Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Go down

Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 20:56


_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Jančuks on Otrdiena 27 Janvāris 2015, 22:23

Jančuks jau uzreiz piesakās!!!! woot_jump
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 315

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Jūlija Celmiņa on Trešdiena 28 Janvāris 2015, 08:07

Ohoho! Piemirsies, cik fantastisks pasākums ir bijis:)
Tad uz 4. aprīli jāsāk sarunāt kleitu?

Jūlija Celmiņa

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : FRAM
Postu skaits : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Agate on Svētdena 01 Marts 2015, 10:47


_________________
Field archery forever!
avatar
Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2173

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Trešdiena 04 Marts 2015, 19:56

NOLIKUMS
Resno putnu Lielā diena

1. Mērķis un uzdevumi. Turpināt Latvijā loka šaušanas sacensību praksi pietuvinātu MAS (MedievalArcherySystem) sacensību noteikumiem - http://archery.forumakers.com/t1686-mas-noteikumi-eng , jauki pavadīt laiku, sagaidot pavasari, veicināt interesi par loka šaušanu, samērojoties prasmēm, un atklāt āra loka šaušanas sezonu.

2. Vieta un laiks. 2015. gada 4. aprīlī, SK AMAZONES sporta bāzē „Caunes”.
Latitude 56.788333 Longitude 25.077 vai GPS N 56 47.300 E 25 04.620 Nokļūšana aprakstīta: http://archery.forumakers.com/t1570-latvija-vcl-nebijis-loka-oauoanas-turnirs-18-10-2014

3. Dalībnieki. Pasākums ir atklāts un tajā atļauts piedalīties visiem šaut gribētājiem, atbilstoši šim Nolikumam. Loka šaušanas turnīra dalībnieki, ņemot vērā to skaitu un sastāvu, var tikt dalīti grupās pēc vecuma un dzimuma.

4. Loku veidi.
4.1. Tradicionālie (ar plauktiņu bultām un profilēto rokturi):
a) Modernie garie loki (Longbow - American flatbow, LB pēc IFAA)
b) Modernie laminētie rekursīvie loki (Bowhunter Recurve, BHR pēc IFAA – gan viengabala, gan saliekamie, bet ar koka bultām)
c) Olimpiskie saliekamie loki ar metāla rokturi, bet ar koka bultām un bez aprīkojuma (tēmeklis, stabilizators u.c.)
4.2. Vēsturiskie (bez plauktiņa bultām, ar neprofilēto rokturi):
a) Dažādu periodu īsie loki, angļu garie loki (English Longbow – Selfbow, kā arī līmētie loki)
b) Dažādi aziātu kompozīta loki (HB pēc IFAA, ir atļautas arī moderno materiālu sastāvdaļas).
c) Plakanie, viengabala koka loki (Selfbow – Flatbow)
4.3. Bultas:
Koka bultas ar dabiskiem spārniņiem, ar vēsturiskiem un sporta uzgaļiem, kas paredzēti šaušanai mērķī. Atļautas plastmasas astītes.
Nepieciešams ņemt līdzi tik daudz bultu, lai varētu izpildīt jebkuru vingrinājumu.

5. Dreskods. Viduslaiku tematikai atbilstošs inventārs, apģērbs un apavi. Šī Nolikuma izpratnē "viduslaiku tematikai atbilstošs" nozīmē – apģērbs un apavi, katra dalībnieka personīgajā izpratnē par viduslaikiem, izslēdzot modernus elementus. Vēlams katram ņemt līdzi bļodiņu, krūzi un karoti. Gan mammām, tētiem, brāļiem, māsām, gan citiem līdzjutējiem, skatītājiem, kuri vēlas atrasties pasākuma teritorijā, jāievēro dreskods. Ņemot vērā laika apstākļus - atļauti mūsdienīgi gumijas apavi, kurus tomēr vēlams piesegt.

6. Vispārīgie turnīra noteikumi.
Piedalīties turnīrā var visi, kuri piekrīt noteikumiem, ar kuriem ir noteikti šādi ierobežojumi:
6.1. Turnīra disciplīnās ir tiesības piedalīties katram, kurš iepazinis un piekrīt turnīra noteikumiem.
6.2. Turnīra disciplīnās var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri ir izgājuši inventāra tehnisko kontroli.
6.3. Uz loka, stiegras un bultām ir aizliegtas jebkādas atzīmes, kuras varētu izmantot kā līdzekli, lai atvieglotu tēmēšanu. Atļauts feisvolkings, stringvolkings, dažāds stiegras satveršanas veids, kā arī atļauta šaušanas gredzena lietošana.
6.4. Dalība turnīrā alkohola vai narkotisko vielu ietekmē ir aizliegta. Noteikumu, disciplīnas un kārtības pārkāpējs ar organizatora lēmumu var tikts izraidīts no turnīra.
6.5. Ja šāvējs nejauši izšauj bultu, šāvienu drīkst atkārtot, ja viņš var to aizsniegt ar savu loku, stāvot uz šaušanas līnijas. Tāda bulta netiek skaitīta kā izšauta.
6.6. Mērķis ir apaļš vairogs 90 cm diametrā, iezīmētais mērķa centrs – 20 cm.
6.7. Punktu skaitīšana: mērķa centrs – 2 punkti, mērķis – 1 punkts. Ja bulta pieskaras mērķa centram (gabarīta trāpījums), tad punkti tiek skaitīti uz lielāku pusi. Rikošeti neskaitās trāpījumi, izņemot frontāli atlekušās bultas, kuras drīkst pāršaut.
6.8. Strīds punktu skaitīšanas jautājumā tiek risināts ar trīs arbitru, turnīra organizatora norīkoto, balsojuma vairākumu.
6.9. Punktu skaitīšanas laikā nav atļauts pieskarties bultām un vilkt tās ārā no mērķa, līdz punktu skaitīšana netiek pabeigta.
6.10. Aizliegts lietot binokļus un citas ierīces, ar kuru palīdzību ir vieglāk noteikt attālumu.
6.11. Dalībnieki tehniskās komisijas laikā ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli un turnīra noteikumu un drošības tehnikas zināšanu un ievērošanu.
6.12. Turnīra organizators patur tiesības objektīvu iemeslu dēļ (laika apstākļi, drošības apsvērumi utt.) ieviest izmaiņas turnīra gaitā.

7. Vadība. Pasākumu vada Gribuļu ģimene sadarbībā ar SK AMAZONES Lauberes filiāles aktīvistiem. Tehniskās komisijas vadītājs un galvenais tiesnesis Aleksandrs Redjko.

8. Pasākuma programma:
9:00 - 9:45 – Reģistrācija, iesildīšanās, tehniskā komisija.
9:45 - 10:00 – Pasākuma atklāšana un instruktāža
10:00 – Loka šaušanas turnīra sākums
13.00 – Tiek atklāta pieeja pie lielā katla.
Pēc turnīra - specbalvas izcīņa.

9.Turnīra disciplīnas (var tikt koriģētas atkarībā no dalībnieku skaita).
9.1. Ātršaušana
Šauj trīs sērijas no 15 jardiem pa apaļu vairogu 90 cm diametrā. Šaušanas tiek dotas 30 sekundes, bultu skaits nav ierobežots. Punktus piešķir tikai par vairogā trāpītām bultām. Līdz šaušanas sākuma skaņas signālam šāvēji stāv pie šaušanas līnijas, rokās turot loku. Bultām jāatrodas bultu makā uz muguras, pie jostas vai rokā, turot tās pie loka. Izšautas bultas pēc „stop” signāla netiek ieskaitītas.
9.2. Dinamiskā šaušana
Šauj pa apaļu vairogu ar diametru 90 cm trīs sērijas sākot no 20 jardiem ne vairāk par vienu šāvēju uz vienu mērķi (drošības nolūkos). Līdz šaušanas sākuma signālam šāvēji stāv pie šaušanas līnijas, turot rokā loku, visām bultām jāatrodas bultu makā uz muguras, pie jostas vai rokā, turot tās pie loka. Šaušana sākas pēc tiesneša signāla. Šaušanas laiks – 45 sekundes, bultu skaits neierobežots. Pēc katra šāviena šāvēji pārvietojas par vienu soli uz priekšu. Bultas, kuras tiks izšautas pēc signāla „stop” netiks ieskaitītas.
9.3. Šaušana no "pils vaļņiem"
Šaušana notiek no “pils” pa pieciem mērķiem, kas izvietoti dažādos attālumos un pozīcijās. Attālums starp mērķiem – ne mazāk kā 3 m, mērķi nedrīkst būt izvietoti vienā līnijā. Pa katru mērķi tiek šauts 3 reizes pa vienai bultai, t.i. 3 sērijas pa 5 bultām.
9.4. Šaušana no neērta stāvokļa
Šauj trīs sērijas ar 5 bultām (pa vienai sērijai no katra attāluma) no 3 attālumiem – 20, 15 un 10 jardiem  no augstuma ierobežotāju apakšas 120, 90 un 60cm augstuma
9.5. Šaušana no "zirga" gaitā
Šauj piecas sērijas ar 3 bultām pa vienu mērķi. Šāvieni jāveic iezīmētajā sektorā.
9.6. Šaušana caur "Odiseja gredzeniem"
Šauj trīs sērijas ar 5 bultām (pa vienai sērijai no katra attāluma) no 3 attālumiem – 20, 15 un 10 jardiem  caur trim gredzeniem ar diametru 30 cm
9.7. Šaušana pa „sargtorņiem”
Šaušana notiek no “pils” pakājes pa pieciem mērķiem, kas izvietoti dažādos attālumos, augstumos un pozīcijās. Attālums starp mērķiem – ne mazāk kā 3 m, mērķi nedrīkst būt izvietoti vienā līnijā. Pa katru mērķi tiek šauts 3 reizes pa vienai bultai, t.i. 3 sērijas pa 5 bultām.

Bērniem/jauniešiem – samazināti attālumi.

10. Finansēšana. Dalība pasākumā bez maksas, bet būs iespēja ziedot inventāra uzturēšanai.
11. Pirmpieteikumi. Pirmpieteikumi nav paredzēti. Taču par dalību būtu vēlams informēt organizatorus, lai nodrošinātu nepieciešamo mērķu skaitu. Kontakti – beigās.
12. Uzvarētāju noteikšana. Katrā grupā tiek noteikts turnīra uzvarētājs pēc visās disciplīnās savākto punktu kopsummas. Vienādu rezultātu gadījumos (cīņā par godalgām) organizē papildšaušanu – pretendenti šauj sērijas pa 3 bultām no 20 jardu attāluma līdz pirmajam pārākumam vienam no viņiem.
13. Apbalvošana. Turnīra uzvarētāji tiek apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām.

14. Papildinformācija.
Tā kā labākais pavārs šaipus Urāliem ir aizņemts, tad papūlēsimies azaidu sagatavot paši. Dabas atvēlētajos apjomos cienāsim ar koku sulu.
Līdzjutējus un nešaujošos izklaidēs saimniece. Lai veiksmīgi varētu kāčoties ar olām (kas tas ir - varēs noskaidrot uz vietas), lūgums paņemt līdzi kādas piecas krāsotas olas. Ja tas ir apgrūtinoši, būs iespēja sagatavot olas mūsu atpūtas vietā, taču tad, lūdzam saimnieci brīdināt iepriekš pa telefonu 29571182.
Ja nevēlaties steigties, var pieteikt nakšņošanu (pirms/pēc pasākuma) lielajā lauku mājā vai apkurināmā dzīvoklī, Lēdmanē, uz grīdas - savos guļammaisos.
Visu laiku pieejams lielais galds zem nojumes un ugunskurs. Kad tas netraucēs turnīra gaitai piedāvāsim atklāt jaunās lielās šūpoles (8 m augstas), lai vasarā odi nekož.

15.  Pasākuma organizatori brīdina - publiskajā telpā būs pieejami pasākuma rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju.

16. Kontaktinformācija. Pēteris Gribulis, mobilais +37129492239,
e-pasts: pgribulis@gmail.com


Pēdējo reizi labojis Pēteris Ceturtdiena 05 Marts 2015, 18:14; labots 2 reizes (Reason for editing : correcting gaps for more convenient reading)

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Svētdena 15 Marts 2015, 19:58

Atgādinājums tiem kam ir loka šaušanas priekšzināšanas/iemaņas, bet nav sava inventāra, taču ir vēlēšanās piedalīties turnīrā. Uz vietas būs iespējams nomāt loka šaušanai nepieciešamo inventāru.
Tomēr lai būtu pārliecība, ka visiem pietiks, iepriekš jāpiesaka konkrētā vajadzība.

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Sestdiena 21 Marts 2015, 22:04

Vēl programmas papildinājums:
Brīvā brīdī varēs iemēģināt roku batikošanā ar dabas materiāliem - pieaicināta speciālista vadībā.

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 02 Aprīlis 2015, 21:01

Lapsiņš un Pancis startē no Kluba 8:00, varat pievienoties! hvz
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5992

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Sestdiena 04 Aprīlis 2015, 19:47

Resno putnu cīņas ir beigušās

Medieval Archery System loka šaušanas turnīrā
sešu disciplīnu kopvērtējumā, šaujot ar vēsturisko loku
visresnākā putna titulu (I vieta) ieguva – Vends
resnākā putna titulu (II vieta) ieguva – William
šaujot ar tradicionālo loku pieaugušo konkurencē
visresnākā putna titulu (I vieta) ieguva – Fokse
resnākā putna titulu (II vieta) ieguva – Piks
resnā putna titulu (III vieta) ieguva – Ķeša
jauniešu konkurencē
visresnākā putnēna titulu (I vieta) ieguva – Erika
resnākā putnēna titulu (II vieta) ieguva – Mežabobs
resnā putnēna titulu (III vieta) ieguva – Aitugans
bērnu konkurencē
visresnākā putniņa titulu (I vieta) ieguva – Jančuks
resnākā putniņa titulu (II vieta) ieguva – Arčer
resnā putniņa titulu (III vieta) ieguva – Kaķene

Paldies visiem dalībniekiem un īpaši kāčotājiem.

PAR AKTĪVU DALĪBU PASĀKUMĀ UN VĒRTĪGU ATBALSTU pateicamies Plūģu, Sproģu, Bogdanovu un Boļbanu ģimenēm.
Īpaša pateicība Pēterim no Aizkraukles par cirvju mešanas meistarības demonstrēšanu un iespēju šo mākslu izmēģināt visiem gribētājiem.

PS
Olu izstādē skaistāko nebija iespējams noteikt - tās visas bija unikālas.

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena 04 Aprīlis 2015, 20:24

Paldies par pasākumu! labs Bet Lapsiņam nekad jau nav labi... hvz Pirmkārt uzskatu, ka mesto bultu bija jāieskaita - tradicionāli loka šaušanas sacensībās šādas "izmisuma bultas", ja viņas ieduras mērķī, tiek ieskaitītas. Twisted Evil Otrkārt - par maz šaušanas, par daudz stāvēšanas un salšanas... Es protams saprotu, ka visi gribēja redzēt kā Lapsiņš pārlido pāri zirgams atstājot "mantību" seglos, bet tomēr... domāju, ka loģiski būtu dalīties pa grupām un tad pa apli visi visur darbojas. Šoreiz sanāca ne īsti tusiņš, ne īsti sportiņš. Kaut vairāk vilka uz sportiņu, a pēc Nolikuma braucu uz tusiņu... hvz

P.S.Protams saimniecīte ar zupu, putru un visām citām ēdamlietām, visas papildaktivitātes un foršais mūzikas disks ir ĀRPUS KRITIKAS!!! Very Happy

PALDIES PĒTERI, TĀ TURPINĀT!!!
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5992

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Sestdiena 04 Aprīlis 2015, 21:42

Eduards Lapsiņš rakstīja:  Pirmkārt uzskatu, ka mesto bultu bija jāieskaita - tradicionāli loka šaušanas sacensībās šādas "izmisuma bultas", ja viņas ieduras mērķī, tiek ieskaitītas. Twisted Evil  Otrkārt - par maz šaušanas, par daudz stāvēšanas un salšanas... Es protams saprotu, ka visi gribēja redzēt kā Lapsiņš pārlido pāri zirgams atstājot "mantību" seglos, bet tomēr... domāju, ka loģiski būtu dalīties pa grupām un tad pa apli visi visur darbojas. Šoreiz sanāca ne īsti tusiņš, ne īsti sportiņš. Kaut vairāk vilka uz sportiņu, a pēc Nolikuma braucu uz tusiņu... hvz

Pirmkārt, pirmo reizi dzirdu par tādu "izmisuma bultu" un vēl tradicionāli...
Otrkārt, ja pēc Nolikuma brauc uz tusiņu, tad nebūtu jāžēlojas, ka par maz šaušanas.

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Jančuks on Sestdiena 04 Aprīlis 2015, 21:59

Liels paldies Gribuļu ģimenei par lielisko pasākumu!!! Viss bija interesanti, garšīgi un vispār forši!!!!!
woot_jump woot_jump woot_jump
Bet  šim-  loģiski būtu dalīties pa grupām un tad pa apli visi visur darbojas, arī mēs piekrītam.
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 315

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Kitija on Svētdena 05 Aprīlis 2015, 19:39

Sirsnīgs paldies organizētājiem un to palīgiem, mums patika!!!! VISS...garšīgi, skanīgi un interesanti!!! Arī "gaidīšanas" laikā bija ko darīt un negarlaikojāmies, -ne tikai redzējām, kā citi sēž zirgā :-) , bet arī piedalījāmies jauki izdomātos pasākumos un izklaidēs!!!
avatar
Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 124

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Aleksandrs Redjko on Pirmdiena 06 Aprīlis 2015, 12:13

Спасибо команде организаторов за чудесные соревнования, спасибо участникам и зрителям, не побоявшихся неблагоприятного прогноза погоды!

По поводу замечаний.
Эдуард, прошу не судить столь строго.

С учетом того, что  подобные соревнования во время средневековых фестивалей и прочих массовых мероприятий проводятся не только  для стрелков, но и для зрителей, нынешний формат (все участники по очереди отстреливают одно упражнение) оптимален с точки зрения как зрелищности, так и безопасности. Опыт проведения подобных соревнований в Литве и в Латвии пока дает нам следующие цифры: при количестве участников около 30 человек – 4 дисциплины отстреливались за 8 часов плюс-минус час (в зависимости от отобранных к соревнованиям дисциплин); около 15 участников – 5 часов плюс-минус час; около 10 участников – 3 часа плюс-минус час. В нашем случае 16 участников за 7 с половиной часов (выкидывая время на обед – 6 с половиной часов) отстреляли 6 (!) дисциплин – показатель более чем удовлетворительный.

Несомненно, для большего количества участников потребуется какое-то решение, ускоряющее процесс соревнований. Все организационные просчеты и пожелания участников будут непременно учтены и при возможности исправлены при организации следующих соревнований – мы пока только набиваем руку в этом новом для многих из нас (стрелков и организаторов) формате соревнований, и со временем все скользкие места и сложные моменты будут по возможности максимально оптимизированы.

Но с  учетом того, что оборудование для стрельбы с коня, с башни и одисеевы кольца существуют только в одном экземпляре, а в двух дисциплинах - стрельба по башне и стрельба с башни – используется одна и та же башня и одни и те же мишени, даже при разделении на группы «пробки» на трассе будут неизбежны и ожидания по-любому  не избежать. Плюс конь и башня расположены достаточно близко друг с другом, что создает определенные сложности в обеспечении безопасности стрельбы. Принимая во внимание то, что для подавляющего большинства участников эти правила пока в новинку, разделение на группы потребует обеспечить отдельного судью –счетчика, а в случае стрельбы по башне – отдельный персонал для вытаскивания стрел (ты сам видел, с какими сложностями это было сопряжено). Столько персонала в нашем распоряжении пока нет, но мы будем искать какое-то решение.

Идеал недостижим по определению, но это не значит, что к нему не надо стремиться. Хотя  все равно для самых быстрых все будет происходить слишком медленно, а для самых медленных – слишком быстро, и ты сам как организатор огромного количества самых разных соревнований это прекрасно знаешь: даже отлично организованные и удачно прошедшие матчи всегда оставляют какой-то маленький процент недовольных хоть чем-нибудь.
avatar
Aleksandrs Redjko

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : loku
Postu skaits : 357

http://www.abht.lv/?lang=ru

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 06 Aprīlis 2015, 15:28

Tagad nav viduslaiki, kad cilvēkiem nebija ko darīt un citas izklaides. Viens ir skaidrs - ja nerisināsim šo jautājumu zaudēsim dalībniekus. Es tā domāju...
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5992

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Pirmdiena 06 Aprīlis 2015, 15:32

Sakarā ar piezīmi par to, ka par maz šaušanas - parēķināju.
Šajā turnīrā vidēji izšāva 84 bultas, bet varēja arī vairāk, jo divās disciplīnās nebija šāvienu skaita ierobežojuma.
Un tik pat - 84 šāvieni ir maksimāli iespējamais daudzums 3D un Animal Round sacensībās. Nerunājot nemaz par Hunter Round ar 28 šāvieniem...

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Jančuks on Otrdiena 07 Aprīlis 2015, 22:52

Pēteri, sacensības bija superīgas, izklaides gaidīšanas laikā arī. Vēlreiz milzīgs paldies tev par to visu!!!
Vienīgi tas slapjums un aukstums, tas lika gribēt ātrāk tikt mājās.
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 315

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Pēteris on Trešdiena 08 Aprīlis 2015, 07:19

Diemžēl es nokavējos un paspēju piefiksēt tikai jau krietni patukšotus grozus:
https://drive.google.com/folderview?id=0B3CbxRmMAFjwfnl3eU03RW1DS2lwRjhENVB2T1ByTWZ0VEtaQkVtZTlmZGlNQzhyUExiLWs&usp=sharing

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Resno putnu Lielā diena [04.04.2015. Lauberes pagasts]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā