"Seeburgas stops" (04.01.2015)

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: "Seeburgas stops" (04.01.2015)

Post  Marija Antonova on Pirmdiena 05 Janvāris 2015, 22:53

Paldies par jauko turnīru, silto uzņemšanu un garšīgām pusdienām.Bija lieliska iespēja realizēt iegutas zināšanas un daudz ko jaunu iemacīties ka tiesnesei. Prieks bija vērot organizatoru darbu. Malači.
LAIMĪGU UN VEIKSMĪGU JAUNO GADU VISIEM.

Marija Antonova

Female Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Piereģistrējos : 01.12.11
Postu skaits : 151

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Elina Lapsina on Otrdiena 06 Janvāris 2015, 15:07

Kaut kā šoreiz jūtu, ka man ir pienākums izteikt viedokli. Tātad neliels mans skatījums un atskaite:

Svētdienas agrā rītā AMAZONES delegācija četru cilvēku sastāvā devās Liepājas virzienā uz loka šaušanas turnīru “Seeburgas Stops”, Grobiņā.
Jāuzslavē mūsu kluba jaunie censoņi, Jūlija un Ainārs, par entuziasmu un līdzdalību. Malači. Prieks arī par to, ka varam un vēlamies doties uz sacensībām bez mūsu “Vecajiem”. Nākamreiz Jūlija un Ainārs jau mierīgi varēs doties uz sacensībām patstāvīgi un vest “Jauniņos”  Cool

Sacensību vieta bija sagatavota labi. Uzņemšana – lieliska. Bijām gaidīti  Twisted Evil  Droši vien Krīšjānis bija iebiedējis organizatorus jau kādā telefonsarunā iepriekš. Mani tādas aizdomas māca  Twisted Evil
Gaismas hallē bija labas un diskomfortu neradīja. Gaisa temperatūra hallē arī bija normāla.
Drusku vadības sistēma reizēm niķojās ar signālu veidiem.
Būtu gribējies, lai ir drusku vairāk vietas uz līnijas, kas saprotamu iemeslu dēļ (lielais dalībnieku skaits) nebija iespējams.
Vairogiem būtu nepieciešami horizontālie dēļi priekšā garajai skrūvei. Ir pārbaudīts – tā pievelk bultas Very Happy

Ļoti patīkami, ka atklāšanā piedalījās Grobiņas novada domes priekšsēdētājs, kurš bija parūpējies arī par suvenīru katram klubam.

Manuprāt, tribīnēs saskaitīju lielāko mūsu sporta veida skatītāju skaitu LV  Laughing  Laughing  Domāju, ka tagad Grobiņā tauta zinās un būs redzējusi, kas tā tāda loka šaušana ir.

Teicams bija arī tiesnešu darbs.

Par mūsu startu:
Izcili nostartēja Jūlija. Prieks skatīties, kā viņa progresē gaismas ātrumā. WA klasē 2 x 18 mm uzrādīja ļoti cienījumu rezultātu: 233 + 219 punktus. IFAA indoor round iegūstot: 236 punktus. Arī tehniski nostrādāja lieliski - visu sacensību garumā. Drusku būtu gribējies, lai mazāk šķobās - pēc dažiem šāvieniem un vairāk priecājās par 90% lieliski izpildīto šāvienu.

Ainārs piekrita braukt pēdējā brīdī. Attiecīgi arī nebija paguvis paņemt no Kluba visu, kas viņam sniegtu iespēju pilnvērtīgāk startēt. Neskatoties uz to, redzēju, ka viņā ir cīņas spars un puisis nepadodas panikai. Ņemot vērā, ka šauj tikai divus mēnešus – starts bija labs. Malacis.

Par Krišjāni neteikšu neko, jo viņš noteikti nevēlas, lai es izsakos par dominējošo Alfas tēviņu Very Happy khi, khi, khi Very Happy Visu pats zina Very Happy (iespējams viņš tuvākajā laikā brauks atkārtoti uz Grobiņu - pārkrāsot halles galējo sienu  Cool )

Es nostartēju ļoti labi. Ir pareizais virziens. Neskatoties uz to, ka uzdevums bija nostrādāt tehniski, protams, ka sajūtot uzvaras garšu, “metos” cīņā un izdevās arī noķert “cīņas garšu”. Protams, par to paldies brāļiem lietuviešiem.

Un kliņģeris bija garšīgākais, kādu jebkad esmu ēdusi. Man paveicās un tiku pie diviem gabaliņiem, jo Krišjānis tādu nedrīkstot ēst  Razz

Godīgi sakot, vērtējot kopumā sacensības – domāju, ka tās bija daudz augstākā līmenī noorganizētas kā teorētiski būtu bijis iespējams, ņemot vērā visus apstākļus un organizatoru pieredzi. Malači organizatori.

Priecē organizatoru attieksme – ir milzīga vēlme un ir ambīcijas. Droši varam teikti, ka Kurzemē loka šaušanas latiņa ir pacelta augstāk.

Dārgie mani Amazoņu biedri – domājiet, ko rakstiet – es taču esmu emocionāls personāžs Very Happy Visa klaviatūra nopuņķota Razz

Paldies Jums, Lieliskie Smile

Elina Lapsina

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 15.08.09
Postu skaits : 281

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Marija Antonova on Otrdiena 06 Janvāris 2015, 20:04

4. janvārī Grobiņas sporta centra basketbola hallē notika starptautiskais loka šaušanas turnīrs „Seeburgas stops”.

Sacensībās piedalījās 55 loka šāvēji no Latvijas un Lietuvas. Ventspili šajos mačos pārstāvēja 21 loka šāvējs no sporta kluba “ Odisejs” trenera Viktora Avsjuka vadībā.

Sacensības sastāvēja no diviem dažādu kvalifikācijas veidu posmiem – WA Indoor 2x18m un IFAA Indoor Round tradicionālā, olimpiskā (rekursīvā), kompaktloka un neaprīkota rekursīvā loka klasēm.

Sacensības notika sekojošās vecumu grupās: pieaugušie, jaunieši 15-18 gadi, bērni līdz 14 gadiem. Bērnu grupas šāva no 10m distances pa pilno 120cm mērķi, pārējie no 18m distances pa pilno 40cm mērķi.

Ventspilnieki kopumā sacensībās ieguva 8 medaļas, labākos rezultātus šajās sacīkstēs olimpiskā loka klasē izdevās uzrādīt:

Pieaugušiem Igoram Skrebelim – 3.vieta un Artjomam Sidļeckim – 4.vieta
Bērniem līdz 14g. Iļjam Tjutjukovam - 2.vieta un Danilam Čaščinovam – 4.vieta.
Jauniešiem 15-18g.v. Jekaterinai Cvetkovai 1.vieta, Arturam Irbem 2.vieta, Jūlijai Gurinovičai 3.vieta, Dāvim Blāzem 4.vieta un Jekaterinai Soņecai 5.vieta.
Kompaktloku klasē Sergejam Meļeškevičam 1.vieta, Vladislavam Fetiskinam 2.vieta, Vladimiram Tjutjukovam 3.vieta, Kasparam.Gailim 5.vieta un Ksenijai Boļšakovai 6.vieta.

Sacensību rezultāti

Sacensības organizēja Grobiņas loka šaušanas klubs “Curland” sadarbībā ar Latvijas loka šaušanas federāciju un sporta klubiem, kā arī Grobiņas novada pašvaldību.

Raksts par Odiseju " Ventas balss" un Ventspils portalā.

Marija Antonova

Female Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Piereģistrējos : 01.12.11
Postu skaits : 151

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 21:46

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu