Mani pirmie starti novembrī (WA, 28.11.2015., "Šaušanas sporta klubs", Rīga, Dunavas 13)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mani pirmie starti novembrī (WA, 28.11.2015., "Šaušanas sporta klubs", Rīga, Dunavas 13)

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 08 Novembris 2015, 09:52

Jaunatnes loka šaušanas sacensības „Mani pirmie starti novembrī”

NOLIKUMS

1)     Mērķis un uzdevumi - popularizēt loka šaušanu kā sportu un lielisku brīvā laika pavadīšanas līdzekli, integrēt jaunos lokšāvējus un lokšāvējus "iesācējus" kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes lokšāvējiem. Izpildīt normatīvu prasības un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Dot iespēju tiesnešiem praktizēt sacensību apstākļos.
2)     Sacensību formāts - vingrinājums 18m Round (2X30 ieskaites bultas (divas reizes pa 10 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā), šaušanas laiks 120 sekundas sērijā, 40cm pilnais WA mērķis), bērniem 10m distance (122cm pilnais mērķis), kompaktloka šāvējiem 10=X (bērniem 10=10), šāvēju grupai "Jaunās cerības" mērķis-trijnieks.
3)     Vieta un laiks – Sacensības notiks 2015.gada 28.novembrī, SK AMAZONES ziemas loka šaušanas sporta bāzē, Rīgā, Dunavas ielā 13.
4)     Dalībnieki – sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji, atbilstoši sagatavotības pakāpei un lokveiddzimumvecumgrupai.
5)     Vadība – sacensības organizē SK AMAZONES sadarbībā ar Latvijas loka šaušanas federāciju un Latvijas loka šāvēju klubiem.
6) Vispārējie noteikumi - sacensības notiks rekursīvā, kompakt, naprīkota un tradicionālā loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie (iesācēji, 21 gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadi, jaunieši 15-17 gadi, jaunieši 13-14 gadi, jaunieši 10-12 gadi, bērni 7-9 gadi un bērni līdz 7 g.v. Papildgrupa - "Jaunās cerības" (bez vecuma ierobežojumiem). Jaunākās vecumu grupas dalībniekam ir tiesības startēt vecākas vecumu grupas konkurencē, par to paziņojot reģistrējoties.
7)    Sacensību programma:
Pirmā šaušanas maiņa (pieaugušie un "Jaunās cerības")
9:00-9:30 dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija
9:30-9:55 iesildīšanās, piešaude, teh.komisija.
9:55-10:00 sacensību atklāšana
10:00-14:00 šaušana uz rezultātu
14:30 apbalvošana
Otrā šaušanas maiņa (bērni un jaunieši)
15:00-15:30 dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija
15:30-15:55 iesildīšanās, piešaude, teh.komisija.
15:55-16:00 sacensību atklāšana
16:00-20:00 šaušana uz rezultātu
20:30 apbalvošana
8)     Finansēšana – sacensību organizēšana tiek segta no sporta klubu līdzekļiem un dalībnieku dalības maksas (jaunieši, pieaugušie un jaunās cerības - 5.00EUR, bērni - 2.00EUR.)
9)     Pieteikumi - dalībnieki reģistrējas Federācijas mājas lapā līdz 25.11.2015., piešaudes laikā ar parakstu apstiprina ierašanos, savu apmierinošu veselības stāvokli, ka zin un ievēros sacensību noteikumus, drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus un par materiālo atbildību inventāra un aprīkojuma tīšas bojāšanas gadījumā (personu līdz 14 g.v.vietā parakstās vecāki vai kluba pilnvarotie pārstāvji). Dalībniekam ir jāzin pārstāvētās organizācijas atbildīgā persona sacensībās.
10) Apbalvošana - uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām. Organizatoram ir tiesības apbalvot izdalītas papildgrupas vai grupas apvienot.
11) Dreskods - sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi, nav atļauts piedalīties džinsos un kamuflētā apģērbā.
12) Ierobežojums - sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un augstākas sporta klases rezultātu (izņemot jaunās cerības - atļauts startēt visu sporta klašu sportistiem). Nav atļauts piedalīties dalībniekiem, kuri (vai kuru pārstāvošā organizācija) nav norēķinājušies par iepriekšējiem startiem.
13) Organizators brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi, kurā startējis un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju, kā arī video un foto materiāli.
Organizatoram ir tiesības mainīt punktu Nr.7 atkarībā no sacensību dalībnieku skaita un sacensību gaitas. Par citām izmaiņām, ja nepieciešamas, lemj klubu pārstāvju ārkārtas sapulce ar balsu vairākumu. Ja balsis vienādas - izšķirošā ir organizatora balss.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5233

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Mani pirmie starti novembrī (WA, 28.11.2015., "Šaušanas sporta klubs", Rīga, Dunavas 13)

Post  Maksis on Svētdena 08 Novembris 2015, 10:56

Reģistrācija federācijas mājas lapā un šeit http://www.archery.lv/lv/llsf-sacensibas/mani-pirmie-starti/

Maksis

Male Dzīvoju : Rīgas / Krišjānis
Piereģistrējos : 09.10.12
Postu skaits : 217

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Mani pirmie starti novembrī (WA, 28.11.2015., "Šaušanas sporta klubs", Rīga, Dunavas 13)

Post  forward28 on Pirmdiena 23 Novembris 2015, 11:06

Pie pieteikšanas ierakstijju uzvardu, bet tas neparadijas sarakstā. Tatad, Tradicionalais loks, klubs FRAM, Andrejs Rubahovs un Karina Rubahova.
Atvainojos par sagadatajam neertibam.

forward28

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : FRAM
Piereģistrējos : 01.12.14
Postu skaits : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Pirmdiena 23 Novembris 2015, 11:26

Jā veidojot sarakstu sanāca misēklīts. Uzreiz uzvārdi neparādās pārādās pēc kāda laiciņa. (Ja arī pēc laiciņa neparādās tad parādīsies vēlāk Smile )

Maksis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  forward28 on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 11:07

FRAM, Andrejs Rubahovs un Karina Rubahova atsauc dalibu.
Atvainojamies par sagad'atajam neert'ibam.

forward28

Male Dzīvoju : Riga
Klubs : FRAM
Piereģistrējos : 01.12.14
Postu skaits : 30

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 12:09

Šoreiz visas 1.vietas, vismaz no 3 pretendentu konkurencē, saņems īpaši vērtīgas balvas!!!

1st

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 12:55

Piesakos palīgā archery

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1705

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 13:36

Agate rakstīja:Piesakos palīgā archery

Ideāli!!! labs Pusjānis jau "draudēja", ka līdz vakaram neizvilkšot. Twisted Evil Esot kļuvis vecs un ātri sēžoties baterijas... Laughing

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Klusais on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 20:41

Es, Edgars Šilovs, arī atsaucu savu dalību! Nav ar ko šaut... Sad

Klusais

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 06.08.15
Postu skaits : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Jānis Bružis on Ceturtdiena 26 Novembris 2015, 23:12

Ceru, ka pieņemsiet vēl 3 manējos jauniešus uz startiem Smile sorry par nelielu kavējumu

Jānis Bružis

Male Dzīvoju : Liepāja
Klubs : Archery Liepaja
Šauju ar : Recuve
Piereģistrējos : 18.11.14
Postu skaits : 99

http://www.archeryliepaja.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Marija Antonova on Piektdiena 27 Novembris 2015, 22:16

kaspars Gailis un Janeta Grīnvalde  nebus - saslimo. Lūdzu, viņu vietā piereģistrēt bernu Kirilu Radko RM 21.05.2004.dz.g.

Marija Antonova

Female Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Piereģistrējos : 01.12.11
Postu skaits : 151

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Armands on Sestdiena 28 Novembris 2015, 15:50

Izskatās ka nav pieskaitīta pēdējā sērija rezultātiem :hmm: ?

Armands

Male Dzīvoju : Krimuldas nov.
Klubs : STIEGRA
Šauju ar : Olimpiskais iesācejs.
Piereģistrējos : 08.08.13
Postu skaits : 64

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Sestdiena 28 Novembris 2015, 15:52

Rezultāti apskatāmi šeit http://ianseo.net/Details.php?toId=1416
Pēc sacensībām būs arī protokolu lapas visiem.

Maksis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Santa Morovska on Sestdiena 28 Novembris 2015, 16:21

Šajā tabulā neuzrādās pēdējā sērija pie kopējā rezultăta,bet reāli viņa ir pieskaitīta (man vismaz diplomā norādītie punkti ar pieskaitītu pēdējo sēriju).

Santa Morovska

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Stiegra
Piereģistrējos : 31.08.15
Postu skaits : 63

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Santa Morovska on Sestdiena 28 Novembris 2015, 16:23

Tagad viss uzrādās tabulā!!!! Smile

Santa Morovska

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Stiegra
Piereģistrējos : 31.08.15
Postu skaits : 63

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mārtiņš Vītols on Sestdiena 28 Novembris 2015, 18:40

Paldies organizatoru Komandai un īpašais paldies kurinātājam! Smile

Mārtiņš Vītols

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Piereģistrējos : 19.10.13
Postu skaits : 606

http://www.draugiem.lv/ripodl/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Trešdiena 02 Decembris 2015, 23:23

p.s. ja kādu interesē - pieejami protokoli (punktu lapas) http://www.archery.lv/lv/sacensibas/rezultati/rez2015/

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1705

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 02:08

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu