Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Go down

Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Pirmdiena 17 Augusts 2015, 13:07

Loka šaušanas sporta pasākuma programma.

Čiekurs, Egles dēls
1. Mērķi. Nodrošināt interesantas aktīvās atpūtas iespējas, dažādot sporta pasākumu klāstu dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības iedzīvotājiem dzīves vietas tuvumā, popularizēt veselīgu dzīves veidu, tautas sportu, nodrošinot pasākumu pieejamību plašai sabiedrībai. Veicināt interesi par loka šaušanu, samērojoties prasmēm patīkamā kompānijā, saglabāt vēsturiskās loka šaušanas disciplīnas un iepazīstināt ar tām plašāku sabiedrību, demonstrējot vēsturisko ieroču īpatnības.
2. Vieta un laiks. 2015. gada 10. oktobris, SK AMAZONES sporta bāzē „Caunes” ("Jauncaunes", Lauberes pag., Ogres novads, Latitude 56.788 Longitude 25.077 vai GPS N 56 47.300 E 25 04.620)
3. Dalībnieki. Pasākums ir atklāts. Īpaši aicināti jaunieši un bērni, kā arī ģimenes.
4. Vadība. Pasākumu organizē SK AMAZONES ar Ogres novada pašvaldības finansiālu atbalstu 1220 eiro apjomā projektu konkursa “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!“ ietvaros.
5. Pasākuma programma:
9:00 - 9:45 – Reģistrācija lielajam loka šaušanas turnīram, iesildīšanās, tehniskā komisija.
9:50 - 10:00 – Pasākuma atklāšana un instruktāža
10:00 – Lielā loka šaušanas turnīra sākums (dalībniekiem ar pieredzi). Nolikums būs.
11:00 – Īsā loka šaušanas turnīra (jebkuram interesentam) sākums
15:00 - Īsā loka šaušanas turnīra beigas
16:00 - Īsā loka šaušanas turnīra uzvarētāju apbalvošana
17:00 - Lielā loka šaušanas turnīra beigas
18:00 - Lielā loka šaušanas turnīra uzvarētāju apbalvošana
6. Finansēšana. Ieeja pasākumā bez maksas.    
7. Papildinformācija. Īsajā loka šaušanas turnīrā būs iespēja piedalīties katram  apmeklētājam t.sk. arī jauniešiem un bērniem. Nepieciešamo inventāru, balvas un instruktorus nodrošina SK AMAZONES.
Aicināti arī skatītāji un līdzjutēji, jo pasākums norit kompaktā sporta bāzes teritorijā (~ 2 ha). Visu laiku būs pieejams lielais galds zem nojumes un ugunskurs. Kad tas netraucēs turnīra gaitai, apmeklētāji varēs izmantot aktīvās atpūtas zonu ar lielajām šūpolēm (8 m augstas), skatu torni, nobrauktuvi ar koka zirgu u.c.
8. Pasākuma organizatori brīdina - publiskajā telpā būs pieejami pasākuma rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju, kā ari foto un video materiāli par pasākuma norises gaitu.
Atbilstoši LR normatīvajiem aktiem, šaujamloks ir aukstais ierocis. Apmeklētāji reibumā vai ar neadekvātas uzvedības pazīmēm nodarbībām netiek pielaisti.

9. Kontaktinformācija. Pēteris Gribulis, mobilais +37129492239,
e-pasts: pgribulis@gmail.com

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Otrdiena 08 Septembris 2015, 20:26

NOLIKUMS
Loka šaušanas turnīram
1. Mērķis un uzdevumi. Turpināt Latvijā loka šaušanas sacensību praksi pietuvinātu MAS (MedievalArcherySystem) sacensību noteikumiem - http://archery.forumakers.com/t1686-mas-noteikumi-eng , veicināt interesi par loka šaušanu, jauki pavadīt laiku samērojoties prasmēm patīkamā kompānijā, saglabāt vēsturiskās loka šaušanas disciplīnas un iepazīstināt ar tām plašāku sabiedrību, demonstrējot vēsturisko ieroču īpatnības.
2. Vieta un laiks. 2015. gada 10. oktobrī, SK AMAZONES sporta bāzē „Caunes”.
Latitude 56.788333 Longitude 25.077 vai GPS N 56 47.300 E 25 04.620 Nokļūšana aprakstīta: http://archery.forumakers.com/t1570-latvija-vcl-nebijis-loka-oauoanas-turnirs-18-10-2014
3. Dalībnieki. Pasākums ir atklāts un tajā atļauts piedalīties visiem šaut gribētājiem, atbilstoši šim Nolikumam. Loka šaušanas turnīra dalībnieki, ņemot vērā to skaitu un sastāvu, var tikt dalīti grupās pēc vecuma un dzimuma.
4. Loku veidi.
4.1. Tradicionālie (ar plauktiņu bultām un profilēto rokturi):
a) Modernie garie loki (Longbow - American flatbow, LB pēc IFAA)
b) Modernie laminētie rekursīvie loki (Bowhunter Recurve, BHR pēc IFAA – gan viengabala, gan saliekamie, bet ar koka bultām)
c) Olimpiskie saliekamie loki ar metāla rokturi, bet ar koka bultām un bez aprīkojuma (tēmeklis, stabilizators u.c.)
4.2. Vēsturiskie (bez plauktiņa bultām, ar neprofilēto rokturi):
a) Dažādu periodu īsie loki, angļu garie loki (English Longbow – Selfbow, kā arī līmētie loki)
b) Dažādi aziātu kompozīta loki (HB pēc IFAA, ir atļautas arī moderno materiālu sastāvdaļas).
c) Plakanie, viengabala koka loki (Selfbow – Flatbow)
4.3. Bultas:
Koka bultas ar dabiskiem spārniņiem, ar vēsturiskiem un sporta uzgaļiem, kas paredzēti šaušanai mērķī. Atļautas plastmasas astītes.
Nepieciešams ņemt līdzi tik daudz bultu, lai varētu izpildīt jebkuru vingrinājumu.
5. Dreskods. Viduslaiku tematikai atbilstošs inventārs, apģērbs un apavi. Šī Nolikuma izpratnē "viduslaiku tematikai atbilstošs" nozīmē – apģērbs un apavi, katra dalībnieka personīgajā izpratnē par viduslaikiem, izslēdzot modernus elementus. Vēlams katram ņemt līdzi bļodiņu, krūzi un karoti. Ņemot vērā laika apstākļus - atļauti mūsdienīgi gumijas apavi, kurus tomēr vēlams piesegt.
6. Vispārīgie turnīra noteikumi.
Piedalīties turnīrā var visi, kuri piekrīt noteikumiem, ar kuriem ir noteikti šādi ierobežojumi:
6.1. Turnīra disciplīnās ir tiesības piedalīties katram, kurš iepazinis un piekrīt turnīra noteikumiem.
6.2. Turnīra disciplīnās var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri ir izgājuši inventāra tehnisko kontroli.
6.3. Uz loka, stiegras un bultām ir aizliegtas jebkādas atzīmes, kuras varētu izmantot kā līdzekli, lai atvieglotu tēmēšanu. Atļauts feisvolkings, stringvolkings, dažāds stiegras satveršanas veids, kā arī atļauta šaušanas gredzena lietošana.
6.4. Dalība turnīrā alkohola vai narkotisko vielu ietekmē ir aizliegta. Noteikumu, disciplīnas un kārtības pārkāpējs ar organizatora lēmumu var tikts izraidīts no turnīra.
6.5. Ja šāvējs nejauši izšauj bultu, šāvienu drīkst atkārtot, ja viņš var to aizsniegt ar savu loku, stāvot uz šaušanas līnijas. Tāda bulta netiek skaitīta kā izšauta.
6.6. Mērķis ir apaļš vairogs 90 cm diametrā, iezīmētais mērķa centrs – 20 cm.
6.7. Punktu skaitīšana: mērķa centrs – 2 punkti, mērķis – 1 punkts. Ja bulta pieskaras mērķa centram (gabarīta trāpījums), tad punkti tiek skaitīti uz lielāku pusi. Rikošeti neskaitās trāpījumi, izņemot frontāli atlekušās bultas, kuras drīkst pāršaut.
6.8. Strīds punktu skaitīšanas jautājumā tiek risināts ar trīs arbitru, turnīra organizatora norīkoto, balsojuma vairākumu.
6.9. Punktu skaitīšanas laikā nav atļauts pieskarties bultām un vilkt tās ārā no mērķa, līdz punktu skaitīšana netiek pabeigta.
6.10. Aizliegts lietot binokļus un citas ierīces, ar kuru palīdzību ir vieglāk noteikt attālumu.
6.11. Dalībnieki tehniskās komisijas laikā ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli un turnīra noteikumu un drošības tehnikas zināšanu un ievērošanu.
6.12. Turnīra organizators patur tiesības objektīvu iemeslu dēļ (laika apstākļi, drošības apsvērumi utt.) ieviest izmaiņas turnīra gaitā.
Punkts 6.6.  neattiecas uz disciplīnām -„Mākoņšaušana” un šaušana pa „žagaru”
7. Vadība. Turnīru organizē SK AMAZONES ” pēc Viduslaiku Lokšaušanas Sistēmas noteikumiem. Tehniskās komisijas vadītājs un galvenais tiesnesis Aleksandrs Redjko.
8. Pasākuma programma:
9:00 - 9:45 – Reģistrācija, iesildīšanās, tehniskā komisija.
9:45 - 10:00 – Pasākuma atklāšana un instruktāža
ap 17:00 – Loka šaušanas turnīra beigas
Pēc turnīra - apbalvošana.
9.Turnīra disciplīnas (var tikt koriģētas atkarībā no sacensību gaitas, laika apstākļiem, dalībnieku skaita).
9.1. Šaušana pa „žagaru” (Wand Shooting)
Šaušanas distance – 20 jardi, tiek šauts pa koka līsti (5 cm platumā un 2 m augstumā), kura vertikāli iestiprināta zemē. Šauj 3 sērijas pa 5 bultām. Līstē iedūrusies bulta - 2 punkti, ja bulta pieskaras „žagaram” un/vai atsitas pret to (rikošets), tiek ieskaitīts viens punkts. Mērķa aizskaršana ar bultas spārniņiem netiek ieskaitīta kā rezultatīvs šāviens.
9.2. „Mākoņšaušana” (Clout Shooting)
Šaušanas distance – 130 jardi. Мērķis – trīs vienāda platuma joslās sadalīts кvadrāts izmērā 9x9 jardi, kura centrā uzstādīta 3 jardu augsta kārts.
Punktu skaitīšana: vidējā josla - 2 punkti, tuvākā vai tālākā – 1 punkts, kārtī iedūrusies bulta - 2 punkti, ja tās uzgalis nav augstāk par 1,6 jardiem no zemes. Trāpījumu joslā nosaka pēc bultas ieduršanās vietas zemē vai uzgaļa, ja tā nav iedūrusies. Šauj 3 sērijas pa 5 bultām.
9.3. Šaušana pa svārstu
Šaušanas distance – 15 jardi. Šauj trīs sērijas ar 5 bultām ierobežotā sektorā un laikā.
9.4. Šaušana no neērta stāvokļa
Šaušanas distance – 15 jardi, stāvot uz dēļa, kas pārlikts guļošam baļķim, un noturot līdzsvaru. Attālums starp pēdām – ne mazāks kā 50 cm (simetriski pret dēļa centru). Šaušanas laikā dēlis nedrīkst pieskarties zemei. Pozīcijas: ar seju pret mērķi, ar sānu pret mērķi, ar muguru pret mērķi. No katras pozīcijas šauj 5 bultas, bet ne ilgāk kā 2 minūtes.
9.5. Šaušana no "zirga" gaitā
Šauj piecas sērijas ar 3 bultām pa trim mērķiem. Katra bulta savā mērķī.
Bērniem/jauniešiem atsevišķās disciplīnās iespējami samazināti attālumi.
10. Finansēšana. Dalība bez maksas.
11. Pirmpieteikumi. Pieteikumi tomēr vajadzīgi, jo par mūsu izsalkuma remdēšanu rūpes ir uzņēmies labākais pavārs šaipus Urāliem - Jānis.
12. Uzvarētāju noteikšana. Katrā grupā tiek noteikts turnīra uzvarētājs pēc visās disciplīnās savākto punktu kopsummas. Vienādu rezultātu gadījumos (cīņā par godalgām) organizē papildšaušanu – pretendenti šauj sērijas pa 3 bultām no 20 jardu attāluma līdz pirmajam pārākumam vienam no viņiem.
13. Apbalvošana. Turnīra uzvarētāji tiek apbalvoti ar medaļām.
14. Papildinformācija.
Līdzjutēju un nešaujošo nodarbināšanai uzaicināti piparkūku meistari, Viduslaiku sēta „Niedru lija” ar viduslaiku  bruņām un ieročiem, kosmosa speciālisti, radošā darbnīca.
Visu laiku pieejams lielais galds zem nojumes, ugunskurs un zāļu tēja.
Ja nevēlaties steigties, var pieteikt nakšņošanu (pirms/pēc pasākuma) lielajā lauku mājā vai apkurināmā dzīvoklī uz grīdas - savos guļammaisos.
15.  Pasākuma organizatori brīdina - publiskajā telpā būs pieejami pasākuma rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju.
16. Kontaktinformācija. Pēteris Gribulis, mobilais +37129492239,
e-pasts: pgribulis@gmail.com

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Jančuks on Trešdiena 09 Septembris 2015, 23:52

11. punkts labs woot_jump
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 310

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Janis Sprogis on Pirmdiena 21 Septembris 2015, 20:31

Sveiki ko ta ēdīsim :

Franču sīpolu zupa ar brieža gaļas confitu(gatavošana eļļā) un sieru.Un manis cepta Fakačas maize.
Un rudens ābolu strūdele...
Tas viss 3 eiro

Ta piesakamies lai zina cik daudz šmorēt...paldies.

Janis Sprogis

Male Dzīvoju : Cesis
Postu skaits : 5

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Jančuks on Pirmdiena 21 Septembris 2015, 22:01

Mums 2 porcijas. izklausās, ka bērns varētu ko tādu neēst (izemot strūdeli), bet nāksies uzticēties tavai pavārmākslai, jo līdz šim viss bijis bezgala gards
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 310

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Oksana_Z on Piektdiena 25 Septembris 2015, 18:46

Būšu skatītājos, bet šādu ēdienkarti garām nelaidīšu.

Oksana_Z

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 90

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Aleksandrs Redjko on Pirmdiena 28 Septembris 2015, 09:59

Mums ari 2 porcijas shashlik
avatar
Aleksandrs Redjko

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : loku
Postu skaits : 357

http://www.abht.lv/?lang=ru

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 10:56

Oksana_Z rakstīja:Būšu skatītājos, bet šādu ēdienkarti garām nelaidīšu.

Tā kā pasākuma mērķauditorija ir Ogres novada un apkārtnes iedzīvotāji (īpaši bērni un jaunieši), t.i. iesācēji vai apmeklētāji vispār bez priekšzināšanām par loka šaušanu, tad laipni gaidīti būs arī volontieri.

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Oksana_Z on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 12:20

Skaic, tas nozīmē arī agru izbraukšanu no Rīgas Very Happy

Oksana_Z

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 90

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Oksana_Z on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 15:32

Lūgtum precīzi aprakstīt nokļūšanu no Rīgas bez GPS koordinātēm, jo tādu telefonā nav. Tikai ceļa rādīju apraksts, der arī x km no tāda pagrieziena. Lai viesi varētu ierasties. Pagājušajā gadā tāds apraksts bija, paskatījos arhīvā, tam ir pieaugušas kājas Sad

Oksana_Z

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 90

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Udrs on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 16:13

Piesakam 5.ēdājus (4.Krēgeri + 1.Liepiņa)
avatar
Udrs

Female Dzīvoju : Latvija, Riga
Klubs : Ziemeļnieks
Šauju ar : AFLB & AFBH-R
Postu skaits : 94

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Jančuks on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 19:36

Oksana_Z rakstīja:Lūgtum precīzi aprakstīt nokļūšanu no Rīgas bez GPS koordinātēm, jo tādu telefonā nav. Tikai ceļa rādīju apraksts, der arī x km no tāda pagrieziena. Lai viesi varētu ierasties. Pagājušajā gadā tāds apraksts bija, paskatījos arhīvā, tam ir pieaugušas kājas Sad
Links- Nolikuma 2.punkts
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 310

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Oksana_Z on Otrdiena 06 Oktobris 2015, 21:24

Paldies, apraksts tomēr atradās Smile

Oksana_Z

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 90

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Jančuks on Trešdiena 07 Oktobris 2015, 00:37

Vispār interesanta sakritība- gan uz Pļavu gan Caunēm jānogriežas no šosejas pēc 29.km ... Arrow
avatar
Jančuks

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 310

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Trešdiena 07 Oktobris 2015, 12:38

Jančuks rakstīja:Vispār interesanta sakritība- gan uz Pļavu gan Caunēm jānogriežas no šosejas pēc 29.km  ... Arrow

Kā nekā - tā paša kluba atvasinājums vien ir!

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Fergusons on Piektdiena 09 Oktobris 2015, 09:36

Meleči arī šaus un ēdīs divpersonīgi.
avatar
Fergusons

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Savage Archer
Postu skaits : 249

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Svētdena 11 Oktobris 2015, 09:51

Labākie
Mazais turnīrs (iesācējiem):
sievietes
I Jekaterina Krasovska
II Darja Artemjeva
III Ieva Štāle
IV Sintija Zīriņa
Vīri
I Aleksandrs Petrovskis
II Rihards Apsītis
III Jānis Rinkēvičs
IV Edgars Andruss

Lielais MAS turnīrs (piecas disciplīnas):
ar tradicionālajiem lokiem
Meitenes
I Bulta
Sievietes
I Rīta Skaidrīte
II Bajāriene
III Mūķene
IV Mērce
Puiši
I Bagātais Jančuks
II Skābais Gurķis
Vīri
I Pičs
II Fergusons
III Mesje Pižon
IV Dritvaikociņš

ar vēsturisko loku
pats galvenais Čiekurs mežā – Vends

Īpaša pateicība:
-Labākajam pavāram šaipus Urāliem - Dritvaikociņ, ku' laba maltīte!
-Jakobsonu saimei no Suntažiem par palīdzību sagatavošanās darbos
-Sproģu ģimenei par meistardarbnīcas organizēšanu un kinooperatora pienākumu veikšanu

- konkursa "Rudentiņš bagāts vīrs (un viņa sieva...)" laureāti:
Ieva,  Kristiāna, Sanita, Iveta, Ināra un pārējie bez paraksta...

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Pēteris on Pirmdiena 19 Oktobris 2015, 18:55

Šeit kādas bildes
http://failiem.lv/u/gmxsoky

_________________
Šaujam visu, ko varam ieraudzīt!
... bet dažreiz arī to ko nevaram ................
avatar
Pēteris
Moderators

Male Dzīvoju : Jūrmala, Rīga, Ogre, Laubere
Klubs : Amazones
Šauju ar : visu, kas gadās pie rokas
Postu skaits : 463

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Čiekurs, Egles dēls [10.10.2015. Jauncaunes, Lauberes pagastā]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā