Projekts "Airu laiva"

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Projekts "Airu laiva"

Post  Janis Apsitis on Piektdiena Maijs 06, 2016 8:00 am

Sveiciens, biedri.

Mēs ar Prezidenta kungu esam nolēmuši Pļavā realizēt projektu "Airu laiva" vispirms jau pašu spiningošanas kaislības realizēšanai skaistajā Babītes ezerā. Šāds projekts dotu iespēju arī citiem biedriem realizēt šadas vēlmes, kā arī dotu nespiningojošajiem biedriem un ciemiņiem iespēju izbaudīt romantiku lielajā ezerā.

Ja kādu vēl interesē piedalīties šajā projektā - dodiet ziņu.

Un, ja nu gadījumā kādam ir brīva/pārdodama/aizmirsta mētājās vai kā citādi pieejama saprātīga izmēra viegla airu laiva - mēs ar prieku izskatītu iespēju par tādas iegādi.

Jānis

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Projekts "Airu laiva"

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena Septembris 22, 2016 11:47 am

Sveiki, draugi.

Vakar - beidzot - pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem laiviņa tika iesvētīta - tika noķerta mana pirmā mēra Babītes līdaka. Teikšu godīgi - ļoti garda :-)

Kā jau es biju teicis iepriekš, laiviņu nopirku es personīgi (kopā ar Arni), bet, ja kāds no mūsu biedriem vai draugiem grib arī piedalīties šajā projektā un regulāri "Rio" izmantot - dodiet ziņu - pastāstīšu kas un kā. Sava laiva tomēr ir sava laiva.

Tāpat vakar dzirdēju, ka kāds no mūsējiem vēl esot jautājis par iespēju Rio izmantot. Ja ir tāda interese - viss nepieciešamais ir uz vietas - airi, laiva, atslēga utt. Tikai tādā gadījumā uzzvaniet man vai prezidentam personīgi un visu sarunāsim.

Ne asakas.

Jānis
26761865

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1199

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu