Loka atvilkšanas spēks meitenei.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Loka atvilkšanas spēks meitenei.

Post  Beastly on Pirmdiena 12 Oktobris 2015, 21:25

Sveiki! Vēlējos vienai meitenei dzimšanas dienā uzdāvināt rekursīvo loku 62" garumā. Kāds būtu optimālais atvilkšanas spēks priekš 175cm garas un ap 50-55 kg vieglas meitenes? Viņa nekad nav šāvusi. Tas būtu pirmais loks. Es pieļauju tās varētu būt 30-35 mārciņas. Varbūt kāds var palabot vai ieteikt no savas pieredzes. Smile Loks kuru esmu izvēlējies ir Samick sage. Koka rokturis ir diezgan pasmags. Taču šī paša modeļa loks man jau kalpo kādus 3 vai 4 gadus. Nekas nelīmējas vaļā un pleci arī nav propellerī. Varu tikai piekrist tam ko raksta internetā, ka kvalitātes un cenas ziņā neviens cits budžeta klases loks nestāv blakus. Smile

Beastly

Male Dzīvoju : Tukums
Šauju ar : Tradicionālo (Instinktīvi)
Piereģistrējos : 29.06.13
Postu skaits : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Loka atvilkšanas spēks meitenei.

Post  Mārtiņš Vītols on Pirmdiena 12 Oktobris 2015, 22:05

Si tema seit ir jau neskaitamas reizes cilata.
Katram sava galva un nezkadel visi grib saut ar isiem medibu lokiem.Ja ir velesanas iemacities saut nepareizi tad tikai uz prieksu!
Vaciesi saka apmeram ta.
10-16 lbs. für Jugendliche bis 12 Jahre
16-24 lbs. für selten Sporttreibende
24-28 lbs. für sportliche Frauen
28-34 lbs. für aktive Sportlerinnen

+ isam lokam pie garaka atvilciena speks pieaug ar katru centimetru.

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 606

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Beastly on Otrdiena 13 Oktobris 2015, 19:08

Man personīgi nepatīk šaut ar garu loku. Esmu šāvis ar 50 mārciņu Falco garo loku, tas vienkārši nav priekš manis. Patīk sajust pretestību. Bet ne tādēļ izvēlos šo modeli. Izvēlos to, jo tas ir lētākais un kvalitatīvākais tirgū. Cik es zinu, šobrīd nav nekas labāks par 125 eiro. Smile Par to garuma ietekmi uz atvilkšanas spēku man ir skaidrs. Tieši tāpēc jau biju norādījis loka gabarītus. Smile Tad jau laikam 30 lbs ir maksimums. Smile

Beastly

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kristaps Novads on Trešdiena 14 Oktobris 2015, 10:00

Beastly rakstīja:Man personīgi nepatīk šaut ar garu loku. Esmu šāvis ar 50 mārciņu Falco garo loku, tas vienkārši nav priekš manis. Patīk sajust pretestību. Bet ne tādēļ izvēlos šo modeli. Izvēlos to, jo tas ir lētākais un kvalitatīvākais tirgū. Cik es zinu, šobrīd nav nekas labāks par 125 eiro. Smile Par to garuma ietekmi uz atvilkšanas spēku man ir skaidrs. Tieši tāpēc jau biju norādījis loka gabarītus. Smile Tad jau laikam 30 lbs ir maksimums. Smile
Jā ,no 50 lbs garā loka pretestību nav ko gaidīt- tīrā bikšu gumija Cool

Kristaps Novads

Male Dzīvoju : Saldus
Klubs : Savage Archer
Piereģistrējos : 12.05.10
Postu skaits : 138

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Beastly on Trešdiena 02 Marts 2016, 13:32

http://www.bogenloewe.de/index.php?main_page=product_info&cPath=2_485_4_45&products_id=3585

Pēc ilgām pārdomām, izvēlējos šo Samick loku. Ar 25lbs atvilciena spēku. Amerikā šo modeli sauc par Samick journey. Nezinu kāpēc vācieši sauc par Samick Red Fox. Smile Rokturis ir tas pats Samick Sage, tikai pleci ir garāki. Jā, Samick Polaris ir vēl lētāks, taču manā skatījumā izskatās lēts, un vizuāli nepievilcīgs. Very Happy Pašam ir Samick Sage. Par šo cenu rokturis ir ļoti glīts un kvalitatīvs. Smile Starp citu šajā interneta veikalā Samick red fox cenas atšķirība ir 30 eiro, salīdzinot ar, piemēram, vbs-archery vai citiem interneta veikaliem. Piegāde tikai 15 eiro. Jau pasūtīju bultu komponentus, un aksesuārus šaušanai. Gribēju redzēt vispirms kā tas kantoris strādā. Smile Esmu ļoti apmierināts, kurjers pieveda klāt mazāk kā nedēļas laikā. Rekomendēju tiem, kuri vēlas iegādāties pirmo inventāru ar ierobežotu budžetu. Smile

Beastly

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 05:46

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu