Share
Go down
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 966
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Re: Seeburgas stops 2018 (WA, 13.01.18., Grobiņa, Latvija)

on Otrdiena 16 Janvāris 2018, 14:57
https://failiem.lv/u/y7fjeehf#_

Bildes no abām dienām vienā maisā,samazinātā kvalitātē.Ja kāds grib taisīt izdrukājamas bildes, tad zazinoties ar mums varēs iegūt pilnā kvalitātē.
Autors-Kristers Reinis.
Elina Lapsina
Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 354

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 17:15
Es vēlos izteikt pateicību Dacei un Mārtiņam, kā arī visiem tiem Curland pārstāvjiem, kuri palīdzēja aizvadītajās brīvdienās sagatavot un novadīt abas sacensības. Ļoti, ļoti īpašs paldies Agatei. Un paldies arī Andim, kurš gadu no gada atbalsta sacensības, kā arī atrod laiku un vēlmi klātienē apskatīt un arī pārjautāt - vai viss pietiek, vai telpas gana siltas, vai nepieciešams - kas papildus.

Uz Grobiņu līdzēt ar sacensību organizēšanu - tieku aicināta jau n-to gadu pēc kārtas. Un jāatzīst, ka dodos uz turieni ar prieku. Visa iepriekš pieminētā komanda strādā čakli un ļauj darīt mūsu darbu - arī man un Agatei. Pateicoties šiem visiem faktoriem - sacensības tiek noorganizētas līmenī. Protams, ir kļūdas, kā jau Lapsiņš man paguva aizrādīt  Very Happy. Bet nekļūdās - tikai tas, kurš neko nedara. Un Nākamreiz norādītās kļūdas vairs nebūs.

Šādā komandā ir spēks bigok

PALDIES:
Agate
Dace
Mārtiņ
Andi
Un visa Curland komanda
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 18:05
Tiko savāriju ziepes un steigā mēģinot ko gudru uzrakstīt izdzēsu Lapsiņa postu. help

Tikko dabūšu apsēsties un nomierināties mēģināšu vismaz domu pārstāstīt. Smile

Teksts bija apmēram šāds: "Šaut grib visi,bet kad jātiesā nav neviena un tad vēl uzrodas visādi lapsiņi kuri kritizē."
Izlaidu daudzas emociju zīmes,jo to secību neatceros. Smile

Gribēju atbildēt,bet sajaucu citēt pogu ar labot un tā kā pirmā atbilde mani neapmierināja,tad dzēšot izdzēsās viss.Ļoti atvainojos! Smile

Atbildē gribēju rakstīt,ka visādi lapsiņi vēl nav tas briesmīgākais,bet Pusjānis šoreiz klusēja un tikai deva pāris praktiskus padomus. Smile
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 19:29
Un tagad neliels kopsavilkums par to kā bija domāts un kas no tā visa sanāca. Smile

Šoreiz tās man bija sacensības ar pārsteigumiem!
Pārsteidza negaidītie rezultāti,nebūt ne tādi kā biju prognozējis.Tikai vienā loku klasē rezultāts atbilda prognozētajam .Vienalga mēs turējām īkšķus turnīrā,lai mūsu nolikumā apsolītā specbalva neaizceļotu uz Lietuvu. Smile

Pārējie pārsteigumi bija vēl negaidītāki..Tas,ka mūsu sporta centrā nedeg vairāk kā desmit apgaismojuma lampas(pirms Baltijas Čempionāta WA Grobiņā mēs to nokontrolējām un palūdzām,lai visas saliek,šoreiz likās pašsaprotami,ka varētu nedegt tikai kādas pāris lampas) tas, ka vairs nav jaudīgais projektors,kurš vienmēr ir bijis sporta centrā un tas, ka gaismas nevar izslēgt tā kā biju plānojis.Tas viss ieviesa zināmas korekcijas alternatīvo turnīru norisē..Gribējās kā labāk,sanāca kā vienmēr. Very Happy
Interneta ātrums arī ir tāds kā ir,tādēļ arī saraustītais video tiešraidē.Paldies Krišjānim par praktiskiem padomiem.Mēģināšu un ja netikšu galā ielūgšu palīdzēt. Smile

Laukums un vairogu līnija bija laba.Speciāli uztaisījām šablonu,lai visus varētu dabūt precīzā leņķī. Smile

Kritika par to ka alternatīvajos turnīros dalībnieki paši nezināja tekošo set rezultātu pieņemta un pamatota.Mana un tikai mana kļūda.Pagājušajā gadā to varēja redzēt monitorā Ianseo rezultātos,kurus Krišjānis zibenīgi ievadīja.Šogad es to vienkārši palaidu garām.Risinājums bija,bet es to par vēlu iedomājos.
Kaut kur dzirdēju arī to, ka šāvēji nav varējuši saskatīt taimeri šujot alternatīvos.Ja vēl tā notiek tad vienkārši vajag teikt uzreiz,to gan varēja atrisināt ātri pārceļot taimerus.Smile

Par solīto specbalvu kuplākajai loku klasei.Negribēju izpaust un kaut ko solīt. Very Happy Šoreiz sanāca tāda,nākošreiz varbūt savādāka.Sacensību budžets ir tāds kāds ir un visiem nepietiek. Very Happy Domāju,ka baumas klīst. Smile Saņēmējs varbūt kādreiz atzīsies. Very Happy Vienkārši tas likās kaut kā loģiski, ka atslēgu piekariņš tur nebūtu īsti vietā.

Un tagad lielie paldiesi. Smile (Dace viņus vēlāk uzrakstīs vairāk un labāk,jo es to tā īsti nemāku,esmu tāts pukstošs ezis kurš maz runā)
Paldies manai tiesnešu brigādei!Agate,Elīna!Prieks sastrādāties un ne tikai. Smile
Paldies "Seeburgas stopa" krustmātei-Elīnai!Bez Taviem labajiem vārdiem pēc pirmā neveiklā mūsu mēģinājuma es sen būtu nolaidis rokas un mierīgi piedalītos tikai citu rīkotās sacensībās.
Paldies Eduardam par sacensību vadības sistēmas aizlienēšanu un objektīvu pēcsacensību kritiku.Bez viena vai otra būtu pagrūti.(Ceru,ka kādreiz mēs arī varēsim sakrāt vai kāds sponsors uzsauks tās neganti dārgās kašteles kuras tā atvieglo dzīvi)

Un vislielākais paldies sportistiem!Bez jums sacensības nebūtu!

Klusais
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : AiM Archery
Postu skaits : 78

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 20:47
Visiem: liels paldies! bigok
Es gan piedalījos tikai svētdienas sacensībās, bet bija ļoti ok!
Paldies par lieliski noorganizētajām sacensībām un piedāvāto iespēju nakšņošanas ziņā! bigok

P.S. pareizi Elīna pateica: "nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara!" kaut gan es no savas puses nekādas pieminēšanas vērtas kļūdas vispār nemanīju! Nopietni!!! cheers

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 20:58
Klusais rakstīja:Visiem: liels paldies! bigok
Es gan piedalījos tikai svētdienas sacensībās, bet bija ļoti ok!
Paldies par lieliski noorganizētajām sacensībām un piedāvāto iespēju nakšņošanas ziņā!  bigok

P.S. pareizi Elīna pateica: "nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara!" kaut gan es no savas puses nekādas pieminēšanas vērtas kļūdas vispār nemanīju! Nopietni!!! cheers

Par nakšņošanu biju aizmirsis,bet parasti cenšamies tādu iespēju sameklēt tiem kuriem nav īpašas vēlmes. Smile
Apvidus čempionātā dažas tādas bija un Andis tas kurš Šveicis to otro pamanīja atrāk par mums.Tās gan radās pateicoties tiem kuri nekādi nerada iespēju paziņot par to, ka viņi neieradīsies.Visticamāk bija atslēgtas visas komunikācijas un pat pastā vēstuļu kaste bija aizmetīnāta.Izveidojās situācija, ka dēļ iztrūkstošajiem šāvējiem sanāca šaut vienam uz vairoga.Pirmjai grupai šāvējs pats izrādīja izbrīnu un mēs ātri noreaģējām un rezultātus rakstīja divi vairogi kopā,otrajā grupā Ilze bija tāda klusāka un mēs to pefiksējām mazliet vēlāk. Smile
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena 17 Janvāris 2018, 21:15
Seeburgas stops 2019 notiks 2019.01.12.
Janvāra otrā nedēļa.Gaidīsim!
Līdz tam būs vēl dažas sacensības par kurām informēsim.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu