Jarvakandi OPEN 2013 (9-11. augusts) WA

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jarvakandi OPEN 2013 (9-11. augusts) WA

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 16 Jūlijs 2013, 09:32

Līdz 28. datumam 30 eiro - pēc tam dārgāk. Jāsāk organizēties un reģistrēties.

Rauls solīja, ka būšot nikni ukraiņu jaunieši (kadeti) un citi spēcīgi šāvēji.

Es pilnīgi noteikti esmu braucējs.

Vairāk informācijas šeit: http://siretluik.wix.com/open

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jarvakandi OPEN 2013 (9-11. augusts) WA

Post  J.Kononova on Trešdiena 24 Jūlijs 2013, 23:54

Es tieši braucu,tikai nezinu ar kādu kompāniju?:hmm:   Kāds vel brauc no mūsejiem  uz estonia archery  ?

J.Kononova

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 24.02.11
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 31 Jūlijs 2013, 13:12

Tradīciju turpinam un uz Jarvakandi Open dosies vērā ņemama delegācija.

1. Jeļena Kononova RW
2. Jānis Apsītis RM
3. Anete Kreicberga RW
4. Elīna Lapsiņa RW
5. Kārlis Akots Gribulis RCM
6. Roberts Daukste RM
7. Māris Lapiņš RM
8. Natālija Pogrebova RW

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 08 Augusts 2013, 12:27

Plāns:

Cik zinu Roberts ar Natāliju, Ļenu un Māri izbrauc ap 14:00 un pirmie ierodas Jarvakandos.

Es startēju no Krasta ielas 44 kopā ar Elīnu, Aneti un Kārli plkst. 17:00. Diemžēl tas nozīmē, ka mēs uz oficiālo piešaudi nepaspēsim - bet manuprāt manā mašīnā sportisti ir pietiekoši pieredzējuši un sagatavoti, lai tā nebūtu problēma. Mēs zinām, ka Jarvakandos vienmēr ir pieejami piešaudes vairogi un tie būs pieejami arī 5dienas vakarā un sacensību dienā.

Gatavojamies uz vasarīgiem un karstiem laikapstākļiem, bet iespējams arī lietus mākonis. Vakaros iespējams nedaudz vēsāks laiks. Šobrīd Akuwezers sola sestdien +22, sauli ar mākoņiem un minimālu vējiņu. Ideāli.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 08 Augusts 2013, 12:46

Es par jums super super super 

Tikai necenšaties!!! Evil or Very Mad  Un atceraties ko teica Apsītis: pofig kas cik šauj - jāņem un jāuzvar!!! Twisted Evil 

amazones cempiones 

lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 12 Augusts 2013, 11:48

Turpinot tradīciju - neliela atskaite par sacensībām.

Pirmkārt jāuzteic organizācija - mači tika aizvadīti nevainojami - igauņie pielietoja pasaules mačos ierasto Ianseo rezultātu sistēmu, kuras korekta pielietošana nodrošināja ļoti operatīvu, pārskatāmu un korektu organizāciju (sevišķi turnīru organizāciju) un rezultātu pieejamību visu sacensību garumā. Šī ir brīvi pieejama sistēma, kas tiek ieviesta arvien vairāk sacensībās un es domāju arī mums ir laiks šai sistēmai pievienoties. Galvenā priekšrocība - būtiski ātrāka rezultātu apstrāde sacensību laikā - kaut arī nedaudz vairāk laika jāpavada sacensības sagatavojot (ievadot visus dalībniekus utt). Bet šeit redzējām, ka tas strādā. Pie tam - nemaz nav nepieciešams obligāti lietot automātisko rezultātu ievadīšanu - igauņi to darīja manuāli - un rezultāts bija labs.

Par dipomiem - visi bija jau izdrukāti pirms tam un atlika ierakstīt tikai vārdu un punktus - rezultātā - apbalvošana padsmit kategorijās notika 15 min pēc sacensību beigām :-)

2kārt - prieks par mūsu komandas labo garu un savstarpējo cieņu un atbalstu. Šoreiz viss bija kā tam jābūt - un kaut arī nebijām īpaši daudz (8 sportisti) - mūsu komanda bija pozitīva, draudzīga un atbalstoša. Ejam pareizā virzienā. Piemēram - aiz Anetes finālos stāvēja "armija" ar 4 binokļiem. Roberts ietekmēja pretinieku trenerus un atbalsta vienību. Ļena deva balsi. Māris bija Māris. Es kautko gudri murmināju. Un jaunkundze vairākos setos pēdējā bultā iešāva nepieciešamos 8 9 vai 10, lai uzvarētu setu un gāja uz priekšu kā tanks...

Par sportisko - par galveno pārsteigumu noteikti varam uzskatīt Natāliju. Viņa izpildīja triku, ko es vēlētos nosaukt "Oxis" (Pēc Okša līdzīga izgājiena EČ Rovereto pirms dažiem gadiem) - tas ir - pēkšņi lielos mačos izšauj sev neierasti lielu rezultātu. 70m, ja nemaldos, 305 un arī 60m pāri 300. Tas deva 2.-3. vietu sacensību pusē un visi bija mērenā šokā. Diemžēl Natālijai spēki ar to arī beidzās - un pēc 50 un 30m viņa nokrita zemāk, bet tik un tā - patīkams un pozitīvs pārsteigums, kas viņai noteikti dos pārliecību nākotnē. Plus bonusiņā viņa vēl no 1-5 izvilka šūtof pret Olimpiādes dalībnieci Rēnu un vēl ar 9nieku uzvarēja viņu šūtofā. Prieks un laime.

Vislielāko prieku deva Anete - kā vienīgā iekļūstot individuālajā finālā. Sākot ar ceturtdaļfinālu Anete šāva ļoti pārliecinoši (vidēji 26-28 sērijas) un pamatoti nokļuva viena šāviena attālumā līdz zeltam. Diemžēl Igaunijas Čempione jau otro reizi šajā dienā atņēma Anetei zeltu - vispirms tas notika pēdējā sērijā Mixu finālā ar mani, un pēc tam arī individuālajā finālā. Bet tik un tā - labs sniegums turnīrcīņās un daudz pozitīvu emociju.

Pārējie, es domāju, nostartēja normāli.

Kārlim stabila kvalifijācija (atkal virs 1200) un laba uzvara pret pagājušā gada čempionu Tāvo Allik 1/8finālā. Diemžēl 1/4 finālā pretinieks bija spēcīgāks.

Man līdzīgi - samērā labs FITA noslēgums (pēc pasmagiem 90 un 70m) un par 1 punktu pēdējā 30m sērijā iešaujot 59 apsteidzot Grossu 3. vieta kvalifikācijā. Manuprāt labi sašāvu arī Mix un Komandu sākumu. Individuālajos turnīros jau diemžēl fiziski biju lupata (šovasar pirmo reizi biju šāvis 6 dienas pēc kārtas) - un šāvu ļoti "stabili" - 1/4 finālā 27-22-30-21-26... baisi... Sekas -  zaudējums šūtofā un 6. vieta. Šoreiz gribējās bišķi vairāk. Gandarījumam - negaidīta uzvara sestdienas vakara programmas bultu  tālummešanas sacensībās. Par pumpēšanās un dāmu turēšanas dueli ar igauņu spēkavīru Tomsonu neiztekšos... :-)

Māris, Ļena, Roberts, Elina cīnījās apmēram savā līmenī - katram kautkas izdevās - kautkas nē - bet kopumā praktiski visi atgriezās mājās ar kādu medaļu un labu devu gandarījuma.

Nākošgad brauksim atkal. Šādi mači ir katra eiro vērti, ko tie maksā. Tie, kas nebrauc - paši vainīgi. Šī tiešām ir iespēja izbaudīt koncentrētā veidā lielu sacensību gaistotni un pilnu programmu par 10% no izmaksām.

Amazones Čempiones.

Pēdējo reizi labojis Janis Apsitis Otrdiena 13 Augusts 2013, 09:59; labots 1 reizi

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Otrdiena 13 Augusts 2013, 09:30

Šeit var atrast pāris bildes no sacensībām:
bildes!
Parole - latvia

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā
Piereģistrējos : 29.11.09
Postu skaits : 103

http://www.amazones.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vitalij on Otrdiena 13 Augusts 2013, 22:08

Lieliskas bildes!
Bet ļoti interesanti redzēt oficiali protokoli.

Vitalij

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 27.03.12
Postu skaits : 91

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Anete. on Otrdiena 13 Augusts 2013, 22:41

Lūk, arī rezultāti!

http://www.ianseo.net/Details.php?toId=441

Anete.

Female Dzīvoju : Kūrortpilsētā