Share
Go down
avatar
Philip
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : AJR Ltd
Postu skaits : 27

Mani pirmie starti aprīlī (09.04.2013., Dunavas iela 13, Rīga)

on Pirmdiena 04 Aprīlis 2016, 17:40
Eduard, jautājums ne pa tēmu: kur var piereģistrēties uz pirmajiem startiem? 9.aprilī kalendarā sacensības stāv, bet pieteikšanas formas nav...
avatar
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2291
http://aim.archery.lv

Re: Mani pirmie starti aprīlī (09.04.2013., Dunavas iela 13, Rīga)

on Pirmdiena 04 Aprīlis 2016, 17:45

_________________
Field archery forever!
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

Re: Mani pirmie starti aprīlī (09.04.2013., Dunavas iela 13, Rīga)

on Pirmdiena 04 Aprīlis 2016, 19:40
Philip rakstīja:Eduard, jautājums ne pa tēmu: kur var piereģistrēties uz pirmajiem startiem? 9.aprilī kalendarā sacensības stāv, bet pieteikšanas formas nav...

Piedod! Nespēju tādam sacensību daudzumam izskriet līdzi...  hvz  Zinu, bija paredzēts brīvā dabā, bet tomēr izlēmām nesaldēt bērnus.  Evil or Very Mad

Loka šaušanas sacensības jauniešiem un iesācējiem „Mani pirmie starti aprīlī”
NOLIKUMS
1)     Mērķis un uzdevumi - popularizēt loka šaušanu kā sportu un lielisku brīvā laika pavadīšanas līdzekli, integrēt jaunos lokšāvējus un lokšāvējus "iesācējus" kopējā sacensību apritē. Dot iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes lokšāvējiem. Izpildīt normatīvu prasības un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Dot iespēju tiesnešiem praktizēt sacensību apstākļos.
2)     Sacensību formāts - vingrinājums 18m Round (2X30 ieskaites bultas (divas reizes pa 10 sērijām ar 3 bultām katrā sērijā), šaušanas laiks 120 sekundas sērijā, 40cm pilnais WA mērķis), bērniem 10m distance (122cm pilnais WA mērķis), kompaktloka šāvējiem 10=X (bērniem 10=10), šāvēju grupas "Jaunās cerības" R un C loku klasēm mērķis-trijnieks, T un N loku klasēm pilnais.
3)     Vieta un laiks – sacensības notiks 2016.gada 9.aprīlī, SK AMAZONES ziemas loka šaušanas sporta bāzē, Rīgā, Dunavas ielā 13.
4)     Dalībnieki – sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji, atbilstoši sagatavotības pakāpei, loka veida un vecuma grupai.
5)     Vadība – sacensības organizē Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar Latvijas loka šāvēju klubiem.
6) Vispārējie noteikumi - sacensības notiks rekursīvā (R), kompakt (C), naprīkota (N) un tradicionālā (T) loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie (iesācēji, 21 gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadi, jaunieši 15-17 gadi, jaunieši 13-14 gadi, jaunieši 10-12 gadi, bērni 7-9 gadi un bērni līdz 7 g.v. Papildgrupa - "Jaunās cerības" (bez vecuma ierobežojumiem). Jaunākās vecumu grupas dalībniekam ir tiesības startēt vecākas vecumu grupas konkurencē, attiecīgi reģistrējoties.
7)    Sacensību programma:
10:00-10:30 dalībnieku reģistrācija un tehniskā komisija
10:30-10:55 iesildīšanās, piešaude, teh.komisija.
10:55-11:00 sacensību atklāšana
11:00-15:00 šaušana uz rezultātu
15:30 apbalvošana
8)     Finansēšana – sacensību organizēšana tiek segta no sporta klubu līdzekļiem un dalībnieku dalības maksas (pieaugušie un jaunās cerības - 7.00EUR, jaunieši - 5.00EUR, bērni - 2.00EUR.)
9)     Pieteikumi - dalībnieki reģistrējas Federācijas mājas lapā līdz 8.04.2016., piešaudes laikā ar parakstu apstiprina ierašanos, savu apmierinošu veselības stāvokli, ka zin un ievēros sacensību noteikumus, drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus un par materiālo atbildību inventāra un aprīkojuma tīšas bojāšanas gadījumā (personu līdz 14 g.v.vietā parakstās vecāki vai kluba pilnvarotie pārstāvji). Dalībniekam ir jāzin pārstāvētās organizācijas atbildīgā persona sacensībās. Novēlotas pieteikšanas gadījumā organizatoram ir tiesības atteikt starta iespēju.
10) Apbalvošana - uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām. Organizatoram ir tiesības pasniegt papildbalvas un apbalvot izdalītas papildgrupas vai grupas apvienot. 
11) Dreskods - sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi, nav atļauts piedalīties džinsos un kamuflētā apģērbā.
12) Ierobežojums - sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un augstākas sporta klases rezultātu (izņemot jaunās cerības - atļauts startēt visu sporta klašu sportistiem). Nav atļauts piedalīties dalībniekiem, kuri (vai kuru pārstāvošā organizācija) nav norēķinājušies par iepriekšējiem startiem.
13)  Organizators brīdina - publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi, kurā startējis un iespējams ar citu organizatoram iesniegto informāciju, kā arī video un foto materiāli. 
Organizatoram ir tiesības mainīt punktu Nr.7 atkarībā no sacensību dalībnieku skaita un sacensību gaitas. Par citām izmaiņām, ja nepieciešamas, lemj klubu pārstāvju ārkārtas sapulce ar balsu vairākumu. Ja balsis vienādas - izšķirošā ir organizatora balss.

_________________
Latvijas kauna traips! gangpunch
Sponsored content

Re: Mani pirmie starti aprīlī (09.04.2013., Dunavas iela 13, Rīga)

Atpakaļ uz augšu
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā