Paralimpiāde Rio 2016 (9.-16.09.2016., Rio de Janeiro)

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Paralimpiāde Rio 2016 (9.-16.09.2016., Rio de Janeiro)

Post  Oksana_Z on Piektdiena 16 Septembris 2016, 15:17

Mani un domāju, ka arī citus, ļoti interesē Ievas cīņu apraksts no Tava skatu punkta, kā bija tur - uz vietas. Ceru, ka būs kā ķirsītis uz tortes Smile

Oksana_Z

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Piereģistrējos : 04.01.13
Postu skaits : 90

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Piektdiena 16 Septembris 2016, 15:28

Maza analīze par līmeni, kas šeit bija nepieciešams medaļām un cik tuvu/tālu Ieva līmenī no tām ir...

Vidējais trāpījums cīņā (un salīdzinājums ja šautu pilnu distanci)

Ieva. (Vidējais trāpījums kvalifikācijā 8.20, jeb 295 p.)

1/16 - 8.33 (300)
1/8   - 7.4 (266)
1/4   - 7.33 (263)

Bronza (Poliete, kam Ieva zaudēja):

1/16 - 7.91 (284)
1/8 - 8.44 (304)
1/4 - 8.00 (288)
1/2 - 8.08 (290)
Bronzas mačs - 8.00 (288)

Sudrabs

1/16 - 8.44 (303)
1/8 - 8.53 (307)
1/4 - 8.53 (307)
1/2 - 9.00 (324)
Fināls - 8.80 (316)

Zelts

1/16 - 8.44 (303)
1/8 - 8.66 (312)
1/4 - 8.93 (322)
1/2 - 8.77 (315)
Fināls - 8.8 (316)

Secinājums - Zeltam vajag līmeni uz apmēram 315 puntiem sacensību slodzē - līdz tam mums laikam nepavelk. Sudrabam - apmēram 310 - kas ir pavisam tuvu. Bronzai - 290-295- un tas jau nu mierīgi ir Ievas līmenis... Tā kā šeit vajag tikai strādāt uz priekšu, krāt pieredzi un braukt pa lielajām sacensībām. Šajā sportā Ievas konkurencē ar 8 var pietikt medaļai, ar 9 - medaļa ir pat ļoti ļoti ticama.

Protams nepamet sajūta, ka lokšaušanas turnīrs (īpaši večiem) kopā ar vēl dažām disciplīnām (piemēram ratiņkrēslu braukšanas disciplīnām - īpaši garākās distancēs)  būtiski atšķirās no daudziem citiem mūsu paralimpiskās komandas biedru turnīriem ar savu īsti sportisko līmeni. Ne vien jāpārspēj tie 32, kas ir ieradušies uz spēlēm, bet vēl vesels bars, kas palikuši mājās. Kamēr, piemēram, vieglatlētikā dažam labam pietiek pārspēt tikai 1-2 puslīdz nopietnus sportistus un medaļa ar visām sekām, prēmijām, uzmanību utt ir kabatā. Man ir pamatotas aizdomas, ka ginčam pēc apmēram 1. nedēļas treniņiem diskā būtu vismaz 4. vieta, un Ievai šķēpā otrā... Un ja parēķinam, ka Ieva iekļuva top 25%, tad ļoti daudzās disciplīnās tā ir garantēta medaļa...  Līdz ar to - tiem, kas kautko saprot no sporta - arī šis Ievas panākums un top 8 ir nozīmīgs panākums, par ko var lepoties.

Turam buru un gaidam mājās.

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1200

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dainis on Piektdiena 16 Septembris 2016, 15:34

Oksana_Z rakstīja:Mani un domāju, ka arī citus, ļoti interesē Ievas cīņu apraksts no Tava skatu punkta, kā bija tur - uz vietas. Ceru, ka būs kā ķirsītis uz tortes Smile
++

Dainis

Male Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 06.08.13
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 20 Septembris 2016, 09:04

Ziņas no Edžus:

Mūsu atlēti šodien (Otrdien, 20. septembrī) ielido mājās plkst. 13:50 no Parīzes.
Viņus visticamāk sagaida žurnalistu bari un ātrāk par 15:00 viņi nebūs pieejami.

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 20 Septembris 2016, 09:46

Šorīt viss norit mierīgi, kā pēc plāna – ceļamies, ēdam un dodamies ceļā. Laiciņš jauks. Silti, tradicionālā Rio dūmaciņa un bezvējš! Cerams, ka tas ir uz labu, kaut gan... Bezvējā visi māk šaut un mūsu pretinieki it īpaši labi. Pa ceļam skatos uz pazīstamām vietām, kuras aizvakar mēroju kājām un pamazām mani pārņem REĀLAS ŠAUSMAS! Man daudzi ir teikuši, ka esmu dulls, es pats par sevi arī neesmu īpaši augstās domās, bet tas, kam mēs braucam garām – brrrr! Otreiz! Ne mūžam!!! Stadionā savācam visas mūsu pekelītes no skapīša, atslēgas atstājam slēdzenē - mums viņš vairāk nebūs vajadzīgs... Dodamies uz treniņlauku. Ļaudis jau iesildas. Ar acs kaktiņu meklēju mūsu pretinieci – taizemieti. Atrodu. Vēroju. Šauj stabili! Pat neticami labi! Nu nekas, mēs arī varam trāpīt 9-8! Salieku abus lokus. Pienāk viena no brīvprātīgajām un kaut ko man jautā. Izrādās es arī esmu nedaudz uzvilcies, jo nespēju saprast ko viņa saka, kaut viņa cenšas ļoti – runā lēni, it kā katru vārdu aplaizītu tādu apaļu, pareizu. Beigās pieleca – prasa cik mēs esam. Nodomāju, ka tas saistībās ar pusdienu taloniem, kurus šeit izsniedz. Saku for, šī man sniedz četras mērķu piespraudes. Es izbolu acis! A ko ar viņām darīt? Pašiem mērķis jāsprauž!?... Pusdienu talonu vietā?... Es šai jautāju – vot iz it? Šī atpalukst smaidā – gift! Es drudžaini mēģinu atcerēties – kas ir gift, kas ir gift, johaidi! Kas ir GIFT? Es tak točna zināju, kas ir gift!!! Atceros! Tas bija Korejā, ar Gintu ejam muitas pārbaudi, liek atvērt loka kasti, kāda virsniece norāda uz bultu un prasa – vot iz it, es izrauju bultu no paralona šķirbas un sniedzu viņai, lai skatās, šī atplaukst smaidā pa visu ģīmī – gift, for mī? Un smaida kā maija saulīte. Gints pēc tam teica, ka no malas tas esot izskatījies briesmīgi – es esot izrāvis viņai no rokām bultu un teicis – sorrī, no tzis taim... No tā secinu, ka pa pēdējiem 10 gadiem mana anglene ir manāmi gājusi mazumā... Nu ja, mēs ar Zani tak braukājām pa pasauli viena gada laikā vairāk nekā tagad pa pieciem... Pārbaudu Ievas loka bāzi, stiegru, ligzdiņu, tēmēkļa stiprinājumu, plundžera darbību, plauktiņu, īsāk – visu, kā parasti. Ieva mierīgi iesildās, es pat teiktu – par daudz mierīgi! Esam aizņēmuši vietu uz laba vairoga, nav daudz jāstaigā apkārt – tieši pretī uzejamajam celiņam. Gints gan ir atkal uzvilcies. Visu laiku Ievai prasa vai nevajag to, vai nevajag šito, var būt atnest ūdentiņu... Es Ievas vietā viņu sen jau būtu pasūtījis, bet nemaisos, lai pagaidām viss rit savu gaitu. (Tas, ka Gints ir uzvilcies es pārliecinos pēc tā, kā viņš izvēlas vairogu uz kura Ievai iesildīties – re, skaties, PIRMAIS ir brīvs!!! Es šim saku, tādā noguruša, padzīvojuša vīriņa balsī – Gint! Tas ir uz 50m, kompatniekiem...) Ieva iekārtojas uz līnijas, ielādē bultu, blakus esam nolikuši Ginta loku rezervei, pēkšņi – tā! Plauktiņš jāmaina! Es ar tādu nešaušu!!! Uz mirkli manī sabangoja dažādu pretrunīgu jūtu vulkāns, bet mēli novaldīju! Ar ko arī īpaši lepojos! Saku Ievai – nu re, ir reāla nepieciešamība izšaut ar rezerves loku un viņas lokam uzlīmēju jaunu plauktiņu. Atkal pienāk brīvprātīgā, saka, ka jāaizlīmē visas reklāmas un to arī dara, gan uz bultu maka – Cartel reklāmu aizlīmē, gan uz ratiņu rāmja ražotāja. Manī atkal ceļas sašutums – uz blakus vairoga šauj iepriekšējās cīņas uzvarētājs un viņa Easton reklāma uz bultu maka nav aizlīmēta! Dalos ar Gintu šais pārdomās, bet Gints malacis, pareizi mani apgaismo – izmērs! Noteicošais ir izmērs. Tiem jāatbilst noteikumiem. Atkal nāk brīvprātīgā, dala numurus. Liek man parakstīties un izsniedz 13. Es ar visiem zināmiem žestiem saku NĒ!!! Viņa tādā neizpratnē!!! Beigās dalec, atrod kļūdu sarakstos, priecīga sorrī, sorrī, thank jū for duble čeking, es not problems un ņemu divpadsmito. Atkal nāk brīvprātīgie, vedīs mūs uz sacensību lauka, mēs jau kā tādi pieredzes bagātie – pabeigsim sēriju un tad iesim. Dodu Gintam kameru. Gints saka – Ieva teica nekādas kameras!!! Manī atkal vulkās! Turu muti! Lepojos! Gints pazūd, pēc brītiņa parādās – Ieva esot teikusi, ka no tribīnēm varot filmēt. Es fiksi veicu ātro apmācību videokameras praktiskajā lietošanā. Nu viss, šķiramies! Gints dodas uz tribīnēm, Signe uz vairogtiesnešu mājiņu, mēs ar Ievu uz sacensību lauku. (Tie, kas būs nākamajās Olimpiskajās spēlēs – esiet gatavi kādu laiku stāvēt pirms iziešanas uz jūsu galveno startu, jo tiem pārejiem ir pie vienas vietas, ka tu nervozē, esi sagatavojies cīnīties, bet iepriekšējā cīņa beigusies ātrāk, tiek rādītas reklāmas un liek gaidī minūtes desmit. Un minūtes tā velkas, velkas, ko minūtes, sekundes tā lēnām – viiiieeens, diiivvvi, triiisss...) Pa vārtiem redzu, pretī, tribīnēs, divi sarkanbalie karogi un plakāts – IEVA 10! Pēc pieredzes zinu, ka Ieva ne pārāk pozitīvi uztver tādus gājienus... Ieva ierauga! Desmitnieks uzzīmēts tādā kā tēmeklī, bet pa gabalu izskatās pēc EUR apzīmējuma. Es mēģinu visu pārvērst jokā – re, tas ir sponsors, viņš sola 10EUR par katru sašauto punktu. Ieva pasmejas. Manuprāt šai gaidīšanas situācijā laba zīme. Iekšā-ārā laidējs komandē – vēl četras ar pusi minūtes. Bļin! Kā laiks velkas! Beidzot sāk skaitīt tās igauņu sekundes... Viss, nu tad ejam! Iznesu abus lokus, Ginta nolieku pie trenera laukuma, Ievas novietoju pretī vairogam Nr.2 Nāk atlēti, komentātors iepazīstina, aplausi, latviešu atbalsts no tribīnēm, viss nereāli forši! Sākās cīņa, Ieva šauj stabili, savā līmenī, ir labi trāpījumi, ir ne visai, taizemiete arī „pareizos” tiesnešus saklausījusie – lādē tikai tad, kad iededzies zaļais un laika paliek pavisam maz šaušanai... Pēc otrā seta viņas treneris laikam pateicis, ka Ieva lādē tikko izšāvusi un tagad sākas cirks – taizemiete sāk lādē kamēr vēl tieneši fiksē rezultātu... Vienreiz pat atvelk pirms zaļā... Es it kā domāju – jāsaka tai „aklajai” tiesnesei, lai skatās ko pretiniece dara!!! Bet tad pardomāju – mana anglene, kā pateikšu, būs jāsauc Ieva palīgā, lai tulko, viņai to vajag!?... Noklusēju. Rezultāts 5:5. Runas vīrs izziņo – fērst šūt off to this deij! Un palaiž tādu pretīgu smiekliņu ierakstu, tad satrauktu sirds pukstus – BUM, BUM, BUM... Neko nedomāju. Zinu, šeit var būt jebkurš iznākums... JES!!! Mūsējais! Ne tikai pirmo reizi mēs piedalamies Paralimpiādē, kura notiek Olimpiskajā stadionā, bet ir PIRMĀ UZVARA turnīrcīņās. Ejam prom. Mūs aptur, lai varētu uznākt nākošais pāris. Aiz šaujamlauka sagaida apsveicēju pūlis – cilvēki ar Valsts karogiem, plakātu, daži vācieši un vienkārši Ievas fani. Mani tas kaut kā mulsina, jo nekas jau tā pa īstam nav sasniegts... Sarunājam, ka gaidīšu pie „mūsu” vairoga. Izrādās laukums tiek pārkārtots un tikai daži pēdējie un divi pirmie ir atstāti Olimpiskā loka šāvējiem, pārējie jau pārnesti uz 50m. Skatos – līdz nākamajai cīņai mums jāgaida gandrīz 3 stundas. Ejam paēdam pusdienas un Ieva iet atpūsties vēsajā teltī, es uz treniņlauka vaktēt mantiņas. Sarunājam tikties stundu pirms starta, jo atkal pustundu ātrāk mūs vedīs jau uz uzgaides zonu. Ieva atnāk pilnīgi nekāda... Izrādās ir iesnaudusies, kas pats par sevi nav nekas pārsteidzoš stresa situācijā, bet pēc tam!... Zinu pēc paša pieredzes – šaut ir nereāli grūti! Un vēl, priekš pilnas laimes, ir sacēlies diezgan pamatīgs vējšs... Ieva galīgi nevar pašaut! Pa sešām reizēm atliek vienu šāvienu... Mēģinu kaut kā palīdzēt – VELC IEVA. VELC! Bet īsti labi nesanāk ne man, ne viņai... Vējšs purina, Ieva nevar savākties – 4nieki, 3nieki, emmi!... Gints saķer galvu un kaut kur aizskrien. Nāk brīvprātīgie, mums jādodas uz to uzgaides zonu... Kur Gints!!! Nav! Pametu videokameru pie pārejām pekelēm. Uzgaides telpā vēl iepriekšējais pāris gaida! Tagad te gatavais tirgus... Nu jau pieredze ir. Izmetam pa kādam jokam, mēģinam samazināt spriedzi... Iepriekšējo gaidītāju cīņa beidzas ātri 6:0. Iekšā laidējs atkal skaita savas lēnās sekundes un tad ejam! Nolieku lokus, iepazīstina ar sportistiem un sākas. Tas, ka mums pretī stājas brazīliete no vienas puses ir labi, bet tas, ka viņa ir „izsitusi” ķīnieti (5.numuru) dara uzmanīgu. Pirmais sets pretiniecei galīgi garām, otro arī uzvaram viegli, trešajā mums jau pietika ar 7, bet... Tik pie rezultāta 4:4 Ievai atvērā – 9, 9, 9 = 27!!! Uzvara! Tagad jau ceturtdaļfināls, pret polieti... Poliete šauj stabili, savā līmenī, Ieva savā. Diemžēl mūsu līmeņi atšķiras par dažiem punktiem un zaudējums 0:6. Bet vienalga paldies visiem – Ievai, Gintam, Signei, atbalstītājiem Rio un jums – līdzjutējiem mājās!!! Jabkurā gadījumā šis ir panākums, kuru ar zelta burtiem var ierakstīt Latvijas loka šaušanas vēsturē! Pirmo reizi kāds mūsu Valsts pārstāvis startē Olimpiskajā stadionā, pirmo reizi kāds no Baltijas valstīm piedalās Paralimpiskajās spēlēs, pirmo reizi ir uzvarēti vairāki seti un ieņemtas augstas vietas: Gints Jonasts – 17.vieta 33 Pasaules labāko paralimpiešu konkurencē, Latvijas MIX komandai 9.vieta Pasaules labāko paralimpiešu konkurencē un Ieva Melle 8.vieta 32 Pasaules labāko paralimpiešu konkurencē. Malači!!! Aicinu šos izcilos panākumus atzīmēt sestdien, 24.09.2016., ap plkst.16:00 uz Pļavas, līdzi ņemot ziedus un groziņus. Ievas cīņas vēroja arī Paralimpiskās komitejas prezidente klātienē. Pēc sacensībām vēl safotogrāfējāmies uz Olimpiskā stadiona fona un priecīgi piekritām Prezidentes priekšlikumam braukt ar VIP busiņu uz Olimpisko ciematu. Diemžēl VIP busiņš samaldījās un veda mūs pa TĀDĀM VIETĀM, ka daži jau sāka satraukties, vai vispār nokļūsim galā... Nokļuvām! Ievai atkal intevijas, mēs ar Gintu gaidām. Patīkami, ka atkal jūtu komandu, kāda tā bija kādreiz – visur visi tikai kopā! Gaidam, gaidam, sagaidam. Ejam vakariņās, tad sapulce (nedaudz kavējam), mūs brīdina, ka Rīgā sagaidīs korespondentu bari un, lai radi, draugi, paziņas ātrāk par 15:00 i necer mūsu varoņus sastapt! Sveicam Ievu ar panākumiem. Novēlam veiksmi tiem, kam noslēdzošie starti. Un izrādās ir arī mūsu vidū Dzinšanas dienas gaviļnieks un Vārda dienas svinētāja. Atnāk ciemos Ringa, parunājam par šo un to, pasēžam un tad jau pie miera. No rīta vēl brokastis un tad šķiramies. Es dodos uz lidostas autobusu jau laicīgi. Man patīk, kad viss notiek mierīgi, bez steigas... Pie busa piesējas kārtējais pinu mednieks, nācās diezgan rupji atšūt. Busu vada paliels vietējais sievišķis. Visu ceļu kaut ko aizrautīgi stāsta pinu medniekam. Sačamdu kabatā pāris Paralimpiskās komitejes pinus, bet tam „medniekam” dot negribas, a tai vietējās sieviešu populācijas raksturīgajai pārstāvei tie viss ticamāk ir pie vienas vietas... Tad manī attaust gaisma un izkāpjot es viņai pasniedzu tādu mazu kartiņu, ar kuru var atvērt visus CocaCola leduskapjus ciematā. Viņas sejā atplauka ĻOTI PLATS smaids un es sabijos, ka viņa var mani sabučot līdz nāvei!... Izlecu no busa un dodos lidostā. Visi sveicina, māj ar roku, jūtos labi pavadīts. Lidostā gan aina mainās. A kur nu? Staigāju šurpu, turpu līdz atrodu Air France. Pieeju pie ieejas, vēl viena Balzaka dāmīte mani aiztur un novirza uz čekinga automātu. Redzot manu mulsumu mierina – ai help jū, help! Helps beidzās ar kāda valoda jums ērtāka? Es nospiežu raššen. Šī tā šķībi nosmaida un pamet mani... Spaidu pogas, mēģinu skanēt pasi, nekas man nesanāk... Mana „draudzene” staigā šurpu turpu, palīdz vieniem, palīdz otriem, beigās tā negribīgi pienāk arī pie manis, demonstratīvi pārslēdz uz ingliš, palūdz pasi, skanē, skanē, beigās noburkšķ kaut ko līdzīgu aparat kaput un ar visu manu pasi aiziet pie cita, noskanē, pārslēdz atpakaļ uz rašen un tā nevīžīgi ar roku pamet, tjipa, nu jau jebkurš te var tikt galā, aiziet pecpusi grozīdama... Nu jā, tagad var, visādi truli jautājumi – tava bagāža?, pats krāmēji?, ne mirkli neatstāji bez pieskatīšanas? utt. Beigu beigās dabonu papīriņu, eju pie galdiņa, nododu bagāžu, izeju parasto kontroli (jāpiezīmē, ka Brazīlijas galvaspilsētas lidostas pārbaude izceļas ar savu skurpolozi – visas mantas kastītē, kurpes nost! Ar kaut kādu pindzeli pa rokām nobrauc, pa vēderu. Izeju caur metāla dektetoru, tad speciāla kabīne, rokas gaisā, apkārt apbrauc skaneris, izeju ārā, stājies uz paklājiņa un tevi jau sāk izčemdīt manuāli, nezinu kā meitenēm, bet man arī pautus apčamdija! Laikam ģīmis tāds... Eju pases kontroli, dāmīte laipna, smaida, dodu pasi, šī kaut ko prasa, es neko nesaprotu, pieliecos, viņa man rāda uz akreditācijas karti, parādu, viņa tā jocīgi nobolās, atmet ar roku un rāda, lai es tinos... Tad man pieleca! Vēl jau ir papīrītis, kuru mēs aizpildījām iebraucot Brazīlijā un viss ticamāk viņa to arī gribēja redzēt! Atpakaļ pie viņas jau negāju... Staigāju pa lidostas veikaliņiem, vajadzētu kaut ko nopirkt draugiem, radiem, paziņām, bet nu viss tik pliekani truls – Jēzus ar ieplestām rokām viss dažādākos rakursos, Brazīlijas karogs, kaut kādi indiāņveidīgie un piramīdas. Visam citam un Olimpisko-Paralimpisko spēļu simbolikai vienkārši nereālas cenas... Beidzot iekāpšana. Nieka n-padsmitās stundas un esmu jau Eiropā. Precīzāk Parīzē. Izkāpjam. Ieved mūs terminālī. Pasu pārbaude. Visu saprotu, iebraucam Eiropā. Atkal skaneris. Nu labi. Tagad meklēju savu terminālu. Atkal pārbaude! Nu labi, drošība pirmā vietā. Sēžu, gaidu, sajūta, ka braucu uz Maskavu vai kaut kādu Smoļensku... Bet no otras puses – vismaz šo valodu es pārvaldu pat ļoti labi! Beidzot izziņo par iekāpšanu lidmašīnā. Visi priecīgi sēž, gaida pacelšanos, komandieris ziņo – piedodiet, Rīga nepieņem, pagaidīsim kādu pusstundu, uzņemsim papildus degvielu, ja nu jāriņķo virs Rīgas un tad dosimies ceļā. Salonā tāda murdoņa, bet nekas, toties dodamies ceļā. Lidojam, lidojam, te kmandieris saka – ak sorri, sorri, Rīgā vēl joprojām problēmas, lidojam uz Kauņu. Daži jau sazinājušies ar savējiem un pēc replikām saprotu, kas noticis. Kauņā tieku atkal pie interneta un lasu par ļotaku, kuram problēmas ar priekšējo šasiju. Atkal izeju personālo kontroli (šoreiz interesants novērojums – ja ved pudeli, no kuras negribi šķirties (ne es!), tad viņu ievieto speciālā skanerī un, laikam, nosaka sastāvu. Vēl mirklis, esmu Rīgā, Dēls ar Draudzeni sagaida! Uzzinu, ka neskatoties uz manu lūgumu ir bijusi vesela sagaidītāju delegācija, kuriem ar nokārtiem deguniem bija jādodas prom... Tātad, lai tā jums ir mācība turpmākajām attiecībām: treneris teica – audzēknis izpildīja! Āmen! Paldies visiem, kas šo lasīja, līdzi juta un atbaltīja! Sākam jaunu ciklu – Tokija 2020! Man liekas skaists skaitlis...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5236

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  LuckyFOX_Marina Rjabkova on Otrdiena 20 Septembris 2016, 12:49

Paldies par foršiem aprakstiem!

LuckyFOX_Marina Rjabkova

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Piereģistrējos : 11.07.09
Postu skaits : 739

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Dainis on Otrdiena 20 Septembris 2016, 12:52

Lielisks stāstiņš!
Ar atgriešanos!
cancan

Dainis

Male Dzīvoju : Riga
Piereģistrējos : 06.08.13
Postu skaits : 87

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Mairita on Otrdiena 20 Septembris 2016, 13:15

Paldies, par interesantiem, aizraujošiem  Stāstiem  un Sveiciens mājās driiz lv

Mairita

Female Dzīvoju : Riga
Šauju ar : AFLB
Piereģistrējos : 19.02.12
Postu skaits : 198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Svētdena 02 Oktobris 2016, 10:43

Dainis rakstīja:
... Ja pazuduši tikai faili, tad tos viegli var nolasīt/atjaunot no kartes, ja vien nav nekas pa virsu safilmēts/ierakstīts.

Kad esi gatavs ķerties klāt?... Cool

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 16 Novembris 2016, 12:22

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Otrdiena 22 Novembris 2016, 12:32

https://www.youtube.com/watch?v=-nneeYZ-CPA

lv lv lv

Janis Apsitis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 13:33

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu