Share
Go down
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6199
http://www.archery.lv

Mani pirmie starti jūnijā (WA, 16.06.2018., Spuņciems, LAT)

on Piektdiena 18 Maijs 2018, 09:55
NOLIKUMS
Loka šaušanas sacensības „Mani pirmie starti jūnijs 2018”

1. Mērķis un uzdevumi. Popularizēt loka šaušanu, kā uz Olimpiskajiem principiem balstītu, sporta veidu un lielisku brīvā laika pavadīšanas līdzekli. Radīt iespēju sacensties līdzīga vecuma un sagatavotības pakāpes loka šāvējiem. Izpildīt normatīvu prasības līdz SMK ieskaitot un uzlabot personīgos rekordrezultātus. Apmācīt un nodrošināt praktisku iespēju tiesnešu sagatavošanai/kvalifikācijas celšanai. Pārbaudīt aprīkojuma gatavību sacensību apstākļiem.
2. Vispārējie noteikumi. Sacensības ir atklātas un tajās aicināti piedalīties visi šaut gribētāji atbilstoši loku klasēm un vecumu grupām. Sacensības notiks rekursīvā (R), kompakt (C), neaprīkota (B) un tradicionālā (L) loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie (iesācēji, 21gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadi, jaunieši 15-17 gadi, jaunieši 13-14 vingrinājumā 30m Round, jaunieši 10-12 gadi vingrinājumā 20m Round, bērni 7-9 gadi un bērni līdz 7g.v. vingrinājumā 10m Round. Papildgrupas - "Jaunās cerības" WA kadeti vingrinājumā 60m Round, WA pieaugušie un “Meistarklase - 3” vingrinājumā 70m Round, “Meistarklase - 6” vingrinājumā 2X70m Round (dalībnieki “Meistarklase” piedalās bez meistarības un vecuma ierobežojumiem, un netiek apbalvoti, kompaktloks šauj no 50m distances). Jaunākās grupas dalībniekam ir tiesības startēt vecākas grupas konkurencē attiecīgi reģistrējoties.

R     rekursīvais
C  kompaktloks
B   neaprīkotais
L tradicionālais
Meistarklase 6
70m/122cm pilnais
50m/80cm nepilnais
50m/80cm pilnais
30m/80cm pilnais
Meistarklase
70m/122cm pilnais
50m/80cm nepilnais
50m/80cm pilnais
30m/80cm pilnais
Jaunās cerības WA pieaugušie
70m/122cm pilnais
50m/80cm nepilnais

Jaunās cerības WA kadeti
60m/122cm pilnais
50m/80cm nepilnais

Pieaugušie 21+
30m/80cm pilnais
Jaunieši 18-20
30m/80cm pilnais
Jaunieši 15-17
30m/80cm pilnais
Jaunieši 13-14
30m/80cm pilnais
Jaunieši 10-12
20m/122cm pilnais
Bērni 7-9
10m/122cm pilnais
Bērni līdz 7
10m/122cm pilnais

3. Vieta un laiks. Sacensības notiek 2018.gada 16.jūnijā SK AMAZONES sporta bāzē "Pļava" (Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", lielceļa A10 (Riga – Venstpils) 29km, GPS kordinātes: N- 56.92874, S- 23.73703).
4. Vadība. Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar loka šaušanas sporta klubiem, Latvijas Sporta Federāciju padomi un Latvijas Olimpisko komiteju. Vārdiska tiesnešu kolēģija tiek apstiprināta un paziņota sacensību dienā. Tiesnešu pamatsastāva prasības: Galvenais tiesnesis, Šaušanas vadītājs, Galvenais sekretārs – ne zemāk kā I kategorija (var būt arī vienā personā). Pārējiem tiesnešiem netiek izvirzītas īpašas kvalifikācijas prasības.
5. Sacensību programma.
10:00-10:30 – Reģistrācija.
10:30-10:35 – Sacensību atklāšana.
10:35-11:00 – Piešaude
11:00-14:00 – Šaušana uz rezultātu
14:00-14:30 – Rezultātu apkopošana
14:30-15:00 – Apbalvošana
6. Finansēšana. Sacensību organizēšana tiek segta no organizatoru līdzekļiem un dalībnieku dalības maksām: bērni 2.00EUR, jaunieši 5.00EUR, pieaugušie, „Meistarklase” un „Jaunās cerības” 10.00EUR.
7. Pieteikumi. Dalībnieki reģistrējas Federācijas mājas lapā rindas kārtībā līdz 14.jūnija plkst.24:00 (http://www.archery.lv/lv/llsf-sacensibas/mani-pirmie-starti/). Dalībnieki ar reģistrāciju apstiprina savu apmierinošo veselības stāvokli, ka zin un ievēros sacensību noteikumus, drošas šaušanas drošības tehnikas nosacījumus un materiālo atbildību par inventāra tīšu bojāšanu (personu līdz 14 g.v.vietā atbild viņa vecāki), ka piekrīt, ja publiskajā telpā (piem. sociālie tīkli un mājas lapas) būs pieejami sacensību rezultāti ar dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto klubu/valsti, esošo un/vai uzrādīto sporta klasi, disciplīnu/loka klasi kurā startējis, foto/video materiāli un piekrīt testēšanai ar alkometru. Novēlotas pieteikšanās gadījumā vai pārsniedzot dalībnieku maksimālo limitu (80 dalībnieki, mīnuss viena vieta par katru dalībnieku ratiņkrēslā), organizatoriem ir tiesības atteikt dalību. Dalībniekiem ir jāzina sava kluba atbildīgā persona sacensībās.
8. Uzvarētāju noteikšana. Uzvarētājus nosaka pēc augstākā rezultāta summā. Vienāda rezultāta gadījumā skaita 10-niekus, X-sus, 9-niekus utt.
9. Apbalvošana. Sacensību uzvarētājus katrā grupā apbalvo ar diplomiem un medaļām. Organizatoram ir tiesības pasniegt papildbalvas un apbalvot izdalītas papildgrupas vai grupas apvienot.
10. Dreskods. Dalībnieku apģērbam un apaviem būtu jāatbilst WA noteikumu prasībām (atļauta sporta, kluba, izlases vai balta forma, slēgta tipa sporta apavi). Nav vēlams apģērbā un loka šaušanas aprīkojumā iekļaut džinsa un kamuflēta auduma materiālu. Klubu komandu dalībniekiem atklāšanas un noslēguma ceremonijās vēlams ierasties vienotā komandas formas tērpā. Šaušanas laikā uz muguras būtu vēlams salasāms dalībnieka uzvārds.
11. Ierobežojums. Sacensībās nav atļauts piedalīties dalībniekam, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir uzrādījis I un augstākas sporta klases rezultātu (izņemot „Jaunās cerības” - atļauts startēt līdz SMK ieskaitot un „Meistarklase” – atļauts startēt visu sporta klašu sportistiem bez ierobežojumiem). Nav atļauts piedalīties dalībniekiem, kuri (vai kuru pārstāvošā organizācija) nav norēķinājušies par iepriekšējiem startiem.
12. Kopvērtējums. Ir paredzēts noteikt sacensību MPS 2018 kopvērtējuma uzvarētājus. Uzvarētāju nosaka pēc sekojošiem rādītājiem: pirmkārt startu skaits (max 12, neatkarīgi kurā loku klasē vai vecuma grupā startējis), ja vairākiem pretendentiem startu skaits vienāds, tad izcīnītās godalgotās vietas (1.v.-3 punkti, 2.v.-2.p., 3.v.-1.p.), ja arī tad nevar nodalīt vietas - skaita rezultāta kopsummu (punktu summa par visiem etapiem kopā). Kopvērtējuma uzvarētājus apbalvo ar piemiņas balvām MPS 2019 pirmajās sacensībās.

Punkti Nr.5 un Nr.9 var tikt mainīti atkarībā no sacensību gaitas un dalībnieku skaita. Nepieciešamības gadījumā organizatoram ir tiesības palielināt vairogu skaitu. Par citām izmaiņām, ja nepieciešamas, lemj klubu pārstāvju ārkārtas sapulce ar balsu vairākumu. Ja balsis vienādas - izšķirošā ir organizatora balss.

Atbildīgā persona Eduards Lapsiņš 29266088, Lkauss@apollo.lv.

Pēdējo reizi labojis Eduards Lapsiņš Piektdiena 18 Maijs 2018, 13:18; labots 2 reizes

Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

Re: Mani pirmie starti jūnijā (WA, 16.06.2018., Spuņciems, LAT)

on Piektdiena 18 Maijs 2018, 11:51

Postu skaits : 48

on Otrdiena 12 Jūnijs 2018, 10:47
Deniss Verins atsauc savu dalību!
Aigars Spāģis
Male Dzīvoju : Aizpute
Klubs : Archery Liepāja
Šauju ar : R
Postu skaits : 11

on Trešdiena 13 Jūnijs 2018, 10:14
Lūdzu mainīt Aijai Rubenei grupu uz Pieaugušie 21+
Jevgenijs
Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : SF Elite+ 68''-40#
Postu skaits : 47

on Ceturtdiena 14 Jūnijs 2018, 13:57
Jevgēnijs Kaigorodovs atsauc savu dalību
Jānis Ronis
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Postu skaits : 12

on Ceturtdiena 14 Jūnijs 2018, 23:47
Estere Ukstiņa atsauc dalību , apslimusi Sad .....
Vlada
Female Klubs : FRAM
Postu skaits : 93

on Piektdiena 15 Jūnijs 2018, 20:40
Vlada Orlova atsauc dalību
Kitija
Female Dzīvoju : Rīga
Postu skaits : 124

on Piektdiena 15 Jūnijs 2018, 21:51
Kitija Dzilniņa atsauc dalību slimības dēļ!
LuckyFOX_Marina Rjabkova
Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Postu skaits : 828

on Svētdena 17 Jūnijs 2018, 19:19
Vai kaut kur ir izlikti rezultāti?
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6199
http://www.archery.lv

on Svētdena 17 Jūnijs 2018, 23:58
Nē! Evil or Very Mad Diemžēl nepaspēju visu... hvz Bet paldies par atgādinājumu! labs Rīt mēģināšu labot kļūdu! Twisted Evil

Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

on Pirmdiena 18 Jūnijs 2018, 07:36
Ielikti mājas lapā.

Atpakaļ uz augšu