Pukstu aplis

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Pukstu aplis

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 03 Decembris 2008, 21:18

Plānojam sacensības "Pukstu aplis". Very Happy Apmēram janvāra beigas - februāra sākums... Laughing Šaujam 3-D shavejs pa jaunajiem zvēriem!!! archery :alien: :cat: :pig: albino rendeer lol! . Gulbenes rajons, Lejasciems!!! affraid Gaujas krastos... ylsuper Organizators - Juris Novožilovs, Mārtiņš Kazainis un Co... woot_jump woot_jump woot_jump

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Pukstu aplis

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 03 Decembris 2008, 22:10

Eduards Lapsiņš rakstīja: Šaujam 3-D shavejs pa jaunajiem zvēriem!!! archery :alien: :cat: :pig: albino rendeer lol! .

Ar trim bultām līdz pirmajam trāpījumam!!!... shavejs

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 03 Decembris 2008, 23:35

Tātad šausim pa citplanētieti, kaķi, ruksi, zaķi un briedi Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 04 Decembris 2008, 00:58

Juris Novožilovs un Mārtiņš Kazainis apstiprina ka aptuveni norādītajā laikā sacensības "Pukstu aplis" notiks. Priekšdarbi ir veikti jau pirms kāda mēneša. Trase ir iezīmēta. Interesenti var iegūt info pie kluba prezidenta. Tiek pieņemtas visas interesentu pretenzijas, jo mūsu (Jura un Mārtiņa) pieredze ir gaužām trūcīga. Toties mūsu apņemšanās sacensības sarīkot un padarīt tās par regulārām ir liela. Un visbeidzot, lai visi varenie stāv mums klāt ieņemšanas brīdī!!!

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Ir noteiks sacensību datums!

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 10 Decembris 2008, 20:34

Sacensības "Pukstu aplis" notiks 2009.gada 31.janvārī. Very Happy Papildus info vēlāk...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 11 Decembris 2008, 01:13

Pāris vārdu par sacensību nosaukumu. Tas itkā aizgāja tautā, bet patiesībā par to es domājis nemaz vēl neesmu. Gribēju parādīt Edžum filmu par sacensību norises vietu, bet zem folderīša vajadzēja kautko uzrakstīt. Un rakstīju pirmo kas iešāvās prātā. Ja ir pretenzijas pret nosaukumu, nudien nav nekādu grūtību to nomainīt. Lūdzu piedāvājiet savas versijas. Gribu paskaidrot mājvietas "Puksti" nosaukumu. Vārdam ir somugru, konkrētāk Gaujas lībiešu valodas izcelsme. Tā īsto nozīmi vairs neviens nezina, bet tam nav nekāda sakara ar neapmierinātu purpināšanu. Starp citu, latviešu valodā ar šādu vārdu apzīmē arī sirdsdarbības radītu skaņu un eža balss vingrinājumus. Savukārt es būtu ļoti pateicīgs ja atrastos kāds, kas man varētu iztulkot šā vārda līvisko (varbūt igaunisko?) nozīmi. Cik zinu, tad igauņos līdzīgs nosaukums ir sastopams uzvārdos. "Pukstiem" ir 150- 160 gadu, blakus ir vēl daudz vecākas dzīvojamās klēts pamati kurā pēc dzimtbūšanas atcelšanas tika ierīkota pirmā skola nu jau neesošajā Dūres pagastā. Lūk vēl viens visādi lokāms vārds. Populārākais ir: "Virs zemes nav taisnības, Dūrei tik spēks!" Esmu lasījis valodnieku atzinumus, ka visas Latvijā sastopamās Dūres ir cēlušās no somugru Tora- tas bijis viņu galvenais dievs, mūsu Pērkoņtēva līdzinieks.Kaimiņos ir apdzīvota vieta Puidzulis. Šo nosaukumu atradu kādā 18. gs. sākuma kartē. Laiks ir pagājis, bet "Puksti" stāv kā stāvējuši. Un stāvēs vēl !!!
P.S. Piedodiet, ja neesmu pareizi salicis pieturzīmes.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 11 Decembris 2008, 11:05

es, nezinot par vietas nosaukumu, uzreiz iedomājos par sirds :heart:
sirds puksti --> dzīva būtne --> zvēri --> 3D

manuprāt - ļoti labs nosaukums! un ja par to vēl tik daudz var pastāstīt - šis pasākums noteikti pārvērtīsies par labu tradiciju.

varbūt tikai kaut kā minēt auksto gadalaiku santa

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena 11 Decembris 2008, 12:15

nosaukums labu labais...
ejot pa trasi sirds puksti paatrinasies...
bus tadi, kas pukstes, ka kautkas nav OK
ezhi pukstees, mukot caur krumiem uz drosaku vietu...

Puksti... puksti... puksti...
lai vai kadi nebutu tie bus loksaveju PUKSTI:)
Lai JUms patiesi veicas saja lieliskaja pasakuma...

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Pukstu aplis

Post  Viesis on Ceturtdiena 11 Decembris 2008, 23:24

Arī es esmu par šo nosaukumu,vēl jo vairāk ka tas ir netradicionāls,jau kautkā apnikušas tās tradicionālās frāzes.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 12 Decembris 2008, 01:05

Visi, kas nerunā, klusībā piekrīt. Labi zēni un meitenes. Lai iet ar! Šodien sazvanījos ar jau iepriekš noskatītā vietējā viesu nama saimnieci. Pieteikta rezervācija uz 31.01.09- 01.02.09. Iecere apmēram tāda. Maču sākums ap 12.00, no Rīgas izbraucot kādos 9.00 laika pietiktu arī piešaudei. Es piesviedu ka šaut mēs varētu kādas 3 stundas vai nedaudz vairāk, tas atkarīgs no dalībnieku skaita. Vēl kāda stunda jāvelta uz zvēru savākšanu. Ja viss ritēs pēc plāna, līdz tumsai mums vajadzētu tikt galā. Vidzemē janvāra beigās parasti ir sniegs un (-) grādi. Trase tiks nosacīti sadalīta divās daļās un pēc katra pusapļa būs iespēja sasildīties. Kad visas parpalas būs savāktas, dosimies uz viesu namu. Reģistrējoties sacensībām tiks piedāvāta arī vakariņu ēdienu karte. Katrs varēs atzīmēt savu izvēlni un pasūtīt sev vēlamo ēdmaņu. Šmiga vai nu sava, vai jāpērk uz vietas ja nepietiek. Parasti nepietiek. Pie vakariņu galda vajadzētu (manuprāt?) sumināt uzvarētājus. Un vēl. Ja jau ļaudis ir tik tālu aizkūlušies, varbūt varētu atzīmēt arī visa iepriekšējā gada labākos mūsu panākumus un kluba biedrus ar tiem kaut kā īpaši sveikt? Ak tā! Atgriežos pie realitātes:
Pats dārgākais otrais ēdiens maksā 3.00 Ls
Deserts līdz 1.00 Ls
Numurs nakšņošanai 20.00 Ls

Viesu namā ir pieci numuri ar maksimālo ietilpību četriem cilvēkiem katrā. Vēl varu piedāvāt kādas 10 vietas uz matracīšiem savā mājā. Papēža spiesšanas gadījumā varu mobilizēt arī kaimiņus. Viņi būs atsaucīgi, jo vietējā mērogā mūsu pasāciens būtu liels notikums. Ja kādam būs vēlēšanās, tad varēs pasūtīt arī brokastis. Kopējā viesu nama ietilpība svinībām ir paredzēta 60 personām. Ir arī mazā zāle šaurākam apmeklētāju lokam. Bļin, gandrīz aizmirsu! Dalības maksa tāda pati kā visās 2009. gada sacensībās.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Otrdiena 16 Decembris 2008, 14:36

Numurs nakšņošanai 20.00 Ls

Tas ir par visu numuru vai no deguna?

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 16 Decembris 2008, 21:17

20 Ls par numuru. Numurā vietas līdz četriem deguniem. Ja numurā 4 deguni, tad uz katra deguna 5 Ls. Trijiem deguniem attiecīgi pa 6.66666666666666667... Ls. Divatā rēķināšana varētu būt vienkāršāka jo atkrīt strīdi par to, kurš maksās atlikušos (...) kā gadījumā ar trijiem deguniem.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Pēteris on Trešdiena 17 Decembris 2008, 15:23

Labi!
Tad es uz vienu numuru piesakos.
PS Līdz naktsmājām varēs aiziet kājiņām vai jābrauc ar auto (no trases).

Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Piereģistrējos : 06.03.08
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 17 Decembris 2008, 16:19

Varbūt Bērziņi arī var pretendēt uz vienu nummuriņu? :shock:

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 18 Decembris 2008, 11:07

Tā kā numuri ir pavisam pieci, tad tos var aizsist savlaicīgi. Ja nu kādam aptrūksies vieta, par naktsmājām raizēties nevajadzēs. Būs rezerves plāns arī tādā gadījumā- būtu tik gulētāji. Līdz viesu namam no sacensību vietas būs kādi 5- 6 km. Tā ir tuvākā apdzīvotā vieta apkārtnē. Tiem, kas ir norūpējušie par PR, jāzina ka "Puksti" atrodas ļoti nomaļā vietā un vienīgie skatītāji varētu būt 1- 2 kaimiņu puiši, kuri palīdzētu cīņā ar sniegu. Garantēt globālās sasilšanas laikā nevaru, bet Vidzemē janvāra beigās tā parasti ir daudz. Galējas nepieciešamības gadījumā varētu būt vēl viens skatītājs, kaimiņš ar traktoru. Bet tas tikai tad, ja sniega būs ļoti daudz un zvērus pa trasi ar auto izvadāt nevarēs. Man jāpadomā arī par to, lai ceļš līdz Pukstiem būtu izbraucams. Arī par to man jāvienojas ar traktora īpašnieku. Es ļoti ceru ka viss nenoritēs pēc smagākā scenārija, bet gatavs tam es būšu. Visus izdevumus, kas būs saistīti ar sacensību organizēšanu, ņemu uz sevi. Man šķiet, ja viss izdosies godam, es ar sevi ļoti lepošos! HAU- esmu runājis.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 24 Decembris 2008, 02:11

Vakar klubā man tika jautāts, a kur tie Puksti ir. Padevīgi ziņoju ka Puksti atrodas Gulbenes rajona Lejasciema pagastā. Nokļūt tur var braucot pa Pleskavas šoseju caur Siguldu- Bērzkrogu- Cēsu pagriezienu (uz Cēsīm nav jābrauc)- Dzeņiem. Aiz Dzeņiem jāšķērso Gauja. Tieši aiz upes sākas Vireši, kur labajā pusē, apm. pēc 300- 400 m ir pagrieziena rādītājs pa labi ar nosaukumu "Lejasciems". Šosejas pretējā pusē pie pagrieziena atrodas gaiši dzeltens atjaunots, bet pirms dažiem gadiem pamests krogs. No šosejas jāgriežas pa labi Lejasciema virzienā. Pa grantētu (varbūt sniegotu) ceļu jābrauc līdz 16. km atzīmei. Turpmāk jābrauc lēnāk un jāmeklē vieta, kur lb. pusē ir tūristu infozīme, bet kreisajā dzeltena norāde uz Pukstiem. Tad atliek nogriezties pa kreisi, un apm. pēc 400 m kreisajā pusē varēs redzēt arī pašus Pukstus. Pie mājvietas būs īpašas norādes, garām nepabrauksiet. Kādu nedēļu pirms mačiem ielikšu vispārējai apskatei arī karti. Par naktsmājām runājot. Patreiz viesu namā ir aizsistas 3 no 5 istabām.
Divi numuri ir pilni (Bērziņi un Gribuļi). Trešajā numurā mitināties gatavā persona (vīrietis), būtu gatava dalīt telpu arī ar citiem, ja nepieciešams. Vēl divi numuri ir brīvi. Atgādinu ka ir kādas 10 vietas pie manis mājās uz līdzpaņemtajiem matracīšiem. Siltumu garantēju.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 05 Janvāris 2009, 19:18

Nododu atklātībai "Pukstu" pagalma centra koordinātes. 57*21'49.59" N un 26*31'22.44" E. Starp citu, lēnām sākam pieteikties. Koordinators Irina. Piesakoties vajadzētu uzreiz arī paziņot vai ir vēlēšanās piedalīties vakariņās viesu namā u n vai ir nepieciešamas naktsmājas turpat.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 14 Janvāris 2009, 21:46

ja nava par vēlu,es ar gribētu pieteikties uz šo pasācienu. Ja par gulēšanu ,tad esmu ar mieru uz piepūšamā,ka tik siltumā.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 16 Janvāris 2009, 01:14

Pieteikties uz sacensībām visā janvāra garumā var pie Irinas. Ja nu kāds tiešām nezina Irinas koordinātes var sūtīt pietekumu brīvā formā arī man. Piem: (Es, tāds un tāds, vēlos piedalīties "Pukstu aplī". Es vēlos vai nevēlos vakariņot Viesu namā, vēlos vai nevēlos nakšņot viesu namā, vēlos vai nevēlos nakšņot Pukstos uz sava matracīša vai cisu maisa, man līdzi atbrauks tik un tik zaķi vai brieži un kuriem arī varētu būt augstāk minētās vajadzības). Mana e- pasta adrese ir: jurisn@gmail.com

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Piektdiena 16 Janvāris 2009, 09:36

A kā ar vietējiem zaķiem?... Wink

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Piektdiena 16 Janvāris 2009, 09:42

nu neeee...
vietejos zakjus neaiztiekam:)
savadak pec gada daljai naksies beguljot un nebraukt uz pukstu apli 2
njemam lidzi savus, un tadus, kas pectam nevares atrast un piesiet bumbas...

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Piektdiena 16 Janvāris 2009, 15:37

Nododu atklātībai garlaicīgu tehnisko informāciju. Viesu namā ir pieci numuriņi ar četrām vietām katrā. Divi ir jau aizņemti. Uz trešo ir viens pretendents, kuram nav iebildumu, ja kāds vai vairāki zaķi apmetas pie viņa. Vēl brīvi divi numuriņi kuros varētu apmesties cienījami lokšāvēji ar saviem zaķiem. Visiem citiem gulētgribētājiem (ja tādi būs) un viņu zaķiem nāksies samierināties ar istabu lauku mājā uz sava cisu maisa vai zaķa. Vietējo zaķu cienītājus informēju, ka to trūkums vai gadu nasta varētu apgrūtināt cienījamu lokšāvēju ieceru realizāciju.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 26 Janvāris 2009, 19:22

Sacensību dalībnieki:
1. Eduards Lapsiņš AMLB
2. Irīna Čubare AFLB
3. Frenks Krists Maršāns AMLB
4. Vitalij Žukov AMLB
5. Renārs Strazdiņš
6. Juris Novožilovs AMLB
7. Kristians Brekte AMLB
8. Patricija Brekte AFLB
9. Gints Ozols AMLB
10. Rinalds Zelts AMLB
11. Andra Jargane AFLB
12. Daniels Borisenko CMLB
13. Eva Borisenko AFFS(R)
14. Pēteris Gribulis AMLB
15. Kārlis Akots Gribulis CMLB
16. Andris Melecis VMLB
17. Ilze Gribule AFLB
18. Agrita Žunna AFLB
19. Jānis Bērziņš jun. AMLB
20. Jānis Bērziņš sen. AMLB
21. Ineta Bērziņa AFLB
22. Anna Bērziņa CFLB
23. Kaspars Sīmanis AMLB
24. Ralfs Sīmanis CMLB
25. Edijs Pahmurkins AMLB
26. Laura Insberga AFLB
27. Junona Kvasova AFLB
28. Aleksandrs Kodolovs AMLB
29. Jānis Skubeničs AMLB
30. Māris Lapiņš AMFS(R)
31. Roberts Lācītis AMBB(C)
32. Sergejs Kosigins AMBB(C)
33. Ināra Liepiņa AFLB
34. ...

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Ceturtdiena 29 Janvāris 2009, 17:50; labots 4 reizes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 28 Janvāris 2009, 01:11

Brīdinu!!! Raksts ir garš un sastāv no vairākām daļām. Mans pirmais mēģinājums sabāzt visu vienā beidzās ar visa izsviesšanu. Rekomendēju izlasīt visu līdz galam, te ir atbildes uz visiem jautājumiem.
Lai slavēti visi Baltijas čempionāta dalībnieki un birokrāti! Tā kā dzīvei ir jāpaiet vienos priekos, tad no vieniem svētkiem ir jāpārceļas uz nākamajiem. "Pukstu aplis" noritēs aptuveni šādi:
1. Gulbenes rajons, Lejasciems, "Puksti" 57*21'49.59" N un 26*31'22.44" E. GPS jūs, iespējams, aicinās braukt caur Lejasciemu, bet tas ir garāks ceļš un no otras puses. Nokļūt tur var braucot pa Pleskavas šoseju caur Siguldu- Bērzkrogu- Cēsu pagriezienu (uz Cēsīm nav jābrauc)- Dzeņiem. Aiz Dzeņiem jāšķērso Gauja. Tieši aiz upes sākas Vireši, kur labajā pusē, apm. pēc 300- 400 m ir pagrieziena rādītājs pa labi ar nosaukumu "Lejasciems". Šosejas pretējā pusē pie pagrieziena atrodas gaiši dzeltens atjaunots, bet pirms dažiem gadiem pamests krogs. No šosejas jāgriežas pa labi Lejasciema virzienā. Pa grantētu (varbūt sniegotu) ceļu jābrauc līdz 16. km atzīmei. Turpmāk jābrauc lēnāk un jāmeklē vieta, kur lb. pusē ir tūristu infozīme, bet kreisajā dzeltena norāde uz Pukstiem. Tad atliek nogriezties pa kreisi, un apm. pēc 400 m kreisajā pusē varēs redzēt arī pašus Pukstus. Pie mājvietas būs īpašas norādes.
2. Sacensību sākums 12.00 Reģistrācija un piešaude no 10.30 (.....)

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 28 Janvāris 2009, 02:31

2. daļa. Izbraucot no Rīgas 8.30 un precīzi ievērojot ātruma ierobežojumus visā ceļa garumā, galamērķi varētu sasniegt ap 11.00 Tad pietiktu laika reģistrācijai un piešaudei. Reģistrējoties sacensībām tiks piedāvāta arī vakariņu ēdienu karte Lejasciema viesu namā. Katrs varēs atzīmēt savu izvēlni un pasūtīt sev vēlamo ēdmaņu uzreiz par to samaksājot. Pats dārgākais otrais ēdiens maksā 3.00 Ls. Deserts līdz 1.00 Ls. Saimniece piedāvā arī pašceptu maizi, kūkas, smalkmaizītes un pīrādziņus. Ja kāds vēlas ko sev, vai ir īpašas diētas prasības, dodiet ziņu uz jurisn@gmail.com līdz 29.01.2009 20.00 Uz vietas varēs pasūtīt arī saldētas vietējās izcelsmes ogas un no tām pagatavotus kokteiļus. Izvēlne ir liela.
3. Dalības maksa. Lielie- 5.00 Ls. Mazie- 2.00 Ls. Jāmaksā reģistrējoties.
4. Sacensību formāts 3D pa pašu sarūpētajiem zvēriem ar 3 bultām līdz pirmajam trāpījumam.
5. Kāpēc startēt nav pieteicies neviens velosipēdists vai atsprāklinieks (laikam domāti kompaktnieki un olimpieši).
6. Organizētāji patur tiesības uz galveno balvu.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 15:27

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu