Siguldas spieķa 2014-2015 II posms [15.11.2014]

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Siguldas spieķa 2014-2015 II posms [15.11.2014]

Post  Andris Kuznecovs on Piektdiena 14 Novembris 2014, 23:28

Tas varētu būt risinājums 20 y , protams ja atļauj atālums , bet vai Flints arī iespējams maiņās ?

Andris Kuznecovs

Male Dzīvoju : nitaure
Piereģistrējos : 30.08.10
Postu skaits : 246

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Piektdiena 14 Novembris 2014, 23:35

Nakotne varbut ir verts piedomat pie temas abu apvienoto loku klases vismaz meitenes izdalit atseviska konkurence..Skaits nebut nav mazaks ka LB.

Daces Lēvaldes vietā būs Diāna Oļukalne tajā pašā AFBH-R.

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 606

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Sestdiena 15 Novembris 2014, 00:19

Izkārtot gar sienu nav mans iecienītākais variants. Baigā saspiestība un citas bēdas.

Flintam ar būs vesels pasākums ar noteikumiem sakarā ar diskusiju ar PČ organizatoriem.

Atsevišķi dalīšana iespējams notiks taču noteikti ne šosezon,jo tikai radītu rosolu.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 839

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

ķåģķīćī źščņčźč č įīėüųīå ńļąńčįī

Post  Sam Morozkov on Sestdiena 15 Novembris 2014, 18:40

wavey Āī-ļåšāūõ įīėüųīå ńļąńčįī ēą ńīšåāķīāąķčå. Ķąń ģķīćī č żņī šąäóåņ.  Smile
Ņåļåšü  źščņčźą  What a Face . ßķčńū, ķąäī äąāąņü āīēģīęķīńņü ļščńņšåėźč čėč  āńåģ, čėč ķčźīģó. Ļī źąźīé-ņī ļšč÷čķå ļšīāåėč ļščńņšåėźó  AMLB ķå äė’ āńåõ. Õīņ’… ńīīįłąėč šåćėąģåķņ ń ļščńņšåėźīé. Żņī ńėūųąėč āńå.  Źīćäą ļīķ’ėč,÷ņī ķå įóäåņ- ģū ēąäąėč āīļšīń, ķī ķå ļīėó÷čėč īņāåņ. Ņåõķč÷åńźą’ āīēģīęķīńņü įūėą - ļīńņąāčņü ńšąēó āńåõ ķą ļščńņšåėźó, ą ķå ņīėüźī ÷ąńņü ńņšåėźīā. Åńėč ķåņ āšåģåķč- ņī ķå ļšīāīäčņå , ķī ķå ńņąāüņå ńņšåėźīā ā ķåšąāķūå óńėīāč’.  nono Żņī ęå ķå ņóńīāźą, ą ńīšåāķīāąķč’.  Twisted Evil Ņåģ įīėåå, ÷ņī ļåšāūå 5-6 ńņšåėźīā (įåē ļščńņšåėźč)  ķą÷ąėč ńņšåė’ņü ń ņåģč, äī żņīćī ķå ņīėüźī ļšīāåė ļščńņšåėźó, ķī óęå ļšīāåė ļåšāūé šąóķä ņóšķčšą. Ļšč įīėüųīé šąēķčöå ā źėąńńå - ģīęåņ č įūėī įū ķå ī÷åķü ļščķöčļčąėüķī, ķī ņī÷ķī ķå ā ģīåģ ńėó÷ąå. ß ēąńėóęåķķī ļšīčćšąė īļūņķīģó, õīšīųåģó  ńņšåėźó, ķī ’ ņī÷ķī ÷óāńņāīāąė, ÷ņī   ÷åšåē 4 ń ėčųķčģ ÷ąńą (!) īęčäąķč’ ģķå ķóęķī āūļóńņčņü õīņü 3 ńņšåėū, ą ķå ńņšåė’ņü ńšąēó ņóšķčš.   emo Ń÷čņąž ļščķöčļčąėüķī āąęķūģ ķå ļīāņīš’ņü įīėåå ńåćīäķ’ųķåé īšćąķčēąöčīķķīé īųčįźč. Ą āīīįłå ēą ńąģī ļšīāåäåķčå ńīšåāķīāąķčé ßķčńąģ įīėüųīå  ńļąńčįī Żņī įīėüųą’ č āńåģ ķąģ ķóęķą’ šąįīņą. Ķąäåžńü, ÷ņī źīķńņšóźņčāķī īņķåńåņåńü ź źščņčźå.

wavey Во-первых большое спасибо за соревнование. Нас много и это радует.  Smile
Теперь критика What a Face . Янисы, надо давать возможность пристрелки или всем, или никому. По какой-то причине провели пристрелку AMLB не для всех. Хотя… сообщали регламент с пристрелкой. Это слышали все. Когда поняли,что не будет- мы задали вопрос, но не получили ответ. Техническая возможность была - поставить сразу всех на пристрелку, а не только часть стрелков. Если нет времени- то не проводите , но не ставьте стрелков в неравные условия. nono Это же не тусовка, а соревнования. :twisted evil: Тем более, что первые 5-6 стрелков (без пристрелки) начали стрелять с теми, до этого не только провел пристрелку, но уже провел первый раунд турнира. При большой разнице в классе - может и было бы не очень принципиально, но точно не в моем случае. Я заслуженно проиграл опытному, хорошему стрелку, но я точно чувствовал, что через 4 с лишним часа (!) ожидания мне нужно выпустить хоть 3 стрелы, а не стрелять сразу турнир. emo Считаю принципиально важным не повторять более сегодняшней организационной ошибки. А вообще за само проведение соревнований Янисам большое спасибо Это большая и всем нам нужная работа. Надеюсь, что конструктивно отнесетесь к критике.

Pēdējo reizi labojis JānisS Svētdena 16 Novembris 2014, 13:34; labots 1 reizi (Reason for editing : ieliku tulkojumu)

Sam Morozkov

Male Dzīvoju : Amatciemā
Klubs : AMAZONES
Piereģistrējos : 11.12.12
Postu skaits : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Armands on Sestdiena 15 Novembris 2014, 20:06

JanisS mācēja iztulkot samira rakstīto. q study

Armands

Male Dzīvoju : Krimuldas nov.
Klubs : STIEGRA
Šauju ar : Olimpiskais iesācejs.
Piereģistrējos : 08.08.13
Postu skaits : 64

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 15 Novembris 2014, 20:30

Tulkojums tiem, kuri neko nesaprot: shavejs
Pirmkārt liels paldies par sacensībām. Mūs ir daudz, un tas priecē. Bet tagad kritika. Jāņi, vajag dot iepēju piešauties vai nu visiem, vai nevienam. Kaut kādu iemēslu dēļ piešaude AMLB nebija visiem. Kaut gan tika solīts, ka būs iesildīšanās un piešaude viena serija. To dzirdēja ļoti daudzi. Kad mēs sapratām, ka piešaude nebūs, organizatoriem tika uzdots jautājums „Kāpēc nav piešaude?” Bet tā arī nesaņemām konkrētu, korektu atbildi. Tīri tehniski tas bija iespējams...Ja tas ir sakarā ar to, ka nav laika, tad nevajadzēja dot nevienam to iespēju, lai visiem būtu vienādi apstākļi. Šīs taču nebija vienkāršais tusiņš, taču nopietnas sacensības! Vēl jau vairāk, kad pirmie 5-6 šavēji (bez piešaudes) sāka šaut ar tiem, kas ne tikai iesildījas, bet izšāva pirmo turnīru. Ja būtu liela starpība starp meisterības līmeņiem, varbūt arī butu ne tik principiāli, bet ne manā gadījumā. Es pelnīti zaudēju pieredzējušam, labam šavējam. Bet skaidri zinu un jūtu, ka pēc 4 standām gaidīšanās, man vajadzēja izšaut kaut 3 bultas, nevis šaut uzreiz turnīrā. Es principiāli uzskatu par svarīgu, ka nevajadzētu vairs nekad atkartot šodienas organizātoriskās kļūdas.
Bet vispār par sacensību rīkošanu abiem Jāņiem – liels paldies, jo tas ir liels un visiem vajadzīgs darbs. Ceru uz konstrūktīvu kritikas saprašanu!
Ar cieņu,
Самир Морозков

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Sestdiena 15 Novembris 2014, 21:03

Labs vakars. tikko esam novākušies un pārradušies mājās.

Kritika par piešaudi ir pilnībā pamatota. Tajā momentā tika izdarīta nepareizā izvēle un turpmāk to nepieļausim.

Paldies par uzmanību un priecīgus svētkus latvia

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 15 Novembris 2014, 21:08

Veselīga kritika nāks tikai pa labu mūsu kopējai lietai ! Pilnīgi piekrītu Samiram , bet personīgi mani tas šodien nekādi neglābtu , jo zvaigznes bija sagriezušas man pēcpusi ...
Šodiena pierādīja , divas maiņas pilnīgs sviests (mans viedoklis ) , vajag limitu 72 dalībniekim , tā būs viena maņa , un nebūs jānīkst pus dienu... , vai nu ir vēl viens variants : uz mērķi var mēgināt salikt 6 cilvēkus , tā kā šodien bija 86 dalībnieki , tad 14 cilvēkus izmitināt uz esošajiem šaušanas stendiem ...
Un nākamgad padomāt par senjoru kopvērtējumu , ja nu tas atkal nebūs pret Jūsu principiem ...

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  BērziņšJānis on Sestdiena 15 Novembris 2014, 21:08

Liels paldies par kritiku un sapratni.Piekrītu par piešaudi.Bija doma visiem pirmās mainās šāvējiem dot vienu sēriju piešaudē, bet nokautrējos un nosaucu vispirms 1/16 daļas šāvējus un tiem tika dota iesp''eja piešaudei.Lūdzu piedodiet un ļaujiet nākošreiz laboties. darts

BērziņšJānis

Male Dzīvoju : Laukiem
Piereģistrējos : 21.07.12
Postu skaits : 118

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Sestdiena 15 Novembris 2014, 21:35

Andris Kuznecovs rakstīja:Veselīga kritika nāks tikai pa labu mūsu kopējai lietai ! Pilnīgi piekrītu Samiram , bet personīgi mani tas šodien nekādi neglābtu , jo zvaigznes bija sagriezušas man pēcpusi ...
Šodiena pierādīja , divas maiņas pilnīgs sviests (mans viedoklis ) , vajag limitu 72 dalībniekim , tā būs viena maņa , un nebūs jānīkst pus dienu... , vai nu ir vēl viens variants : uz mērķi var mēgināt salikt 6 cilvēkus , tā kā šodien bija 86 dalībnieki , tad 14 cilvēkus izmitināt uz esošajiem šaušanas stendiem ...
Un nākamgad padomāt par senjoru kopvērtējumu  , ja nu tas atkal nebūs pret Jūsu principiem ...

Tieši tā, ja neviens nekritizētu, mēs domātu, ka esat par mums aizmirsuši. Laughing

Lai nu kā. Šī bija pirmā reize, kad mums divas maiņas nācās izmantot un vismaz esmu gandarīts par iegūto pieredzi vairākās ar sacensību rīkošanu saistītās lietās.

Skumji, ka mēs tā pūlējāmies ar "Alias" un šahu, bet neviens tā arī neizmantoja iespēju kopā jautri pavadīt laiku Rolling Eyes

Dīkstāves sakarā gribētos uzrunāt pārējos šāvējus, lai padalītos ar to kā aizvadītajāt 3 stundas.

Par limitu. Sauc mani par mīkstmiesi, bet nu es justos pilnīgā čupā, ja cilvēks ierastos uz sacensībām un man jāsāka: "Piedod. Vietu nav." Tā, ka diez vai to redzēsim drīzumā. Par 72 es tev varētu būt samelojis, ja pieņemam, ka šāvēja komforta zona ir pielīdzināma vidējam Šanhajas metro izmantotājam, tad varētu būt iespējams saspiesties pat līdz 80 šāvējiem. Varbūt tiešām lieki nečakarēt cilvēkus un taisīt divas dienas?  Twisted Evil

Visbeidzot seniori.. Piedošanu Kalniņa kungam, ar kuru šo jautājumu diemžēl šodien neizdevās izrunāt. Man likās, ka viss ir skaidrs pēc 2 reizēm... Pa skaitļiem rakāties ir slinkums pašlaik, ja gribat man sagatavot pretargumentu, lūdzu paši sameklējiet rezultātus un VMLB skaitu tajos. Bet tās konkurences ir par maz! Pagāšreiz 4-5 cilvēki, šodien maksimāli-3. Jau tagad skumji sanāk vērties uz to 3. spieķi, kurš paliek pēc CMLB. Nu negribu viņus 2 jau. Varbūt tā ir mana vaina, kad gatavojot sezonas nolikumu uzreiz nepadomāju par HB un VMLB konkurencēm. Vajadzēja uzreiz jūs likt pie LB katla klāt. Bet jūs esat noslēpumaini putni uz kuru sacensību apmeklēšanas paradumiem nevaru paļauties un tā esam tur, kur esam.
Risinājums: VMLB un HB stili. Lūdzu pie reģistrācijas sakiet, ja gribat klāt pie AMLB vai AFLB tam ir zaļā gaisma, bet sacensību rezultātus, kuras jau ir notikušas es mainīt negrasos.

Un, lai izvairītos no turpmākiem starpgadījumiem grasos izstrādāt noteikumus kopvērtējuma konkurenču veidošanai. Izskatās, ka CMLB nākamgad vairs nebūs.  Sad

P.s. Sen nav bijusi tāda kārtīga 5+ lapu diskusija ne?   Laughing

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 15 Novembris 2014, 21:51

Jūs esat čakli , prātīgi un saprotoši , zinu , ka nākamais Spieķis Mūs visus priecēs , un viss būs OK 😊

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:17

Labak 2 mainas neka 2 dienas! Ja par mainam pazinos laicigi tad varam saplanot transportu un ietasties ta lai nesanak gaidisana.
Par klasu dalisanu vajadzetu sakt pamazam piedomat ka jau ieprieks ieminejos.

Mārtiņš Vītols

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:23

Jānis , varbūt netā pateicu , nevajag veidot Šanhaju , bet izmēģināt pievienot vēl divus indeksus : E un F !?

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:27

Tie varetu šaut pa A un B , vai C un D papīriem , protams ar tādu domu , ka nevajadzētu salikt pie viena mērķa Vilisteru ar Zavadski , lai bultas nelauztu ...

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vlada on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:45

Liels PALDIES par sacensiibaam!
Manupraat, nevajag daliit muusu BBBH - tada attaaluma nav nozime vai M vai F, vienkaarssi jaamaacaas ssaut(es par sevi) archery Bet FS kopaa ar compaundu - nu vot nav godiigi Cool
Par mainnaam- mees bijaam 2 mainna un protams kaa mums patiika . A vinniem jaagaida cik tur? 4 ctundas? Var buut turniiriem un apbalvossanai jaabut uzreiz peec kvalifikacijas 1 mainnai?

Vlada

Female Klubs : FRAM
Piereģistrējos : 01.04.13
Postu skaits : 75

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:55

Ja,Fsr pret velosipedistiem nekadi neapej cinities..

Mārtiņš Vītols

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mairita on Sestdiena 15 Novembris 2014, 22:58

Ja paldies paldies paldies par Sacensībām
Gaidīsana bija ilga ,
stundas tiešam bij daudz un garas, bet visi Malači visi Izturējām!!!

Piekritu ari par piešaudi, ja tik ilgi gaidam kaut pāris šāvieniem un ari Vladas variantam!!!
Bet kā jau saka pāc katras sacensibas katrs varam ko mācities gan mēs kā šāveji, gan Organizātori!!

Lai jauki svētki!!! lv

Mairita

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Šauju ar : AFLB
Piereģistrējos : 19.02.12
Postu skaits : 196

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Sestdiena 15 Novembris 2014, 23:12

Paldies par jauki uzrīkotu pasākumu!
Laikam jau bez divām grupām neiztikt (mežoņi aug ģeometriskā progresijā). No tālienes braukušajiem laikam to pārdzīvot ir vieglāk, jo tāpat visa diena paredzēta šim pasākumam.
Par FS kopā ar compaundu piekrītu ka ir nesamērīgi, bet jo vairāk tādu FS un compaundu būs, jo lielāks iemesls būtu dalīt atsevišķās grupās.
Man ir patiess prieks, ka parādās vairāk kompaktloku, jo pagājušajā gadā ja nemaldos pāris reizes vispār biju viens, un šāvos pats ar sevi. Pateicoties Jums jau otro gadu pēc kārtas atlieku domu pamest šo nodarbi.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Sestdiena 15 Novembris 2014, 23:16

E un F indeksi prasa nelielas pareģa spējas un mikromenedžēšanu. Piemērs no šiem mačiem: Kur man būtu zināt kā šauj piemēram Edgars Lešinskis vai Dainis Sietinosns via vēl kāds no jaunajiem? Uz to nevar paļauties. Ja vēl bultas saplīsīs pat ne Vilisteram vai Kuzņecovam vai Morozkovam vai... (Negribu nevienu aizvainot, bet baigais slinkums top 10 visus saukt.) Kā jums šķiet kam prasīs: "Kādēļ tāda izvēle?" Visticamāk Lapsiņam, bet viņš forumā ierakstīs šo jautājumu pāradresētu man. Laughing

Variants par pilnajām porcijām (kval.+turnīri uzreiz) ir interesants, kurš varbūt pat jānoprovē, bet tad man vjaag zināt visu braukšanas grafikus. Lai reizē brauc tikai tie, kas ir vienā maiņā. Vispār šajā formātā paļāvos uz to, ka šāvējiem būs mazāk steigas un varbūt vairāk laika atliks izbaudīt to masu, to kolektīvā būšanu, bet mēs mācamies Smile

Ar BUFUFSiem ir tā. Pirms gada jūsu bija maz, bet gana daudz, lai kopā samesti būtu kaut kas. Tagad jūsu pat ir gana daudz, bet šosezon jūs nedalīsim. Iemesli:
1. Pēc rezultātu vispārējiem pārskatiem (LČ, BČ, utt.) rezultāti atšķiras vien nedaudz.
2. 1. posmā spieķim finālā šāva divi rekursīvie loki, tādēļ cīnīties tomēr ir iespējams.
3. Esmu baigi stūrgalvīgs/slinks izvēlieties ērtāko iemeslu.

Tikai nezaudējiet cerību. Lūdzu, parādiet, ka esat spēks ar kuru rēķināties un nākošgad jau būs lepna kopaktloku divīzija un rekursīvo loku ar tēmekļiem divīzija. Sarunāts?

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vlada on Sestdiena 15 Novembris 2014, 23:37

A priekss kam Tev jaazin 'visu braukšanas grafikus'? Domaaju ka bez ta problemu ar sacensiibu riikossanu Jums ir daudz Smile  Tiessi ta ka ssoreiz ir mainnu sadaliijums  - es ka BH skatos - esmu 2 mainnaa - saakums man ir 14:00 - paldies Dievam varu normaali paguleet. Un viss Smile
Un 2 mainnas iesildisana , reggistreessana un piessaude var notiek vienlaiciigi ar 1/2  macciem un apbalvossanu Smile

Vlada

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Sestdiena 15 Novembris 2014, 23:59

Paralēlajiem mačiem vajadzētu lielāku komandu. Bet varbūt.

Par grafikiem runāju, jo arī šoreiz sanāca, ja nemaldos curland klubam, ka brauc visi kopā un dažiem sanāk startēt 1. maiņā, dažiem 2., tad man jāzin, kuras konkurences likt vienā maiņā, kuras ne.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vlada on Svētdena 16 Novembris 2014, 00:17

Manupraat nereaali (vienam vajadzees lai LB buutu kopaa ar BH , citam lai FS kopaa ar LB utt). Mums arii ssodien bija 3 auto , 2 brauca no rita (LB) , bet mees peecpusdienaa un panneemam liidzi cilveeku, kas ssauj FS. Ja, var gadiities ka kaadam jaabrauc no rita un gaidit 2 mainnu , kadam jaabrauc no rita lai atvest kluba biedru uz 1 mainnu. C'est la vie. Manupraat ta ir labaak nekaa 4 stundu gaidissana veselai kaudzei cilveeku nails

Vlada

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  georgs on Svētdena 16 Novembris 2014, 01:28

Mans ierosinājums gadījumam, ja sacensībām piesakās tik liels dalībnieku skaits, ka vajag rīkot rīta un vakara sesijas.
10.00 sāk LB.
Ap 12.00 beidzas priekšsacīkstes.
30 min. pārtraukums kura laikā tiesneši visu nolemj.
Ap 12.30 turnīrs ar sekojošu apbalvošanu.
15.00 sāk visi pārējie loku veidi un beidz ap 20.00.
Pa vidu visi satiekas un pārrunā iespaidus.
Nākamajās sacensībās pie liela dalībnieku skaita LB nobīda uz vakara sesiju utt.
Vēl vienkāršāk ir nerīkot turnīru, ja nu vien tas netiek uzskatīts par "Spieķa" zīmolu.

georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 608

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Uģis on Svētdena 16 Novembris 2014, 04:37

Iespēra Pegazs.
Mazākuma loku klases savas individuālās vietas jau nosaka priekšacīkstēs, un turnīri paliek tīri sevis pierādīšanai. Šādā gadījumā vismaz nezudīs motivācija FS un citiem
Andrim K. Ideja varbūt ir situāciju glābjoša, tiek pielikti indeksi E F, varbūt vēl GH un šauj uzreiz viens aiz otra. Protams AB, CD izvelk bultas.

Uģis

Male Dzīvoju : Alūksne
Šauju ar : PSE Vendetta XS, PSE EVO
Piereģistrējos : 12.07.10
Postu skaits : 148

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bērziņš jun. on Svētdena 16 Novembris 2014, 10:52

Jau tuvojamies 5 lapām. woot_jump

Divu galīgo maiņu šaušana izskatās viscerīgāk vienīgi kā ar kliņģeri?

Uģi ar tiem papildus indeksiem varētu būt putrošanās, jo programma tāpat vienmēr rādīs ABCD un tad vēl vajag citu signālu, lai norādītu, ka ir otrā maiņa. Un vispār šādā veidā sanāktu, ka šauj apmēram tikpat ilgi tikai saraustītāk manuprāt. Labāk izšauj un dodies pusdienās nevis šauj 4 stundas no vietas. Bet tās jau tikai manas domas.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 22:11

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu