Jagermeistara 2 etaps

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jagermeistara 2 etaps

Post  Viesis on Piektdiena Februāris 08, 2008 11:49 pm

Svētdien (10.februārī) Igaunijā pie Tallinas notiek Jagermeistara 2 etaps (šaušana mežā un pa zvēru bildītēm)!

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Jagermeistara 2 etaps

Post  Eduards Lapsiņš on Sestdiena Februāris 09, 2008 8:56 am

Un no Latvijas ir nobrieduši braukt DIVDESMIT sportisti!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5229

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

p.s.

Post  Viesis on Pirmdiena Februāris 11, 2008 8:13 am

Oj ku labi bija! Very Happy

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena Februāris 12, 2008 7:24 am

Augam palenaam... un tas ir tikai logjiski.
Pasam gan kauns par visu gjiimi... pazaudet xpacmit punktus barenbow What a Face

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena Februāris 12, 2008 12:51 pm

Rādās dažam gribētos augt ātrāk...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena Februāris 13, 2008 12:57 pm

abetprotams Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena Februāris 14, 2008 7:35 am

Ar to augsanu ir taa...
1. Tas ir milzu darbs, treninjos, sacensibas, psihologjiski
2. Man neeksiste nekadas autoritates, ja es nespeju vinju uzvaret ta ir tikai mana vaina, jo netrennejos pietiekosi daudz, neveltiju pietiekosi uzmanibas psihologjiskam un sacensibu sagatavosanas periodam.

Kauns tapec, ka pie visaam iespejaam, kljut labakajam, es biezhi noslinkoju, aizbildinoties ar darbu.
ja cilvekam ir patiess merkjis, ko tas velas sasniegt nav nekadu skerslu, ko nevar parvaret, nedz sapes, nedz laika trukums.
darbs nekur neaizmuktu, ja to izdaritu pec treninja, bet redz gulet maitas gabalam) gribaas...

kamer nebus realistiska, ar savam spejam pamatota merkja, un uznjemibas atdot visu ta sasniegsanai es ta ari paliksu savas acis zaudetaajs.
Ar cienju
Redss

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena Februāris 14, 2008 9:36 am

LIELĀ UZVARA sastāv no mazām uzvariņām!!! Katru dienu, katru treniņu, katru mirkli mēs augam un pilnveidojamies!!! Un kā vēl augam!!! Un Tu audz, un visi pārejie aug! Ir jāmāk redzēt savu izaugsmi. Ir jāpriecājas par katru, pat par viss niecīgāko, panākumiņu! Un tad viņi summēsies, veidojot to LIELO! Ir jāmāk saskatīt šos panākumiņus! Ir jāiemācas par viņiem priecāties! Un tad soli pa solītim arī nonāksi pie LIELĀ mērķa. Un ja kāda iemesla dēļ nenonāksi, tu būsi ceļā uz viņu un jebkurā gadījumā šodien tuvāk nekā vakar!!! Es ļoti labi saprotu, ka neviens no mums nevar strādāt tā kā to dara profesionāļi. Un mums nekad nebūs tādi panākumi kā itāļiem vai korejiešiem! Kaut vai tā iemesla dēļ, ka mums ir mazāk lokšāvēju nekā viņiem klubu... Tādēļ arī treniņplāns ir veidots ņemot vērā mūsu reālās iespējas. Un mūsu sportistu rezultāti ir dzīvs apliecinājums tam, ka viņš strādā un dod rezultātu. Un mēs varam pretoties labi situētiem, ideālos treniņu apstākļos sagatavotiem lielvalstu sportistiem. Un ar kādu baudu es vēroju, ka viņi no mums baidās! Ui kā baidās!!! Paniski baidā!!! Bet mums nav no kā baidīties! Zemāk vairs nav kur krist... Katrs solītis, katra kustība ir jau pati par sevi tikai un vienīgi uz augšu! Ticiet man un es jūs aizvedīšu līdz UZVARAI!!!

P.S.Man bija auto instruktors, kurš nekad nelika augstāko atzīmi, piebilstot - uz pieci pat es nebraucu! Jā, uz pieci neviens nebrauc, bet ja šodien ir uzdevums iemācīties atlaist sajūgu un uzsākt kustību, tad to gan var iemācīties uz PIECI!!! Ja jums ir uzdevums braukt uz Poliju un AUGSTĀKĀ ranga sacensībās mēģināt šaut kā trenniņā, tad ar Dievpalīgu braucam un tā arī darām!!! Āmen!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Ceturtdiena Februāris 14, 2008 1:19 pm

Smile
mani mazliet parprata...
teksts nebija ka sukstisanas, bet gan ka pamatojums tam, kapec ir japieliek visas pules.
Darit ko spej, merkja sasniegsanai, jau ir uzvara. vakardienas uzvara bija vakar, un ta vairs, uz mani neattiecas. Sodien ir sodiena, un jauna cinja, un jauna dzive.
Ljaunakais, viltigakais, informetakais ienaidnieks sed katra no mums, un ir jaizaug, lai uznjemtos cinju ar vinju/sevi.

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 1:57 am

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu