Loka šaušana iesācējiem

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Loka šaušana iesācējiem

Post  Viesis on Pirmdiena 09 Februāris 2009, 18:25

Labdien!
gribētu uzsākt apmācību loka šaušanā. vēlos uzzināt visu par treniņiem, norises vietu (vietām), laiku, līdzekļiem, kas jāiegulda, jūsu izcenojumu, ar ko būtu jāsāk vispirms? vai ir iespējas arī nedēļas nogalēs trenēties, ne tikai pa darba dienām? Vai ir kas tāds, kādēļ nedrīkst trenēties loka šaušanā (kaites, slimības, utt.)?
Gaidīšu Jūsu atbildi.
Paldies

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Loka šaušana iesācējiem

Post  Redzinalds on Pirmdiena 09 Februāris 2009, 20:44

Sveika:)
loksausana ir ljoti veseligs sporta veids, jo ljauj izkusteties svaigaa gaisaa. te kautkur rekjinajam, ka vienas sacensibas ir apmeram 7 km pastaiga...
noteikti te ielukosies, musu galvenais loksausanas "teetis"Smile Eduards, un pastastis tuvak par laikiem un vietam. izcenojumi ari ir atkarigi no Tava merkja:)

ar slimibam ir ta...
ja taiskes startet olimpiadee, tad naksies noskaidrot vai zaales nav dopingu sarakstos, bet prieks sava prieka, var praktiski jebkuraa fiziska stavoklii.
laikam vel neesmu redzejis guljosus shavejus, bet ta mums ir lielisks kolektivs, kurs Tev palidzes iejusties videe.
pats esmu hronisks astmatikjis (plausu kaite), nopietna pleca trauma, pec avarijas ar motociklu. nekadas nopietnas kontrindikacijas nebija:)
pa gadu man palika labak ar plausaam, sakartojas pleca locitava un muskulji.

Lai Tev patiesi veicas un pietiek pacietibas tikt pari SEV!
Ar cienju
Redzinalds Pucko

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 09:05

Pašā sākumā es vēlētos tikai priekš sevis, kā saka (for fun). Nez vai "diža olimpiete" no manis sanāktu Laughing Laughing Laughing bet nevar jau neko zināt!!!!
Smile Paldies par informāciju!!

Rakstiet vēl, gribu uzzināt vairāk!!!!!

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 10 Februāris 2009, 09:22

Labak ir atnakt uz klubu... tur musu veterani pastastis, visu, kas Tevi interesee, un noteikti vareti atrast sev velamu trenneri ar piemerotu trenesanas stilu.
piemeram
Eduards Lapsins - veca kaluma sportists. ja velesies no sirds ko sasniegt, vinjs tev iedos visu, kas nepieciesams lai rezultats butu lielisks, BET ir jaljaujas vinja trenesanas stilam... izskatas mazliet skarbs, bet patiesiba par katru no mums butu gatavs cinities lidz galam.

Ivo Lipste - viens no retajiem treneriem, kas spej praktiski pamatot, kapec ir jadara tiesi ta un ne savadak. Ja nebutu si cilveka, es neko nesasniegtu.
Skolotaja talants spiezas ara pa visam "shuveem"Smile))

Arnis Podins - tas ir istais treneris tiem, kas lietas dara "uz chuju". aprakstis sajutas tik perfekti, ka cilveks, kas ir orientets uz izjutam vares atri vien atrast kopigu valodu un sasniegt sev velamo rezultatu.

Iepriekseja komenta mazliet biju neprecizs. Arsti mani norakstija jau gadus 10 atpakalj, ka "staigajosu mironi". nekusteties, nenoslogoties... vienvardsakot siltumnicaa miksta divana nodirnet atlikuso ( negaro) muzu skatoties salkanas Hameleonu, Makloudu... milas rotaljas . pasties foruma bildees. vecs resns murmulis... bet tak shavu... un nebiju sliktakais:)
no shaushanas ieguvu parliecibu sevii, ticibu tam, ka cilveks spej visu, paris lieliskus draugus.
Es ari saku "for fun" un atri vien konstateju, ka sacensibas ir neatnjemama treninju sastavdalja... driz vien saku sacensties ar sevi pasu un nomainiju loka klasi uz Olimpiku. vel mazliet velak es pargaju shaut tikai stingri markjeetaas distances.

Ja Tu mus atradi un jau te saraksties, tad es ticu, ka driz jau tevi redzesim uz shaushanas linijas ar smaidu uz lupam...

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 10 Februāris 2009, 10:41

Nu gan lej!!! Nu gan lej!!! Nav te nekāda sanatorija! Aukstas, mitras, tumšas, smacīgas telpas! Uz cilvēka spēju robežām orientēti treniņplāni! Milzu summas noēd inventārs un vēl lielākas dalība sacensībās!!! Protams Arnis un Ivo ir saprotoši treneri (es pat teiktu "dvēseļu gani"), bet ne es!!! Izžmiegšu pēdējo sulu un vēl vairāk!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Protams Madariņ ja gribēsi ko sasniegt! Ja ne, vari sava prieka pēc pašaudīties, kolektīvs tiešām jauks, inventāru atradīsim, ar sestdienām, svēdienām ziemas periodā būs čābiski, bet vasarā - kaut dzīvo uz šaujamlauka... Īsāk - saģērbies silti un nāc ciemos!!! Twisted Evil

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5228

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 10 Februāris 2009, 11:27

Smile))
nu mazliet leju... protams, te nav milzigu adas klubkreslu pie saunas, kuros tevi izmasee (blondiine/teevainis).
Protams nevar ziemas telpaas pliks defilet un ceret iegut patikamu iedegumu gurnu rajonaa:)
un vajag ari "nagu mauceju" trenneri, lai spej novertet "dveselju ganus"Smile))

silts apgjerbs tas ir labi, bet vajag vel lai ir pieguljoss:) un ne tikai tapec, ka acis priecee apspilets topinjs uz 110-60-90 auguma, bet tapec, ka liekas parpalas traucee, protams, ja mak ljoti atri nogjerbties un apgjerbties, tad netraucee un sads talants tiek novertets ne tikai loksausanaa, bet ari sekretares amataa:) JOKS!!!

ir tak japarupejas lai loksaveju kopskaits aug:) tas nekas, ka es vairs neshauju. ka te teica viedie vecajie - "Bijuso loksaveju NAV!"

Meitene... nac un izbaudi...

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 13:54

Jūs esat vienkārši fantastiski!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
man patīk cilvēki ar humora izjūtu! Very Happy Very Happy

kur, kad, cikos jābūt?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 10 Februāris 2009, 14:47

O!
Kljijent sozrjel:)
Lapsinj kamp ciet, kamer nav sapratusi kur iegrabusies:)

Madara... DOmaju, ka nenaksies nozelot, jo man tas bija lieliskakais gads mana dziivee:)
amazonju sakumlapaa ir adrese, treninju laiki, trenera teljepoons:) vari sarunat privati...

Pēdējo reizi labojis Redzinalds Otrdiena 10 Februāris 2009, 15:18; labots 1 reizi

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 15:07

visa informācija WWW.archery.lv ...... atrodi SK AMAZONES, tur arī atradīsi visizsmeļošāko informāciju par treniņa vietām, laikiem .....un daudz ko citu
Izvēlies dienu un laiku un piesakies pie Eduarda, viņš būs īstais.... Cool

Arnis

Piereģistrējos : 09.02.08
Postu skaits : 100

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 10 Februāris 2009, 15:44

Rādās Madara ir iekritusi Amazoņu izliktajās lamatās!!! Twisted Evil Nu tad lokšāvēju vārdā sveicu Tevi arī Tavā Dzimšanas dienā!!! cheers (slepenais info tā apgalvo...).

Nu jūs abi esat labie - skaties mājas lapā, zvani Lapsiņam!!! Ne, lai vienkārši cilvēkam pateiktu - esi gaidīta katru darba dienu no 16:00 līdz 21:00, bet viss drošāk nāc otrdienās, ceturdienās, tad ir pārsvarā iesācēji. Gan treneriem vairāk laika pievērst uzmanību, gan pašai patīkamāk ar tādiem pašiem jauniņajiem patusēt. Es tā domāju... scratch

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 15:48

labi, labi ....neizvairies no atbildības Cool

Arnis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 16:32

Paldies par sveicieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!! queen
oki doki! iemetīšu aci!!! pirat

es te paskatījos - par dienām. otrdienās un ceturtdienās man ir koris. Sad
bet citus vakarus esmu, tā teikt, brīva meitene! Laughing

man radās jautājums par brillēm - cik asai rdzei jābūt?? es pati nenēsāju, kaut gan vajadzētu.. nav jau tā ka man acīm priekšā migla vai trakāk. redze normāla, bet tālumā gan nevelk diži.

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Otrdiena 10 Februāris 2009, 17:50

gan jau būs labi, rezēm pat tas var palīdzēt, vismaz es nezinu nevienu kas dēļ tā būtu metis šaušanu pie malas archery

Arnis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 10:32

яаснинка!!

Paldies par informāciju!! Smile)

Man vēl viens jautājums radās - kad es iešu pie jums ciemos (tēlaini izsakoties) - siltais, brīvais apģērbs treniņiem arī līdzi jāņem, vai var paskatīties no malas???

es patāstīju draudzenei,viņai arī būtu vēlme paskatīties, kas tur pie jums notiekās! Bet viņa man jautāja par cenām - es skatījos mājaslapā, bet vai nu es neredzu vai nu tur viņu nav.

Un kā ir ar loku un bultām? Iesācējiem pašiem jau sākumā jāpērk vai bišķu vēlāk, kad jau ir uztrenētas rokas?

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 10:43

Silto apgjeerbu vajag panjemt liidzi jo mums ziemas laikaa sautuvee ir apmeeram 10-12 graadi... un buutu jau garlaiciigi nepameegjinaat pasaut ja jau buusi atnaakusi... bet nu ar to eertumu drosi vien saakumaa ir domaats jebkas kas ir eertaaks par zaketi vai bruninieka brunjaam...

Par cenaam izstaastiis treneris Eduards, bet pirmaa reize ir protams bez maksas...

Draudzenes liidzi noteikti driikst (un vajag) njemt...

Un saakumaa saujamriikus Tev palienees , ja iepatiksies vareesi jau pati saakt ar laiku ko domaat...

kautkaa taa...

Lai veicas...

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Arnis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 10:48

ja šī lieta Tev ieptiksies un gribēsi uzturēties mūsu sabiedrībā, vajadzēs iestāties SK AMAZONES, tur jāmaksā iestāšanās maksa, katru mēnesi ir jāmaksā biedra nauda (pecīzi dati no Edžus)

vari ņemt līdzi vai visu kori pirat ... par skatīsanos nav nekādu sankciju

siltas drēbes(pieguļošas) vajadzētu gan

inventārs apmācības periodā tiek piemeklēts no kluba resursiem, pēc tam gan katrs sarūpē savējo shavejs

Arnis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Trešdiena 11 Februāris 2009, 11:00

20.00Ls iestāšanās maksa, 15.00Ls mēneša maksa (tātad sākumā 35.00Ls), apm.1X mēnesī rīkojam talku (no dalības talkā var atpirkties ar 10.00Ls...). Drošības Noteikumi un Kluba Statūti mājas lapā pie dokumentiem. Tur arī iesniegums. Amēram tā. Rolling Eyes

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:17

Apgjerba ideja ir baisi vienkarsa.

neskaties uz tiem "varonjiem" ( tipa ka es), kas puspliki lifere pa aukstumu aizbildinoties, ka savadak stiegra kjeras apgjerbaa... tapec es tagad slimoju un netieku valja no apaukstesanas.
Dreebes
tas nedrikst karaties, ar savu puukainumu, vai volaninjiem traucet tev veikt, shavienu.
99% problemas rodas no ta, ka kjermenja augshdalju nosedzosais apgjerbs ir parak brivs, aprikots ar kautkadam kabatinjam uz piedurknem, vai milzonigam apkaklem.

vienkarsi majas apgjerbies un pacel abas rokas lai izveidotu taisnu elnkji ar tavu augumu sakuma saniski, tad uz prieksu.
ja tu neieraudzisi nekadas liekas krokas, vai plandosas daljas, tad viss ir OK.
no sirds iesaku "ziemas apenes" tipa apgjerbt silti savu kjermenja apaksdalju ( dzinsi un siltas bikses apaksaa, vai ziemas treninjbikses)
kajas velams, kautkas tuvs sporta apaviem, bet ar pietiekosi biezu zoliti, un zekjites tadas, lai stavot uz betona pakaljkajas nenolemj, ka ir laiks parakmenjoties vai vispar nokrist nost. Kaajas siltumaa, galva vesumaa:)
velviens ieteikums ... apgjerbs, kad pielieksies nedrikst atklat kailas kjermenja daljas, tipa mugura veders... par krutim nerunajot ( par krutim tas joks) Kapec? tapec, ka nekadu prieku tev nesagadas apsaldetas nieres. tapec, ka puisiem ieraugot skaistu augumu saks kjerties stiegra pirkstos... + japierod, ka sacensibaas, noteikumi ari strikti nosaka, ka lieks kailums nav Welcomeets:)

shaushanas laikaa ne, bet kad esi izshavusi vari uzvilkt vejjaku, vai ziemas jaku... siltuma saglabasanai.

protams, ir jaatceras velviens princips - apgjerbties ta lai no kustesanas nenosvistu, jo tas atkal apdrudes tavu veselibu.
labak ir mazliet vesakas izjutas, ka nosvist un pateicoties tam nosalt riktigi.

Lai Tev veicas. ja ir kadi jautajumi vel drosi jautaa:)

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:28

Cool! Cool

tad jau tiekamies šautuvē! archery
Es pareizi sapratu, ka šautuve ir Dunavas 13? Vai arī jābrauc uz Babīti??

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Janis Apsitis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:32

Dunavas...
Babiitee ziemaa buus diezgan vientuļi... :-)

Janis Apsitis

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Piereģistrējos : 21.05.08
Postu skaits : 1198

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:34

Eduards Lapsiņš rakstīja:20.00Ls iestāšanās maksa, 15.00Ls mēneša maksa (tātad sākumā 35.00Ls), apm.1X mēnesī rīkojam talku (no dalības talkā var atpirkties ar 10.00Ls...). Drošības Noteikumi un Kluba Statūti mājas lapā pie dokumentiem. Tur arī iesniegums. Amēram tā. Rolling Eyes

normaļna.
un cik rez mēnesī var nākt? katru otrdienu un ceturtdienu?? vai arī katru dienu līdz bezsamaņai??

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:36

nu katru dienu var nakt, iznjemot ziema 6, 7dienas ir tuksas.
vasaraa gan laukaa shauj, no agra rita lidz tumsai katru dienu:) ari lietuu, veejaa, un saules parkarseti:)

Redzinalds

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Trešdiena 11 Februāris 2009, 12:40

ok. skaidrīte.
man noteikti būs vēl jautājumi! q

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 12 Februāris 2009, 17:16

Jā, man vēl radās jautājums - vai sestdien ap 12:00 var iet ciemos????????

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Ceturtdiena 12 Februāris 2009, 18:16

Redzinalds rakstīja:nu katru dienu var nakt, iznjemot ziema 6, 7dienas ir tuksas.
vasaraa gan laukaa shauj, no agra rita lidz tumsai katru dienu:) ari lietuu, veejaa, un saules parkarseti:)

tātad, sestdienā tur neviena nebūs.. treniņi notiek darbadienās..

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:36

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu