Siguldas spieķis III [15.12.2013]

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Siguldas spieķis III [15.12.2013]

Post  Vitalij on Piektdiena 20 Decembris 2013, 18:18

Спасибо за дискуссию. Я ни на секунду не воспринимаю все здесь сказанное как "наезд". Я даже не считаю это спором. Мы просто обмениваемся мнениями. Думаю, понять все тонкости дискуссии мне мешает неважное знание государственного языка.
Но речь не о том. Когда я говорил о соревнованиях в Вентспилсе, включенных в календарь, я не имел ввиду национальные первенства и чемпионаты Балтии, а только клубные турниры типа кубка "Амодиса".
По поводу Яунпилса - признаюсь, грешен! Сам предлагал это место для проведения соревнований. Но, хочу напомнить, что в тот момент были и другие предложения: Кекава, Огре, Бауска. Я очень рад, что Яунпилс выиграл право проводить эти соревнования.
Я не член Федерации, я член клуба "Амазонки" и очень рад этому обстоятельству.
В Правление Федерации теперь вошли квалифицированные, знающие, опытные, уважаемые спортсмены. Уверен, что их опыт и знания, накопленные на многочисленных международных турнирах, достаточны для того, чтобы обобщить все то, что выработало человечество и написать типовые Правила проведения соревнования. С удоволствием бы принял участие в разработке этого документа, но в силу некоторых личных обстоятельст я уже полтора года вырван из клубной жизни и мало чем могу быть полезен.
Мне представляется идеальной ситуация, когда все клубы, которые входят в состав Федерации, будут организовывать и проводить на своих клубных площадках соревнования высокого уровня и в календарь соревнований будут включены лучшие клубные турниры.
К сожалению, в Латвии слишком мало лучников, которые достигли такого мастерства, чтобы участвовать в крупных международных турнирах. Еще меньше лучников, которым крупные международные турниры по какрману. Поэтому я и агитирую за то, чтобы в Латвии было много хороших соревнований клубного уровня, но международного качества.

Vitalij

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 27.03.12
Postu skaits : 91

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Siguldas spieķis III [15.12.2013]

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 21 Decembris 2013, 00:38

Pilnīgi pareizi!  Twisted Evil  Un es par to un Federācija par to!  Twisted Evil  Bet Tu jau pareizi piezīmēji - Federācijas vadībā ir pieredzējuši sportisti. Es pat papildinātu - aktīvi startējoši, Valsts izlases vieni no vadošajiem sportistiem. Un lai viņi saglabātu šo, izcīnīto statusu, ir jāstrādā. Nopietni jāstrādā, pa 4-8 stundām un vairāk dienā. Ek, ko es te stāstu, Tu jau pats ļoti labi zini. 

Par to paraugnolikumu. Pa lielam tas nav iespējams. Ja Federācijas sacensību ietvaros - varētu dot kaut kādas rekomendācijas, tad klubu ietvaros tas ir pilnīgi garām. Nav iespējams paredzēt visas iespējamās loka šaušanas sporta  izpausmes. Un lai tā ir! Un tas ir skaisti! Man vēl joprojām žēl, ka nevarēju piedalīties Jura organizēto ugunsbultu mačos, un protams citos interesantos pasākumos, kuri var būt neietilpst nekādos "tīri sportiskos" rāmjos. Bet ir nenoliedzami vajadzīgi pasākumi.

Jā, Tu esi AMAZOŅU biedrs, AMAZONES ir Federācijas biedrs utt. Līdz ar to arī Tu esi gan Federācijas biedrs, gan IFAA biedrs, gan WA biedrs.  Twisted Evil 

Bet uz "par nožēlu Latvijā ir pārāk maz lokšāvēji" atgādināšu - pārāk maz bija 1996-1997.gadā - ČETRI GABALI!!!

archery  archery  archery  archery  

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu