24 stundu sacensības Polijā (7-8.12.2013)

Lapa 6 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: 24 stundu sacensības Polijā (7-8.12.2013)

Post  Janis Apsitis on Svētdena 08 Decembris 2013, 03:04

Komandu Janis-Pjers-Janis no pjedestala skir 5 emmi un 30 punkti. Bet tikko vel bija 40. Taa kaa njemsim un ciiniisimies. Rezerves mums veel ir diezgan lielas. Igaunim atveerusies otraa elpa. Turaas.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 07:13

Re, arī Lauriņa gandrīz dubultojusi rezultātu miers  Marina arī beidzot sākusi šaut! yo  Bet no kurienes Jūrmalai tie emmi? q  Sunim pāri, tik tāda astīte palikusi! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 10:55

Gļuki turpinās... Pēkšņi mūsu  4 arrows LATVIA atkal priekšā! Un par veseliem 130 punktiem... Tā nemēdz būt... Evil or Very Mad 

Pārējie turās savās vietās. Ja Jūrmala neļaus šaut igaunim var būt uzrāpsies uz 3.vietu... Twisted Evil 

Kompatnieki neglābjami zaudē Odisejiešiem, kaut visi šauj stabili un apmēram vienādi. Twisted Evil  Nedaudz baidījos par Anu, bet rādās viss O.K. Very Happy

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 11:40

Laurai kaut kas noticis shocked  nevar būt 8 punkti distancē!!! shocked

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 12:30

Un Anu par ātru saslavēju... Evil or Very Mad  Arī Benitai pulveris beidzies... Evil or Very Mad  Un vispār jau 12 cauri, a šie tik šauj un šauj... 

shavejs 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 13:30

Cik var saprast - aiziet noslēdzošā distance  Twisted Evil  un nekādas dižās izmaiņas nez vai notiks... Twisted Evil  Kā viņi tos individuālos rezultātus rēķina īsta ķīniešu ābece... Kurš vairāk distances izšāvis - tas augstākā vietā... hvz 

Jūtos it kā pats būtu šāvis! Jums laimīgu ceļu, man ar labu nakti! Very Happy 

Ceru, ka brauciens bija tā vērts un atgriežaties ar daudzām pozetīvām emocijām!!! Very Happy 

lv 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Svētdena 08 Decembris 2013, 13:39

Paldies par atbalstu. Neviens nekur vairs neuzrapsies, bet igauni nav ko vainot. Igaunis saava pusliidz stabili. Apsits ar Amatnieku te tos eMMus sataisiija, kas liedz ciiniities par trijnieku. Taada dziive. Pagaajusogad viss izdevaas - sogad mazaak. Bet nesasniedzams jau tas top3 nebija arii sodien. Un vispaar komplimenti Jancim, kurs sauj kaa prieks neskatoties uz limiteto treneetiibu. Manupraat loti labi straadaa meitenu "izlase" - lieliksi visu 24h laikaa atbalstot viena otru. Anetes stabilais sniegums arii priece. Beidzot varbut iemiilees so burviigo distanci :-). Golden ar Mari, Robertu un Katarinuu arii ciinaas - un principaa sauj savu rezultaatu - iespeejams pat mazliet virs. Un 4 bultas kaa jau 4 bultas. Laurai gaaja gruuti - bet vinas lielaakais devums ir apnemiba un cinasspars - caur veejiem un sniegiem vina viena brauca, lai pabuutu ar mums. Un vispaar tik draudziigu komandu kaa soreiz neatceros, ka buutu kkur vedis. Esam beidzot iemaaciijusies viens otru atbalstiit. Kaadaa dienaa, kad ciiniisimies par lielaam lietaam, mums tas LOTI noderees. Pat Pearu ir iejuties kolektiivaa un kluvis par musejo. Sen jau taa vajadzeeja. Tagad AJancis, Maris, Benita un Anete pabeigs savas distances un brauksim maajaas. Seit laukaa ir iists pavasaris ar sauliiti un skaistu dienu. Tiekamies maajaas.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 15:19

Janis Apsitis rakstīja:... igauni nav ko vainot. Igaunis saava pusliidz stabili. Apsits ar Amatnieku te tos eMMus sataisiija...
Nu nezinu, nezinu... Evil or Very Mad  Kā var izšaut 262 bez eMiem un uzskatīt to par stabilu rezultātu... Rolling Eyes  Bet no malas jau vienmēr visi gudrāki... Twisted Evil 

Gaidām mājās! Twisted Evil  Pie mums sniegs...

egle 

P.S.Pilna mašīna ar vairogmateriālu. Pirmdien krāmēsim ārā. congratualtions 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Laura Done on Svētdena 08 Decembris 2013, 20:18

Man gāja grūti? Man negāja grūti. Man negāja vispār. Izgāzos kā veca sēta. Tik slikti rezultāti bija pirmo un pēdējo reizi. Manā gadījumā rezultāts ir likumsakarīgs treniņiem. Un Lapsiņa kunga ieteiktā stratēģija vienu brīdi labi strādāja, taču pēc vienas tādas distances smadzenēs notika kaut kāda dižķibele un vairs nepalīdzēja nekas. Ne lieliskie cilvēki aiz muguras/sāniem, ne vidus mērķis, ne kārtīgā pielikšana pie zoda un deguna. Ā, un vēl - pirmo reizi TIK ļoti uztraucos.. Smile

8 punktus var izšaut, kad saproti, ka nebūs. Un atdod distanci citam komandas biedram, lai komandai kāds labums kopvērtējumā.

Vai brauciens bija vērts un atgriežamies ar pozitīvām emocijām? Viennozīmīgi jā. Vismaz man. Un esmu visai pārliecināta, ka pārējiem arī. Visi, kas vēlējās būt tur -bija, un tas jau vien ir to vērts. Es gribēju un aizbraucu, jo man patīk šīs sacensības. Biju un izbaudīju 24 h ar superforšiem cilvēkiem! :)Biedri bija tik saprotoši, atbalstoši un pozitīvi noskaņoti.. Smile

Nākošgad es gan vispirms vērošu rezultātus, pirms kaut kur pieteikšos, jo komandai jābūt tomēr kaut kādam līdzīgam līmenim. Un nebija godīgi, ka pārējie tika novilkti uz leju manis dēļ.

Man bija neizmērojams prieks jūs satikt! Tiekamies drīz mūsu klubā, treniņā, lai es nākošgad nebraucu kā līdzjutējs, jo tās pāris manas  kārtīgi izstrādātās un rezultatīvās sērijas ir tomēr ellīgi motivējošas un intriģējošas.. Smile

P.S. Iekāpu lidmašīnā, apsēdos (kaut kur, kur nebija lodziņa un tā nebija tualete Smile ) un uzreiz aizmigu. Pamostos pēc, šķietami, ilgāka laika un liekas, ka es nu i galā jau. Izrādās, ka mēs nav pat no skrejceļa pacēlušies.. shuffle Tādas ir tās 24 h. Brīnišķīgas! Lielais paldies VISIEM!

Laura

Laura Done

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 31.05.12
Postu skaits : 51

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Svētdena 08 Decembris 2013, 20:36

Joprojām neesmu sapratis šo vērtēšanas jēgu - vainot/nevainot, pievilt/nepievilt, par ātru saslavēju - kāds ir apsolījis noteiktu rezultātu vai arī ir profesionāls sportists ar līgumu un algu? Smile

Manuprāt, visi, kas tikai parakstās uz jebkādām 24h sacensībām, jau ir mini varoņi neatkarīgi no rezultāta super

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Svētdena 08 Decembris 2013, 20:47

Laura Done rakstīja:Man gāja grūti? Man negāja grūti. Man negāja vispār.
Pilnīgi lieks cepiens Smile Tu darīji, ko varēji un viss - komanda tāpēc ir komanda, ka uz to attiecas gan panākumi, gan sprādzieni makaronu fabrikā. Turklāt, Tu pieņemu pat ieradies skaidrā, nevis paģirās, kas jau ir vairāk kā pāris dalībnieki gadu iepriekš Very Happy

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Laura Done on Svētdena 08 Decembris 2013, 21:07

JR rakstīja:
Laura Done rakstīja:Man gāja grūti? Man negāja grūti. Man negāja vispār.
Pilnīgi lieks cepiens :)Tu darīji, ko varēji un viss - komanda tāpēc ir komanda, ka uz to attiecas gan panākumi, gan sprādzieni makaronu fabrikā. Turklāt, Tu pieņemu pat ieradies skaidrā, nevis paģirās, kas jau ir vairāk kā pāris dalībnieki gadu iepriekš Very Happy

Monk, netaisi drāmu! Tas nav pilnīgi lieks cepiens. Tas nav cepiens vispār.

Laura Done

Piereģistrējos : 31.05.12
Postu skaits : 51

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Svētdena 08 Decembris 2013, 21:37

Drāmu te nemaz nav iespējams radīt, jo tā ir nebeidzama - to varbūt var tikai saasināt Very Happy

Anyway, neredzu, kur ieguvums no neobjektīva, bet lokāli pietiekami autoritatīva vērtējuma (vispārīgi, ne tikai šajās sacensībās), kas visdrīzāk rada papildus psiholoģisku spiedienu - un kā tas var pozitīvi ietekmēt rezultātu, treniņu procesu, un dalībnieku motivāciju piedalīties sacensībās. Sporta veidā, kur puse esot galvā. Tas pa lielam arī viss, ko, vēlējos pateikt - nemācoties no iepriekšējām kļūdām, ka šeit labāk vispār neko neteikt Smile

JR

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Decembris 2013, 23:18

JR rakstīja:... Manuprāt, visi, kas tikai parakstās uz jebkādām 24h sacensībām, jau ir mini varoņi neatkarīgi no rezultāta super

Nenoliedzami! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 04:09

Pulkstenis ir tikai 4 no riita, bet liekas visi esam maajaas dziivi un pusliidz veseli. Tik veel iespeejams Janim cels uz Dobeli un Pearu 4h uz tallinu nakts autobusaa. Cereesim, ka muusu komandas balsts - Redzinalds riit varees izkaapt no gultas un iztiks bez daktera. Paldies visiem. Janis

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 04:15

Ieguvumi viennozimigi IR!. Anaators sastresojaas, bet mums izdevas vinju piespiest iet un stradat... gala rezultata meitene grib treneties un iemacities shaut merkja dzeltensarkanaja dalja:)
KOmanda kompktniekiem nostradaja lieliski, kad 16tajaa stundaa no 3,5 kljuva par 2,75. man zemak krist vairs nebija kur... paklupu un izmezgjiju celi. paldies tam kungam ne shaushanas laikaa... Jakubanecs un Agate iznesa uz saviem saposhajiem pleciem komandas godu un sacensibu smagumu...
tik daudz piedzivojumu, stresinju un UZVARU paar sevi man nav bijis nekad. es lepojos, ka ar tadu cilveku grupu biju shaja ekstremaja celjojumaa. Pat pedeja distancee izkjepurojos uz normalu rezultatu savai sagatavotibai. Lai ari ka mes "cinitos" ar Odisejieshiem Viktors, man palidzeja ar loka pietjuneshanu un uzreizz lietas aizgaja kalnaa...

sausais atlikums

VFS ir obligats pasakums visiem, jo tagad pec trenazhieru zales es bez piepules atvelku/atlaizhu loku... bultas no vairoga velkot patikami saspringst muskulji un taas iznak ara no vairoga, ka shampaniesha korkjis... BET diemzhel ari shaut vajag, jo speeks, man nedeva stabilitati, nedeva parliecibu sevii un ierocii... Ir kur augt, un mes visi to daram...

Apsitim paldies par tiesham iespaidigo atbalstu un padarito darbu.

Katarinai... Ludzu piedod, ka pasutiju Tevi benzintankaa... ciest, nevaru, kad mani redz vaaju un bezspeeciigu it seviskji sievietes... un taja bridi man nebija speeka but stipram. Piedod, ka uzbraucu! Paldies par atbalstu un velmi man palidzet.

tagad... maajaas... pie datora, es saprotu, ka nemainitu shis 3 stresa un sapju dienas pat pret menesi prestizha kurortaa:)

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 05:01

Brauciens man ļoti patika. Rezultātus vērtējiet paši, bet es domāju, ka katrs no mums ir pelnījis uzslavu Smile Paldies jums, mīļie, gan par komandas garu, gan par pozītīvām emocijām, un vispār par to, ka jūs esat. Sacensības bija labas, jo tajos bija viss - stress, atbalsts, personīgie sasniegumi, laime... īstās emocijas. labs 
Jātrenējās. Ilgi. Cītīgi. Ar vienu vēlmi protams nepietiek, lai būtu labs rezultāts. Apsītis deva labus padomus, un tagad kaut zinu kur ir mans virziens. Jāstabilizējās starp 255 - 265 p. un tā tālāk.
Bet runājot par pārējiem - jūs visi esat tik brīnišķīgie cilvēki un izcili komandas biedri, ka man trūkst vārdu. Vienkārši Paldies, ka jūs bijāt blakus. fani 

Katarina

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : Seb. Flute Pro Carbon + Hoyt 990TX
Piereģistrējos : 06.11.11
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Māris on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 05:44

Paldies. Bija lieliski. Ieguvumi daudz, zinu kas jāmaina un to arī darīšu. Ceru augt gan Psiholoģiski, gan rezultātā.

Uz šobrīdi jau esmu izgulējies busā un vairs gulēt īsti nav jēgas, tāpēc reģistrējos šeit un vispār diezgan progresīva vietne lokšāvējiem http://www.rcherz.com/en/site/index

Paldies vēlreiz.

Māris
Moderators

Male Dzīvoju : Rīga, Jugla
Šauju ar : Hoyt GMX 25 + TX990 Medium 38#
Piereģistrējos : 21.02.08
Postu skaits : 540

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Katarina on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 20:10

Katarina

Šauju ar : Seb. Flute Pro Carbon + Hoyt 990TX
Piereģistrējos : 06.11.11
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 20:41

Pareizi saprotu - tagad Jakubanecu Jānim pagalmā ir jauns kociņš...  smiekls  

:zviega: 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 20:50

Da nee... mums nacas izveeleties vai nu kocinjs, vai Elinitei jauna loku kaste... es jau balsoju par kocinju, bet Elina tomert piespieda njemt loku kasti:) Lapsinji mak skaidri argumentet savas vajadziibas:)

Redzinalds

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 22:39

Very Happy 

flower flower flower

Elina Lapsina

Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Ieva on Pirmdiena 09 Decembris 2013, 22:53

Paldies visiem par jauko braucienu!!
Lieliskas sacensības snowboard 

Pozitīvas emocijas - noteikti, un atklāsmes - jāmācās saglabāt mieru Smile

4 bultas noteikti kāps uz augšu ar katru gadu, ja piedalīsies  cancan 

Ieva

Piereģistrējos : 07.07.12
Postu skaits : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 10 Decembris 2013, 00:34

Paldies par lielisku braucienu un lielisku komandu:) Jūs (mēs nails ) bijāt lieliski!

Cik M man bija...4 vai 5? Neatceros....rezultāts ar vienu M 273 un bez M 273. Cik garš tik plāts:) Augstāk par šo rezultātu tā arī netiku:) Ir nedaudz dīvaina sajūtu, jo it kā tas ir man rezultāts, bet arī jūtu ka varu mierīgi šaut pāri 280) Atvelku loku - nu jūtu ka nav - atlieku, atkal velku un atkal jūtu kā nav (it īpaši augšejais mērķis). Bet sekundes skrien ļooooti ātri, tā arī pirmās trīs-četras distances nomocījos. Pēc tam atradu risinājumu, iešāvos un nakts pagāja mierīgi:))))))  Par diennakti izgāju cauri laikam visiem iespējāmiem sacensību stavokļiem: gan stresiņam un trīcošām kājām, gan perfektai 10 izjūtai, gan ar "gribuli" sasveicinājos, gan "nakts nirvanu" kad šauj tā kā autopilotā utt. Burvīgi! Kur vēl kaut ko tādu var izbaudīt:))

Anete un Elīna - jūs bijāt nepārspējāmi foršas komandu biedrenes:) Vēl reiz paldies par atbalstu. Gan jūs, gan es izdarīju visu ko varēju. Un tas arī bija galvenais mērķis kāpēc braucu - strādāt ar pilnu atdevu) Šoreiz reāli jūtu ka man ir blakus komanda, atbalsts, ticība manī. Man bija komanda par kuru un ar kuru bija prieks un bija gribēšana iet un darīt, cīnīties, pārvarēt grūtības, uzvarēt!

Tiešam prieks par mūsu grupas organizētību. Ņemot vēra visu atgādījumus šī brauciena laikā - visi darbojās kā viens vesels, organizēti, operatīvi, draudzīgi, bez strīdiem un bez panikas. Pirmdienas pusnakts - visi smaidoši, priecīgi, enerģiski:) it kā nevis tikko atbraucam atpakaļ, bet it ka vēl tikai plānojam izbraukt:)))

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 12 Decembris 2013, 13:51

Paldies, mīļie draugi un komandas biedri.
Šis ir mans (un Lauras) sveiciens Jums.

https://www.youtube.com/watch?v=FCRVI5r-IJI

flaglvflagee  flaglv 
flaglv flaglv flaglv
 flaglv flaglv flaglv
 flaglv flaglv flaglv flaglv
 flaglv flaglv flaglv flaglv

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 10:40

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu