WA Jurmala Open 2016 (2016.07.10., Spuņciems un Majori)

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: WA Jurmala Open 2016 (2016.07.10., Spuņciems un Majori)

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 12 Jūlijs 2016, 15:43

Tātad. Pāris dienas pagājušas un daži vārdi no manis.

Pirmkārt MILZĪGI MILZĪGI MILZĪGI paldies tiem, kas palīdzēja.

Vispirms Edžum par Pļavas sagatavošanu un labo balto vairogu atvēlēšanu. Pļava lēnām kļust par pavisam lielisku vietu sacensību aizvadīšanai.

Milzīgs paldies Agatei un Krišjānim, kuri ir izauguši par tādu komandu, kas vienkārši tiek galā ar jautājumiem. Šajos mačos, kur man tiešo palīgu sagatavošanās un būvēšanās darbos nebija neviena - fakts, ka sacensību sportiskā puse tiek sakārtota 100% kārtībā un bez jautājumiem ir milzīga vērtība. To, cik šie ļaudis patiesībā ir labi, var just tikai aizbraucot piemēram uz Pērnavu vai kur citur, kur redzam, ka ļaudis vēl dzīvo "akmens laikmetā". Tā kā no manas puses - cepuri nost un sargāt un cienīt šos tipiņus - viņi mums ir praktiski neaizvietojami.

Paldies arī Ivo, ka atsteidzās mājās pēc aizņemtas sestdienas un palīdzēja ar tiesāšanu un sacensību vadīšanu beigās.

Paldies Oksanai - mūsu brīvprātīgajam Nr.1. Oksana, ko apsola, to izdara. Precīzi, ātri un 100% uzticami. VID vajagot jaunu vadītāju - man liekas man ir kandidāts - būtu valstī pilnīga kārtība :-)

Paldies arī mūsu Oksim, kurš mūs apciemoja svētdien un izskatījās lieliskā formā. Ja Oksis pēdējā brīdī nebūtu izlīdzējies ar savu daktera sertifikātu - ļoti iespējams finālus mēs šautu pļavā vai nešautu vispār... Birokrātija tagad ir kārtīga...

Un paldies ļaudīm, kas izlikuši skaistas bildes internetā - iepriekšējo gadu Marka darbiņu turpina Vlada, Mairita, Edgars, Gavels un citi. Paldies, ka padalieties.

Un paldies manai ģimenei. Mammai par zupu un rūpēm. Brālim, kurš palīdzēja sakārtot pludmali, kurā viņu sejā sakoda lapsene izslēdzot no spēles uz 2 dienām un padarot līdzīgu Frankenšteinam. Viņu paša meita nepazina pēc tam. Un protams Lindai par mūziku un 100 citu lietu palīdzēšanu un atbalstīšanu. Manuprāt ir milzu atšķirība, ja kāds to mūziku liek pārdomāti - un spriežot pēc dungājošajiem lokšāvējiem uz līnijas un dejojošo Ivo soļojot pēc bultām - šajā jomā jāiet tikai uz priekšu. Nākošgad būsim skaļāki, drosmīgāki, jautrāki un krāsaināki - īpaši pludmalē.

Man ir prieks, ka beigās mūsu bija tik daudz. Īpašs prieks, ka beidzot atbrauca vairāk kā viens Igaunis, un prieks, ka poļi atveda Slavomiru, kurš parādīja, kā tās lietas jādara. Prieks, ka bija ciemos mūsu Kurzemes draugi. Prieks, ka parādās jaunas sejas, kas sāk rādīt rezultātu - īpaši kompound sieviešu kategorijā, kur Latvijai ir tāds potenciāls. Man ir prieks, ka izdevās paspēt izšaut līdz ar saulrietu, lai cik nesasniedzams mērķis tas brīžiem likās. Man ir prieks, ka par spīti baisai laika prognozei - vakars pludmalē bija lielisks un silts un skaists. Man ir prieks, ka Inārs aizstāvēja Latvijas godu, un, ka daudzi mūsējie - Anete, Ļena, Rimma, Marina, Marks, Jakubanecs, Vladimirs u.c. katrs savā brīdī rādīja cienījamus rezultātus. Man ir prieks, ka izdevās savākt tik daudz naudiņas, lai VISU dalības maksu atdotu atpakaļ naudas balvās, nemaz nerunājot par pārējām veltēm. Tomēr 100E par pirmo vietu Latvijā ir vismaz kautkas.

Bet, lai mēs kļūtu labāki - ir dažas lietas, kas mani skumdina.

Pirmkārt pēdējā brīdī kancelētie Rīgas mači. Tikai Rīgas dēļ, mēs jau trešo gadu mocamies un cenšamies Jūrmalu izšaut vienā dienā, jo vasarā brīvo nedēļas nogaļu ir ārkārtīgi maz. Tas uzliet milzīgu slodzi vispirms jau organizētājiem (un visvairāk man) un arī sacensību dalībniekiem. Rezultātā Krišjanis ir nikns, un Apsītis izkrīt pirmajā kārtā. Mēs esam spiesti pa naktīm visu būvēt, pa nakti vākt nost. Ļaudis mājās tiek tikai naktī uz pirmdienu utt. Tā darīt vienkārši nav labi. Vai nu organizē vai neorganizē un kā cilvēki to arī pasaka cik iespējams ātri. Es šo uzzināju no foruma 5 dienas pirms mačiem. Ļoti ļoti ļoti nesmuki...

Otrkārt - Barebow. Man ir milzīgs prieks, par tiem, kas atbrauca un cīnījās. Bet faktiski tie bija tikai Liepājas un Fram šāvēji - un man ir prieks par Jums. Man personīgi nav nekāda kontakta ar citiem BB klases šāvējiem Latvijā, un kur nu vēl citās zemēs. Līdz ar to šajā jomā vajag palīdzību arī no pašas BB "ģimenes". Domāju arī Jums pašiem būtu daudz interesantāk šaut lielākā konkurencē. Savukārt man pa naktīm gatavot balviņas, ja grupā ir 4 cilvēki ir mazliet skumji. Nākošgad kopā izdomāsim vai šāda klase mums ir jāturpina. Man ir sapnis, ka "sporta" Olimpiskā un Kompaktloka "ģimenes" vairāk satuvinās ar BB un LB "ģimenēm" un šādi mači ir tam lieliska iespēja. Diemžēl izskatās, ka mēs kautkā ar vien vairāk attālinamies. Un tas nekam neder. Tāpēc īpašs prieks par Marinu, kura izskatās ir kā vēstnieks abiem virzieniem. Arī tāpēc viņai tiks josta. Jāieceļ Marina par R+C un BB+LB atkalsadraudzēšanās komitejas vadītāju :-)

Treškārt - izņemot Janci un viņa mammu - nulle atsaucība no mazajiem. Kāda gan Jums būtu pieredze svētdien paskatīties finālus un piepalīdzēt ar bultu atnešanu vai rezultātu izlikšanu. Redzēt kā šauj lieli meistari un mēģināt līdzināties viņiem jau tuvākajos gados. Kā jau teicu iepriekš, savos tenisista gados tas bija pašsaprotami būt par bumbiņu puiku lielajās sacensībās - tā bija neaizmirstama pieredze un liels gods. Varbūt nepietiekami šo nokomunicēju, bet par šo esmu mazliet pārsteigts.

Tādas pārdomas. Nākošgad ir plāns Jūrmala Open organizēt kā Baltijas čempionātu. Manuprāt tā ir lieliska doma. Sacensībām jābūt 2 dienas ar pilnu programmu. Jābūt kārtīgam "pārtijam" sestdienas vakarā. Jābūt vēl labākām balvām nekā Jūrmala Open ir pierasts un jādabū šurp ne vien Šigauskas un Kāsiks, bet arī citu klubu igauņu šāvēji, visi labākie leiši, un beidzot arī somi, baltkrievi un kāds ukrainis. Uz to arī strādāsim.

Ja kādam ir kādi ieteikumi, komentāri, ziņas - dariet zināmu.

Lai mums visiem veicas.

Jānis.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Klubs : Amazones
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

jurmala open 2016

Post  eidis on Otrdiena 12 Jūlijs 2016, 19:34

Sveiciens!

Ieliku daļu bilžu še:

https://failiem.lv/u/6rccta4h

eidis

Male Dzīvoju : rīga
Klubs : amazones
Piereģistrējos : 05.05.16
Postu skaits : 8

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vlada on Trešdiena 13 Jūlijs 2016, 09:27

Paldies par sacensibām!
Nākošgad obligāti piedalīšos ja vien būs BB и если трамвай не собьёт Smile
Un atsevišķs paldies par mūziku, jau sen neesmu dzirdējusi tik daudz labu dziesmu kopā Happy dancing

Vlada

Female Klubs : FRAM
Piereģistrējos : 01.04.13
Postu skaits : 75

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 13 Jūlijs 2016, 11:27

Paldies Edgar par bildēm... Izcilas... Vienkārši izcilas...

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mairita on Trešdiena 13 Jūlijs 2016, 17:38

Es varu pateikt  ari no savas puses par BB, Kaut esmu LB   un piedalījos Te , kur vēl  iekšēji  ne tik emocijas  bet cīņas gars vel valda, ar lielāko  prieku piedalīšos vēl, teikšu ka  bija patīkama  laba pieredze ir  kur strādāt un strādāt ! Un es nejutos ne atstumta neka,  Jutos ka  sportiste.  Paldies  par visu  Vēlreiz!  
Jauku nedēļu! shavejs sunny

Mairita

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : AFLB
Piereģistrējos : 19.02.12
Postu skaits : 196

Atpakaļ uz augšu Go down

jurmala open 2016 _2

Post  eidis on Ceturtdiena 14 Jūlijs 2016, 01:42

Paldies, Jāni!

Ieliku vēl kādu porciju, kur kompaktnieki u.c.

https://failiem.lv/u/s94uhm38

eidis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Kitija on Ceturtdiena 14 Jūlijs 2016, 13:17

Mazs komentārs no mazo puses- protams, komentē mamma Cool

ar tiem mazajiem ir tā, ka viņi vēljoprojām brauc un tiek tikai tur, kur ved un tiek mammas, jo deviņos gados vieni apkārt vēl nebraukā! Ja viņi zinātu Rolling Eyes - kādu iespēju palaida garām (jo mammas nepateica ) tad noteikti pateiktu visu ko domā!(mammām protams Laughing
Bet mammām savukārt- darbs! diemžēl- arī brīvdienās.
Bet tajā pat laikā (lai nerakstītu gari) -pati es jau otro gadu skatos šeit forumā un piedomāju, ka TĀ ir vieta un diena, kad būtu jābūt Jūrmalā sunny ! Ļoti ceru, ka nākamgad uz šīm un šogad vēl uz daudzām citām sacensībām būsim pilnā sastāvā super bērni+mammas super

Kitija

Female Dzīvoju : Rīga
Piereģistrējos : 02.01.13
Postu skaits : 121

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Ceturtdiena 14 Jūlijs 2016, 13:21

Superīgi.

Darbs ir darbs - par to vispār nav nekādu jautājumu.
Kā jau teicu - domāju mazie visko varētu iemācīties un piedzīvot - bet mammas pavadīt lielisku laiku saulē, smiltīs, pludmalē utt :-) Tāpēc jau bišķi biju pārsteigts, ka nekādas atsaucības.

Tik uz priekšu. Nākošgad mēģināšu visu info saplānot daudz laicīgāk.

J.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

jurmala open 2016

Post  eidis on Ceturtdiena 14 Jūlijs 2016, 23:11

Nezin kāds to meitenes (Rimmas?) telefonu, pie kuras mans statīvs pēc pasākuma it kā atrasts esot. Norakstīju vēstuli še, bet laikam jau te nerādās:(
Edgars divi9242862

eidis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 02:01

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu