Par labojumiem likumā "Par iedzīvotāju nodokli"

Go down

Par labojumiem likumā "Par iedzīvotāju nodokli"

Post  Agate on Pirmdiena 31 Jūlijs 2017, 12:55

Informējam, ka šobrīd veikti labojumi likumā "Par iedzīvotāju nodokli" un sākot ar 2016.gadu, bērniem līdz 18 gadu vecumam, vecāki attaisnotajos izdevumos varēs iekļaut izdevumus, kas saistīti ar bērnu interešu izglītību - tas ir dažādiem pulciņiem, sporta nodarbībām. Lai to izdarītu, vecākiem būs jāiesniedz gada ienākumu deklarācija un jāpievieno klāt čeki vai citi attaisnojošie dokumenti, ka ir veikti maksājumi, klāt pievienojot kluba licenci par interešu izglītības programmu

Atpakaļ gan nevarēs saņemt visu naudu, kas ieguldīta bērna izglītībā. Valsts iedzīvotājiem apmaksā tikai Iedzīvotāju ienākumu nodokli - 23% no kopējās summas. Valsts arī ir noteikusi maksimālo summu EUR 213,14 apmērā, ko katru gadu iedzīvotāji par izglītības un medicīnas pakalpojumiem ir tiesīgi pieprasīt atgriezt un tagad nākuši klāt arī attaisnotie izdevumi par bērnu interešu izglītību.

Sporta klubiem lūdzam informēt vecākus par likuma izmaiņām, kā arī pārliecināties vai Jūs kluba programmas ir licencētas, tādējādi nodrošinot vecākiem iespēju atgūt Iedzīvotāju ienākumu nodokli no valsts par savu bērnu interešu izglītību.

 
Interešu izglītības programmu var licencēt iesniedzot programmu pašvaldības domes izglītības pārvaldei līdz 160 stundām gadā, ja vēlaties licencēt plašāku programmu to Jūs variet izdarīt iesniedzot pieteikumu attiecīgajā sporta veida federācijā.
 
Interešu izglītības programmas paraugu variet skatīt https://drive.google.com/drive/folders/0B042lgLIuwDBcGdGRzR3YkZodkE

_________________
Field archery forever!
avatar
Agate
Admins

Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Piereģistrējos : 08.02.08
Postu skaits : 2080

http://www.archery.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Par labojumiem likumā "Par iedzīvotāju nodokli"

Post  georgs on Pirmdiena 31 Jūlijs 2017, 23:16

Man licenci izsniedza novada izglītības aģentūra pirms 4 gadiem. Gluži par velti tas nebija, nācās rakstīt un vairākkārt pārrakstīt interešu izglītības programmu. Sertifikātu dabūju un kopš tā laika man novadā ir tiesības ierādīt loka šaušanas iemaņas interešu izglītības ietvaros. Balstoties uz to klubs ir noslēdzis sadarbības līgumu ar novada sporta aģentūru. Tā, savukārst, materiāli un organizatoriski balsta kluba barbību. Bija vērts nedaudz iespringt.
avatar
georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 663

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā