Uzpirksteņa izmērs

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Uzpirksteņa izmērs

Post  A!gars on Svētdena 29 Decembris 2013, 12:12

Tā kā neizdevās atrast nekādu info šeit par šo, tad nolēmu uztaisīt jaunu tēmu.
Esmu nobriedis uzpirksteņa (finger tab) iegādei. Saprotu ka firmas dažādas un katra mēra nedaudz atšķirīgāk, bet tomēr - kā izvēlēties nepieciešamo izmēru (S, M, L, XL)?
Skatos uz ko tādu http://www.merlinarchery.co.uk/soma-joomong-tab.html vai Aco Hockii, vai AAE... Īsāk sakot firmai nav nozīmes, jo kā iesācējs atšķirību dizainā diez vai tā pat jutīšu. Bet baidos nokļūdīties ar izmēriem. Labāk ņemt lielāku vai mazāku? Vidējā pirksta garums ~7,5cm, triju stiegru turošo pirkstu platums man ~6cm. Varbūt kādam ir līdzīgi plaukstas izmēri un var padalīties pieredzē  Smile

A!gars

Male Dzīvoju : Rīga-Ogre
Piereģistrējos : 21.12.13
Postu skaits : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Uzpirksteņa izmērs

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 29 Decembris 2013, 21:09

Vid.pirksts 9,5cm, 3 pirkstu platums apm.6cm, lietoju Cavalier M izmēru, kuru pēc apm.300 šāvieniem apgriežu (ļoti labi var redzēt nospiedumus līdz kuriem griezt). Visiem iesaku!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Pirmdiena 30 Decembris 2013, 21:18

Klubaa pajautaa kaadam, lai iedod uzmerit. Vienigais drosais panemiens. Mums pa visiem ir apskatami gandriz visi popularakie modeli un izmeri.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  A!gars on Otrdiena 31 Decembris 2013, 09:01

Jaunajiem rekrūšiem prasīju, bet pa skādi neviens izmēru nepiefiksēja  shuffle Turklāt ja tā pavisam godīgi, tad es nemaz nezinu kā jāieguļas tam rokā, lai skaitītos pareizais izmērs. Ja pareizi sapratu, tad „ādas daļai” jābūt īsākai par iztaisnotiem pirkstiem, bet tie pilnībā jānosedz pie saliektiem (uz stiegras)? Vienkārši līdz šim šauju ar riktīgu ādas gabalu, kurš man aizdomas ka ir daudz pa lielu un stiegra aiz tā tikai ķeras atlaidiena brīdī emo 

A!gars

Postu skaits : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 31 Decembris 2013, 18:10

Tā kā man nav ne jausmas kurš no visiem jaunajiem rekrūšiem ir Aigars - nāksies vien pašam saņemties un pienākt pie "vecajiem". Kad ieraugi mani treniņā - pienāc klāt un pajautā. Parādīšu savu (Soma Saker 2). Man ir arī viens parastais Soma Saker I. Abi, ja nemaldos, M izmērs. Zinu, ka meitenēm ir kautkas no Cavalier. Edžum arī. Robertam, ja nemaldos, ir AAE Kisik Lee briinums. Tā kā varēsi pamēģināt un saprast. Nav cita veida kā nākt un jautāt - citādi visticamāk nopirksi kko ne to un tad varēsi domāt kāpēc esi iztērējis 20-30Ls par kautko kas Tev neder...

Tā lūk...

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  JR on Svētdena 26 Janvāris 2014, 15:05

Man vid. pirksta garums 8.5 cm, šauju ar Decut (Aco) Hockii, ja nemaldos, M izmēra L izmēra. Soma ļoti līdzīgs. Reāli uzpirksteņiem atšķiras ādas biezums un pirkstu distanceris - šīs 2as lietas, manuprāt, kaut ko ietekmē. Piemēram, man personīgi kretinē Cavalier distanceris - sajūta, ka pirkstus spiež kopā. Ja pērc to Soma, iesaku uzreiz noskrūvēt nost īkšķa un mazā pirkstiņa atbalstus.

Klausi Apsīti un uzjautā, lai parāda ne-jauniņie savējos. Kad es pirku, veicu tieši šādu aptauju. Pa klubu kopā redzēti kādi 4-5 varianti. Man vēl kastē mētājas kaut kāds Cartel, kas patiesībā līdzīgs Cavalier - varu iedot palietot.

Edit: Paskatījos vecās pvz, izmērs ir L.

Ja salīdzina ar šiem Soma Saker izmēriem, tad tā L izmērs ir gandrīz vienāds - Decut Hockii L izmēra A = 65 mm, B = 58 mm.

JR

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 22.08.11
Postu skaits : 954

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  A!gars on Pirmdiena 27 Janvāris 2014, 09:56

Visiem paldies par padomiem!

A!gars