LATVIJAS OLIMPIĀDE RĪGAS KOMANDA

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LATVIJAS OLIMPIĀDE RĪGAS KOMANDA

Post  ZiGiZ on Pirmdiena 21 Marts 2016, 21:07

Labdien!

2016.gada 1.-3.jūlijs Valmierā un tuvumā esošajās pilsētās norisināsies Latvijas IV Olimpiāde. (http://valmiera2016.olimpiade.lv/lv/par-olimpiadi)

Priekuļu biatlona trasē norisināsies sacensības Olimpiskā loka šaušanā (01.07.oficiālā piešaude., 02.07.kvalifikācija un turnīri).

Esmu saņēmis apstiprinājumu, ka "Rīgas" komandu pārstāvēs 3 kungi un 3 dāmas, kā arī viens oficiālais pārstāvis. Dotajā brīdī oficiālā pārstāvja funkcijas esmu uzņēmies es.

Līdzīgi kā iepriekšējā olimpiādē, pašvaldība nodrošinās ar atbilstošām komandas parādes formām, segs daļēji ceļa izdevumus, apmaksās dienas naudu maltītēm un nodrošinās dzīvošanu tuvāk sacensību vietai (kur tieši, informācijas nav).

No visiem, kas vēlas piedalīties Latvijas IV Olimpiādē, pārstāvot tieši Rīgu, gaidu komentāru šajā foruma sadaļā un informatīvu e-pastu: zigmarsm@yahoo.com
Uz e-pastu nosūtiet sekojošu informāciju:
1) Vārds, Uzvārds;
2) "T" krekla izmērs, sporta jakas izmērs, sporta bikšu izmērs (XS/S/M/L/XL/XXL formātā);

Līdz aprīļa beigām ir jāpaziņo formas tērpu izmēri, bet galējais komandas sastāvs ir jāpaziņo līdz 20.maijam.

Rīgas komandā startēs arī pašreizējie Latvijas čempioni Marks Kazus un Jeļena Kononova.

Divu brīvo vietu sieviešu un vīriešu komandā, sadales kritērijs būs labākais 2x70m distances rezultāts oficiālās sacensībās vai oficiālā kontrolšaušanā laika periodā no šī gada sākuma līdz 18.maijam, kad es apkopošu un paziņošu galējos rezultātus.

Mans kontakttālrunis ir tas pats: 29 56 96 26

Tātad, ja vēlies startēt Rīgas komandā:
1) Piesakies, paziņojot, ka vēlies to (forums + e-pasts);
2) Izšauj atbolstošu 2x70m rezultātu, kas nodrošinās ieklūšanu komandā.

Ar cieņu,
Zigmārs Mucenieks

ZiGiZ

Male Dzīvoju : Galvaspilsēta //Katram savu!//
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Aerotec + SF GSF limbs + 8125 stiegra
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

29.03.2016.

Post  ZiGiZ on Otrdiena 29 Marts 2016, 21:33

Labdien!

Uz šo brīdi Latvijas IV Olimpiādes Rīgas komandai reģistrējušies sekojoši sportisti:

1) Sieviešu komanda
Jeļena Kononova
Jūlija Oļeksejenko
Rimma Matvejeva

2) Vīriešu komanda
Mark Kazuss
Gints Jonasts
??????? ??????

Ar cieņu,
Zigmārs

ZiGiZ

Male Dzīvoju : Galvaspilsēta //Katram savu!//