Share
Go down
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6257
http://www.archery.lv

Eiropas Grand Prix (31.07.-04.08.2018., Sofija BUL)

on Pirmdiena 26 Marts 2018, 17:34
Dear Friends,
Dear Archers,

Bulgarian archery federation is proud to invite you to the EGP in the European capital of sport for 2018 - Sofia.
Find attached the Invitation letter.

You can find more information about the tournament at:
http://www.archeryeurope.org/index.php/events/2018-events/egp-sofia-2018

This is the official e-mail for the EGP Sofia 2018!

See you soon,

Donka Shopova - secretary general

BULGARIAN ARCHERY FEDERATION

Female Dzīvoju : Riga
Postu skaits : 354

Re: Eiropas Grand Prix (31.07.-04.08.2018., Sofija BUL)

on Pirmdiena 16 Jūlijs 2018, 16:59
Sacensības
Eiropas Grand Prix

Norises vieta
Sofija, Bulgārija

Laika periods
No 31. jūlija līdz 4.augustam

Papildus informācija
http://www.archeryeurope.org/index.php/events/2018-events/egp-sofia-2018

Rezultāti
ianseo.net

Delegācija, kuri lido kopā:
Jānis Apsītis
Dāvis Blāze
Eduards Lapsiņš
Sergejs Meļeškevičs
Rimma Matvejeva

Atsevišķi lido:
Anete Kreicberga

Atsevišķi ar auto brauc:
Jūlija Oleksejenko
Aleksandrs Oleksejenko

Tikšanās lidostā delegācijai, kura lido kopā:
30. jūlijā, plkst. 10.20 (izlido plkst. 12.20)

Tikšanās vieta delegācijai, kura lido kopā:
Lidostas "Rīga" izlidošanas sektorā, netālu no centrālā informācijas centra, pie centrālā tablo.

Bagāža delegācijai, kura lido kopā:
Nododamā: 30 kg
Rokas: 8 kg
! Sekojiet līdzi - ko drīkst un ko nedrīkst pārvadāt!!! Jūs esat pieaugušo izlase!!!

Apdrošināšana delegācijai, kura lido kopā:
Federācija ir apdrošināšanu Jums nopirkusi.

Apdrošināšana visiem:
Ir obligāti jāpasūta EVAK kartes.
Informācija par EVAK kartēm šeit: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/nvd-pakalpojumi/456-evak-karte

Formas visiem:
Baltais "Audimas" krekliņš ar garajām rokām. Uz krūtīm pāri bordo līnija. Uz bordo līnijas rakstīts "LATVIA".
Bikses: vēl precizēs delegācijas vadītāja - Jūlija

Delegācijas vadītāja:
Jūlija Oleksejenko (mīliet un cieniet, lūdzu Wink)

Delegācija, kura lido kopā, atgriežas Latvijā:
5.augustā, plkst. 17.50

!Dāvi - atgādinu par pilnvaru!!!

Vēlējums:

Ar pārliecību un tikai uz priekšu!!! Lai Jums izdodās!!!

Pateicībā,
Elīna Lapsiņa  lv
Elina Lapsina
Postu skaits : 354

on Piektdiena 27 Jūlijs 2018, 12:50
Bikses būs - audimas bordo.
Šorti - jauniešu izlases smukie šorti.

Pirmdien lidostā iedošu paku ar biksēm un paku ar šortiem. Tie būs jāatdod man atpakaļ tik pat labā kārtībā - ar klāt pievienotu suvenīru no Sofijas. Jāatdod atpakaļ man būs - dienā - kad atlidosiet. Lidostā Jūs sagaidīšu. Tiem, kuriem iedošu - tie arī atdos atpakaļ man rokās!

Visiem, kuriem - kaut kas trūkst - pirmdien lidostā tiks iedots.

Arī sadrukātos kreklus ar garajām baltajām rokām - iedošu Lidostā.

Krekli ar baltajām, garajām rokām:
Anetei - ir krekls.
Jūlijai - iedošu Lidostā Eduardam.
Rimmai - iedošu Lidostā.
Dāvim - ir krekls.
Sergejam - iedošu Lidostā.
Jānim - iedošu Lidostā.
Eduardam - ir krekls.

Bordo Audimas bikses:
Anetei - ir.
Jūlijai - ir.
Rimmai - iedošu Lidostā.
Dāvim - iedošu Lidostā.
Sergejam - ir.
Jānim - ir.
Eduardam - ir.

Jauniešu izlases smukie šorti:
Anetei - iedošu Lidostā Eduardam.
Jūlijai - iedošu Lidostā Eduardam.
Rimmai - iedošu Lidostā.
Dāvim - ir
Sergejam - iedošu Lidostā.
Jānim - ir.
Eduardam - ir.

Ja kaut kas nav tā - kā šajā sarakstā - lūdzu man zvanīt šodien!

Lai Mums viss izcili un izdodās  lv
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Otrdiena 31 Jūlijs 2018, 00:18
30.jūlijs, pirmdiena. Tiekamies lidostā Rīga. Esmu pirmais, jo tā sanāca… Sēžu, čekoju soctīklus, ar acs kaktiņu pamanu – garām aizbrauc loka kaste! No tām lielajām – tjipa Aurora. Skatos brīnos – nu neredzēts tēls to kasti velk. Nodomāju - iespējams vēl kāds sporta veids tādās savu inventāru krāmē… Pēc brītiņa redzu, ka savācās vesels bars. Gribu jau taisīt foto, kad atpazīstu igauņu trenerīti! Sveiki, sveiki, tere, tere. Lidosim kopā. Arī Elīnīte ierodas mūs pavadīt. Izdala sporta formas satāvdaļas, kuram, kas trūkst. Pavada mūs līdz kontrolei, nodod man mana mazdēla Edmunda paša ceptas ceļa maizes gabaliņu un es aizgrābts no viņas atvados… Ejot drošibas pārbaudi jau pazūd pirmais mūsejais. Mēs gaidām, gaidām, izrādās viņš jau devies tālāk. Nākamais pazūd šķērsojot robežu… Pēc kāda laiciņa arī viņš atrodas – neesot gribējuši īsti laist… Es jau tai brīdī nodomāju – NAV KĀRTĪBAS KOMANDĀ!!! Sakāpjam lidmašīnā. Mūsu vietas astes galā. Lēnam bīdamies cauri lidmašīnai, garām vienam histēriskam sīkajam, kurš bļauj pilnā rīklē, ka nekur negrib braukt, nekādu atpūtu viņam nevajag un viņš ļoti, ļoti grib mājās. Sasēžamies pa vietām. Lidmašīna sāk kustēties. Sīkā histērija pāraug panikā, kuru pavada ķermeņa konvulsijas. Māte mierina, stjuarti nes visādus labumus, bet sīkais ir pilnīgi neadekvāts. Kad paceļamies gaisā sīkais apklust un klusē visu atlikušo lidojuma daļu. Ir tāda sajūta, ka kāds viņu ir nožņaudzis vai vismaz kaut ko stipri nomierinošu iebarojis…. Lidmašīnā sasaucam ekstrā kopsapulci – ja lido grupa IR JĀBŪT VIENAM VECĀKAJAM!!! Tiek izvirzīta Dāvja kandidatūra un viņš tiek ievēlēts vienbalsīgi. Stambulā nosēžamies ne pārāk mīksti. Lidmašīnu mētā no vienas uz otru pusi un beigu beigās triec pret lidlauka skrejceļu. Patīkami, ka neatradās neviens mudaks, kas aplaudētu!!! Stambulā Dāvim jāķeras pie jaunā statusa pienākumu pildīšanas. Nu jāsaka, ka īsti gludi viņam neiet. Mēģinu neuzkrītoši pamācīt, ko darīt situācijā, kad svešā vietā kāds pazūd, bet laikam īpaši smalki man tas nesanāca… Ejot cauri lidostai redzam tumšas ādas krāsa (es pat atļautos teikt izteikti, ogļu tumšas ādas krāsas) ļaužu bariņu, kuri diezgan skaļā un agresīvā formā kaut ko skaidro personālam. Jā, tādi tagad laiki… Sakāpjam lidmašīnā uz Sofiju. Mūsu sēdvietas pašā astē. Toties pirmie dabūjam ēdamo. Sergejs visu laiku uztraucas vai dabūsim arī siltas vakariņas viesnīcā. Paceļamie līgani un tik pat jauki nosēžamies. Vienīgi Dāvim virs galvas atveras bagāžas nodalījums sāk slīdēt ārā kaut kādi saiņi. Dāvis pieceļas, sastūķē tos saiņus atpakaļ un aizcērt vāku. Igauņiem Stambulā ir pievienojies arī Rauls. Sofijā sagaida mūs organizatoru pārstāvis, Dāvis jau sāk apzināt savus pienākumus un pats piesakās pie WA pārstāvja, ka esam ieradušies, pārstāvis nez kāpēc arī man pārjautā vai tiešām visi esam klāt un tad dodamies uz busu. Buss līkumo pa kaut kādu nomali un apstājas diezgan padrūma paskata šķērsielā. Vadītājs paziņo, ka Latvija ir atbraukusi… Izkāpjam, paņemam bagāžu, bet nu noteikti zinām, ka šī nav tā vieta, kur bijām pagājušo reizi! Zvanām Jūlijai, bet savienojums neveidojas. Šoferis nervozē, bet gaida un nebrauc prom. Beigu beigās ieraugam Jūliju pie ieejas un dodamies uz mītnes vietu. Foajē nododam pases reģistrācijai un mūs gaida vakariņu galds ar rīvētiem, svaigiem kāpostiem un ūdens pudeles. Jūlija informē par rītdienas kārtību, izsniedz akreditācijas kartiņas (Rimmai un Sergejam nesanāk – viņiem jāiet fotografēties), man tiek kartiņa atkal ar to ņirdzīgo ģīmi. Visiem jautri! Smile Tiek atnests arī otrais ēdiens – kaut kāda uz kociņa caurdura tieva kupātu čūska astotnieka formā ar sautētiem zaļumiem – zirņi, ziedkāposti, kaut kādas pākstes un citi normālam vīrietim pilnīgi neuzrunājoši ēdamie… Viesnīca tipiska padomjlaiku kopmītne, pielāgota biznesam. Durvis no papīra, karsts, duša vienkārši pieskrūvēta tualetē pie sienas! Very Happy Nu tā lūk apmēram mums šodien gāja… Ejam gulēt. Rīt piešaudes diena!!!

Ar labu nakti!

Male Dzīvoju : Rīgas / Krišjānis
Postu skaits : 272

on Otrdiena 31 Jūlijs 2018, 16:40
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Otrdiena 31 Jūlijs 2018, 20:19
31.jūlijs. Piešaudes diena. Ceļamies ap 6:00, brokastis 7:00, buss uz sacensību lauku 8:00, 9:00 sākas piešaude Olimpiskajiem puišiem un kompaktmeitenēm. Rīts patīkami vēss. Apmācies. ik pa brītiņam tā kā lietutiņš, tā kā tāda migliņa. Nakts pagāja mierīgi, brokastis garšīgas, viss ir kārtībā. Jūtos kā laika mašīnā nokļuvis gadus 20 atpakaļ. Uz katra stūra sovetikus. Pat kontingents mūsu viesnīcā – krievi, armēņi, baltkrievi, gruzīni utt. Apsīšu Jānim ir ideja nospert olīveļļas ķobīti no ēdnīcas un saliet WC durvju eņģēs – nu briesmīgi čīkst!... Uz šaujamlauka nedaudz saspiesti, bet pa lielam viss O.K. Mierīgi piešaujamies, izejam tehnisko komisiju un dodamies atpakaļ uz viesnīcu. Pusdienās satiekam mūsu daiļavas un maināmies lomām – tagad mēs atpūšamies, viņas dodas piešauties. Īsāk – parastā sacensību rutīna. Pusdienas arī tīri ēdamas. Zupiņa riktīgi uzsita bērnudārza vai pamatskolas ēdnīcas smaķi – makaronu skaidiņas, vistas gaļas plēksnītes un visādas piedevas – burkāniņu gabaliņi, miltiņi utt. Toties vakariņās mūs iepriecināja ar gurķiem, kuri iemaisīti jogurtveidīgā krējumā, ar makaroniem “po flocki” un arbūza gabaliņiem. Pie vakariņu galda arī noturējām nelielu apspriedīti un uzzinājām, ka Sergejs pārkāpj noteikumus gribēdams šaut ar 63LBS loku. Nācās atlaist plecus līdz atļautajiem 60LBS. Rīt 6:30 brokastis un tad aiziet!!! Smile Jā, starpcitu valda pastiprināta intrese par treneru kursiem Rīgā un Rīgas čempionātu telpās! Smile

Klubs : AiM Archery
Postu skaits : 78

on Otrdiena 31 Jūlijs 2018, 22:28
Urrāāāā!!! Foršie apraksti ir atgriezušies! shocked shocked shocked bigok

Šauju ar : AFLB
Postu skaits : 252

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 09:49
sveiki!

Man ari patikami Liels prieks lasīt šis rindkopas,

Man gan savs loks ir kādu laiku nolikts mala...
bet Tāpat sekoju Līdz Jūsu notikumiem!

IZturibu Jums tur visiem!

flaglv latvia
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2293
http://aim.archery.lv

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 14:18

Moderators

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 21:42
1.augusts. Kvalifikācijas diena. Vārtos, vārtos pa gultu nu nezvana tas modinātājs, bet tā kā vajadzēja... Skatos – jau pus stunda kā jābūt bija augšā!!! Izrādās modinātāju uzliku, bet ieslēgt neieslēdzu… Rīts patīkami, spirdzinoši vēss. Apēdu Mazdēla dāvāto spēka rupjmaizes šķēli un dodos brokastīs. Brokastīs atkal garšīgās, ceptās siermaizītes. Nez kāpēc biju paņēmis arī divus sviesta kubiciņus… Nācās smērēt izkusušajam sieram pa virsu. Busā esam vieni no pirmajiem. Skaisti, bez liekas aizķeršanās nonākam šaujamlaukā. Ap kalnu sāk sabiezēt mākoņi… Sakrāmēju loku, pavicinos ar rokām, apsēžos un vēroju pārējos. Mana vecuma ļaužu starp šāvējiem neredzu… Bet visi nav galīgi gurķi, ir arī dažs labs krepatnieks. Nedaudz pārsteidz japāņu iesildīšanās maniere – staipa tikai kājas, it kā gatavotos barjērskrējienam… Pirms sacensību sākuma izziņo, ka sakarā ar to, ka neesot bijusi atklāšana, visiem piecelties un noklausīties WA himnu. Tad vēl Bulgārijas himnu arī. Bet tad gan jau aiziet. Šauju piekopjot jauno super truper ūber labo tehniku, bet bultas lido dažādās punktu zonās… Katrā ziņā uzrādu savu šā brīža labāko sniegumu, kas man dod 104.vietu un iespēju cīnīties turnīrā. MIXsi man nedraud un komandā jāuzņemas enkuriņa vieta… Sad Parasti komandās ir sekojoša taktika: vienam jābūt lokomotīvei, kurš uzrāda maksimāli augstu rezultātu (šoreiz Dāvis – 74.vieta), otram jābūt vagoniņam, kura uzdevums ir turēties maksimāli cieši pie lokomotīves (šoreiz Jānis – 92.vieta) un trešais, kā jau minēju enkuriņš (šoreiz es – 104.vieta), kura uzdevums turēties maksimāli tuvu vagoniņam un sastāvu bremzēt minimāli. Rezultātā Dāvis izvilka un es sabremzēju 22.vietu komandai. Vai tas labi vai slikti redzēsim vēlāk… Pēc kvalifikācijas apspriežamies ko darīt tālāk. Vajadzētu atbalstīt mūsu meitenes, bet vajadzētu arī kaut ko ieēst. Pie tam mākoņi pazuduši un kurina ne pa jokam (gandrīz kā Latvijā!!!). Nolemjam braukt uz viesnīcu, paēst un tad kaut ar taksi atpakaļ. Dodamies uz busu, pa ceļam sastopam igauņu delegācijas neredzēto daļu – Pērnaviešus, Tjūriešus un iespējams vēl kādus. Nu ļoti nopietna delegācija! Un vēl Siret paskrien garām… Tik vien izmeta – jā delegācija milzīga, bet katrs par sevi, nav pat ko iecelt par delegācijas vadītāju! Palika skumji… Autobusā īsta pekle. Visi lēnam iztek… Beidzot tiek iedarbināts dzinējs, sāk darboties kondicionieris un atskan sajūsmas saucieni. Sākam kustību. Kaut kāda sieviete mēģina regulēt satiksmi, bet kā rādās šoferi-veči viņu vienkārši neņem galvā. Stāvvieta maziņa, pilna ar transporta līdzekļiem un praktiski viens iebraucamais-izbraucamais ceļš, šaurs, ar vairākiem līkumiem. Rezultātā vienā līkumā esam purns purnā ar citu autobusu. Abi taurē, bet ne viens, ne otrs atpakaļ padot nevar. Kādu 20-30 minūšu laikā mūsējais spēja tik daudz padot atpakaļ, lai tas otrs var pabraukt garām un iebraukt stāvvietas apendicītā no kurienes savukārt izdzina ārā vieglos, kuri atkal sastājās un uztaisīja korķi aiz mums. Īsāk, nezinu kā tur viss beidzās, bet mēs tikām ārā un jau esam ceļa uz viesnīcu (kamēr tie busi stumdījās šurpu, turpu, pa logu redzēju kā cēli mūs meitenes dodas šaujamlauka virzienā). Viesnīcā pie pusdienu galda satiekam Jūliju un Aleksandru. Aleksandrs piedāvā mūs aizvest ar mašīnu. Brīnišķīgi! Pusdienās bija tāds dīvaini brūns šķidrums ar blenderētiem gabaliņiem. Jānis viņu nosauca par zupiņu ar lapiņām. Nenoliedzami ēdams izstrādājums. Pat to vārīto tomāta gabalu es dabūju lejā! Otrajā kas bija vairs neatceros… Ierodamies šaujam laukā, kad jau izziņo pirmo ieskaites sēriju. Mēģinu palīdzēt Anetei, bet saprotu, ka reāli esmu atradis no trenera funkcijas nopietnās sacensībās. Tā arī pirmo distanci nomuļļāju – ne īsti Anetei palīdzēju, bet Rimmai labāk vispār neko nebūtu teicis!!! Otrā distancē atgriezās kaut kādas sajūtas! Nedaudz pastūmu malā citus trenerus, iekārtojos netālu no Anetes un sāku ar viņu strādāt. Domāju arī viņa bija jau atradusi, bet gribas cerēt, ka kaut nedaudz palīdzēju. Līdzko ir izšauta noslēdzošā sērija un dalībnieki dodas pie mērķiem uzkrīt dažas piles. Es Jānim saku – Tev neliekas, ka tās piles paliek tādas smagākas un smagākas? Un tad debesu vārti atvērās!!! Pēkšņi un negaidīti, jo pagaisu lidinājās viens, maksimums divi aizdomīgi mākonīši… Viss! Balts no gaisa, zibens, pēkons, pa lauku sāk skriet treneri un nes dalībniekiem pie vairogiem lietussargus. A mums ta lietussargu nav! Jānis sanes abus lokus zem telts, es uzrauju mugurā pretlietus jaku ar kapuci un nostājos pie telts malas kā siena. Meitenes pierakstījušas rezultātus skriešus atgriežas uzgaides zonā. Mūsu meitenēm, kaut izmirkušām, esam rezervējuši vietu zem jumta. Gāž ne pa jokam! Ceļas vējš, rauj nost mērķus, es ieķeros telts stieņos, lai neaiznes to telti pa gaisu. Zibens, pērkons un visapkārt viena milzīga peļķe ar vairākiem strautiņiem. Nu protams, puišiem bija arī kur acis pamielot – viss īstākais slapjo krekliņu šovs!!! Very Happy Tā nu negaiss plosās, plosās, cilvēki zem nojumēm kā siļķes, pa vidu loki, bultas, kastes, somas… Es tik padomāju – a ja iebliezīs zibens pa to telti, kuru es turu, visi atrausies vai tikai tie, kas turas pie dzelžiem?... Beigu beigās paziņo, ka turnīri tiek pārcelti uz rītdienu. Vēl pēc brītiņa negaiss pierimst, savācam inventāru un kā tādas slapjas vistas velkamies uz busiņu. Sasēžamies pēdējā solu rindā un Anete tā sapņaini izdveš, ka kādreiz mūžā gribētu sēdēt blakus japānim… Un tur kā saukts nāk japāņi! Un vienam nav vietas! Un mums viena ir – blakus Anetei!!! Very Happy Viesnīcā meitenes dodas pārģērbties (un tā ir izlēmuši darīt arī visi citi), pie lifta nenormāls pūlis, lifts maziņš, dzīvojam mēs 6.stāvā, ar Jāni izlemjam iet uzreiz ēst, tādi kādi esam. Vakariņās kārtējie salātiņi un cepta zivs. Toč kā padumjajā armijā!!! Smile Meiteņu nav un nav… Esam paēduši un arī es uzbraucu augšā pārģērbties – nu viss pilnīgi slapjš!!! Tupeles, zeķes, bikses, krekls, viss kas somā… Izkrāmēju visu pa gultu, sakaru visās iespējamās vietās un braucu lejā. Jā visi mielojas un varam arī noturēt sapulci. Rīt ceļamies 5:30, 6:30 ēdam, 7:00 braucam un 8:00 jau startē meitenes, tad puiši un aiziet līdz zeltam!!! Smile

Postu skaits : 148

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 23:23
Interesanti stāstiņi Edžum izdodas. Turu īkšķus, lai labi rezultāti.
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 07:53
Paldies par karstajām reportāžām no notikuma vietas! Visiem sveicieni un turam īkšķus! flaglv flaglv flaglv
Agate
Admins

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:43
Meitenēm cīņa beigusies  Neutral

Admins

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 12:06
Nu ko, gaidam Jūlijas startu Neutral

Moderators

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 22:24
2.augusts. Nu i naksniņa!!! Tā kā agri jāceļas gulēt ejam laicīgi. Iemiegu, kaut ko sapņoju, pēkšņi sit pie durvīm, pamostos, nē, ne pie mums. Iemiegu, sit atkal, lecu augšā, nē, kaut kur citur sitās ne pa jokam. Apklust, laikam pamodināja. Ir 3:00 naktī!!! Mēģinu atkal iemigt. Kas tev deva – tas mudaks ar šļūcošiem soļiem sāk klejot pa numuru, cik saprot vāc pekeles, iet uz tualeti, durvis aizver kā vecam žigulim, pēc apmēram pus stundas izsauc liftu un beidzot aizvācās. Tā arī vairs neiemigu… Jānis gan guļ vienā mierā! Pēc 10 min.tā kā vajadzētu būt lejā, bet nu guļ. Es arī mierīgs, lai tak guļ, pieaudzis cilvēks, gan jau visu saplānojis. Beigās neizturu – Jāni! Mums tā kā vajadzētu būt jau lejā… Lec, grābj, ejam! Brokastu ēdienkarte bez izmaiņām. Ātri iekožam ceptās siermaizītes un esam busā pirmie. Ārā nomācies, rādās atkal dabūsim dušu. Tuvojoties šaujamlaukam parādās arī draudīga, smagnēja, svina pelēka migla, kas ieskauj kalnus. Veikli sagatavojam inventāru un dodamies uz treniņlauku. Pie treniņlauka aplauzies – viss uzrakāts, notiek kaut kāda celtniecība… Stāvam, brīnāmies. Nāk Moldāvu meitenes un pa tādu šķirbiņu apiet bijušo treniņlauku. Mēs sekojam. Nu jā! Cita lieta, šogad treniņlauks iekārtots nedaudz tālāk, futbola laukumā ar īstu zālīti. Esam vieni no pirmajiem. Rasa mērcē kājas. Mēģinām iet līdz vairogiem un atpakaļ pa vienām pēdām. Visas drēbes vēl mitras pēc vakardienas dušas. Saulīte ir pašķīrusi mākoņus un sāk tā nopietni sildīt. Daļa mākoņu aizpeldējusi, daļa tusējas ap kalnu un tā vien saka – tepat vien esam, atceraties vakardienu!!! Sacensību laukumā viss notiek ātri – no sākuma zaudē meitenes, tad Jānis un tad jau arī es ar Dāvi… Kaut kā skumīgi, bet tāds ir reālais spēku samērs… Igaunietēm jau pirmajā cīņā jāstājas vienai pret otru. Kā Anete saka – tāda politiska cīņa viņām sanāk. Kā zināms igauņu loka šaušanas aprindās ir notikusi nopietna šķelšanās un viena meitene tagad pārstāv vienus igauņus, otra otrus. Nu kaut kā tā… Ap kalnu atkal sāk sabiezēt mākoņi un mēs izlemjam negaidīt nekādus brīnumus no gaisa un labāk doties uz viesnīcu. Kā nekā rīt komandu cīņas vajadzētu pietaupīt spēkus un sausas drēbes. Tik viens sīkumiņš – mēs jau vakar plānojām pacīnīties kaut kā vairāk un pasūtījām ēdamo uz lauka, a tagad ne šis ne tas… Nolemjam – ēdīsim viesnīcā par saviem līdzekļiem. Tā arī darām. Tālumā ducina pērkons un nokrīt pa kādai smagnējai lietus lāsei. Nu gluži kā vakar… Šoreiz gan turpinājuma nebija. Paducināja, paducināja, papilināja un pazuda. Pēc pusdienām jaunieši dodas ekskursijā pa Sofiju es izgulēt pagājušo nakti. Pēc vakariņām (salāti ar gurķi, tomātu un tunčveida zivs gabaliņiem no konservbundžas, otrajā kartupeļu pļurē ar dīvainu kotlekti-šņiceli, kurai gaļa var būt ir blakus stāvējusi). Sajūta, ka ar katru dienu mēģina arvien vairāk ietaupīt uz mūsu ēdināšanas rēķina… Pēc vakariņām ar Jūliju apspriedām aktuālos loka šaušanas organizatoriskos jautājumus un pieņēmām dažus lēmumus. Un tagad fiksi gulēt! Kas zina, var būt atkal kādam 3:00 jāceļas…

Male Dzīvoju : Rīga
Postu skaits : 323

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 08:30
Nenokariet galvas, mēs joprojām cieši cieši turam par jums visus savus īkšķus... fani
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 11:01
Spraigās komandu cīņas Very Happy

Moderators

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 22:54
3.augusts. Šodien komandu un MIXs komandu cīņas. Anete jau ir devusies mājās, bet mums palikušajiem vēl ir iespēja pacīnīties. Izgulējos kā susliks. Vienkārši perfekti, bez pakaļkājām! Pirmo reizi reāli pamodināja modinātājs, nevis kaut kādi neadvekāti tēli ar savām mistiskajām darbībām. Atkal raiti paēdām brokastu un esam vieni no pirmajiem busiņā. Laiciņš rādās jauks, debesis skaidras, šur tur peld pa kādam mākoņu strēķītim. Bet pieredze rāda, ka jebkuru mirkli viss var mainīties un tādēļ ņemu līdzi visu iespējamo, visiem iespējamiem laika apstākļiem. Šaujamlaukā sakrāmējam inventāru un dodamies uz treniņlauku. Viss notiek. Vienkārši cilvēkam kurš vada šaušanu treniņlaukā liekas, ka pareizi signāli ir viena svilpe uz līnijas, divas svilpes var šaut. Nu tā mēs arī darām. Saulīte silda arvien siltāk. Un ir pienācis tas mirklis, kad jāparāda sevi. Mūsu Valsts vīriešu komandai stājas pretī vietējie – bulgāri. Un mēs viņus vinnējam!!! Nākamiem nāk pretī smagsvari no Lielbritānijas. Piešaudes sērijā šie saliek 12 dzeltenos… 1.sets. Mums līdzīgi! Un tad mūsu komanda pieļauj taktisku kļūdu – paši izsaucam tiesnesi šaubīgam trāpījumam!!!... Jāāā… Varējām zaudēt vismaz ne sausajā… Pats jūtos perfekti – sašāvu no 6 trāpījumiem visus dzeltenajā!!! Un vienu X-su, un vienu 10-nieku! Dodos uz treniņļauka. Veicu 100 šāvienus jaunajā tehnikā un esmu apmierināts! Legnicā man diemžēl vēl nav ko darīt, bet par kvalifikāciju Tokijai pacīnīšos gan!!! Cīņā iziet mūsu MIXs – Dāvis ar Rimmu. Un diemžēl zaudē… Bet ne sausajā! Mākoņi šoreiz sāk vākties no līdzenuma puses… Bet tā arī pazūd. Labs moments atzīmēt kāpēc ir NORMĀLI aprakstīt kārtīgi bultas. Atnāk tiesnesis un atnes vienu mūsu sportista bultu, kura atrasta treniņlaukā. Un tikai tādēļ, ka uz viņas skaidri un gaiši ir uzrakstīts Vārds, Uzvārds un VALSTS!!! Uz treiņlauka praktiski vairs nav pa ko šaut – lielākai daļai vairogu jau vidi izšauti tā, ka lido cauri… Ir risinājums - šāda līmeņa sportististi vienkāŗši pārvieto mērķus uz sāniem un turpina “izdauzīt dzelteno”. Pirms MIXs cīņas mums atved pusdienas – tradicionāli gurķi, tomāti, salātlapas apkaisītas ar sieru. Otrajā vistas gabals ar rīsiem. Saldajā tjipa persiks, tjipa kau kas stipri līdzīgs… Diemžēl mūsu MIXs zaudē, bet ne ar sauso – 1:5! Kaut gan, cik saprotu, tas diemžēl nevienu neiteresē, jo vienalga mūsu sportistus “jāmeklē kaut kur Iansseo apakšā”… Klāt vakariņas. Nedaudz štromīgi ēst vietējo gatavoto ēdienu pēc vietējo pazemošanas sacensību laukā! Bet viss ir kārtībā un mūsu galdiņu ar klātbūtni pat pagodina Burjatijas vok-rok-un-vēl kaut kāda tur princese ar savu klātbūtni! Man gan likās ka viņa visu laiku savā ekstravagantajā kleitiņā pārvietojas bez apakšveļas, bet tas vairs nav svarīgi… Kārtēja sapulce, rīt izguļamies un tad jau pošamies mājup. Uz tikšanos!!!

Moderators

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 10:36
4.augusts. Diemžēl mums sacensības ir noslēgušās. Kārtīgi izguļamies, nesteidzīgi pabrokastojam un plānojam kurš kā pavadīs brīvo dienu. Nedaudz skumīgi, ka nav jābrauc šaut finālus, bet… Tur nu mēs esam, kur nu mēs esam. Liels paldies Federācijai par uzticēšanos un šo iespēju baudīt augsta ranga sacensības! Vēl joprojām esmu pārliecināts, ka nebiju pelnījis šeit atrasties, bet Federācijas uzlikto uzdevumu – labi nostartēt komandā, domājams esmu godam veicis. Mans trāpījums X-sā pēdējās sekundēs nesa uzvaru mūsu komandai pret Bulgāriju un cīņā ar Lielbritāniju spēju izpildīt teicami savus 6 šāvienus – X, 10, 9, 9, 9, 9! Bet no kandidēšanas startam Eiropas čempionātā kategoriski atsakos. Jāļauj arī citiem, ar cienīgāku rezultātu, parādīt sevi un gūt starptautisko pieredzi, kura nenoliedzami noderēs nākamajos startos. Tas nu arī viss… Krāmējam čemodānus un lēnam pošamies uz māju pusi. Ai cik daudz darba vēl priekšā!!! Lai mums visiem izdodas! Un paldies par uzmanību. Smile

P.S. Paldies Agatei par uzskatāmo turnīrcīņu atspoguļojumu. Sen jau gribēju šādi to izdarīt, bet nav man tas dots... Sad

Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1287

on Pirmdiena 06 Augusts 2018, 12:28
Tā kā Eduards jau faktiski visas galvenās lietas ir uzrakstījis - tad papildināšu tikai ar dažām atziņām no manas puses, kas nav pieminētas.

1. Paldies tiem, kas izlēma mani sūtīt uz mačiem. Man tas pašam bija samērā liels pārsteigums, bet darīju ko varēju. Sportista gars man neatļāva no šāda piedāvājuma atteikties, pat ņemot vērā ģimenes apstākļus. Tieši tas pats attiecas arī uz gaidāmo startu EČ.

2. Vēlreiz atkārtoju jau pēc iepriekšējās pieredzes Sofijā - šie (Eiropas Grand Prix) ir īstie mači uz kuriem braukt. Sacensību organizētība un līmenis ir pietiekoši augsts (kaut arī šoreiz sadzīves apstākļi bija nesalīdzināmi ar iepriekšējo reizi, bet ne jau uz apstākļiem mēs braucam, bet gan startēt), bet nav tā mazliet nomācošā apziņa, ka Tev nav pilnīgi nekādu izredžu. Šeit izredzes tomēr bija. Individuāli - mazāk (lai gan visur izņemot RM zeltu izcīnīja galīgi ne-favorīti). Komandās - vairāk (kā nekā pirmā vīriešu izlases uzvara turnīrcīņās LV vēsturē). Un, piemēram, mūsu kompaktloka komandai - bija ne tikai izredzes, bet arī kolosāla iespēja. Līdz medaļu mačiem pietrūka faktiski viena bulta... Pie tam - šie mači ir stipri lētāki kā PK un PČ, kā aŗī var sūtīt komandas 6 cilvēku sastāvā un vēl piedalīties kā kluba sportists. Tiem, kam ir ambīcijas, varēšan un iespējas - no sirds iesaku. Esmu drošs, ka "vadība" šādas iniciatīvas tikai atbalstīs.

3. Viena konrēta tehniska atziņa, ko ievēroju visu sestdienu skatoties pilnīgi visus finālus. Tēma, par kuru man te ir pēdējā laikā bijušas diskusijas ar ne vienu vien kolēģi. Pilnīgi 100% visi, kas šāva olimpiskā loka finālos - paceļ loku, uzreiz ieliek tēmekli dzeltenajā, saglabājot tēmējumu atvelk un izšauj. NEVIENS neatvelk mākoņos vai zālē un pēc tam ar augumu (kā to teorētiski ir pareizi darīt) neieiet dzeltenajā. Ja vairāk kā 30 sacensību uzvarētāji tā var - tad to varam arī visi mēs. Jā - droši vien ir 1 no 1000, kam ir kāda ortopēdiska problēma, bet ne jau tāda daļa kā mums. Kur nu vēl ieiet mērķī no apakšas. Rimma arī šo bija ievērojusi un jau ir nolēmusi pie šī strādāt sezonas beigās.

Un tagad pāris vieglākas epizõdes.

Epizode "Armija"

Finālu rīts. Baltkrievu Nr.3 olimpiskā loka šāvējs (tāds pajauns) tirinās. Apļo potītes un pļāpā ar mums pazīstamo Pašku, kas nav ticis top3 un komandu sacensībās nešauj. Pienāk trenere (kas pati vēl nesen šāva) un saka - iesiltīties. Šis saka - es jau iesildos un turpina apļot potītes un pļāpāt ar Pašku. Trenere - iesildīt plecus un rokas, nevis potītes. Viņš - man VUZā (lielākā daļā austrumu valstu šāvēji mācās par "treneriem" utt) mācīja, ka jāiesilda visas muskuļu grupas. Šī saka - nemuldi. Viņš -bet trener - mums mācīja, ka jāiesilda visas... Un tad sekoja pasakains teksts no treneres. "Šo tu varēsi stāstīt Armijā"... Lūk, kas draud dažiem, ja izkrīt no Izlases. Labs spiediens :-)

Holandes jaunieši olimpiskā loka klasē + Gazoss + jaunkundzes no Gruzijas.

Bija te ieradušies tādi trīs gabali 15-17 gadus veci tirliņi. Kā jau holandieši - visi lieliski runāja angliski. Ar vienu no viņiem šāvu kopā kvalifikāciju. Puisis pabeidza ar 57-57-59. Citiem negāja sliktāk. Un šie nebija neviens no top5 džekiem, kas ir "lielajā" izlasē. Šī izlase būs (vai jau ir) Eiropas Nr.1. Tāda maiņa aug jau tā ļoti ļoti jaunajai izlasei ar Sjefu priekšgalā.

Gazoss. Ja kāds nezin, kas viņš tāds ir - pameklējiet. Uzvarēja visu ko varēja uzvarēt junioriem un turpina tādā pašā stilā. Šeit finālā turku jaunēklis ar rociņām tievām kā sērkociņi - šāva vienkārši nevainojami. 30-29-29. Abi 9 bija mazāk kā 1cm no desmitnieka. Ne velti zēns šogad vinnēja jau savu pirmo PK zeltu starp pieaugušajiem. Pilnīgi neuzvarams puisis - un esmu redzējis gandrīz visus pasaules labākos klātienē. Tādu tempu, mieru un vieglumu ar ko šis krāmēja tos desmitniekus nekad vēl neesmu redzējis.

Gruzijas sieviešu olimpiskā loka izlase. Sacīsim tā - dāmas ne vienu vien bultu savā karjerā ir izšāvušas un ne vienu vien šašlika iesmu notiesājušas. Bet šeit. Kvalificējās kkādā galīgi viduvējā vietā zem igaunietēm. Vispirms gandrīz pakāsa igaunietēm, tad otrā mačā šutofā izlīda caur adatas aci pret neapšaubāmām favorītēm ukrainietēm un beigās ņēma un ar galīgi ne varenām sērijām 49,53,56,52 (bezvējā) izcīnīja zeltu pret Japānietēm. Secinājums. Nav būtusks ne vecums, ne svars un vidukļa apkārtmērs, un dažreiz arī ne kvalifikācijas rezultāts (zināmās robežās) - kad ir iekšas trāpīt, kad vajag, visādas lietas mēdz notikt.

Un vēl - arī mūsu jaunajai maiņai ar attieksmi pret dzīvi viss ir kārtībā. Šajās sacensībās noslēguma banketā ir tradīcija ļaudis sviest iekšā baseinā. Kamēr mūsu lēdijas risināja saviesīgas sarunas ar citu valstu trenerēm un uzticējās, ka jaunie uzvedīsies godīgi - viņi tā arī darīja. Sacīsim tā - mūsu "jaunie" nebija jāmāca kā tās lietas darāmas, un ne vien spēja sadraudzēties ar dažu kaimiņvalstu jaunkundzēm, bet arī kopīgi ar viņām plunčāties baseinā. Un Dāvis ir tāds kačoks, ka jaunkundzēm acīs spīdēja pat tumsā. Dažai labai valstij nācās treneri iesaistīt, lai 2 minūtēs pie sulas glāzes sarunāto biljarda spēli, nocirstu jau saknē, pirms turku jaunkundzes mūsējiem pazaudē ne vien biljarda partiju, bet, kas zin, arī ko vairāk. Bet kāju durvīs mūsējie ir ielikuši, jo tās pašas jaunkundzes jau nākošā rītā lidostā, nevarēja ne acu novērst ne no Dāvja muskuļiem, ne Serjožas maksimāli stilīgā tetovējuma uz elkoņa...

Tā kā - tik uz priekšu.

lv lv lv

Male Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Postu skaits : 40

on Sestdiena 11 Augusts 2018, 22:28
https://failiem.lv/u/pe4chhz6

Bildes no sacensības!
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu