Flinta šaušana ar 8 bultām

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Flinta šaušana ar 8 bultām

Post  Liene Adriana Krūze on Svētdena 25 Janvāris 2015, 21:49

Flintā fiksētos rezultātus nevar uzskatīt par patiesiem, ņemot vērā to, ka tika šauts ar 8 nemarķētām bultām.

Flinta noteikumi paredz, ka šaušana notiek ar 4 bultām: http://www.wiac2015.org/?page_id=189

No skatītāju balkona bija skaidri redzams, ka šāvējs tuvo distanci apzināti šāva lielajā mērķī, jo mazie mērķi jau bija aizņemti no tālās distances šaušanas, līdz ar to tika savākti negodīgi punkti!!! Sad

Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 31

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Flinta šaušana ar 8 bultām

Post  Jānis Bērziņš jun. on Svētdena 25 Janvāris 2015, 22:51

Vai šo jau neizrunāja uz vietas? BČ un arī pie mums nākamajā flintā šaus ar marķētām.

Jānis Bērziņš jun.
Moderators

Male Dzīvoju : Sigulda
Klubs : Stiegra
Šauju ar : Falco Trophy with carbon 70'' 35lbs.
Piereģistrējos : 15.09.08
Postu skaits : 838

http://skstiegra.wordpress.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Liene Adriana Krūze on Svētdena 25 Janvāris 2015, 22:54

Iet runa par vakardienu nevis par gaidāmajām sacensībām!!! Surprised

Liene Adriana Krūze

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Udrs on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 15:53

Piekrītu Lienes rakstītajam, šie Latvijas Čempionāta Flinta rezultāti nav uzskatāmi par patiesiem un par rekordiem tos uzskatīt nebūt nevar, jo vienīgais objektīvais kritērijs ir katra paša sirdsapziņa.

Udrs

Female Dzīvoju : Latvija, Riga
Klubs : Ziemeļnieks
Šauju ar : AFLB & AFBH-R
Piereģistrējos : 20.08.12
Postu skaits : 85

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 16:30

Udrs rakstīja:Piekrītu Lienes rakstītajam, šie Latvijas Čempionāta Flinta rezultāti nav uzskatāmi par patiesiem un par rekordiem tos uzskatīt nebūt nevar, jo vienīgais objektīvais kritērijs ir katra paša sirdsapziņa.

Pagaidi! )))) Ko nozīmē nav uzskatāmie par patiesiem? Tad jau arī šavēji nav uzskatāmi par pareizi apbalvotiem vai kā? Vispār čempionāts na uzskatams par patiesu?
Protokoli parakstīt? Parakstīti! Sacensību laikā tiesneši neko neiebilda? Nē! Tie, kuri redzēja pārkāpumus kaut ko iebilda? Nē! Protests tikai iesniegts? Cik es zinu arī nē....Varbūt es kaut ko nezinu.......

Manuprāt, "negodīgi" spēlēja (es personīgi tādus neesmu manījusi) visticamāk tie, kuri pat nevar mērķī trāpīt. Par kādiem rekordiem ar tādu šaušanas līmeni var runāt....Līdz ar ko es nedomāju, ka tie, kuri uzstādīja rekordus pārkāpa noteikumus.

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 17:20

Pilnīgi piekrītu Marinai!

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 1704

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Udrs on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 17:24

Paldies Marina par komentāru, ļoti trāpīgi saliki lietas pa plauktiņiem. Lienes aizsāktā diskusija pacēla šāvēju ētikas jautājumu un labi ka tā, pirms nākamiem mačiem der atcerēties, ka tautas modrā acs nesnauž un nākamībā, ja ir šadas būtiskas pretenzijas, tās izsakam uzreiz.

Udrs

Female Dzīvoju : Latvija, Riga
Klubs : Ziemeļnieks
Šauju ar : AFLB & AFBH-R
Piereģistrējos : 20.08.12
Postu skaits : 85

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Liene Adriana Krūze on Pirmdiena 26 Janvāris 2015, 19:04

Esmu par to, ka sacensības nebija līdz galam sakārtotas, kaut vai tāpēc, ka netika šauts ar 4 marķētām bultām. Šis tomēr bija Latvijas čempionāts telpās 2015, tā iemesla dēļ, sacensībām vajadzēja būt noorganizētām pēc visiem IFAA un Flint šaušanas noteikumiem! Un ne jau visi šāvēji brauks uz Pasaules čempionātu Igaunijā, tāpēc šīs Latvijas čempionāta sacensības gribējās uztvert nopietni nevis kā treniņu!!!

Liene Adriana Krūze

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 00:55

Krieviem ir teiciens : pēc kaujas , kulakus nevicina !
Galvenais sacensībās , lai dalībniekiem būtu vienādi noteikumi , vienādas iespējas , tad visam jābūt OK , un ir OK !
Šaja gadījumā noteikumi bija tādi , kādi ir visā pasaulē , nedomāju , ka Lapsiņš izdomāja kautko jaunu !
Mans viedoklis tāds : katram šāvējam pie pakaļas tiesnesi ar lielo binokli nenoliksi , un visu nenokontrolēsi , ir goda prāts , bet ir sporta gars , ir čujs , ir , un ja var , jāizmanto viltība ... , kādam tas sanāk labāk , kāds to naprot izmantot , kāds pa česno visus samaļ miltos , te ir tāpat kā dzīvē ... , stiprākais nosaka visu, uzvar , paceļ cepuri un saka čau Sīkie Murgi -trennējaties ... , nākamreiz atkal dabūsiet pa ausīm ........ 😊

Andris Kuznecovs

Male Dzīvoju : nitaure
Piereģistrējos : 30.08.10
Postu skaits : 246

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 08:05

Andris Kuznecovs rakstīja:Krieviem ir teiciens : pēc kaujas , kulakus nevicina !
Galvenais sacensībās , lai dalībniekiem būtu vienādi noteikumi , vienādas iespējas , tad visam jābūt OK , un ir OK !
Šaja gadījumā noteikumi bija tādi , kādi ir visā pasaulē , nedomāju , ka Lapsiņš izdomāja kautko jaunu !
Mans viedoklis tāds : katram šāvējam pie pakaļas tiesnesi ar lielo binokli nenoliksi , un visu nenokontrolēsi , ir goda  prāts , bet ir sporta gars , ir čujs , ir , un ja var , jāizmanto viltība ... , kādam tas sanāk labāk , kāds  to naprot izmantot , kāds pa česno visus samaļ miltos , te ir tāpat kā dzīvē ... , stiprākais nosaka visu, uzvar , paceļ cepuri un saka čau Sīkie Murgi -trennējaties ... , nākamreiz atkal dabūsiet pa ausīm ........ 😊

Krieviem ir vēl ļoti daudz labi tiecieni arī par tiem, kuri apzināti neievēro noteikumus, kā arī skaidri pateikts, kas ar tādiem parasti notiek, kāds sekas mēdz būt:)
Tāpēc runājot par viltību, protams, to ir jāizmanto, bet notiekumu ietvaros. Vai ari ja noteikumi to neaizliedz!

Man šobrīd nav saprotams tas aicinājums uz nesportisku uzvedibu! Sāksim vēl viens otram stiegras zāģēt??

Par kontroli - nokontrolēt var.  Bet pirmām kārtam jāseko par savu vairogu katra vairoga šāvejiem. Jo vairogs paraksta protokolus.
Tiesneši. Pirmo reizi brīdinājums, otreiz - rezultātu anulēšana.

Pēdējo reizi labojis LuckyFOX_Marina Rjabkova Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:04; labots 1 reizi

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Liene Adriana Krūze on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 09:28

Andri, to, ka Tu esi augstās domās par sevi, to redzu jau pa gabalu, bet nosaukt mūs par Maziem Murgiem, kuriem jātrenējas, tas nav pieauguša cilvēka normāla rīcība, tas ir aizskaroši!!! Nav vārdu vairāk....

Liene Adriana Krūze

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 09:58

Sīkie Murgi - ir visparējs termins kurš nezkāpec ir ieviesies šaurā lokšāvēju vidū , , un par to nekādā gadījumā nevajadzētu aizvainoties vai apvainoties , drīzāk pasmaidīt ...😊
Liene , ļoti atvainojos , ja kas ne tā , tas nebija domāts personīgi .
Bet jātrennējās ir visiem , arī man ...😊

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:18

Par kontroli citāts no Khatuna Lorig (Olimpiskajās spēlēs saņēma medāli nezinu kurā tur gadā)

@worldarchery hey I just say what is very important thing for Archery: "you need to control you control" Wink

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Liene Adriana Krūze on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:20

Trenējos regulāri arī Flintu, bet tad, kad no malas redzu kā notiek negodīga šaušana pa mērķiem, viss iekšēji mainās, sāku uztraukties un šis uztraukums laužas ārā un neļauj tev sasniegt savu rezultātu!
Kāpēc es esmu godīga un pareiza, un nespēju šmaukties? Tik tāpēc, ka man nepatīk, ka mani apšmauc!

Liene Adriana Krūze

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:45

Liene Krūze rakstīja:Trenējos regulāri arī Flintu, bet tad, kad no malas redzu kā notiek negodīga šaušana pa mērķiem, viss iekšēji mainās, sāku uztraukties un šis uztraukums laužas ārā un neļauj tev sasniegt savu rezultātu!
Kāpēc es esmu godīga un pareiza, un nespēju šmaukties? Tik tāpēc, ka man nepatīk, ka mani apšmauc!

Tad nav ko kautrēties! Ja kaut kas tāds notiek, tad droši ej klāt pie tā, kurš šmaucās un tiešī acīs droši, skaļi un pārliecināti arī saki "Nekavējoties pārtrauc mani apšmaukt! Un nekad vairāk tā darīt neuzdrikstējies!" Twisted Evil

Uzreiz, nevis trīs dienas pēc sacensībām:)))))

Pēdējo reizi labojis LuckyFOX_Marina Rjabkova Otrdiena 27 Janvāris 2015, 11:01; labots 5 reizes

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 10:47

Mani kā cilvēku no malas, kas puslīdz tomēr spēj trāpīt mērķī šī diskusija vienkārši sajūsmina.

Ja tiešām kāds skumjš tēls nespēj trāpīt pareizajā mērķī un no lielākas distances uz dullo trāpa blakus mērķī un tad nodomā - "jess - varēšu dabūt vēl pāris punktus pašmaucoties" un no tuvās distances izšauj nepareizajā mērķī un tad noslēgumā kādā no grupām apdzen kādu savu konkurentu - tad vienkārši pats vainīgs. Par kādiem rekordiem te vispār var būt runa... Gandrīz visās klasēs par rekordiem ir jēga runāt ar jēdzieniem -3 no maksimuma, -8 no maksimuma utt, un tādiem rezultātiem nekādos blakus mērķos šaut nav atļauts. Un šajā sporta veidā tomēr pastāv zināms goda kodekss, ko ļaudis arī Latvijā tomēr ievēro. Un, ja neievēro, ļoti ātri var iegūt nelāgu slavu un ļoti ātri atvadīties no draudzīgā lokšāvēju kolektīva.

BET. Ja sacensību laikā kāds atklāti šmaucās, un kāds to redz, tad ir normāli jāreaģē vēršot uz to sacensību tiesnešu uzmanību. Esmu pārliecināts, ka tiesneši adekvāti reaģētu. Cik atceros konkrēts gadījums bija arī WA sistēmā, kur mūsu Evitu Polijā vietējās jaunkundzes uz vairoga mēģināja pataisīt par muļķi, rakstot klaji nepareizus rezultātus protokolā. Rezultātā - zibenīgs protests un atlikušo sacensību gaitu rezultātus uz vairoga pierakstīja tiesneša klātbūtnē. Un esmu pārliecināts, ka konkrētās jaunkundzes nopietni dabūja pa ausīm gan no treneriem, gan organizatoriem un guva lielisku mācību.

Bet pēc sacensību noslēguma vicināt karodziņus un apšaubīt rezultātus ir pavisam lieki.

Lai veicas un šaujam godīgi.

Jānis

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 13:31

Mēs te cepamies par to ka tiesneši to un tiesneši šito un beigās izrādās tiesneši pavisam trešo.

Uzreiz atvainojos par savu nekompetenci - izlabotie rezultāti būs šovakar mājas lapā.

Neviens nepamanīja un neaizrādīja, ka pēc IFAA noteikumiem nav tādu CFBH-C, CFBH-R un CMBH-R. 
Bērniem būs labotas klases uz tuvākajām iespējāmajām.

Pierādījumam lapa no IFAA noteikumu grāmatas:

Agate
Admins

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 14:49

Laikam jau pienācis laiks arī man kaut ko teikt...

Varu tikai atkārtot - nekļūdas tikai tas, kas neko nedara! Un no kļūdām nevajag baidīties - tās ir jāatzīst, ja iespējams jālabo un jārūpējas, lai vairāk nepieļautu! Ar ko arī nodarbojamies.

Ja kādam liekas, ka no tiesnešu puses netika pamanīta nesportiskā rīcība - tad viņš maldās! Vairāki saņēma aizrādījumus - dažš sakaunējās, dažš samulsa, dažš sacēla spuras - PIERĀDI!!! Dabīgi 100% izsekot visiem kurš kurā mērķī šauj un kurā trāpa nebija iespējams un tika pieņemts operatīvs lēmums rezultātus reģistrēt "pēc fakta" - ja lokšāvējs uzstāj, ka bulta mērķī ir iešauta godīgi - ieskaitīt, ja atzīst ka trāpījis negodīgi - neskaitīt un darīt visu, lai Baltijas čempionātā (un vēl jo vairāk Pasaules čempionātā) nekas tāds nevarētu notikt.

Gribētu pateikties vēlreiz visiem tiem SPORTISTIEM, kuri neizmantoja STARPTAUTISKO NOTEIKUMU nepilnības un cīnījās godīgi! Es saprotu, ka nav viegli stāties pretī kādinājuma no tuvas distances iešaut mērķī, kurā nav bultas un nešaut tajā, kurā jau netīši trāpīts. BET VAIRUMS TOMĒR TO SPĒJA!!!

Skaitīt vai neskaitīt šo sacensību rekordus lems Apvidus loka šāvēju darba grupa, Tiesnešu-treneru padome un Federācijas Valde.

Lai visiem veicas!

lv

1.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5231

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Andris Kuznecovs on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 15:51

Man radās doma , katra flinta sērija jāsāk saut pa mazajiem mērķīšiem , un tikai tad iet tālo šaut !
Tādā gadījumā žuļikiem un blēžiem nebūs iespēju šmaukties , un visi godīgie būs laimīgi , priecīgi un uz zemes valdīs miers 😊 !

Andris Kuznecovs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Svētdena 15 Februāris 2015, 18:38

Siguldas spiekis domajams ieviesa skaidribu par flinta rezultatiem.Daudziem izdevas atkartot un daziem uzlabot savus rezultatus.
Balkoni nebija no kurienes verot,bet tiesnesi un trases inspekcija bija.

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 605

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 18:36

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down