būtu tiesības piedalīties Rio Olimpiskajās spēlēs, bet vēl jau tas jāapstiprina ar kvotas izcīnīšanu. Twisted Evil  Gintam ar kā pa kalniem, 5 emmi, bet pārējie trāpījumi "izvelk" 260 p., 30m - 313 p.

Vai nu pēdējā laikā es pa daudz piesienos vai tiešām vairs nemāk sacensības organizēt!!! Evil or Very Mad  Ja Polijā bez poļu valodas zināšanām nav vairs ko darīt, tad šeit visādas tehniskas ķibeles un kronis visam - izrādās pietrūkst vairogi, lei noorganizētu normālas turnīrcīņas... shocked  Kaut kā jau izlāpījās, bet pēdējās sērijas jau šauj krēslā... Evil or Very Mad 

Labi, nevilkšu garumā. Pirmais cīņā dodas 1/8 RM W2 Gints pret Zeeman Gerard NED. Holandietis šauj labi - X-si, 10-nieki, ik pa brīdim nedaudz norauj - 6,7, Gints arī sasparojies. No sākuma zaudējam 0;2, tad izlīdzinam 2;2, tad atkal pa bikšelēm 2:4, atkal izvelkam 4:4 un zaudējums 4:6... hvz 

Ievai 1/8 bez pretinieka, 1/4 pret čehieti Marketa Sidarova. Meitenei nenormāli trīc rokas... Evil or Very Mad  Es jau viņu ievēroju piešaudes dienā. Twisted Evil  Liekas, tūlīt aizšaus vispār garām - tirinās tik traki, ka neērti skatīties, bet TRĀPA!!! Twisted Evil UN TRĀPA SASODĪTI LABI!!! super Pirmā sērijā Ieva izraujas vadībā 2:0, čehiete izlīdzina 2:2, čehiete izraujas vadībā 2:4, Ieva izlīdzina 4:4... Nervi līdz baltkvēlai! Twisted Evil  Un IR!!! yahoo  Ievai izdodas laba sērija un UZVARA!!! yo  Pusfinālā cīņa pret nopelniem bagāto, n-to Olimpisko spēļu dalībnieci, ukrainieti Roksalanu. queen  Pirmā sērijā Ieva pajūk. Rokas pa gaisu, trāpījumi viskautkur, tikai ne vidū... shocked  Tad savācas, bet ko stipram padarīsi - vēl esam par zaļu... Zaudējums 0:6 un parīt cīņa par bronzu! Smile 

Bet rīt MIXsi!!! Very Happy  Gints ar Ievu king  queen  un viņu, tā saucamais treneris jocolor 

Turpinam

super super super super super super super super super super super super super super super super 

lv 

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 07:19; labots 1 reizi

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 04 Jūlijs 2013, 23:11

Nu apsiic arii neteica, ka vajag pa emmiem :-) nu nekas. Ciinasspars liekas ir kaartiigs un Gints riit varees nemt piemeeru no savas dailaas paarinieces un lai izdodas. Turaas.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 07:20

Parādījušies oficiālie rezultāti: kvalifikācijas (http://www.sportklub.cz/Articles/2013/1leden/30_st_Czech_Targ//soubory/Qualification_complete.pdf) un turnīrcīņu (http://www.sportklub.cz/Articles/2013/1leden/30_st_Czech_Targ//soubory/Elimination_notFinished.pdf).

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 10:14

Skaties, kuru klasi gribi - pirmās vietas stabili šauj pāri 1200 archery 

Mūsējie malači Smile 

Bet, protams, jaunais zelta termins: "Bet Apsītis teica" Very Happy Very Happy Very Happy Domāju, ka ilgi klejos mūsdienu mutvārdu folklorā Very Happy

Elina Lapsina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 21:08

Klejos kā tāds BIEDS... shocked  Twisted Evil 

Šodien cerību pilnās miks turnīrcīņas. Izguļamies maksimāli, bet tā, lai nenokavējam brokastis. Izmetam nelielu līkumu pa pilsēteles ievērojamākajām vietām, apēdam pusdienas un 14:00 esam gatavi šaut. Dodu iespēju abiem iešauties. Gintam tā nekas, bet Ievai... Kā vakar uz 50m - riņķī, apkārt pa zilo. Mēģinu uzlabot loka regulāciju, bet viss slikti... Pašaujam turnīrcīņu režīmā. Gintam tā nekas - dzeltens, sarkans, Ievai vēl joprojām zilie, riņķī, apkārt, ar tendenci vākties uz 11. Dodamies cīņā. Lai nav sirdsapziņas pārmetumi - pagriežu Ievai tēmekli apgriezienu uz augšu un apgriezienu uz āru. Cīnamies pret Mongoliju. Atskan divi signāli, Gints izrauj un ielādē bultu, tiesnesis man zem deguna vicina dzelteno kartiņu, Gints atvelk loku, tiesnesis rauj ārā sarkano kartiņu, dodu f****g pilnas komandas, Gints paklausa izlādē bultu, bet nesaprot, ka jāieliek buktu makā, uzbļauju vēl un viss notiek - tiesnesis apmierināts. Tā ir, ka īsti nezini noteikumus... Pretinieki pēc signāla abi ielādē bultas, bet tiesnesis klusē - laikam jau es kaut ko nesaprotu... Gints šauj - 7 uz 2, Ieva - 7 uz 2, Gints nervozē, ka nepietiks laika, rezultātā 4 uz 2, Ieva 7 uz 2. Pretinieka M mūs glābj. 25:21 mēs vadībā. Gintam griežam tēmekli 1/2 apgr īsāk, Ievai apgriezienu īsāk un 1/2 augstāk. Bāc! Ieva 6 uz 11, Gints 8 uz 12, Ieva 5 uz 11, Gintam 7 uz 5. Pretiniekam tikpat. Rezultāts 51:50 mēs joprojām minimālā vadībā. Ko nu, griežam Ievai vēl apgriezienu garāk un 1/2 apgriezienu augstāk. Gintam 7 uz 5, Ievai 6 gabarīts uz 11, Gintam 9 gabarīts uz 12, Ievai 5 uz 11. Sāk jau besīt tie Ievas caurumi zilajā uz 11. Rezultāts 78:77 (Ginta 9 gabarītu tiesnesis neieskaita...). Griežu Ievai ārā līdz galam un 1/2 apriezienu uz gaušu. Gints 7 uz 4, Ieva 8 uz 7, Gints 8 uz 4, Ieva 6 uz 8... Viss! 107:108...

Īsāk, ja gribat uzvarēt - meklējiet citu treneri!!! shocked 

Rīt Ievai cīņa pret ukrainieti par bronzas medaļu. Diezgan bezcerīgi, bet nepadosimies bez cīņas!!!

lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 21:27

Varu iedomāties cik daudz nervu bija sabojāti visiem, bet nu turās! Rīt ļoti svarīga dieniņa.fani 

Katarina

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 21:48

Fotogrāfijas http://misonka.rajce.idnes.cz/Para-archery_international_tournament_2012

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 23:57

Taaks... Meitene!
visas turnircinjas, ko es uzvareju, es uzvareju ejot "stradat"... nevis izshaut 30 vai 60, bet STRADAT... un tieshi bezcerigaas cinjaas tas deva lielisku rezultatu.
izgaju uz linijas, un visa pasaule ap mani apklusa... nostajos stabilaa stajaa... atvilku, iestiepu, nostraadaaju...
pec pedeja shaviena bija sajuta, ka kads ar pulti ieslegtu atpakalj skanju.
principa ari tad, kad treninja stadaju nopietni, man uz shaushanas bridi pazud visa pasaule... nav nekaa, tikai es, loks, merkjis un DARBS.
Lai ari kaa nebuutu Es lepojos ar to ko Tu dari, jo ar savu vareshanu, Tu paradi mums visiem, ka MEES VARAM!
rit necenties..., nedoma par Edzhu... vienkarshi ej un ar baudu nostradaa...
Mes visi Tevi miilam tadu, kada esi... it seviskji, kad Tu ar baudu dari savu darbinju.

Pēdējo reizi labojis Redzinalds Sestdiena 06 Jūlijs 2013, 00:21; labots 1 reizi

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Piektdiena 05 Jūlijs 2013, 23:59

Vajag ierasties normāli uz paģirām un būs vienaldzīgas visas ukrainietes un pārējie kipiši Smile

Vispār paši jūs arī uztaisiet spriedzi, būtu analizējuši un spriedelējuši pēc sacensībām Wink

JR

Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 09:45

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu