Loka šaušanas biatlons "Apšuriņķi 2018", 27.1.18., Lejaciema pagasta "Pukstos"

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Loka šaušanas biatlons "Apšuriņķi 2018", 27.1.18., Lejaciema pagasta "Pukstos"

Post  georgs on Sestdiena 30 Decembris 2017, 02:02

NOLIKUMS
1)   Mērķis un uzdevumi – popularizēt loka šaušanu Gulbenes novadā un valstī.  Uzkrāt pieredzi ziemas sacensību rīkošanā.
2)   Vispārējie noteikumi - Sacensības notiks slēpojot klasiskajā stilā visās IFAA noteiktajās loku klasēs, vīriešiem 7 riņķu distancē, sievietēm un junioriem 5 riņķu distancē un bērniem 3 riņķu distancē. Viena apļa garums 1 km. Katrā riņķī viena šautuve. Šāvienu skaitu katrā šautuvē rīkotājs paziņo pirms sacensībām. Minimālais šāvienu skaits bērniem līdz 13 g.v. 9, sievietēm 15, vīriešiem 21.   Pirms šautuves ierīkota uzgaides zona gadījumam, ja šautuve aizņemta, zonā apdzīšana nav atļauta. Šautuvē īpašā statīvā jānovieto loki un bultu maki pirms sacensību sākuma. Par katru nesašauto mērķi tiek piešķirts 1 soda aplis. Veicamo soda apļu skaitu pēc šautuves uzrāda šautuves tiesnesis. Pēc šaušanas pabeigšanas šāvējs pats novieto loku un bultu maku tam paredzētajā statīvā un turpina distanci. Tiesneša palīgs vai šautuves tiesnesis pēc šaušanas bultas savāc un ieliek tās šāvēju statīvā novietotajos bultu makos. Lokiem un bultu makiem redzamā vietā ir jābūt atzīmētiem ar īpašnieka vārdu un uzvārdu. Bultām jābūt marķētām. Sacensību laikā starta-finiša vietā, nevienam nepiepalīdzot, drīkst mainīt vai ieziest slēpes. Starts katram sacensību dalībniekam tiks dots ik pa 2 minūtēm. Trasē tiks iebrauktas vienas sliedes, tāpēc, apdzenot atpalicējus, jābrīdina par apdzīšanu un apdzenamajam uz brīdi jānoiet no iebrauktās trases.  
Rīkotāji patur tiesības mainīt sacensību norises  veidu uz nūjošanu gadījumā, ja sniega sega ir nepietiekama sacensību rīkošanai.

3)   Vieta – Sacensības notiks 2018.gada 27.janvārī Gulbenes novada Lejasciema pagasta „Pukstos”. 4)   Dalībnieki – Sacensības ir atklātas un tajās atļauts piedalīties visu valstu sportistiem.
5)   Vadība – Sacensības organizē SK” Ķekavas šautra”. Tieša sacensību vadība uzticēta tiesnešu kolēģijai 4 cilvēku sastāvā. Organizatoram ir tiesības palielināt tiesnešu skaitu.
6)   Sacensību programma:
10:00-11:30 – iesildīšanās šaušanā un slēpošanā, reģistrācija, tehniskā komisija.
11:30-11:45 – Sacensību atklāšana, instruktāža.
11:45-12:00 – Sagatavošanās startam. Loku un bultu novietošana statīvā pie šautuves. Rezerves slēpju un ziežu novietošana starta finiša zonā.
12:00-15:00 – sacensības.
16:00 – Apbalvošana.
7)   Finansēšana – Sacensību organizēšana tiek segta no rīkotāju un atbalstītāju privātajiem līdzekļiem un sacensību dalībnieku ziedojumiem.
Pieaugušie 15 EUR, veterāni un juniori 10 EUR, bērni 5 EUR.
Ģimenēm 50% atlaide no dalības maksas visiem tās locekļiem.
8)   Pirmpieteikumi  jāiesūta līdz 24.01.2017. lai apzinātu pusdienu ēdāju un apbalvojamo skaitu.

9)   Pieteikumi – Dalībnieki reģistrācijas laikā uzrāda inventāru tehniskajai komisijai, ar parakstu apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli, parakstās par šaušanas drošības tehnikas nosacījumu zināšanu un ievērošanu. Personu līdz 13 g.v. vietā parakstās vecāki vai pilnvarotā persona.
10)  Uzvarētāju noteikšana - Uzvarētājus nosaka pēc distancē labākā pavadītā laika.
13)  Dreskods - Sevi, sporta veidu un citus dalībniekus cienošs apģērbs, piemērots ziemas apstākļiem.
14)  Pasākuma rīkotāji brīdina - Publiskajā telpā būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu, foto/video materiāli un, iespējams, citu organizatoram iesniegto (pieejamo) informāciju.
Organizatoram ir tiesības mainīt punktu 6, ņemot vērā pieteikto dalībnieku skaitu un sacensību gaitu.
Trases divos tālākajos tiesnešiem „aklajos” punktos tiks novietotas ar kustību sensoru aprīkotas kameras. To uzņemtie attēli tiks izmantoti strīda gadījumā par to, vai kāds no sacensību dalībniekiem nav saīsinājis trasi.

Dalībnieku saraksts:
Dace Krēgere AFLB Ziemeļnieks
Olga Neilande AFBB-R, Stiegra
Edgars Dreimanis, AMLB vai TR
Olivers Dreimanis, CMLB
Kaspars Aigars AMLB, ZiemeļnieksPēdējo reizi labojis georgs Ceturtdiena 18 Janvāris 2018, 14:25; labots 1 reizi
avatar
georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 657

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Loka šaušanas biatlons "Apšuriņķi 2018", 27.1.18., Lejaciema pagasta "Pukstos"

Post  georgs Yesterday at 14:22

Ar Andra K. gādību, Anda izdomu un Jura līdzekļiem ir tapuši jauni krītoši biatlona mērķi. Salīdzinot ar pagājušo gadu šautuve ir ievērojami paplašināta un modernizēta. "Pukstos" nedaudz uzsnidzis, cerams, ka būs vēl.
avatar
georgs
Moderators

Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Piereģistrējos : 11.05.09
Postu skaits : 657

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā