Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Liene Adriana Krūze on Pirmdiena 24 Oktobris 2016, 17:40

NOLIKUMS
                                                    Sacensības telpās "10 10 10"


1. Mērķis un uzdevumi. Popularizēt loka šaušanu Kurzemē, dot iespēju dalībniekiem jauki pavadīt brīvdienas.
2. Vispārējie noteikumi. Vērtējums notiks rekursīvo (R), kompakt (C), neaprīkoto (N) un tradicionālo (T)
loku klasēs. Vingrinājumi: jaunieši līdz 18 g.v., pieaugušie 2X18m, bērni līdz 13 g.v. 2X9m.
Šaušana notiek ar 3 bultām sērijā, šaušanas laiks 120 sekundes sērijā, visām loku klasēm.
3. Laiks un vieta. 2016. gada 12.novembrī Aizputē, Aizputes novada sporta centrā "LEJASKURZEME", Ziedu ielā 7.
4. Dalībnieki. Sacensības atklātas: bērni līdz 13 g.v. ; jaunieši līdz 18 g.v.; pieaugušajie ( sievietes/vīrieši) atsevišķā konkurencē.
5. Organizatori un vadība. Sporta klubs "BANDAVAS STRĒLNIEKI" sadarbībā ar Aizputes novada sporta centru "LEJASKURZEME".
6. Sacensību programma:
10:00 – 10:45 – iesildīšanās, reģistrācija, tehniskā komisija.
10:45 – 11:00 – Sacensību atklāšana
11:00 – 13:30 – Šaušana vingrinājumā 18m Round (pilnais, dalītais mērķis pēc izvēles)
13:30 – 14:30 – Pusdienas pārtraukums,
14:30 – 17:00 – Šaušana vingrinājumā 18m Round (pilnais, dalītais mērķis pēc izvēles)
Ap 17:30 – Apbalvošana.
7. Finansēšana – Dalības maksa pret ziedojumiem: bērni, jaunieši 5 Euro, pieaugušie 7 Euro.
8. Pirmpieteikums. Pieteikties līdz 10.11.2016. plkst. 12:00 forumā vai sūtot uz e-pastu: bandavasstrelnieki@gmail.com
9. Pieteikumi. Dalībnieki sacensību dienā ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli,
sacensību noteikumu un šaušanas drošības tehnikas nosacījumu zināšanu un to ievērošanu.
10. Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta, vienāda rezultāta gadījumā
skaita trāpījumus 10-niekā, X-sus, 9-niekus.
11. Apbalvošana. Sacensību uzvarētājus apbalvo ar diplomiem un medaļām .
12. Papildnosacījumi. Obligāti maiņas apavi.

P.S. Nolikuma 6.punkts var tikt mainīts pamatojoties uz dalībnieku skaitu!

Dalībnieku saraksts

1.       Armands Šukis RM  Stiegra
2.       Kaspars Luters RM  Curland
3.       Mārtiņš Vītols BM  Curland
4.       Kaspars Borgs RM Curland
5.       Inese Borga BW Curland
6.       Jānis Ronis BM Curland
7.       Nora Rone BW līdz 13 g.v.   Curland
8.       Modris Burkevics BM Curland
9.       Aleksis Burkevics BM līdz 13 g.v. Curland
10.      Lauris Lagzdiņš RM Curland
11.      Rainers Vitkus RM līdz 13 g.v. Curland
12.      Kristaps Novads TM Savage Archer
13.      Artis Salna BM līdz 13 g.v. Curland
14.      Valdis Krūze RM Bandavas Strēlnieki
15.      Liene Adriana  Krūze RW Bandavas Strēlnieki
16.      Dagnija Zitmane-Zihmane RW Bandavas Strēlnieki
17.       Santa Morovska BW Stiegra
18.       Andis Šveicis TM Savage Archer
19.       Olga Neilande BW Stiegra
20.       Grēta Girvaite BW līdz 18 g.v. Curland
21.       Tālivaldis Sveilis BM Aizpute
22.       Ritvars Spilva BM līdz 13 g.v. Bandavas Strēlnieki
23.       Baiba Špēra-Špora BW Amazone
24.       Oskars Špors BM Curland
25.       Ģirts Kauliņš BM ''Lindales uguns''
26.       Osvalds Rinkevics BM ''Lindales uguns"
27.       Elmars Vidējs BM ''Lindales uguns''
28.       Māris Usiks TM ''Lindales uguns"
29.       Laura Ķeviša BW "Lindales uguns"
30.       Kintija Laima Trinkūna BW Līdz 18 g.v. "Lindales uguns"
31.       Arturs Bublauskis BM līdz 18 g.v. "Lindales uguns"
32.       Gvido Kangisers BM līdz 18 g.v. ''Lindales uguns"
33.       Madara Spāģe BW līdz 13 g.v. "Lindales uguns"
34.       Esmeralda Gaule BW līdz 13 g.v. ''Lindales uguns"
35.       Keita Rogača BW līdz 13 g.v. "Lindales uguns"
36.       Rolands Matutis BM līdz 13 g.v. "Lindales uguns"
37.       Mārtiņš Blūms BM līdz 13 g.v. "Lindales uguns
38.       Igors Kļava BM Bandavas Strēlnieki
39.       Ints Folkmanis BM Bandavas Strēlnieki
40.       Egons Viļumsons CM Bandavas Strēlnieki
41.       Raimonds Roze CM Bandavas Strēlnieki
42.       Jānis Aigars CM Bandavas Strēlnieki
43.       Jānis Bružis RM Archery Liepāja
44.      Vitālijs Solovjovs BM Archery Liepāja
45.      Kristaps Važa RM Archery Liepāja
46.      Nikola Areta Kaļiņina RW līdz 18 g.v. Archery Liepāja
47.      Ance Jaunskalže RW līdz 18 g.v. Archery Liepāja
48.      Kārlis Jānis Dāboliņš BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
49.      Līva Freimane RW līdz 18 g.v. Archery Liepāja
50.      Emīlija Gārde RW līdz 13 g.v. Archery Liepāja
51.      Raivo Rosvalds RM līdz 18 g.v. Archery Liepāja
52.      Gerda Vērdiņa BW līdz 13 g.v. Archery Liepāja
53.      Kate Katkeviča BW līdz 13 g.v. Archery Liepāja
54.      Roberts Spiģēns BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
55.      Amanda Sabīne Bērziņa RW līdz 18 g.v. Archery Liepāja
56.      Jurģis Jekste RM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
57.      Edgars Dalke BM līdz 18 g.v. Archery Liepāja
58.      Radamirs Privalovs BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
59.      Alens Roberts BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
60.      Roberts Čirkšis BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
61.      Gita Karule BW Archery Liepāja
62.      Valdis Gaspersons TM Free Wind Archers
63.      Julija Gaspersone CW Free Wind Archers
64.      Muntis Mednis CM Free Wind Archers
65.      Viva Medne CW Free Wind Archers
66.      Jānis Kants BM Curland (ratiņkrēslā)
67.      Ainars Logins CM Free Wind Archers
68.      Elīna Medene BW Bandavas Strēlnieki
69.      Ernests Medenis RM Bandavas Strēlnieki (ārpus konkurences)
70.      Nikita Vorobjovs BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
71.      Andris Melecis TM Savage Archer
72.      Liene Melece TW Savage Archer
73.      Annija Melece TW līdz 18 gadiem Savage Archer
74.      Kristaps Ceļdoms BM Archery Liepāja
75.      Verners Strazdītis BM Archery Liepāja
76.      Paulīne Ceļdoma BW Archery Liepāja
77.      Kārlis Ernests Klestrovs BM līdz 13 g.v. Archery Liepāja
78.      Ketija Nēringa-Martinsone TW Free Wind Archers
79.      Mairita Pavlova TW AMAZONE
80.      Daniels Zitmanis-Zihmanis BM līdz 18 g.v. Bandavas Strēlnieki (ārpus konkurences)
81.      Philipp Smelov RM AJR Ltd
82.      Sergejs Miļčs RM AJR Ltd
83.      Jūlija Gurinoviča RW līdz 18 g.v. Odisejs
84.      Viktorija Masļajeva RW līdz 18 g.v. Odisejs
85.      Anna Šavšajeva RW līdz 13 g.v. Odisejs
86.      Angelīna Gīņko RW līdz 13 g.v. Odisejs
87.      Nikita Babašs RM līdz 18 g.v. Odisejs
88.      Viktors Avsjuks RM Odisejs
89.      Aigars Kalniņš RM Odisejs
90.      Igors Skrebels RM Odisejs
91.      Uldis Siņicins RM Odisejs
92.      Janeta Grīnvalde CW līdz 18 g.v. Odisejs
93.      Ksenija Boļšakova CW līdz 18 g.v. Odisejs
94.      Kirils Radko CM līdz 13 g.v. Odisejs
95.      Kaspars Gailis CM Odisejs
96.      Dmitrijs Šavšajevs CM Odisejs
97.      Māris Andersons TM Free Wind Archers
98.      Vitaliy Zhukov RM Amazones
99.      Denis Privalovs BM Archery Liepāja
100.    Dace Rozenburga TW Savage Archer
101.    Roberts Lācītis NM Savage Archer
102.    Toms Strazdiņš CM Stiegra
103.    Andris Kuzņecovs TM Savage Archer
104.    Pēteris Jankovskis BM līdz 13 g.v. BM Archery Liepāja
105.    Anna Degtjareva RW līdz 18g.v. RW Archery Liepāja
106.    Samir Morozkov TM Amazones


Pēdējo reizi labojis Liene Adriana Krūze Piektdiena 11 Novembris 2016, 23:23; labots 58 reizes
avatar
Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 45

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Liene Adriana Krūze on Otrdiena 08 Novembris 2016, 20:06

Reģistrāciju sāksim no plkst. 9:30, piešaudi no plkst. 10:00. Runājot par pusdienām, tad tuvākā kafejnīca ir 3 min. attālumā no sporta centra (veikalā TOP).
avatar
Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 45

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 08 Novembris 2016, 22:46

Iespaidīgs dalībnieku skaits!  super  Lai izdodas pasākums! shavejs

_________________
Tādi kā es bija un būs, bet loka šaušana kā Olimpiskais sporta veids paliks!!! lv
avatar
Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5745

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Girts on Sestdiena 12 Novembris 2016, 18:30

Paldies organizātoriem par sacensībām!!!
Neskatoties uz kuplo apmeklējumu izdevās viss raiti un bez liekas kavēšanās.
Paldies par jauki pavadīto dienu.
avatar
Girts

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Lindales uguns
Šauju ar : Loku
Piereģistrējos : 09.04.10
Postu skaits : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Liene Adriana Krūze on Sestdiena 12 Novembris 2016, 22:06

VārdsUzvārdsGrupa1 X 18m2 X 18mKopā Vieta
Aleksis BurkevicsBM līdz 13 gadi190198388 2
ArtisSalnaBM līdz 13 gadi213194407 1
MārtiņšBlūmsBM līdz 13 gadi190155345 6
Kārlis JānisDāboliņšBM līdz 13 gadi173139312 7
RobertsSpiģēnsBM līdz 13 gadi194186380 3
RadamirsPrivalovsBM līdz 13 gadi10078178 11
AlensRobertsBM līdz 13 gadi140161301 8
RobertsČirkšisBM līdz 13 gadi160199359 4
VernersStrazdītisBM līdz 13 gadi148143291 9
MarkussRejersBM līdz 13 gadi167124291 10
PēterisJankovskisBM līdz 13 gadi191164355 5
        
Nora RoneBW līdz 13 gadi189204393 2
MadaraSpāģeBW līdz 13 gadi195229424 1
EsmeraldaGauleBW līdz 13 gadi143135278 5
KeitaRogačaBW līdz 13 gadi4674120 6
KateKatkevičaBW līdz 13 gadi158178336 3
PaulīneCeļdomaBW līdz 13 gadi146151297 4
        
KirilsRadkoCM līdz 13 gadi277271548 1
        
RainersVitkusRM līdz 13 gadi237229466 1
NikitaVorobjovsRM līdz 13 gadi210217427 2
JurģisJeksteRM līdz 13 gadi161199360 3
        
AngelīnaGīņkoRW līdz 13 gadi246228474 1
AnnijaRejereRW līdz 13 gadi175131306 3
EmīlijaGārdeRW līdz 13 gadi211205416 2
        
ArtursBublauskisBM līdz 18 gadi121150271 2
GvidoKangisersBM līdz 18 gadi6044104 5
EdgarsDalkeBM līdz 18 gadi151112263 3
Kārlis ErnestsKlestrovsBM līdz 18 gadi152167319 1
DanielsZitmanis-ZihmanisBM līdz 18 gadi119110229 4
        
GrētaGirvaiteBW līdz 18 gadi124116240 1
Kintija LaimaTrinkūnaBW līdz 18 gadi108109217 2
        
JanetaGrīnvaldeCW līdz 18 gadi266270536 1
KsenijaBoļšakovaCW līdz 18 gadi248256504 2
        
NikitaBabašsRM līdz 18 gadi172194366 3
RaivoRosvaldsRM līdz 18 gadi189205394 2
DāvisBlāzeRM līdz 18 gadi272267539 1
        
Amanda SabīneBērziņaRW līdz 18 gadi5255107 6
AnceJaunskalžeRW līdz 18 gadi174214388 3
JūlijaGurinovičaRW līdz 18 gadi246261507 1
LīvaFreimaneRW līdz 18 gadi107138245 5
Nikola AretaKaļiņinaRW līdz 18 gadi201197398 2
ViktorijaMasļajevaRW līdz 18 gadi179172351 4
        
AnnijaMeleceTW līdz 18 gadi8556141 1
        
avatar
Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 45

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Liene Adriana Krūze on Sestdiena 12 Novembris 2016, 22:16

MārtiņšVītolsBM129114243 8
Jānis RonisBM203160363 3
ModrisBurkevicsBM190209399 2
TālivaldisSveilisBM132136268 7
Ģirts KauliņšBM173183356 5
OsvaldsRinkevicsBM7659135 11
ElmārsVidējsBM9281173 10
VitālijsSolovjovsBM234239473 1
JānisKantsBM192171363 4
KristapsCeļdomsBM66109175 9
DenisPrivalovsBM157183340 6
        
SantaMorovskaBW197170367 2
Olga NeilandeBW136107243 3
LauraĶevišaBW10494198 4
Gita KaruleBW214234448 1
ElīnaMedeneBW8267149 5
        
RaimondsRozeCM204226430 6
Jānis AigarsCM242261503 5
MuntisMednisCM264263527 4
AinarsLoginsCM277279556 1
Kaspars GailisCM269272541 3
TomsStrazdiņšCM267279546 2
        
JulijaGaspersoneCW248252500 1
VivaMedneCW248251499 2
        
RobertsLācītisNM243197440 1
        
Kaspars LutersRM265260525 2
LaurisLagzdiņšRM244238482 5
ErnestsMedenisRM208190398 9
PhilipSmelovRM237254491 4
SergejsMiļčsRM192213405 8
ViktorsAvsjuksRM231228459 7
AigarsKalniņšRM247223470 6
IgorsSkrebelsRM264273537 1
VitaliyZhukovRM249251500 3
        
KristapsNovadsTM182205387 1
AndisŠveicisTM139152291 6
ValdisGaspersonsTM174188362 3
AndrisMelecisTM190175365 2
MārisAndersonsTM153165318 5
AndrisKuzņecovsTM138130268 7
SamirMorozkovTM184178362 4
        
Liene MeleceTW134141275 3
KetijaNēringa-MartinsoneTW212214426 1
MairitaPavlovaTW175160335 2
DaceRozenburgaTW5577132 4
avatar
Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 45

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Liene Adriana Krūze on Svētdena 13 Novembris 2016, 09:08

avatar
Liene Adriana Krūze

Female Dzīvoju : Aizpute
Klubs : BANDAVAS STRĒLNIEKI
Piereģistrējos : 03.08.12
Postu skaits : 45

http://www.bandavasstrelnieki.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Sacensības telpās "10 10 10" (12.11.2016, Aizputes novada sporta centrs "LEJASKURZEME", Aizpute)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā