klasiskā loka iegāde!!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

klasiskā loka iegāde!!

Post  Viesis on Pirmdiena 02 Marts 2009, 13:24

Sveiki! es vēlos iegādāties KLASISKO LOKU , kādiem paramētriem jābūt, lai es to izdarītu pareizi?? PALDIES Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: klasiskā loka iegāde!!

Post  Eduards Lapsiņš on Pirmdiena 02 Marts 2009, 13:45

Ja esi kreilis, tad viens smieklīgi lēts komplekts te jau tika piedāvāts.

Ja gribi jaunu - ir jāzina kādiem mērķiem Tu viņu gribi, cik esi vecs, esi puisis vai meitietis, cik bieži un nopietni esi nodomājis nodarboties, kāda ir Tava miesas būve un vēl šādi tādi sīkumi.

Viss labāk iesākumam paņemt lētu, vieglu, lietotu loku. Pašaut, saprast vai Tev to vispār vajag. Pārdot un nopirkt jau kaut ko nopietnāku. Vai pārdot un aizmirst par šo eleganto sportisko nodarbi...

Eduards Lapsiņš
Moderators

Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 5227

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 02 Marts 2009, 15:03

PALDIS Smile Par info, tikko sazvaniju to jauko piedāvājumu un paņēmu to lociņu... archery

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Pirmdiena 02 Marts 2009, 15:15

laikam jau iesakumam ir jaatnak lidz loksavejiem un japatausta, kas tas Tradicionalais loks ir.
Varu pastastit savu pieredzi.
kad atnacu uz loksausanas klubu, tad man iedeva pamegjinat ljoti vieglus lokus. piedalijos paris sacensibaas un sapratu, ka velos savu personisko loku. izvelejos Falko razhotu loku ar 40 marciju atvilciena speeku. pats esmu visai brangas miesasbuves, bet man nacas stipri vien pacinities ar loku, lai nevis vinjs mani "izshauj"bet es vinju izmantoju bultas nogadei merkjii. Ka jau Eduards teica... viss ir atkarigs no taviem ilgterminja merkjiem. Ja velies reizi menesi ar cilvekiem pa mezu staigajot izshaut paris bultas, tad njem ko vieglaku ( mazaks atvilciena speks), ja velies regulari kluba treneties, tad var panjemt mazliet stipraku loku, ka sobrid esi spejigs pavilkt un uzaudzet sev speku.
ko dod vajs loks? - tas dod iespeju izbaudit shaushanu, ka aktivas ATPUTAS veidu, vairak pakljaujas arejas vides iedarbibai, jo vejaa, un lietu atri vien sapratisi, ka bulta neiet tur kur tev gribetos.
Ko dod specigaks loks? - ja regulari nodarbosies, tas tev dos lieliski trenetu muguru ar kuru varesi iegut lidzaudzu apbrinu, Shaujot bus zemaka trajektorija bultas lidojumam un tadelj jatemejas nebus "tur tai makonitii", bet jau samera tuvu tai vietai, kur velesies bultu "ietupinat".
Lai ka nebutu nac un pamegjini. sac ar kautko vieglaku, un varbut tieisi TU busi tas, kas spes atvilkt Eduarda loku un izshaut no ta cienigu rezultatu:) ( njirgajos) 130 marcinjas tas ir kautkas parsteidzoss:)
Tradicionalji ir vairak tendeti iedot loku pataustit jaunajiem "censonjiem". ar Olimpikiem un kompoundiem nebus tik vienkarsi, jo tie lokus uzskata, ka kautko ljoti intiimu, un sargaa ka savas vecmaminjas apenes:)
Lai Tev veicas.

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Pirmdiena 02 Marts 2009, 23:27

Paldies par palīdzību.... šodien iemēģināju savu lociļu dikti labs, būltas pašas lido mērķa centrā shavejs Very Happy Ir vel viens jautājumiņš! kur lai iegādājās būltas un citas nepicišamas lietas ? mēģināju meklēt caur www.ebay.com - būltas ir!!!, bet nesūta uz Latviju!!! Paldies jau iepriekš. Smile

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 03 Marts 2009, 10:22

Pirmkārt apsveicu ar laba šaujamloka iegādi!!! Starp citu ar šo loku šāva jaunais Latvijas čempions kadetiem Jānis Amatnieks!!!

Bultiņas pērc www.falco.ee vai pie mums Klubā.

Lai veicas!!!

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 03 Marts 2009, 10:31

paldies, paldies Very Happy bet vai viņi sūta arī uz latvia latvia

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Redzinalds on Otrdiena 03 Marts 2009, 15:15

SAkomunice ar Eduardu, vinjs viennozimigi ir zinosakais latvijas pusee:)
cik zinu suuta tas bultinjas, BET ja tu esi ists vecis, tad tev labak staties klubaa un iemacities pasam taisit bultas un tas remontet. JO koka bultinjam ir tada fishka, ka vinjas luzt pie uzgalja, un tad ir jamak tikt gala ar radusos problemu:)))
sperninji ari medz nosisties, un tad atkal ir jamak remontet savs inventars.
Ta teikt, par loksaveju spriez pec vinja attieksmes pret inventaru... ja pats mak stradat un to kopt, tad ari pavecaks locinjs un bultas bus lieliskaa formaa, ja nekopj ( nemak) tad labakais loks pasaule atri vien paliks par graustu un zaudes savu vertibu.
Principa tas nozime tikai to, ka agjiteju pievienoties klubam un sakt rupeties par sevi:))
Lai veicas

Redzinalds

Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Piereģistrējos : 11.02.08
Postu skaits : 369

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 03 Marts 2009, 15:39

Sūta, sūta uz latvia apm.5.00Ls maksā.

Redžam taisnība - īsti veči apvienojas klubos!!! drunk

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Viesis on Otrdiena 03 Marts 2009, 16:46

okej sarunāts drunk es domāju kad drīz pie jums būs jāiegriežas!! pastāsti Edgar cikos, kur, kad notek tikšanās??

Viesis
Viesis

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Eduards Lapsiņš on Otrdiena 03 Marts 2009, 18:13

Katru darba dienu no 16:00 līdz 21:00.

Eduards Lapsiņš
Moderators

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  teiguru on Otrdiena 28 Aprīlis 2009, 15:37

vieglak meklēt uzreiz preces , kuras sūta uz Latviju : global.ebay.com , te izvēlas valsti savu un aidāaa

teiguru

Male Dzīvoju : Liepāja
Piereģistrējos : 04.09.08
Postu skaits : 15

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 06:34

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu