Mani pirmie starti maijā (25.05.2014.)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mani pirmie starti maijā (25.05.2014.)

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 19 Maijs 2014, 10:31

Ņemot vērā, ka šonedēļ nekur nekas nenotiek (tuvāko pārsimts km rādiusā) ir pienācis laiks atkal ļaut pašaut jauniešiem un iesācējiem.  Very Happy  Šoreiz ieviešu jauninājumu (jeb precīzāk atgriežamies pie pārbaudītām vērtībām) - grupu "Jaunās cerības" archery 

Jaunatnes loka šaušanas sacensības „Mani pirmie starti maijā”

NOLIKUMS

1)     Mērķis un uzdevumi - integrēt jaunos lokšāvējus un lokšāvējus-iesācējus kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes lokšāvējiem. Izpildīt normatīvu prasības un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Pārbaudīt jauniešu gatavību Latvijas jauniešu čempionātam.
2)     Sacensību formāts. 2X36 ieskaites bultas (divas reizes pa 12 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā), 80cm pilnais mērķis, 30m distance, jauniešiem 10-12 un bērniem 10m (122cm pilnais mērķis). 70m (122cm mērķis) jaunajām cerībām.
3)     Vieta un laiks – Sacensības notiks 2014.gada 25.maijā, Babītes novada Salas pagastā pie mājām "Babītes" (Ventspils šosejas 29.km).
4)     Dalībnieki – sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji atbilstoši loku klasēm un vecumu grupām..
5)     Vadība – sacensības organizē SK AMAZONES sadarbībā ar Latvijas loka šaušanas federāciju.
6) Vispārējie noteikumi - sacensības notiks olimpiskajā, kompakt un tradicionālā loka klasē, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie (iesācēji, 21 gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadi, jaunieši 15-17 gadi, jaunieši 13-14 gadi un jaunieši 10-12 gadi, bērni 7-9 gadi un bērniem līdz 7 g.v. Papildus grupa - "Jaunās cerības", bez vecuma ierobežojumiem, šauj no 70m distances.
7)    Sacensību programma:
10:00-10:45 dalībnieku reģistrācija, iesildīšanās, piešaude.
10:45-11:00 Sacensību atklāšana
11:00-14:00 Šaušana uz rezultātu
14:30 Uzvarētāju apbalvošana
8)     Finansēšana – sacensību organizēšana tiek segta no sporta kluba līdzekļiem un dalībnieku dalības maksu (pieaugušie un jaunās cerības - 5.00EUR, pārejie - 2.00EUR.)
9)     Pieteikumi - Dalībnieki reģistrējas sacensībām vienu stundu pirms piešaudes ar parakstu apstiprinot savu apmierinošu veselības stāvokli, ka zin un ievēros sacensību, un drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus (personu līdz 14 g.v.vietā parakstās vecāki vai kluba pilnvarotie pārstāvji).
10) Uzvarētāju noteikšana - Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta. Vienāda rezultāta gadījumā skaita 10-niekus, X-sus un 9-niekus.
11) Apbalvošana - uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām.
12) Dreskods - sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi, nav atļauts piedalīties džinsos un kamuflētā apģērbā.
13) Ierobežojums - sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un gaustākas sporta klases rezultātu (izņemot jaunās cerības - atļauts startēt arī I sporta klases līmeņa sportistiem).
14)  Organizators brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi, kurā startējis un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5237

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Mani pirmie starti maijā (25.05.2014.)

Post  Mārtiņš Vītols on Pirmdiena 19 Maijs 2014, 15:20

Busu.Tikai no ta nosaukuma to "jaunatnes" vajadzetu iznemt,no manis vairs nekads jaunietis nesanaks. Very Happy 

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 606

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Pirmdiena 19 Maijs 2014, 21:31

lai Krišjānim vieglāk uztaisīt sarakstu un rēķināt rezultātus, ieteicams reģistrēties šeit:
http://archery.lv/llsf-sacensibas/mani-pirmie-starti/

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1706

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 20 Maijs 2014, 16:38

Jā... bēdīga situācija ir mums ar Valsts sieviešu Olimpisko izlasi... Pavisam bēdīgi...

PARALĒLI PIRMAJIEM STARTIEM NOTIKS KONKTROLŠAUŠANA NO 70M DISTANCES!!!  archery 

(šaušana ar 3 bultām un dalība tie paši 2 EUR)

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Piektdiena 23 Maijs 2014, 14:58

Jo vairāk pieteiksimies pirms sacensībām jo mazāks laiks būs nepieciešams dalībnieku reģistrācijai uz vietas un viss varēs notikt laicīgāk. Smile

http://archery.lv/llsf-sacensibas/mani-pirmie-starti/

Maksis

Male Dzīvoju : Rīgas / Krišjānis
Piereģistrējos : 09.10.12
Postu skaits : 217

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Sestdiena 24 Maijs 2014, 19:44

Šeit var aplūkot uz kura vairoga šaus tie kas ir pieteikušies laicīgi.

Tiekas pieteiksies pēdējā brīdī pirms pašām sacensībām pa vairogiem tiks izvietotie uz vietas.

P.S. Rezultāti arī tiks atjaunoti šinī pašā adresē

Pēdējo reizi labojis Maksis Trešdiena 04 Jūnijs 2014, 09:06; labots 1 reizi

Maksis

Male Dzīvoju : Rīgas / Krišjānis
Piereģistrējos : 09.10.12
Postu skaits : 217

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Sestdiena 24 Maijs 2014, 20:28

Pieteicos.
Sobrid izskatas,ka Girts Kaulins netiek.Varu ienemt vina vietu.

A kur Agate mums pazudusi? :hmm:

Girts nebus,var svitrot ara.Es vinam loku atnemu. Very Happy 

Mārtiņš Vītols

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 25 Maijs 2014, 18:29

Paldies visiem!  Cool  Bija jauks pasākums!!!  super  Tūlīt Pusjānis arī rezultātus nopublicēs un būs laike pilnībā!  Twisted Evil 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Svētdena 25 Maijs 2014, 21:03

Ja,soreiz grils iekurts bija un gala ari cepas. Very Happy 
Rezultati sen jau bija redzami.Seit.

Mārtiņš Vītols

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 25 Maijs 2014, 21:21

Nu re, drīz var būt tiksim arī līdz ēšanai...  Laughing  Tiešām rezultāti jau sen ir minētajā adresē...  Surprised  Un vēl viena lietiņa - man tiešām bija smagas dienas un šorīt, kad Pusjānis modināja 22 minūtes ātrāk nekā biju paredzējis celties, man gribējās viņam sasist seju, bet kad ieraudzīju, ka Pusjānis ir izdarījis gandrīz visu, lai sacensības jau varētu notikt - sirds patiesi atmaiga...  Cool  Paldies Krišjāni Liepa!!!  super  Tu esi ĪSTS VECIS!!!  super PALDIES! Cool 

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Zane on Svētdena 25 Maijs 2014, 22:09

Eduards Lapsiņš rakstīja:Nu re, drīz var būt tiksim arī līdz ēšanai...  Laughing  Tiešām rezultāti jau sen ir minētajā adresē...  Surprised  Un vēl viena lietiņa - man tiešām bija smagas dienas un šorīt, kad Pusjānis modināja 22 minūtes ātrāk nekā biju paredzējis celties, man gribējās viņam sasist seju, bet kad ieraudzīju, ka Pusjānis ir izdarījis gandrīz visu, lai sacensības jau varētu notikt - sirds patiesi atmaiga...  Cool  Paldies Krišjāni Liepa!!!  super  Tu esi ĪSTS VECIS!!!  super PALDIES! Cool 

Jā, tiešām PALDIES ! Bija ļoti jauki !  shavejs

Zane
Moderators

Female Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 43

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Pirmdiena 26 Maijs 2014, 08:59

Šoreiz tiešām- jāsaka "vairāki" paldies!   Twisted Evil 
Nevaru nosaukt konkrēti vārdus, bet nekļūdīšos, ja teikšu- PALDIES visiem, kas piedalījās sacensību organizēšanā, jo:
1) bija tiešām jauki un labi- laiciņš pasūtīts super;   sunny 
2) organizatoriski viss bija tik ok, ka pat, ja arī bija kāda "šaize", tad dalībnieki un līdzjutēji to nemanīja;  super      (arī paši organizatori nemaz neizskatījās TIK noguruši un drūmi, kā te iepriekš tiek aprakstīts  giggle ) ;
3) sacensību rezultātā netika aizmirsts par mazajām, puišu "apbižotajām" meitenēm   cancan 
4) trenera uzdotie darbi talkas laikā, bija tik  labs , ka tika darīti ar tādu baudu, ka pat grūti aprakstīt!!! Šeit domāju ne tikai bērnus, bet arī mammas!  cancan (peldēšanās sezona nu ir atklāta!)

Tā kā vēlreiz- LIELS un mīļš paldies!!!!!

Kitijas mamma

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 14:46

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu