Mani pirmie starti janvārī (30.01.2016.)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Mani pirmie starti janvārī (30.01.2016.)

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 05 Janvāris 2016, 13:33

Loka šaušanas sacensības jauniešiem un iesācējiem „Mani pirmie starti janvārī”

NOLIKUMS

1)     Mērķis un uzdevumi - popularizēt loka šaušanu kā sportu un lielisku brīvā laika pavadīšanas līdzekli, integrēt jaunos lokšāvējus un lokšāvējus "iesācējus" kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes lokšāvējiem. Izpildīt normatīvu prasības un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Dot iespēju tiesnešiem praktizēt sacensību apstākļos.
2)     Sacensību formāts - vingrinājums 18m Round (2X30 ieskaites bultas (divas reizes pa 10 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā), šaušanas laiks 120 sekundas sērijā, 40cm pilnais WA mērķis), bērniem 10m distance (122cm pilnais mērķis), kompaktloka šāvējiem 10=X (bērniem 10=10), šāvēju grupai "Jaunās cerības" mērķis-trijnieks.
3)     Vieta un laiks – sacensības notiks 2016.gada 30.janvārī, SK AMAZONES ziemas loka šaušanas sporta bāzē, Rīgā, Dunavas ielā 13.
4)     Dalībnieki – sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji, atbilstoši sagatavotības pakāpei, loka veida un vecuma grupai.
5)     Vadība – sacensības organizē Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar Latvijas loka šāvēju klubiem.
6) Vispārējie noteikumi - sacensības notiks rekursīvā, kompakt, naprīkota un tradicionālā loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie (iesācēji, 21 gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadi, jaunieši 15-17 gadi, jaunieši 13-14 gadi, jaunieši 10-12 gadi, bērni 7-9 gadi un bērni līdz 7 g.v. Papildgrupa - "Jaunās cerības" (bez vecuma ierobežojumiem). Jaunākās vecumu grupas dalībniekam ir tiesības startēt vecākas vecumu grupas konkurencē, attiecīgi reģistrējoties.
7)    Sacensību programma:
Pirmā šaušanas maiņa (pieaugušie un "Jaunās cerības")
9:00-9:30 dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija
9:30-9:55 iesildīšanās, piešaude, teh.komisija.
9:55-10:00 sacensību atklāšana
10:00-14:00 šaušana uz rezultātu
14:30 apbalvošana
Otrā šaušanas maiņa (bērni un jaunieši)
15:00-15:30 dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija
15:30-15:55 iesildīšanās, piešaude, teh.komisija.
15:55-16:00 sacensību atklāšana
16:00-20:00 šaušana uz rezultātu
20:30 apbalvošana
8)     Finansēšana – sacensību organizēšana tiek segta no sporta klubu līdzekļiem un dalībnieku dalības maksas (pieaugušie un jaunās cerības - 7.00EUR, jaunieši - 5.00EUR, bērni - 2.00EUR.)
9)     Pieteikumi - dalībnieki reģistrējas Federācijas mājas lapā līdz 25.01.2016., piešaudes laikā ar parakstu apstiprina ierašanos, savu apmierinošu veselības stāvokli, ka zin un ievēros sacensību noteikumus, drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus un par materiālo atbildību inventāra un aprīkojuma tīšas bojāšanas gadījumā (personu līdz 14 g.v.vietā parakstās vecāki vai kluba pilnvarotie pārstāvji). Dalībniekam ir jāzin pārstāvētās organizācijas atbildīgā persona sacensībās. Novēlotas pieteikšanas gadījumā organizatoram ir tiesības atteikt starta iespēju.
10) Apbalvošana - uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām. Organizatoram ir tiesības apbalvot izdalītas papildgrupas vai grupas apvienot.
11) Dreskods - sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi, nav atļauts piedalīties džinsos un kamuflētā apģērbā.
12) Ierobežojums - sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un augstākas sporta klases rezultātu (izņemot jaunās cerības - atļauts startēt visu sporta klašu sportistiem). Nav atļauts piedalīties dalībniekiem, kuri (vai kuru pārstāvošā organizācija) nav norēķinājušies par iepriekšējiem startiem.
13) Organizators brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi, kurā startējis un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju, kā arī video un foto materiāli.
Organizatoram ir tiesības mainīt punktu Nr.7 atkarībā no sacensību dalībnieku skaita un sacensību gaitas. Par citām izmaiņām, ja nepieciešamas, lemj klubu pārstāvju ārkārtas sapulce ar balsu vairākumu. Ja balsis vienādas - izšķirošā ir organizatora balss.

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 14:42; labots 1 reizi

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Mani pirmie starti janvārī (30.01.2016.)

Post  kaspers on Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 14:35

Sveiki.Vēlētos zināt kad būs gatavs nolikums un sāksies pieteikšanās?
Baigi gribas pašaut...... shavejs ylsuper

kaspers

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : neticēsiet,ar loku
Piereģistrējos : 30.03.15
Postu skaits : 79

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 14:40

Piedošan!!! Embarassed Kaut kā likās, ka sen viss publicēts un vienkārši neviens neko negrib... Evil or Very Mad

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 5236

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Edvards on Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 15:05

Lūdzu piereğistrēt:
Edvards Grīnpukals, 9 gadi, CLB, Amazones.

Edvards

Male Dzīvoju : Dzilnuciems
Piereģistrējos : 30.09.15
Postu skaits : 4

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Agate on Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 16:05

Pieteikšanās kā vienmēr šeit:

http://www.archery.lv/lv/llsf-sacensibas/mani-pirmie-starti/

Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 1706

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  kaspers on Ceturtdiena 21 Janvāris 2016, 18:42

Paldies ylsuper

kaspers

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  MarkusssK on Ceturtdiena 28 Janvāris 2016, 11:29

Ja ir iespējams, tad Markusu Kiriņu pielikt pie pieaugušajiem.

MarkusssK

Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : FWA
Piereģistrējos : 17.11.14
Postu skaits : 4

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Ceturtdiena 28 Janvāris 2016, 16:14

MarkusssK rakstīja:Ja ir iespējams, tad Markusu Kiriņu pielikt pie pieaugušajiem.
Ir iespējams. Smile

Maksis

Male Dzīvoju : Rīgas / Krišjānis
Piereģistrējos : 09.10.12
Postu skaits : 217

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Ceturtdiena 28 Janvāris 2016, 22:11

Sacensību rezultāti un pārējā informācija ir pieejama federācijas mājas lapā www.archery.lv kā arī šeit http://www.ianseo.net/Details.php?toId=1563

Maksis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Inga Siksna on Piektdiena 29 Janvāris 2016, 10:37

Evija Siksna tomēr nebūs- cīnījās bet vīrusi pagaidām spēcīgāki

Inga Siksna

Male Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 25.07.13
Postu skaits : 11

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  kaspers on Piektdiena 29 Janvāris 2016, 10:59

Maksis rakstīja:Sacensību rezultāti un pārējā informācija ir pieejama federācijas mājas lapā www.archery.lv kā arī šeit http://www.ianseo.net/Details.php?toId=1563

Sveiks kad un kur būs redzams sadalījums pa vairogiem? bump

kaspers

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Maksis on Piektdiena 29 Janvāris 2016, 12:10

kaspers rakstīja:

Tur pat arī būs redzams sadalījums pa vairogiem. Un arī sacensībās uz vietas būs pieejams. Par to kad viņš būs redzams, visticamāk tad kad viņš tur būs redzams Twisted Evil bet parasti viņš tiek veidzots iepriekšējās dienas vakarā, pirms sacensībām jo varbūt vēl kāds ir pieteicies. Un pēc tam jau arī viņš ir tāds aptuvens jo sacensību dienā arī nākas mainīt jo ierodās vēl cilvēki vai neierodās. Bet ja grib zināt kurā šaušanas grupā ir jāšauj, tad ts ir nolikumā rakstīts Smile

Maksis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  kaspers on Piektdiena 29 Janvāris 2016, 12:24

Maksis rakstīja:
kaspers rakstīja:

Tur pat arī būs redzams sadalījums pa vairogiem. Un arī sacensībās uz vietas būs pieejams. Par to kad viņš būs redzams, visticamāk tad kad viņš tur būs redzams Twisted Evil bet parasti viņš tiek veidzots iepriekšējās dienas vakarā, pirms sacensībām jo varbūt vēl kāds ir pieteicies. Un pēc tam jau arī viņš ir tāds aptuvens jo sacensību dienā arī nākas mainīt jo ierodās vēl cilvēki vai neierodās. Bet ja grib zināt kurā šaušanas grupā ir jāšauj, tad ts ir nolikumā rakstīts Smile
ylsuper

ylsuper paldies.

kaspers

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 13:35

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu