Eiropas Paralimpiskais čempionāts Notvillā (SUI) 26.07.-04.08.2014.

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Eiropas Paralimpiskais čempionāts Notvillā (SUI) 26.07.-04.08.2014.

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena Augusts 01, 2014 6:07 am

Tieši otrādi! Turpmāk mana prioritāte būs bērni un iesācēji. A lielie izlasnieki paši ir pietiekoši gudri un es viņiem nekādi nevaru palīdzēt....  hvz 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Piektdiena Augusts 01, 2014 7:03 am

woot_jump  cancan  woot_jump 

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Armands on Piektdiena Augusts 01, 2014 7:42 am

Tas liek cerēt ka MPS ar būs nedaudz biežāk  shavejs 

Armands

Male Dzīvoju : Krimuldas nov.
Klubs : STIEGRA
Šauju ar : Olimpiskais iesācejs.
Piereģistrējos : 08.08.13
Postu skaits : 64

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Piektdiena Augusts 01, 2014 9:16 am

Kas trenēs izlasi un izlases kandidātus?

Elina Lapsina

Female Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Piektdiena Augusts 01, 2014 10:24 am

Armands rakstīja:Tas liek cerēt ka MPS ar būs nedaudz biežāk  shavejs 

Ar to reizi menesi tiri labi pietiks.Cerams,ka somenes bus.

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 606

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  J.Kononova on Piektdiena Augusts 01, 2014 8:45 pm

Ja s tebja, Lapsiņš prosto figeju - eto čto, PMS? Crying or Very sad  Ti mne seičas Jelcina napomnil :"Ja ustal, ja uhožu" Very Happy 
Poka v tebe est' duh borbi-est' streļba iz luka v Latvii, ti-znamja  lv  dlja mnogih i mnogih latvijskihg sportsmenov-lucnikov, ti orientir  i dlja "molodih", i dlja "staričkov i kļušek, tipa menja i esco nekotorih shocked  - devčonki, ja vas tože ljublju" ! Mi tolko načinaem podnimat' golovu. Kogda u drugih stran etot vid sporta bil i nabiral oboroti-ti i tvoi druzja "odnopocane" vozrozdali etot krasiveišij i nainteresneišij vid sporta, kotorij uže umiral i bilsja v konvulsijah v našej strane. Da, konkurenti silni  pump , oni lučše, poka  Very Happy  no i mi tože ne "trjapki" i ti eto znaesh!!! I ti znaeš,čto ja tebe vsegda govorila i budu govorit', to čto dumaju, i budu s toboj i dalše ruga'tsja,potomu čto est' esčo o chom pogovorit' i posporit'    Razz  i nikuda ti ot etogo ne denešsja, i po mnogim pozicijam naši vzgļadi ne sovpadajut i nikogda ne sovpadut, NO, ti veličaišij iz sportsmenov - lučnikov Latvii i ja deistviteļno gorzus tem, čto znakoma s toboj i ti bil moim pervim trenerom, i pover' mne-klassnim trenerom  ylsuper !!! I ti mozeš nastoļko mnogo,čto ti daže  sam ne predstavljaeš eto sebe. Da, verju, ustal, ne vsjo polučaetsja,kak hočetsja q  no uiti tebe vsjo ravno nikto ne pozvolit - maksimum, vinesut  Twisted Evil , zlaja šutka, no tvoji Amazonki s takimi vešami šutit ne budut Very Happy  - ti sam sozdal etih "Monstrov"   ved' mi vse otlično znaem,čto "Amazones-čempiones" i s etim ne posporiš!!! Tak čto nabral v grud' vozduha, vidohnul i ... pognali daļše bigok 1st flaglv

J.Kononova

Piereģistrējos : 24.02.11
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena Augusts 02, 2014 9:59 am

1. Labāk aiziet kā Jeļcinam nekā būt visai pasaulei par apsmieklu kā Brežņevam.  Twisted Evil 
2. Neaizvietojamu cilvēku nav! Un es vēl neesmu miris!...  Twisted Evil 
3. Vakar te (Šveicē) bija kaut kādi nacionālie svētki - visu dienu šāva salūtus tie, kas nevarēja sagaidīt tumsu  Laughing nu bet vakarā apmēram kā pie mums Jaungada naktī!
4. Visi veikali protams bija ciet, bet ukraiņi vienalga iemanījās pieliet ģīmjus un neko labāku nevarēja izdomāt kā iet ciemos pie Lapsiņa!!!  Laughing  Nakts vidū!  Evil or Very Mad  Tas štrunts, viņi sajauca durvis un klopējās pie ukraiņu trenera durvīm...  shocked  Labi, ka viņam cieš miegs...  Laughing  To visu uzzināju šodien no rīta veikalā, kur pulcējās visi izslāpušie no bijušās soc.nometnes. Laughing Iepirku visas iespējamās alus šķirnes - tikai un vienīgi degustācijai, lai saprastu par ko ir vērts naudu tērēt. Twisted Evil Un cenas te tiešām ir oi, oi, oi!
5. Skatoties cīņas par medaļām iekrita acī divi momenti: pēkšņi izbeidzās pulkstenis! shocked Bez panikas tika dota komanda "STOP" šāvējs izlādēja bultu un gaida (notiek alternatīvā šaušana). Tiesneši vienojas, ka bija palikušas 53 sekundes, salabo pulksteni, dod divus signālus, vienu signālu, sākas atskaite no 53 sekundēm, dalībnieks lādē un šauj. Otrs - atceros kašķi par Apsīša komentēšanu Ventspilī. Precīzi tāda paša situācija - cīņa par medaļu, alternatīvā šaušana, miks komandu cīņa, pēdējam dalībniekam pēdējā bulta, viņš atvelk loku un tēmē, tai pašā laikā komentātors mierīgi saka: seši neizšķirts, septiņi uzvara... trāpa deviņi!  hvz hvz 

Tas pagaidām viss!

bigok 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Sestdiena Augusts 02, 2014 12:31 pm

Tatad sakam ar to, ka
1. nomierinies!
2. piedrazt visu - NOMIERINIES!
3. Tagad kad nomierinajies, ir jasaruna, kad satiekamies un normali, ka isti vechi, atpushamies 3 dienniekaa ...pirts, snabis, izlaidigas meitenes... ( treshais var izpalikt ). meitenes drikst pieteikties par snablja lejejam, alus nesejam, uzkodu griezejam, un pasniedzejam...
otraja diena, kad pagjiru un urinpuslhja modinati iesim pie galda turpinat atdot godu viina dievam... mes varetu sakt atcereties, kada organa pec Tu saki rakstit tadas fignjas...
Vecais... es ar Tevi kopa aireju pa sho dzivi tikai gadus 5cus... BET IR BIJIS SLIKTAK un Tu neesi padevies... Ja TU padosies, tad manai dzivei jega zudiis, jo Tu esi mans elks, gan ka cilveks, gan ka virieshu kartas parstavis, gan ka teevs, gan beigu beigas ka lokshavejs...
ta ka... beidz te IRST... un gatavojies stradat... Paldies par uzmanibu un piedodiet par nenormativu leksiku

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena Augusts 02, 2014 12:51 pm

Viss O.K.Redž!!!  Very Happy 
Esmu sagādājis ĪSTU ARMĒŅU KONJAKU!!!  super 
Tāpat esmu saņēmis nelielu dāvinājumu - azerbaidžānu 5-zvaigžņu konjaku Abseron, kuru protams arī vedīšu jums! (būs dīvaini divu naidīgu nācīju ražojumus baudīt vienā reizē...)Surprised Surprised  Plānoju atgriezties pa 11.datumu. Protams iepriekš vēl saskaņosim plānus - pirms tusēt jānopļauj būs zāle, beidzot jāsāk celt WC ratiņniekiem, tornis arī gaida un mans nelielais sapnis - pārvietojamā pirts!!!  yahoo 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena Augusts 02, 2014 7:06 pm

BĻĀ!!!  shocked MAN ŠOBRĪD BIJA JĀBRŪT LV NEVIS BEZJĒGĀ JĀNĪKST ŠAI SŪDA ŠVEICĒ!!!  shocked ŠOBRĪD MIRST MAN TUVS CILVĒKS!!!  shocked UN ES NEVARU NEKĀDI PALĪDZĒT...  hvz  OKSI! CERĪBA UZ TEVIS! Twisted Evil JA TEV IR IESPĒJA - GLĀB VIŅU! ES ATDARĪŠU!!!  Twisted Evil 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Svētdena Augusts 03, 2014 8:43 am

Kada palidziba vajadziga?

Kitija

Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Svētdena Augusts 03, 2014 9:51 am

Ir jānodod asinis, citēju no FB:
"Draugi,paziņas! Ļoti lūdzu pēc palīdzības!!!
Manam mīļajam Juris Sajko ir nepieciešamas asinis! Lūdzu, visus, kas var, tās ziedot norādīt, ka ziedo Jurim un viņa personas datus!!!!
Asins grupai nav nozīmes!
Datus jautāt man vai Kristaps Putniņš.
Paldies!!!
Baiba Lapsiņa"

"Grupai nav nozime, cik pec pedejas info saprotu nepieciesama ir ari plazma, ta visiem viena."

Precīzus, Jura datus nosūtīšu personīgi.

Mob. tālr.: 26420023

Elina Lapsina

Female Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 8:37 am

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu