Share
Go down
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 952
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Gada cepiens

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 18:18
Janis Apsitis rakstīja:Es arī uzskatu, ka tad drīzāk ir jādara citas papildus darbības šāvēju motivēšanai - un iespējams tiešām tradicionālajiem vai barboviem šaut FITA ir neatbilstoši reālajām loka tehniskajām spējām. Bet vismaz olimpiskajam lokam noteikti jāsaglabā pilnā FITA - 40 gadu (vai senākas) tradīcijas, manuprāt, nav jāmaina. Tieši FITA visgodīgāk parāda reālos spēku samērus un tur ir vismazāk pārsteigumu - un tas ļoti piestāv Valsts Čempionātam.  Tāpat ierosinu, ka, ja pārējās loka klases šauj tikai vienu dienu - tad to darīt svētdien, lai apbalvošana visiem ir kopā un Valsts Čempionātam ir zināms svinīgums.

Jānis.
Es maz ko saprotu no sacensībām, bet gan jau kā tā ir.
Izskatās, ka konkurences apstākļos vairs nepietiek ar skanīgo nosaukumu Valsts Čempionāts.(Vārdu "konkurence" pirmo reiz minēja viens cilvēks šajā tēmā par Baltijas Čempionātu. ).Toreiz gan realāis balsojums ar sacensību apmeklējumu parādīja kuras sacensības tiek uzskatītas par svarīgākām.Arī es personīgi uzskatu, ka sacensības ar tādu apmeklētību kā "Braslas kauss" no federācijas puses jāatbalsta visos iespējamos veidos.Konkrēti manējie būtu devušies šut arī uz stadionu,bet šoreiz devās atbalstīt sacensības kuras ir izaugušas par lielākajām apvidus sacensībām Latvijā.Lietuviešu BB tādēļ arī neaizbrauca uz BČ, jo pliks tituls bez konkurences nav vajadzīgs.
Un arī šoreiz pārceļot čempionātu viņš ir pārklājies ar citām sacensībām.

Otrkārt par norises vietu un ekstrām.Kādas ir tuvākās naktsmītnes un cena, ja tās ir divu dienu sacensības.Kādas ir iespējas tikt pie ēdiena?

Par formātu.Man organizējot sacensības vienmēr ir bijis jādomā kā piesaistīt dalībniekus..Tādēļ es nevaru atļauties sēdēt uz principiem un likt BB šaut 50m.Rezultātā 2016. gadā Grobiņa open 19 dalībnieki BB klasē, BČ tajā pašā gadā 0.

Tālāk par ļoti sāpīgu punktu.Palasīju Tavu rezumē par Jūrmala open 2016.Tur kur Tu raksti, citēju:" Man ir sapnis, ka "sporta" Olimpiskā un Kompaktloka "ģimenes" vairāk satuvinās ar BB un LB "ģimenēm"".
Arī es uz to esmu gadiem cerējis un kaut ko lietas labā mēģinājis darīt, bet kamēr tiks kultivēts tas, ka ir "zilo asiņu" šāvēji un pārējie tā plaisa paliks tikai lielāka.Tā iemesla dēļ arī šoreiz dosimies mežā.Mēģinājums spert soli pretī no "pārējo" puses ir bijis,bet otra puse pagaidām nav gatava.

Tā mēs visi pamazām sadrumstalojamies.
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

Re: Gada cepiens

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 19:23
Es gan domāju, ka suns ir aprakts pavisam kaut kur citur un tas ir sportiskais līmenis!!! Protams var staigāt pa mežiem un balvot tos, kas mazāk garām mērķiem trāpījis, bet pavisam cita lieta PARĀDĪT AUGSTU REZULTĀTU!!! Tur nepietiek pašaudīties no vienām sacensībām līdz otrām, bet ir NOPIETNI JĀTRENĀJAS! Un arī tad diemžēl nav garantijas... Tā kā taciņas, cik redzu, šķiras un tā tam diemžēl būs būt! Ir SPORTS un ir FIZKULTŪRA!

P.S. Var jau būt, ka kādam liksies par skarbu, bet fakti paliek fakti - no stadiona uz mežiņu var viegli aiziet un ne viens vien to ir pierādījis, bet no meža tikt līdz stadionam ir spējīgs retais!!!

on Trešdiena 01 Augusts 2018, 19:33
Eduards Lapsiņš rakstīja:Es gan domāju, ka suns ir aprakts pavisam kaut kur citur un tas ir sportiskais līmenis!!! Protams var staigāt pa mežiem un balvot tos, kas mazāk garām mērķiem trāpījis, bet pavisam cita lieta PARĀDĪT AUGSTU REZULTĀTU!!! Tur nepietiek pašaudīties no vienām sacensībām līdz otrām, bet ir NOPIETNI JĀTRENĀJAS! Un arī tad diemžēl nav garantijas... Tā kā taciņas, cik redzu, šķiras un tā tam diemžēl būs būt! Ir SPORTS un ir FIZKULTŪRA!

P.S. Var jau būt, ka kādam liksies par skarbu, bet fakti paliek fakti - no stadiona uz mežiņu var viegli aiziet un ne viens vien to ir pierādījis, bet no meža tikt līdz stadionam ir spējīgs retais!!!
WA sistēmas labākais sasniegums pagājušajā gadā bija no "pārējiem".Ketijas 5.vieta.

Neviens no "zilo asiņu" pārstāvjiem tautas sportā ar savu loku pēdējā laikā nav spējis kaut ko jēdzīgu parādīt.Rumānījā kaut kā nevienu uz pjedestāla nemanīju.Fizkultūrietis no Somijas ar neaprīkotu loku izšauj 290, mūsu sportisti netiek tālāk par 286.

Kintija Laima Trinkūna nāk no tiem pārējiem un ja nebūtu tie pārējie, tad viņa turpinātu spēlēt vijoli neviss taisītu sensācijas.

Ja nebūtu fizkultūrieši, daudzi pat neuzzinātu, ka latvijā ir sportisti kuri šauj ar loku.

Kaut kā pierasts, lai ianseo ieraudzītu sportistu rezultātus tā lapa stipri uz leju jāritina.

Un tai mežiņā ārpus Latvijas visticamāk sportistiem ietu tikpat grūti, jo arī mežā var sagaidīt tādi fizkultūrieši kā Elisons un korejieši.

Skarbi.

Bet nu katram savs viedoklis.Es tikai mēģināju paust savas pārdomas par dalībnieku skaita iemesliem.

P.S.Pēdējos divus gadus šķiet neesmu rīkojis nevienu IFAA sistēmas sacensību.

Bagāts dara kā grib, pārējie dzīvos konkurences.(Federācija var atļauties vairākus gadus rīkot sacensības ar vienu vai diviem dalībniekiem,federācija var atļauties viena kluba 24h sacensības pārņemt par savām, bet pirms cita kluba24h sacensībām steidzami labot rekordu ieskaitīšanas kārtību) apstākļos(es pie tiem esmu pieradis).Jautājums tikai kas ar ko konkurē?Federācija ar klubiem?Loka šāvēji>klubi>federācija.
Elina Lapsina
Female Dzīvoju : Riga
Postu skaits : 354

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:21

Rolling Eyes    agree    lv
Vitalijs Solovjovs
Male Dzīvoju : Liepaja
Klubs : Archery Liepaja
Postu skaits : 30

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:23
affraid doh
Izskatas, ka visiem ir tik daudz sakrājies...te ar steigu visiem jāsēžās pie apaļa galda un viss jāizrunā!!! Very Happy
...pretējā gadījumā, sacensību organizēšanā nekas un nekad nemainīsies. Evil or Very Mad Smile deal scratch
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2291
http://aim.archery.lv

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:40
Vitalijs Solovjovs rakstīja:...te ar steigu visiem jāsēžās pie apaļa galda un viss jāizrunā!!!

Piekrītu!

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:45
Jums abiem taisnība. Smile

Esmu vienmēr bijis gatavs sarunām un gatavs iet uz priekšu atmetot savas ambīcijas kopējas lietas labā.

Gribas, lai arī otra puse būtu gatava vismaz uzklausīt.

Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 09:45
Visiem trijiem taisnība. Very Happy
Elina Lapsina

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 10:12
Mārtiņš Vītols rakstīja:Visiem trijiem taisnība. Very Happy

Pateicos agree
Andis Šveicis
Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Postu skaits : 451

on Ceturtdiena 02 Augusts 2018, 23:37
Vitalijs Solovjovs rakstīja:affraid doh
Izskatas, ka visiem ir tik daudz sakrājies...te ar steigu visiem jāsēžās pie apaļa galda un viss jāizrunā!!! Very Happy
...pretējā gadījumā, sacensību organizēšanā nekas un nekad nemainīsies. Evil or Very Mad Smile deal scratch

Šis jautājums ir jāatrisina, kamēr nav salikts jaunais kalendārs.
Ja līdz šim ir bijis uzkats, ka vieni šauj tikai uz pļavas un otri tikai mežā, tā nav. Daudz kož pirkstos, met kauliņus, lai izlemtu, kur šaut. Un beigu beigās ieguvējs nav neviens.

Un sakritības protams ir totāli absurdas, ja uz 95 % no IFAA pasākumiem ir uzliktas pa virsū WA pasākumi, lai arī blakus nedēļas ir brīvas.

Kalendārs ir jāveido VIENS, lai nebūtu pārklāšanās. Un visi dzīvos laimīgi.

Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 06:17
Andis Šveicis rakstīja:...Un sakritības protams ir totāli absurdas, ja uz 95 % no IFAA pasākumiem ir uzliktas pa virsū WA pasākumi, lai arī blakus nedēļas ir brīvas...

Absolūti un galīgi nepiekrītu!!! Evil or Very Mad Speciāli nekas "virsū" netiek salikts!!! Twisted Evil WA kalendārs tika veidots UN TIKS VEIDOTS ņemot vērā Starptautisko WA kalendāru, tradicionālās kaimiņvalstu lielākās WA sacensības un atbilstoši LV izlases sagatavošanās plānam! Twisted Evil

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 10:03
Eduards Lapsiņš rakstīja:
Andis Šveicis rakstīja:...Un sakritības protams ir totāli absurdas, ja uz 95 % no IFAA pasākumiem ir uzliktas pa virsū WA pasākumi, lai arī blakus nedēļas ir brīvas...

Absolūti un galīgi nepiekrītu!!! Evil or Very Mad Speciāli nekas "virsū" netiek salikts!!! Twisted Evil WA kalendārs tika veidots UN TIKS VEIDOTS ņemot vērā Starptautisko WA kalendāru, tradicionālās kaimiņvalstu lielākās WA sacensības un atbilstoši LV izlases sagatavošanās plānam! Twisted Evil

Ne tikai IFAA pasākumiem.Pagājušā gada Embūte tāpat kā šogad bija WA sistēmā.Cepšanās par to ,ka Seeburgas stopam jārīko paralēlas sacensības...

Kas bijis,bijis,bet turpināt tā nevar.Ceru, ka pie tā galda spēsim apsēsties no laba prāta un mums nevajadzēs mētāties ar papīrīšiem, lai ierosinātu arkārtas kopsapulci.

Man ir daži ierosinājumi ar kuriem gribētu padalīties.
Kristaps
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : SK Amazones
Šauju ar : Nikon D80
Postu skaits : 40

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 12:10
Eduards Lapsiņš rakstīja:... un atbilstoši LV izlases sagatavošanās plānam! Twisted Evil

Skumjš jautājums. Bet kas Mums ir valsts izlasē?
Jo šeit ir tikai kandidāti https://www.archery.lv/lv/sacensibas/latvijas-izlase/[/quote]

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 13:29
Kristaps rakstīja:
Eduards Lapsiņš rakstīja:... un atbilstoši LV izlases sagatavošanās plānam! Twisted Evil

Skumjš jautājums. Bet kas Mums ir valsts izlasē?
Jo šeit ir tikai kandidāti https://www.archery.lv/lv/sacensibas/latvijas-izlase/
[/quote]

Nuu,gan jau ka ir.Pēc pēdējā mums redzamā valdes lēmuma par šo ir citāts.
"PK-4 (Berlīne, Vācija, 17.-22.jūnijs) un Eiropas GP (Sofija, Bulgārija, 30.jūlijs-4.augusts) – ja ir finansējums un pretendents, kurš uzrāda A normatīvu."

Tātad ir i finanses, i 640 punktus bliež.
Kristaps
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : SK Amazones
Šauju ar : Nikon D80
Postu skaits : 40

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 13:49
Konkretizēju!
Mani šis jautājums neintresē, par to cik kurš šauj, kur brauc, kur guļ,utt.
Mani intresē - Kuri ir tie sportisti, kuri būtu jaņem par paraugu, psiholoģiski jarūda sevi satiekot viņus turnīros, būtu vērts pavērot kā viņi šauj,utt.
Un vienkārši spēt kādam pastastīt, kuri ir tie cilvēki, kuri pārstāv Latviju, šajā sporta veidā.

Male Dzīvoju : Liepaja
Klubs : Archery Liepaja
Postu skaits : 30

Nedēļas cepiens

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 14:13
...jo tālāk, jo trakāk fool Laughing Very Happy Razz
Ir skaidrs viens...te ir vajadzīgas izmaiņas. Izmaiņas ne tikai sacensību organizēšanā, bet arī par uzskatiem...WA un IFAA...gan arī par "SPORTISTIEM un FIZKUĻTUNIKIEM" archery q q q Very Happy

Elina Lapsina

cep2

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:11
Kungi, tikai es palūgšu - lūdzu, neaizmirstiet, kad sēdīsimies pie apaļā galda - komunicēsim bez liekām emocijām un tikai konstruktīvi. Konkrēti jautājumi, protams, balstīti argumentos. Kā arī atgādinu, ka ir jautājumi, kuri tiek risināti ar darba grupu starpniecību - attiecīgi lūgums līdz "apaļā galda" dienai - vispirms jautājumu izskatīt attiecīgajā darba grupā, ievērojot struktūru un hierarhiju.

Protams, ļoti iespējams, ka risinot uzdotos jautājumus - nonāksim līdz brīdim, kad tiks veidotas papildus darba grupas. Attiecīgi, lūdzu, apsvērt savu kandidatūru - uzņemties grupas vadību un konstruktīvi darboties. Protams, šobrīd bez atlīdzības (manuprāt, ir īstais brīdis arī atgādināt - ka šobrīd visi federācijā - darbojās bez atlīdzības. Kā arī ir īstais brīdis atgādināt - ka palīdzība mums ir nepieciešama un vairākkārt esam to lūguši. Protams - konstruktīva palīdzība un konstruktīva darbība. Atgādinu - bez atlīdzības.)

Neviens nevienam speciāli ļauni nedara! Daži cilvēki nav spējīgi izdarīt visus darbus. Jums un Mums nepieciešamos darbus, dārgā loka šāvēju saime! Tādēļ ir piramīdas princips. Tādēļ ir nepieciešama Jūsu visu konstruktīva darbība. Ir nepieciešama Jūsu konstruktīva palīdzība. Bet ne padoms, kā to izdarīt - bet gan reāla darbība, reāls izvirzīts mērķis un reāla atskaite par sasniegtajiem darba rezultātiem - darba grupās. Lūgums nekritizēt padarīto, bet piedāvāt savu artavu kopējās lietas labā. Esiet gatavi iesaistīties un reāli darboties.

Kā arī atgādinu, ka lielāko daļu no šiem jautājumiem mēs risinājām kopsapulcē. Lūdzu, nelieciet atgādināt skumjo apmeklējuma statistiku. Ir jāierodas - tad, kad plānā ir paredzēts ierasties un jārisina, tad, kad plānā ir paredzēts risināt. Mums ir sistēma. Nejauksim to. Bet papildināsim un uzlabosim. Nav iespējams, ka Jūlija, Arnis, Eduards vai es (vai jau esošās darba grupas) var savas 24 stundas diennaktī sareizināt ar x un izdarīt x reizes lielāku darba apjomu. Nē, to nevar un tā tas nenotiks! Jūs arī esat līdzatbildīgi par darbu, kuru mēs visi darām.

Tātad, lūdzu, līdz "apaļā galda" dienai - darba grupās norit produktīva darbība un tad tālāk konstruktīvi virzīsimies uz priekšu. Maziem solīšiem uz priekšu. Bez liekām emocijām, protams.

p.s. atgādinu arī, ka mūsu forumā ieskatās arī ļaudis, kuri lemj - kuru sporta veida un kuru sportistu un kuru klubu atbalstīt - gan Rīgā, gan novados! Mēs (arī es personīgi) ar šo situāciju, kad "lēmēji" ir apskatījuši un ir zinoši - esmu saskārusies vairākkārt. Līdzu domāsim pirms runāsim un rakstīsim. Uzrakstītu vai pateiktu vārdu ir neiespējami paņemt atpakaļ. Nav jāklusē. Bet ir jāpadomā racionāli, produktīvi un bez liekām emocijām. Jūs taču to spējat? Es zinu un ticu, ka spējat. Un - Jūsu visu darbība ir ļoti nepieciešama. Bet darbība, nevis tukši vārdi un emociju gūzma.

Lai mums izdodās lv

Pateicībā, Elīna
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:28
Elina Lapsina rakstīja:Neviens nevienam speciāli ļauni nedara! 

Piekrītu - speciāli ļaunu nedara, tikai visu laiku apvaino, pazemo, uzskata par tukšu vietu, nekam nederīgu, zemāku klasi... tāpat vien...

No vienas puses štrunts - aizmirsi un dari tālāk (jo nekas ļauns jau nav nodarīts), bet no otras puses - motivāciju kaut ko darīt (atgādināsim, ka bez atlīdzības), tas nu nekādi nevairo...

Es pēdējā laikā apmēram reizi nedēļā sēžu sēžu un domāju - kāda mārrutka pēc es kaut ko loka šaušanas labā daru, būtu labāk ar ar kaut ko citu savu laiku tērējusi, bet tad piezvana kāds "mežonis" un kaut ko labu pasaka. vai tiešām tikai "mežoņi" no loka šaušanas gūst prieku un var padalīties ar labo? (ir protams arī izņēmumi, ļoti maz izņēmumi)

p.s. "mežonis" = šajā kontektā ir tas, kuram vairāk patīk dzīvoties pa mežiem nekā stāvēt uz strīpas

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:39
Agate rakstīja:

Piekrītu - speciāli ļaunu nedara, tikai visu laiku apvaino, pazemo, uzskata par tukšu vietu, nekam nederīgu, zemāku klasi... tāpat vien...

No vienas puses štrunts - aizmirsi un dari tālāk (jo nekas ļauns jau nav nodarīts), bet no otras puses - motivāciju kaut ko darīt (atgādināsim, ka bez atlīdzības), tas nu nekādi nevairo...

Es pēdējā laikā apmēram reizi nedēļā sēžu sēžu un domāju - kāda mārrutka pēc es kaut ko loka šaušanas labā daru, būtu labāk ar ar kaut ko citu savu laiku tērējusi, bet tad piezvana kāds "mežonis" un kaut ko labu pasaka. vai tiešām tikai "mežoņi" no loka šaušanas gūst prieku un var padalīties ar labo? (ir protams arī izņēmumi, ļoti maz izņēmumi)

p.s. "mežonis" = šajā kontektā ir tas, kuram vairāk patīk dzīvoties pa mežiem nekā stāvēt uz strīpas

Lūdzu, nefokusēsimies tikai uz negatīvo! Mēs taču visi kopā esam daudz sasnieguši un darām lielu darbu un pārtrauksim vairot un sēt domstarpības!

Un īpaši Tu, Agate, kura dara tik daudz un kura ir saņēmusi tik daudz pateicības un atzinību no manis! Un turklāt esmu 100% atbalstījusi un bijusi klāt - vienmēr, kad esmu uzrunāta. Vienmēr! Cita lieta - ja netiek darīts zināms.

Un Tu pati vadi darba grupu, kura darbojās pirmo gadu. Un izcili vadi! Nākamgad būs vēl darba grupas. Tas nenotiek tā - no rīta izdomāju - vakarā izdarīju. Mēs esam izauguši lieli un esam daudz. Un plāns ir liels un tas ir gada plāns. Tas nav nedēļas vai mēneša plāns.

Tā vietā, lai ceptos - pārfokusējieties uz reālu darbību, lūdzu.

Pateicos, Elīna  lv
Mārtiņš Vītols

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:40
Tātad pirmais ierosinājums no manas puses.

Sarunas varētu notikt LČ pirmās dienas vakarā Pļavā.Daudzi būs nokārtojuši attiecības ar Briesmīgo Purva Bebru un mājupceļā var iebraukt apraudzīt Pļavu un sportistus.

Otrs.Ļoti gribētos, lai sarunas ir konstruktīvas, bez liekas oficialitātes un papīru stumdīšanas.Ja mums būtu vēlēšanās uz papīrīšu rakstīšanu un ļoti oficiālām sarunām, tad mēs būtu izmantojuši iespēju sasaukt kopsapulci likumā noteiktajā kārtībā.Ja pēdējā kopsapulcē dienaskārtībā būtu būtiski jautājumi, kuros mēs gribētu izmaiņas, mēs būtu piedalījušies.Plus nav jēgas, ja pēc tam darbības nesaskan ar pašu nolemto.

Treškārt.Par to vai dažas lietas netiek darītas speciāli es un daudzi citi tik pārliecināti neesam.

Ceturtkārt.Forumā tiešām ieskatās ļaudis kuri lemj par finansu piešķiršanu un atbalstu.Arī mums ir nācies skaidroties.Pārāk bieži tiek noniecināts Tautas sports.Nezinu nevienu citu federāciju kura tik nievājoši publiski pauž viedokli teiksim par dažādiem tautas skrējieniem un citām aktivitātēm.

Dotajā brīdī mums situācija ir līdzīga kā valstī. Smile Augša dzīvo savu dzīvi un negrib saprast kas notiek apkārt.

Manā uzskatā sistēma kura ir darbojusies līdz šim sevi ir izsmēlusi.Arī attiecībā uz sportistiem un rezultātu pāaugstināšanu.To līmeni kurā tiek šauts gadiem var sasniegt gada laikā skatoties youtube un trenējoties mājās.

Mans mērķis nav revolūcija ar valdības gāšanu, bet gan mēģināt vēl pārliecināt, ka ir jāmaina dažas lietas un uzskati, lai Latvijā loka šaušana progresētu visās jomās.Arī kā Olimpiskais sporta veids.

Un kā jau teicu man ir daudz ierosinājumu, lai situāciju uzlabotu.Turpmāk mēģināšu tos pa punktiem izklāstīt.Vienkārši es neesmu labs orators un man ir diezgan grūti tādās sarunās, jo var beigties ar to ka pasūtu un apklustu. Smile Tādēļ labāk laicīgi mēģināšu uzrakstīt.
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:41
Tu arī esi tas izņēmums. 1 gab...

p.s. kura ir tā reālā darbība uz kuru man jāfokusējas, kuru es vēl nedaru?

Pēdējo reizi labojis Agate Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:43; labots 1 reizi

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:43
Agate rakstīja:

Tā nu viņš ir. Smile  Un tādēļ nesaprotu kas mani dzen kaut ko darīt.
Elina Lapsina

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:52
Nu lūk - izskatās tieši pēc TĀ - ka ir vēlēšanās nākt un vadīt pašiem. Jo viss taču ir tīīīīk slikti. Tieši pēc tā arī izskatās, Mīļā loka šāvēju saime!

Pateicībā, Elīna lv
Elina Lapsina

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 15:59
Agate rakstīja:Tu arī esi tas izņēmums. 1 gab...

p.s. kura ir tā reālā darbība uz kuru man jāfokusējas, kuru es vēl nedaru?

hmmmm, nu - piemēram - tandēmā ar Mārtiņu nomenedžēt vēl kaut ko tik pat vērienīgu kā televīzijas tiešraidi Embūtē. Kaut ko lūk šādu es sagaidu.

Atkārtota pateicība Tev un Mārtiņam par šo unikālo projektu!

Lai mums izdodās un lai top!

Pateicībā, Elīna lv
Mārtiņš Vītols

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:01
Elina Lapsina rakstīja:Nu lūk - izskatās tieši pēc TĀ - ka ir vēlēšanās nākt un vadīt pašiem. Jo viss taču ir tīīīīk slikti. Tieši pēc tā arī izskatās, Mīļā loka šāvēju saime!

Pateicībā, Elīna lv
Par ko konkrēti tas bija domāts?

Nupat es vairs nespēju līdzi izsekot.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu