Šogad plānotās IFAA sacensības [12.10. un 16.-18.11.2013.]

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Šogad plānotās IFAA sacensības [12.10. un 16.-18.11.2013.]

Post  Pēteris on Piektdiena 27 Septembris 2013, 09:44

Cienījamie foruma lasītāji un, īpaši, loka šāvēji!

Gribuļu ģimene jau vairākus gadus rīko loka šaušanas sacensības, kuras tika iekļautas LLŠF kalendārā.
2012. gada oktobrī iesniedzu šajā gadā iecerēto sacensību sarakstu. Saskaņā ar LLŠF kalendāru 2013.gadam, vienas sacensības notika pēc plāna, bet vēl nenotikušās:
12.10.2013. Manīgā caune pie Abzes, 3D, Lauberes pagasts (LAT), Gribulis
16.-18.11.2013., Lāčausis, 3D+Clout, Lauberes pagasts (LAT), Gribulis
Analizējot situāciju, secināju, ka augstvērtīgu (federācijas līmenim atbilstošu) sacensību organizēšanai man pašreiz nepietiek fizisko, garīgo un finanšu resursu.
Mutiski par to federācijas ģenerālsekretāru E. Lapsiņa kungu brīdināju š.g. septembra sākumā. Un pēc tam Federācijai iesniedzu rakstisku ziņojumu ar lūgumu izņemt nenotikušās sacensības no saraksta, jo nespēju tās organizēt. Kā arī "Pukstu apļa 10" laikā, palaidu baumas par šo nodomu.
Nebūs arī pieteikuma nākamā gada kalendāram.

Tā bija oficiālā daļa, bet tagad liriskās pārdomas.

Atvainojos visiem, ka agrāk oficiāli nepaziņoju par sacensību atcelšanu! Vēl līdz pēdējam brīdim apsvēru variantus un kalkulēju iespējas. Taču ir zināms – „Ko nevar pacelt, to nevarēs panest!”. Un tā kā šobrīd esmu uzņēmies pārāk daudz darbu vienlaikus, esmu spiests no kaut kā atteikties.
Domāju, ka tagad, atšķirībā no sākuma posma pirms 4-5-6 gadiem, kad ar Juri (Novožilova kungu) uzsākām šo kustību, Latvijā loka šaušanas sacensības notiek pietiekami daudz un plaši (dažādos reģionos). Apdarīšu iesāktos darbus, pieņemšos spēkā un tad, iespējams, atgriezīšos jaunā kvalitātē ar jauniem piedāvājumiem. Jo izskatās, ka esošie savu potenciālu ir izsmēluši.
Šinī kontekstā ģimenes paziņojums - Lāčauša titula un kroņa izcīņa tiek apturēta! Sakarā ar to, ka Lāčauši ir izmiruši, nolīduši tumšos mežos vai, labākajā gadījumā, aizņemti ar citām svarīgākām lietām – to var redzēt no „varen kuplā dalībnieku skaita” cīņās par šo nosaukumu, gaidīsim tos atgriežamies, izaugam vai jaunus varoņus piedzimstam!
Un tad atkal skanēs taure...

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Šogad plānotās IFAA sacensības [12.10. un 16.-18.11.2013.]

Post  Jančuks on Piektdiena 27 Septembris 2013, 10:03

Crying or Very sad Cauņi aizbēguši... Crying or Very sad 
Crying or Very sad Lāčauši iznīkuši... Crying or Very sad 
Crying or Very sad Gribuļi izsīkuši... Crying or Very sad 
Crying or Very sad Mākoņšaušanas nebūs...Crying or Very sad 
Crying or Very sad  Es tāāāāāāāāāāāaa gaidīju Crying or Very sad 

Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.07.11
Postu skaits : 290

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Piektdiena 27 Septembris 2013, 10:37

giggle  Domāju, ka lietus vainīgs, ka Purvciemā tik daudz ūdens- izrādās Jančuks raud Bolderājā !!! Razz 

neraudi un nebēdājies- viss taču "atgriezīsies!" Paies aizloga  un gan jau caunas atnāks, lāči pamodīsies utt! Viss būs labs 

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Romans on Piektdiena 27 Septembris 2013, 10:49

No Mežciema puses arī Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Romans

Male Dzīvoju : Rīga, Mežciems
Piereģistrējos : 07.12.12
Postu skaits : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  SerKos on Piektdiena 27 Septembris 2013, 15:26

Neteicami žēl:o Sad Sad Sad 

SerKos

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : FRAM
Šauju ar : Loku
Piereģistrējos : 31.03.08
Postu skaits : 102

http://www.fram.lv/index.php?option=com_content&view=article

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mairita on Piektdiena 27 Septembris 2013, 16:38

Crying or Very sad Sad shavejs archery bow eh un es jau domaju ka Vel bus arraaa:shavejs: shavejs shavejs , ka jāsāk meklēt siltākas drēbes. ehhh.

Mairita

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : AFLB
Piereģistrējos : 19.02.12
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Piektdiena 04 Oktobris 2013, 23:02

Paši jau vainīgi - mākam atbraukt tikai uz visu gatavu un vēl zupu (vai ēdienkarti) pēc savas individuālās gaumes pieprasīt (nevis lūgt vai palīdzēt ar noorganizēšanu) Smile 

Kamēr mēs paši neko nedarīsim - nekā arī nebūs! Tad kad federācijas klubi SAVAGE ARCHERS un FRAM uztaisīs katrs pa vienām nopietnām sacensībām (nakts izklaides neskaitot), tad varēsim sākt domāt par izaugsmi.

Varbūt ne kvalitāti uzreiz, bet aktivitāti noteikti - tā lai var redzēt, ka ne tikai Novožilovam, Gribulim un Lapsiņam ir svarīgi, ka Latvijā kaut kas notiek.

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1705

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 05 Oktobris 2013, 00:00

Lapsiņam arī rokas nolaidušās... Nākošajā Valdē plānoju virzīt priekšlikumu Federācijai deleģēt IFAA sacensības organizēt klubiem, kuri ir pirādījuši , ka spēj tās organizēt atbilstošā līmenī.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5236

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Sestdiena 05 Oktobris 2013, 00:31

Tātad tagad oktobrī vai novembrī (kad tiek veidots federācijas kalendārs) visi, kas ir spējīgi piesakās uz rīkošanu (rakstiski, ar iesniegumu federācijai (uz kluba veidlapas))

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Ināra on Svētdena 06 Oktobris 2013, 02:25

Agate rakstīja:Paši jau vainīgi - mākam atbraukt tikai uz visu gatavu un vēl zupu (vai ēdienkarti) pēc savas individuālās gaumes pieprasīt (nevis lūgt vai palīdzēt ar noorganizēšanu) Smile 

Kamēr mēs paši neko nedarīsim - nekā arī nebūs! Tad kad federācijas klubi SAVAGE ARCHERS un FRAM uztaisīs katrs pa vienām nopietnām sacensībām (nakts izklaides neskaitot), tad varēsim sākt domāt par izaugsmi.

Varbūt ne kvalitāti uzreiz, bet aktivitāti noteikti - tā lai var redzēt, ka ne tikai Novožilovam, Gribulim un Lapsiņam ir svarīgi, ka Latvijā kaut kas notiek.
Nu gan, Agate, Tu nepamatoti uzbrauci! Kam šie teksti??? Es gribu zināt kurš konkrēti ir atteicis palīdzību pie sacensību organizēšanas, kad organizātors ir viņam prasījis palīdzēt.

Un vēl, ja pārējiem būtu mazsvarīgi, kas Latvijā notiek, tad tikai šie trīs kungi šautu savās sacensībās!

Man patiesi žēl ka tikai trīs vīri rīko sacensības Latvijā.

Ināra
Moderators

Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 19.08.08
Postu skaits : 72

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  BērziņšJānis on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 13:28

Labdien šavēji

Palasot visu iepriekšējo ir mazliet skumji par esošām un neesošām "uzmestām lūpām" jeb nemaināmiem principiem.
Gribas atgriezties pie jau kādreiz teiktā, par saikni sterp klubiem un Federāciju.Pāris gadu atpakaļ, kad dibināja 3D akciju sabiedrību, es piedāvāju akcionārus veidot no tiem kas ir spējīgi un vēlīgi rīkot sacensības.Man teica tas nav pareizi, sekas ir.Tagad es pieda'vāju Federāijai vismaz godīgi visiem federācijas biedriem-klubiem iespēju rīkot vienas sacensības Latvijas kausa ieskaitei, Fesderācijas oficiālā kalendāra ietvaros.Ja biedrs-klubs pagaidām nav spējīgs sacensības uzrīkot, viņš var apvienoties, uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem, ar citu klubu jeb deleģet savu posmu rīkot citam klubam tekošā gadā kamēr pats būs nobriedis tādas sarīkot.Mums Federācijā ir 6-7 klubi tā kā parastie kausa posmi iznāk un ģeogrāfija paplašināsies un jaunas vēsmas parādīsies.Tad arī ikgadējā Federācijas sapulcē būs par ko parunāt un visiem kopēji izvērtēt, kas konkrētajā posmā bija pareizi kas ne.Lokšāvēji arī varēs augt nolikumu rakstīšanā un izpildē, ko paši uzrakstīja.
Tāda ir mana doma:shavejs: Esmu izšāvis, tagad pagaidīšu punktu skaitīšanu.scratch 

BērziņšJānis

Male Dzīvoju : Laukiem
Piereģistrējos : 21.07.12
Postu skaits : 118

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 14:32

SK AMAZONES vienozīmīgi aturēsies no šāda tipa pasākuma! Itālija uzskatāmi parādija, ka IFAA kā sportisks pasākums ir pilnīgi un galīgi garām, bet pašaudīties izklaides līmenī katrs var sava kluba ietvaros cik tik grib. Esmu runājis!!! ylsuper 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 16:09

Tad Amazones virzīs, lai LK būtu tikai WA sacensības?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 839

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 20:18

SK AMAZONES neko nevar ne virzīt, ne nevirzīt, SK AMAZONES ir loka šaušanas SPORTA klubs un darīs visu, lai loka šaušana būtu maksimāli tuvu sportam!!! Vismaz sava Kluba ietvaros!  Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 20:22

Es saprotu, bet SK Amazones ir arī federācijas biedrs. Līdz ar to ir pilnīgi tiesīga piedalīties lēmumos par federācijas un līdz ar to arī federācijas kalendāra mainīšanas lēmumos ne? Tas, ko pašlaik prasu ir viedoklis no SK Amazones. Kam man to jautāt?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 21:56

Bet man rodas jautājums: un kāpēc tik ļoti ir jātiek tajā Federācijas kalendārā ar tām IFAA sacensībām? 
Valsts naudu par viņām tāpat nedod (un nedos), pat neskaita pie sacensībām, vistuvākais ir tautas sports ko tur var pievilkt, tur savukārt naudu no pašvaldības var dabūt arī klubs (federācija tur iekšā nav jājauc), .

Un galu galā varam papētīt, kas tad Latvijā ir sports un kas nav:

Sporta nozarē vairums pasaules sporta zinātnieku saskata piecas apakšnozares. Pie mums Latvijā pieņemts sportu iedalīt šādi:

• augstu sasniegumu sports - sports nacionālo un starptautisko sacensību līmenī, ieskaitot treniņu procesu, lai tām sagatavotos.

• sacensību sports - nodarbošanās ar sportu kā pamatprofesiju, saņemot par to nolīgto samaksu un atbilstošas sociālās garantijas, kā arī nepieciešamībai pēc sporta karjeras beigšanas pārkvalificēties vai pensionēties atbilstošas garantijas.

• sports visiem (tautas, masu sports) - dažādas fiziskās aktivitātes garīgās labsajūtas un fiziskās veselības nostiprināšanai, sociālās saskarsmes un integrācijas nodrošināšanai, kā arī atpūtai ar mērķi iesaistīt sportā visu sociālo grupu cilvēkus, nodrošināt tiem iespējami labākus apstākļus un pieejamību sporta nodarbībām.

• veselības sports - fiziskās aktivitātes ar mērķi uzlabot un nostiprināt garīgo labsajūtu un fizisko veselību.

• handikapa (invalīdu) sports - pielāgotas fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti. Invalīdu sports sekmē šo cilvēku pārliecību par savām spējām un ir viens no sociālās rehabilitācijas līdzekļiem.

Un tagad kā jūs domājat, kur pēc šīm definīcijām ietilpst IFAA?
Klubu sacensības tak ir tik laba lieta! Federācijas sacensībās organizējot ir atbildība veselas kaudzes valsts iestāžu un instanču priekšā. Kāda mārrutka pēc tas ir vajadzīgs?

p.s. kas ir BJ no Laukiem? es kad kaut ko rakstu, parakstos par saviem vārdiem, lai nevienam citam nebrauc augumā par to ko es esmu teikusi.

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:10

Paldies par informatīvo tekstu. Tad LK posmus rīkot WA Field un 3D variantos.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:18

Lai saņemtu LOK atzinību un naudu - jā.
Lai izklaidētos, socializētos, uzlabotu veselību utt. - nē.

Bet Latvijas Kauss ir federācijas (kura saņem kaut kādu valsts naudu) sacensības nevis izklaides.

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:23

Lieliski uzrakstīts.Smile 

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  BērziņšJānis on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:29

Atbildēt citējot

Post Eduards Lapsiņš on Sestdiena Oktobris 05, 2013 12:00 am
Lapsiņam arī rokas nolaidušās... Nākošajā Valdē plānoju virzīt priekšlikumu Federācijai deleģēt IFAA sacensības organizēt klubiem, kuri ir pirādījuši , ka spēj tās organizēt atbilstošā līmenī.

q q q q 
Zālītes k-dze BJ no laukiem ir Jānis Bērziņš sen.Es nekad neesmu slēpies no saviem vārdiem un arī sapulcē teicu ko domāju.Kāda tad jēga IFAA un WA būt zem Lapsiņa jumta, ja viņam IFAA vispār riebjas.Visi pārejam uz WA un naudu dalam visiem, jeb tur atkal būs savi cikli?
study 

BērziņšJānis

Male Dzīvoju : Laukiem
Piereģistrējos : 21.07.12
Postu skaits : 118

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:53

Berzins991 rakstīja:Es saprotu, bet SK Amazones ir arī federācijas biedrs. Līdz ar to ir pilnīgi tiesīga piedalīties lēmumos par federācijas un līdz ar to arī federācijas kalendāra mainīšanas lēmumos ne? Tas, ko pašlaik prasu ir viedoklis no SK Amazones. Kam man to jautāt?
Nu nezinu vai ir iespējams vēl skaidrāk formulēt viedokli... LK kauss ir nopietnas sacensības (vismaz ir mēģinājums tādas radīt) un šogad tika ņemtas vērā aktīvāko un precīzāko šāvēju viedoklis. Tāpat tam jābūt arī turpmāk! Un nevajag jaukt mušas ar kotletēm kopā!!! WA ir WA un IFAA ir IFAA. Ja būs nepieciešamība WA 3D tiks izcīnīts atsevišķs kauss.

Lapsiņa jumts skan labi... Laughing  un ja Lapsiņam riebtos IFAA tad nez vai viņam būtu IFAA Indoor Eiropas čempiona un vicečempiona tituls... Twisted Evil 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 22:53

1) federācija nav Lapsiņš, Lapsiņš tikai notur federāciju līmenī, lai nebūtu tādu problēmu kā piemēram uz doto mirkli svarcēlājiem (ja kāds interesējas par notikumiem sportā Latvijā)
2) tātad paliek jautājums par sacensību "atbilstošo līmeni" un kvalitāti...

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 23:37

BJ rakstīja:    
Zālītes k-dze BJ no laukiem ir Jānis Bērziņš sen.Es nekad neesmu slēpies no saviem vārdiem un arī sapulcē teicu ko domāju.Kāda tad jēga IFAA un WA būt zem Lapsiņa jumta, ja viņam IFAA vispār riebjas.Visi pārejam uz WA un naudu dalam visiem, jeb tur atkal būs savi cikli?
study 
Ko? Par ko tagad vispār raidījums???? Pārlasīju vairākas reizes - domu tekstam tā arī nesapratu - kas tur īsti tika mēģināts pateikt.
Kādi "jumti"? Ir divas dažās sistēmas. Ir arī sacensības ar noteikumiem (IFAA, WA, MAS, biatlons itt.) Un dažreiz parādās kaut kādi mix atvasinājumi "a davaj pašaujām lūk šādi". OK, var "pašaut, kā sirds vēlās" bet tikai ne Latvijas kausa, Baltijas vai Latvijas čemp.ietvaros. Un tādām sacensībām nav nepieciešams būt federācijas kalendārā sacensību sarakstā. Priekš kam?
Tātad, pirmkārt, šīs topiks ir par 2 konkrētām sacensībām.
Otrkārt, Latvijas kausam tiek atvēlēts atsevišķs topiks
Treškārt, ir konkrēta sistēma un ir atbilstošas sacensības, kuras nevajag jaukt viss vienā maisā. Citādāk drīz sāksim šaut gan no zirga gan no laivas vienlaicīgi:)

BJ, Jūs jau arī taisiet tos mix atvasinājumus, kas īsti nav ne WA ne IFAA. Bet cilvēki šauj, izklaidējās un kāpēc gan nē? Bet kāds sakars vispār ar Lapsiņa "jumtu" un Latvija kausu un patiesībā ar WA sistēmu un arī ar sportu?

Un man vienmēr IFAA patikusi vairāk nekā WA, bet, nu tiešam nevajag jaukt visu kopā vienā maisā!

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 22 Oktobris 2013, 23:47

Man piemēram nevis IFAA vai WA labāk patīk vai nepatīk, bet man patīk tieši apvidus šaušana kā tāda (gan WA gan IFAA sistēmā) nekā šaušana pa mērķi no līnijas (gan WA sistēmā, gan IFAA), bet kā mēs labi zinām, ja nevar sabakstīt no 20y 5 bultas piecu un 4 punktu zonā, tad nav lielu cerību trāpīt arī zvērā no pat zināma attāluma un sanāk nevis tāda kārtīga pašaušana, bet bultu meklēšana sūnās. 
Vienkārši es redzu lielāku jēgu un mērķi kluba, federācijas, arī valsts labā iet vairāk WA apvidus sacensību virzienā.

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Trešdiena 23 Oktobris 2013, 00:01

Eduards Lapsiņš rakstīja:
Berzins991 rakstīja:Es saprotu, bet SK Amazones ir arī federācijas biedrs. Līdz ar to ir pilnīgi tiesīga piedalīties lēmumos par federācijas un līdz ar to arī federācijas kalendāra mainīšanas lēmumos ne? Tas, ko pašlaik prasu ir viedoklis no SK Amazones. Kam man to jautāt?
Nu nezinu vai ir iespējams vēl skaidrāk formulēt viedokli... LK kauss ir nopietnas sacensības (vismaz ir mēģinājums tādas radīt) un šogad tika ņemtas vērā aktīvāko un precīzāko šāvēju viedoklis. Tāpat tam jābūt arī turpmāk! Un nevajag jaukt mušas ar kotletēm kopā!!! WA ir WA un IFAA ir IFAA. Ja būs nepieciešamība WA 3D tiks izcīnīts atsevišķs kauss.

Lapsiņa jumts skan labi... Laughing  un ja Lapsiņam riebtos IFAA tad nez vai viņam būtu IFAA Indoor Eiropas čempiona un vicečempiona tituls... Twisted Evil 
Protams atvaino, ja tagad atkal būs stulbs jautājums, bet Tu saki, ka:
Eduards Lapsiņš rakstīja:Lapsiņam arī rokas nolaidušās... Nākošajā Valdē plānoju virzīt priekšlikumu Federācijai deleģēt IFAA sacensības organizēt klubiem, kuri ir pirādījuši , ka spēj tās organizēt atbilstošā līmenī.
un
Eduards Lapsiņš rakstīja:SK AMAZONES vienozīmīgi aturēsies no šāda tipa pasākuma! Itālija uzskatāmi parādija, ka IFAA kā sportisks pasākums ir pilnīgi un galīgi garām, bet pašaudīties izklaides līmenī katrs var sava kluba ietvaros cik tik grib. Esmu runājis!!! ylsuper 
Es no tā saprotu, ka cilvēks, kurš +/- 100% rīkoja visus LK IFAA posmus vairs nevēlas to darīt un ka tāpat uzskata viss viņa vadītais klubs.

Tik krass solis nav zīme LK reorganizācijai? Vai arī bilde ir pavisam vienkārša? Tev apnika tad lūdzu, kas grib, lai rīko?

Taipat laikā WA tiek nostādīta kā profesionālāka un vispārīgi augstāka līmeņa organizācija un par to arī nestrīdos.

Un ja tie mērķi ir no augstajiem plauktiem tad kāpēc LK IFAA vajag, ja jau pret viņu tik slikta nostāja?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 09:45

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu