Share
Go down
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Re: Gada cepiens

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 09:13
Tagad mēģināšu paskaidrot lietas būtību,savādāk man šķiet, ka es te cepos ar kādu atsevišķu klubu.

Federācija ir BIEDRĪBA!Tieši tā.Un neviss kāda kluba vai personu kopuma privātuzņēmums.

Biedrība darbojas likuma ietvaros un pēc saviem statūtiem.

Pa lielam federācija ir tas instruments kuram likumā noteiktajā kārtībā ir tiesības runāt ar valsti un starptautiskajām organizācijām, lai tur palīdzētu bīdīt katra kluba intereses.

Ja kāds nav pamanījis tad pēdējo gadu laikā situācija ir strauji mainījusies un federācija no dažiem klubiem ir izaugusi līdz 15.Un nebūt visiem interese ir bīdīt tikai olimpisko sportu.
Paldies Marinai kura nocitēja sporta likumu.

Tātad pa lielam federācijas valdes uzdevums būtu vismaz apzināt katra biedra intereses un mēģināt vairāk vai mazāk visus vienot.Valdei nav dots uzdevums pārstāvēt tikai viena loka šaušanas veida intereses.

Pašu rakstītie mērķi un uzdevumi tieši to arī skaidri nosaka.

Tātad ir jādomā kā sakārtot, lai notiktu normāla diskusija un informācijas apmaiņa klubu starpā un ar valdi.

Esmu papētijis kā darbojas federācijas kurās sporta veidam ir daudzi paveidi, kā teiksim auto un motosporta.
Vairāk vai mazāk tur zem lielās augšas pastāv i krosa komiteja i rallija un pārējās.

Dotajā brīdī arī mums ir pienācis laiks kaut kādā veidā kaut ko mainīt, lai nenotiktu kaut kāda veida šķelšanās un pārpratumi.

Savas domas kā es redzu attīstību jau paudu iepriekš.
Paldies!
Redzinalds
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 09:36
Paldies...
Tagad man ir skaidra pozicija un velmes
domajams, ka parejiem ari un talakais ir tikai kopigas sadarbibas veida regulejams pasakums...
J.Kononova
Female Dzīvoju : Rīga
Postu skaits : 122

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 09:50
выдирать слова из контекста-это у вас,Мартиньш хорошо получается,профессионально! Еще раз повторю тогда свой вопрос,чтобы понятно было-Вы то вообще кто? Конкретно Вы,Mārtiņš? И ещё раз ,конкретно-чего Вы достигли,чтобы осуждать других??? А Вы,Виталий, несмотря на моё глубокое уважение к Вам-Вы абсолютно не правы и вообще не поняли, о чём я говорю. Никаих намерений оскорбить традиционщиков у меня не было,я привела пример и сравнение сколько надо трудиться, чтобы войти на средний европейский уровень по олимпику и блоку. А не ехать на самые отдаленные старты и получать медаль,в категории где 2 человека и потом всем рассказывать,какие они чемпионы😏 Мы честно работаем на результат,и давайте не забывать,какой вид стрельбы из лука является олимпийским и какой скоро станет( я про компаунд). Пожалуйста,выполняйте нормативы,доказывайте своими результатами в любой категории,что вы достойны представлять страну(как Юлия,которая год из года выполняет высокие нормативы) и вперёд-мы только будем рады успехам наших спортсменов,искренне будем рады! ,Насчёт Инара-спросите его сами, результат он показал только сейчас, совсем недавно и абсолютно обоснованно включён в состав сборной на ЧЕ. Вообщем, дискутировать можно долго, можно оскорблять других и оскорбляться самим сколько угодно-Результат! Это главное,на чём основывается и должно основываеться любое решение! Я точно знаю,как он трудно даётся! Всем приятного дня ))
Inga Siksna
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 10:23
Izvilkums no LLŠF statūtiem:
"7.1. Kopsapulce ir augstākā LLŠF pārvaldes institūcija.
7.2. Kopsapulcē ir tiesīgi piedalīties visi LLŠF biedri. Ar lēmuma tiesībām balso jumos piedalās katra LLŠF biedra delegāti, SK pilnvarotas personas."
un
"8.1. Valde ir LLŠF izpildinstitūcija kas sastāv no trijiem Valdes locekļiem. Valdes priekšsēdētājs ir arī LLŠF prezidents.
8.2. Valde nodarbojas ar kopsapulces lēmumu izpildi un pieņem lēmumus savas kompetences robežās, laikā starp kopsapulcēm."

Varbūt biedrības biedriem vajadzētu paskatīties arī uz sevi? Varbūt kopsapulce ir tā vieta, kur izrunāt problēmas un sāpīgos jautājumus, nevis publiski mētāties ar apvainojumiem? Var redzēt, ka, neapšaubāmi, pastāv viedokļu dažādība un dažādas prioritātes un vēlmes starp dažādiem loka šāvējiem (!!!!), un nevis tikai starp federācijas valdi un loka šāvējiem, uz ko dažu brīdi ir vēlme reducēt šo diskusiju. Un ir vēlēšanās "sēsties pie apaļā galda", bet, manuprāt, šādai sanāksmei būtu jābūt kopsapulcei, lai var piedalīties visi (!!!) biedrības biedri, kuriem ir interese biedrības attīstībā. Pareizi tika pieminēts, ka mums ir 15 biedri. Cik klubu dalībnieki piedalās šai diskusijā, kāpēc? Varbūt pārējiem nav interese, nesaskata problēmas, nezin par šo diskusiju, neuzskata par piemērotu vietu, citi iemesli? Mārtiņ, vai piedāvājums izrunāt sāpīgos jautājumus 8.sept. vakarā uz "Pļavas" laikā, kad daži sportisti būs pabeiguši pirmās dienas distances un atpūtīsies un gatavosies otrās dienas startiem Latvijas čempionātā, bija jāuztver kā aicinājums organizēt (i) kopsapulci, (ii) satikties tiem, kuriem ir viedokļi, vai (iii) Tev tikties ar valdes pārstāvjiem?

Turklāt, mums ir Apvidus loka šaušanas darba grupa, kuras viens no uzdevumiem ir "Koordinēt WA apvidus un IFAA sacensību organizēšanu Latvijā". Ko saka darba grupa par problēmām ar apvidus loka šaušanu Latvijā, kas tik karsti apspriesta šajā diskusijā? Vai ir veikta problēmu apzināšana un problemātikas definēšana, izdarīti secinājumi un uzrakstīti priekšlikumi? Ja jā, varētu, lūdzu, publicēt federācijas mājas lapā, lai arī citi biedri, kuri ikdienā ar apvidus loka šaušanu nesaskaras, varētu iepazīties ar informāciju?

Varbūt kāds vēlas izveidot atsevišķu darba grupu, kuras uzdevums būtu izstrādāt plānu loka šaušanas popularizēšanai Latvijā, mārketinga un atpazīstamības kampaņām, finansējuma piesaistei caur valsts organizācijām, pašvaldībām un privātiem sponsoriem? Esošais finansējums ir tāds, kāds ir, un darbs finansējuma piesaistē būtu reāls atbalsts visai biedrībai.

Jauku dienu vēlot!
Inga Siksna
Dainis
Male Dzīvoju : Riga, Iļģuciems
Postu skaits : 148

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 10:53
J.Kononova rakstīja: Вы то вообще кто? Конкретно Вы,Mārtiņš? И ещё раз ,конкретно-чего Вы достигли,чтобы осуждать других??? ))

Par cik sen jau neesmu šāvējos, bet tikai vērotājos, tad negribēju citiem jaukties, bet te es nenoturējos neiesaistījies šajā diskusijā! Vai tad tikai Sportistiem, medaļniekiem un čempioniem ir ļauts runāt un vērtēt? Galdniekam vai sētniekam nav nekādu tiesību? Lai saprastu, ka kotlete ir piedegusi nav jābūt augstākas klases pavāram.
P.S. atsvaidzināju savas zināšanas un pārlasīju ko nozīmē vārdi autoritārisms, diktatūra, monarhija....
Dainis
Male Dzīvoju : Riga, Iļģuciems
Postu skaits : 148

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 10:57
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:02
No kopsapulces jēga parādās tad, ja ir vajadzība mainīt statūtus, pārvēlēt valdi,apstiprināt dažādus dokumentus.

Protams, varu izmantot savas tiesības sasaukt kopsapulci.

Starp kopsapulcēm tomēr vajadzētu būt savstarpējai normālai diskusijai.

Mans mērķis bija KOPĀ ar aktīvajiem mēģināt šo diskusiju panākt.

Ir parādījusies problēma un kā jau minēju aktīvi meklēju un pētu citu pieredzi, lai šajā situācijā varētu piedāvāt reālus un pieņemamus risinājumus un tass nebeigtos ar to, ka es te bļaustos, ka viss ir slikti. Smile

Inga,es nezinu kāda ir Tava pieredze kādā no darba grupām, bet kā jau es minēju esmu pieredzējis kā iesniegums vienkārši tiek atsviests atpakaļ pat neizlasot. Smile
J.Kononova

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:08
Неужели я настолько непонятно задаю вопрос? Моё мнение, что обсуждать ,а тем более осуждать своих коллег имеют Моральное право те люди,которые хоть что- то достигли в данном виде спорта,которые что-то понимают и знают. Ну а "катить бочки" на других, ничего из себя не представляя-на это много мастерства не надо.😊
J.Kononova

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:10
И то,в принципе, это весьма некорректно и несправедливо по отношению к своим же коллегам!
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:11
Inga Siksna rakstīja:Turklāt, mums ir Apvidus loka šaušanas darba grupa, kuras viens no uzdevumiem ir "Koordinēt WA apvidus un IFAA sacensību organizēšanu Latvijā". Ko saka darba grupa par problēmām ar apvidus loka šaušanu Latvijā, kas tik karsti apspriesta šajā diskusijā? Vai ir veikta problēmu apzināšana un problemātikas definēšana, izdarīti secinājumi un uzrakstīti priekšlikumi? Ja jā, varētu, lūdzu, publicēt federācijas mājas lapā, lai arī citi biedri, kuri ikdienā ar apvidus loka šaušanu nesaskaras, varētu iepazīties ar informāciju?

Kāpēc mani nepamet sajūta, ka man kā darba grupas pārstāvim (vienam no 3, kas šajā grupā darbojas) amazoņu pārstāvji (nevienu nevēlos aizskart personīgi) visu laiku atgādina, ka vajag aizvērt muti, nerunāt pretī un tikai rukāt....?

Hierarhija federācijā ir tāda, ka darba grupa pati līdz galam neko nevar izlemt (var turpināt palasīt statūtus), visu nosūtam federācijai apstiprināšanai, tam seko valdes lēmumi (tās ir tās sapulces kurās es labprāt gribētu piedalīties, bet man nav spēka katru rītu zvanīt Lapsiņam un prasīt - "vai šovakar notiks valdes sēde?"). Un mājas lapa nav vieta kur tiek apspriesti privāti jautājumi un notiktu diskusijas (tam ir forums). mājas lapā viss tiek publicēts pēc valdes lēmuma, ko valde atsūta, to arī publicēju. + pierakstu īsas ziņas par lielajām sacensībām, lai tā lapa galīgi nenomirtu (paldies tam nevienam, kas man šajā darbā palīdz).

labi. viss. aizveru muti un turpinu rukāt visu labā. "paldies" negaidu. pieklājīgu attieksmi arī vairs nē. esmu taču tikai fizkultūrists/tautas sportists, mežonis, neesmu amazone (nu tās "zilās asinis") un vispār neko no lielām lietām nesaprotu.
dot

Pēdējo reizi labojis Agate Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:03; labots 1 reizi

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:15
А плотникам и дворникам ,и всем остальным,кто работает ,(мне в том числе)надо заниматься своими рабочими обязанностями 😂,а в свободное от работы время тренироваться и стремиться к лучшим своим достижениям,тем самым расширяя круг людей,которые для себя выбрали этот великолепный вид спорта и укреплять позиции лучного спорта в стране!
J.Kononova

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 11:50
Всем удачи! Ребята,давайте жить дружно!!🤗
LuckyFOX_Marina Rjabkova
Šauju ar : W&W RCX-100
Postu skaits : 828

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 12:02
Inga Siksna rakstīja:
Ko saka darba grupa par problēmām ar apvidus loka šaušanu Latvijā, kas tik karsti apspriesta šajā diskusijā?
Inga Siksna

Apvidus darba grupa strādā tā, kā nekad! Tur viss ir lieliski! Problēmas, Inga, ir nevis apvidus loka šaušanā vai darbā grupā. Problēma ir komukācijā, attieksmē un sadarbībā (federācijas/ federācijas biedri), tas attiecās ne tikai uz apvidus lietām.

Ja atmest visas liekas emocijas....
Tаd Mārtiņš, viņš jau ir viens no tiem, kurš mēģinā arī citās loku klasēs stimulēt rezultātu augšanu, viņš vismaz reizi gadā rīko sacensības, kurās var piedalīties tikai no attiecīgās sporta klases. Viņš rīko sacensības, kurā mēģina šaut alternatīvus turnīrus un skatītāji to var baudīt uz lieliem ekrāniem! Manuprāt pilnīgi atbalstams virziens! Šaut tādās sacensībās - ir kaut kāda cita gaisotne uzreiz, neka parasti tas notiek apvidus sacensībās un ari iespēja apvīdniekiem kaut cik izjust kas notiek stadionos.
Vēl šāda iespēja (alternatīvie) bija Jūrmala open, bet tā vairs diemžēl netiek rīkota...

Vienkārši nevajag salīdzīnāt un mērīties ko un cik daudz ir izdarījis un kādus rezultātus sasniedza. Visi jau apzinās to LIELOS mērķus, un globāli uz viņiem jau arī tiecamies. Un sasniegumi, zināms progress mums ari ir. Diskusija jau nav par to...
Redzinalds

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:04
Jeljena
tiri tehniski varda tiesibas ir ari tam kas vakar atnaca uz shaushanas laukumu un iestajas kada no organizacijam, kas ir federacijas biedrs... jautajums vai vinja viedokli ieklausisies ir iekshejas kulturas jautajums...

Agate
Paldies par visu ko dari, un man zhel, ka ir aizvainojums, kas nav kartigi izrunats ar tiem, kas aizvainoja... esmu Amazonis, BET zilasinjains nejutos... pati zini kamer veseliba ljava gaju mezhinjaa... un ljoti cienu Tevi ka sportistu, un komandas biedru 24 stundu arprataa... vissiltakas atminjas un sajutas...

Par to, ka tipa mezha ir daudz vieglak, ka uz linijas...
es nepiekritishu pashos pamatos, shaushanas tehnika un inventars var but pilnigi vienadi... bet mezha ir mazliet grutak, jo ir janjem vera papildus faktori... pirmajas reizes mezha es domaju, ka te nedarbojas fizikas likumi, bet velak sapratu ka es tos vienkarshi nezinu... ta ka.. kur daudz jatrennejas... es domaju ka abas vietas vienadi daudz jatrennejas lai sasniegtu rezultatu, un es nerunaju par kautkadiem pasaules rekordiem, sasniegumiem utt. es runaju par 360 no 360 un tad tikai skaita Xus... tas ir sports, tas ir limenis parejais... ir treninjsh kaujas apstakljos.

Par visparejo situaciju
jutu, redzu, saklausu, izlasu... aizvainojumu, velmi tikt uzklausitiem...

Shobrid viss tiek virzits uz to, ka vadiba ir slikta...
vai tiesham katrs no tiem, kas runajis, un teicis ka viss ir slikti ir parliecinats, ka spes labak, ka nekoncentresies uz savam vajadzibam, kaut tas ari notiks neapzinati>?

Es varu runat tikai par savu pieredzi... biju vienas sporta federacijas dibinashanaa iesaistits... viss bija lieliski, kamer neparadijas vairaki klubi... neparadijas jauni sporta speles paveidi... kamer neparadijas cilveki, kas gribeja sakt dalit siles labumus ( Paldies dievam te silee nekas ipashs nav)... bet tur runa gaja par lielam naudam, lai piedalitos, lai speletu lai startetu arpus Latvijas... nedevam tiem, kas gribeja padarit visu par biznesu varu... (Paldies dievam te nevienam tas nav bizness.. vai ne?)

diemzhel musdienas un visa pasaule dikte to, ka lietam jabut rentablam, ir janes labums, ir... viskautkam ir jabut... un parasti visa shaja dziesma aiziet boja pats sports...

Es arkartigi priecajos, ka pametu loka shaushanu tad, kad pa lielam bijs viss kartiba... un man palika liels daudzums fantastisku lokshaveju, mana draugu un pazinju loka... Es ticu... vai precizak, velos ticet, ka paliksim atkal tadi pashi forshi kolegji, draugi, biedri, BET tas ir atkarigs no katra atseviskji un visiem kopa...

valdibas mainja... statutu mainja.. NEKO nerisinas
pedeja laika esmu sapratis vienu... ja man kautkas sap, tad sakuma ir jasaprot kas man sap... SUPER kolegji noformuleja, kas sap... nakoshais, ir jaizdoma, ko darit, lai vairs nesapetu... var dzert pretsapju zales, var nogriest to, kas sap, ja ta nav galva, kaut ari tad var,un palidzes... pirmo dalju es jau lenitem redzu... problema ir apzimeta... tagad es gribu redzet no visam pusem, ka tiek planots to risinat... no katra un no visiem kopa...

Veselibu, pacietibu un visu to labako velot
Jusu vecais cinjubiedrs... Redzinalds

nospraud kursu, atrodi savu veeju un dodies uz merkji...
Redss
Inga Siksna

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:12
Mārtiņš Vītols rakstīja:No kopsapulces jēga parādās tad, ja ir vajadzība mainīt statūtus, pārvēlēt valdi,apstiprināt dažādus dokumentus.

Protams, varu izmantot savas tiesības sasaukt kopsapulci.

Starp kopsapulcēm tomēr vajadzētu būt savstarpējai normālai diskusijai.

Mans mērķis bija KOPĀ ar aktīvajiem mēģināt šo diskusiju panākt.

Ir parādījusies problēma un kā jau minēju aktīvi meklēju un pētu citu pieredzi, lai šajā situācijā varētu piedāvāt reālus un pieņemamus risinājumus un tass nebeigtos ar to, ka es te bļaustos, ka viss ir slikti. Smile

Inga,es nezinu kāda ir Tava pieredze kādā no darba grupām, bet kā jau es minēju esmu pieredzējis kā iesniegums vienkārši tiek atsviests atpakaļ pat neizlasot. Smile

Kopsapulce nav tikai formāla dokumentu apstiprināšana, bet vieta un laiks, kur tiek apspriesti būtiski jautājumi iespējami lielākā biedru lokā un PIEŅEMTI LĒMUMI par turpmāko darbību. Un varbūt ir laiks mums pašiem mainīt attieksmi no formāli pasīvas uz aktīvu dalību. Un tikai, lūdzu, lai neviens neko šeit neuztver personīgi...

Pilnībā piekrītu, ka ir jābūt normālai (!!!) diskusijai. Tas ir labs komunikāciju formāts un efektīvs līdzeklis, lai izteiktu savu viedokli un uzklausītu citu viedokļus,  izkristalizētu problēmas un rastu iespējamos risinājumus. Bet ir jābūt cieņai vienam pret otru un citiem, kas diskusiju vēro, bez apvainojumiem. Un atkal, ja notiek diskusija, kas skar citu intereses (šajā gadījumā - citu biedru), tad būtu pieklājīgi viņus diskusijā iesaistīt vai informēt par notikušo, bet lēmumus pieņemt visiem.

Federācijas darba grupā neesmu bijusi, pieredzes nav. Nevaru komentēt, kas ir vai nav bijis un kāda ir citu pieredze. Varu izteikt tikai savu vērtējumu par publiski pieejamu oficiālu informāciju, vai neoficiālu, bet uzklausot visas iesaistītās puses.
LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:16
Redzinalds rakstīja:

Par to, ka tipa mezha ir daudz vieglak, ka uz linijas...
es nepiekritishu pashos pamatos, shaushanas tehnika un inventars var but pilnigi vienadi... bet mezha ir mazliet grutak, jo ir janjem vera papildus faktori... pirmajas reizes mezha es domaju, ka te nedarbojas fizikas likumi, bet velak sapratu ka es tos vienkarshi nezinu... ta ka.. kur daudz jatrennejas... es domaju ka abas vietas vienadi daudz jatrennejas lai sasniegtu rezultatu, un es nerunaju par kautkadiem pasaules rekordiem, sasniegumiem utt. es runaju par 360 no 360 un tad tikai skaita Xus... tas ir sports, tas ir limenis parejais... ir treninjsh kaujas apstakljos.

labs

Ja tur par manu pēdējo postu (varbūt ari nē, es tā katram gadījumām), tad, lai būtu skaidrība - es nevienā brīdī neteicu ka vadība ir slikta.  Un ari no kāda cita šajā diskusijā es tādu formulējumu neatceros.
Te izskanēja konkrētas lietas, konkrēi jautājumi un konkrēti Agates priekšlikumi, piem., iespēja savlaicīgi saņemt info un paklausīties valdes sēdes.
Nevajg lūdzu pārspīlēt, tur kur nevajag!)))
Redzinalds

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:29
Foxiiti...
tas ir man tads maksliniecisks panjemiens,
sabiezinat krasas,
noplicinat plikumus un
izskut... kruumus;)...
OK nevis visi slikti, bet ir pretenzijas...

Tak zini, ka cienu Tevi... un atceros, ka nedrikst ar Tevi komunicet ka ar "svoi pacan"Smile

LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:33
Redzinalds rakstīja:Foxiiti...
tas ir man tads maksliniecisks panjemiens,
sabiezinat krasas,
noplicinat plikumus un
izskut... kruumus;)...
OK nevis visi slikti, bet ir pretenzijas...

Tak zini, ka cienu Tevi... un atceros, ka nedrikst ar Tevi komunicet ka ar "svoi pacan"Smile

:zviega: es Tevi arī pazīstu. Un pazīstot Tevi, laikām citādāk lasu tavus komentārus. Bet ne visi, kas šo lasa pazīst Tevi)))))
Inga Siksna

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 13:59
Agate rakstīja:
Inga Siksna rakstīja:Turklāt, mums ir Apvidus loka šaušanas darba grupa, kuras viens no uzdevumiem ir "Koordinēt WA apvidus un IFAA sacensību organizēšanu Latvijā". Ko saka darba grupa par problēmām ar apvidus loka šaušanu Latvijā, kas tik karsti apspriesta šajā diskusijā? Vai ir veikta problēmu apzināšana un problemātikas definēšana, izdarīti secinājumi un uzrakstīti priekšlikumi? Ja jā, varētu, lūdzu, publicēt federācijas mājas lapā, lai arī citi biedri, kuri ikdienā ar apvidus loka šaušanu nesaskaras, varētu iepazīties ar informāciju?

Kāpēc mani nepamet sajūta, ka man kā darba grupas pārstāvim (vienam no 3, kas šajā grupā darbojas) amazoņu pārstāvji (nevienu nevēlos aizskart personīgi) visu laiku atgādina, ka vajag aizvērt muti, nerunāt pretī un tikai rukāt....?

Hierarhija federācijā ir tāda, ka darba grupa pati līdz galam neko nevar izlemt (var turpināt palasīt statūtus), visu nosūtam federācijai apstiprināšanai, tam seko valdes lēmumi (tās ir tās sapulces kurās es labprāt gribētu piedalīties, bet man nav spēka katru rītu zvanīt Lapsiņam un prasīt - "vai šovakar notiks valdes sēde?"). Un mājas lapa nav vieta kur tiek apspriesti privāti jautājumi un notiktu diskusijas (tam ir forums). mājas lapā viss tiek publicēts pēc valdes lēmuma, ko valde atsūta, to arī publicēju. + pierakstu īsas ziņas par lielajām sacensībām, lai tā lapa galīgi nenomirtu (paldies tam nevienam, kas man šajā darbā palīdz).

labi. viss. aizveru muti un turpinu rukāt visu labā. "paldies" negaidu. pieklājīgu attieksmi arī vairs nē. esmu taču tikai fizkultūrists/tautas sportists, mežonis, neesmu amazone (nu tās "zilās asinis") un vispār neko no lielām lietām nesaprotu.
dot

Agate! Kāpēc atkal tāds negatīvisms un tendenciozi komentāri uz visai loģisku, manuprāt, jautājumu. Pie tam jautājumu (!!!), kas nezin kāpēc tiek pārvērsts un uztverts kā kaut kāds pārmetums, vai "mutes aizvēršana".    

Darba grupā ir 3 cilvēki no 3 dažādiem klubiem, pie kam visi 3 ir lieli apvidus loka šaušanas entuziasti ar lielu pieredzi un zināšanām. Ir cilvēki kā es, kas šajā darba grupā nav, apvidus loka šaušanas sacensībās jau kādu laiku neesmu bijusi (atzīstu, piedalījusies neesmu nekad, bet meitu pavadījusi esmu pirms kāda laika) un nav lietas kursā par šo jautājumu. No federācijas mājas lapā pieejamās informācijas redzu, ka darba grupa aktīvi strādā pie reitingiem, kvalifikācijām, rekordiem, izlases jautājumiem. Pieļauju, ka darba grupa ir lietas kursā par problēmām šajā jomā un var sniegt objektīvu viedokli. Paldies dievam, ka federācijas mājas lapa nav vieta privātām sarunām vai diskusijām (pietiek kauna dažreiz ar forumā pieejamo), bet neredzu neko sliktu, ja federācijas mājas lapā zem sadaļas par darba grupu būtu pieejams kāds darba grupas objektīvs apkopojums ar secinājumiem un priekšlikumiem.
Inga Siksna

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:09
Agate rakstīja:
Hierarhija federācijā ir tāda, ka darba grupa pati līdz galam neko nevar izlemt (var turpināt palasīt statūtus), visu nosūtam federācijai apstiprināšanai, tam seko valdes lēmumi (tās ir tās sapulces kurās es labprāt gribētu piedalīties, bet man nav spēka katru rītu zvanīt Lapsiņam un prasīt - "vai šovakar notiks valdes sēde?"). :

Lasīt māku un dokumentus lasu līdz galam.

Nav skaidrs, kāpēc Tev būtu jāzvana Lapsiņam, lai noskaidrotu par valdes sēdēm, ja tās sasauc LLŠF prezidents.

Un ja esi izteikusi velēšanos piedalīties valdes sēdēs, kurās tiek apspriesti Apvidus loka šaušanas darba grupas iesniegtie jautājumi vai dokumenti, un šāda piedalīšanās ir liegta, tad varētu, uzzināt, kāds ir bijis iemesls un pamatojums?
Agate
Admins

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:15
Vēlreiz atkārtoju: darba grupa nekādus lēmumus pieņemt nevar!!!

Tātad palasām federācijas statūtus:

12. LLŠF DARBA KOMISIJAS 
12.1. LLŠF Valde organizē Darba komisijas. 
12.2. LLŠF Darba komisijas vada LLŠF Valdes locekļi (t.sk. prezidents un viceprezidents). 
12.3. Katrs LLŠF Valdes loceklis var būt vairāku LLŠF darba komisijas sastāvā. 
12.4. LLŠF Darba komisiju vadītāji iesniedz LLŠF Valdei apstiprināšanai komisijai vārdisko sastāvu. 
12.5. LLŠF Darba komisijas izstrādā un iesniedz Valdei savus darba plānus, nolikumus, priekšlikumu, lēmuma projektus un citus dokumentus, kā arī sagatavo priekšlikumus un lēmumu projektus LLŠF kopsapulcei. 

Apvidus darba grupā nav ne Lapsiņš, ne Podiņš, ne Oļeksejenko. Tātad pēc dokumentiem tas ir nelegāls veidojums. Tādēļ "darba grupa" sazvanās, ļoti privātā gaisotnē papaļāpā un vienojas, ka Agate uzrakstīs valdei iesniegumu ar priekšlikumiem, par ko valde izlems. Ja valde atsaka, mēs ejam pupās, jo neko nolemt nevaram. Nekādas sanāksmes mums nenotiek, nekādi protokoli nav pieejami, stādājam pēc mājas lapā gadu atpakaļ publicētā darba grupas nolikuma (tajā ir nosprausts, ko daram un ko nedaram). Nekādas papildus informācijas nav, nebūs un nevar būt.

Tādēļ visi lēmumi ir jāprasa valdei nevis darba grupai - jo (vēlreiz atkārtoju), atbilstoši statūtiem Apvidus darba grupa kā instance šādā formātā pastāvēt nedrīkst...

Un kā jau  iepriekš teicu (un atkārtoju atkal) - visa problēma ir tā ka nenotiek komunikācija, mēs (federācija, Amazones un pārējie klubi) dzīvojam dažādās pasaulēs, kuras vienu otru neredz vai negrib redzēt, tādēļ uzskata pārākus par otriem. Par to tad arī ir šis kašķis.

Admins

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:21
Inga Siksna rakstīja:
Agate rakstīja:
Hierarhija federācijā ir tāda, ka darba grupa pati līdz galam neko nevar izlemt (var turpināt palasīt statūtus), visu nosūtam federācijai apstiprināšanai, tam seko valdes lēmumi (tās ir tās sapulces kurās es labprāt gribētu piedalīties, bet man nav spēka katru rītu zvanīt Lapsiņam un prasīt - "vai šovakar notiks valdes sēde?"). :

Lasīt māku un dokumentus lasu līdz galam.

Nav skaidrs, kāpēc Tev būtu jāzvana Lapsiņam, lai noskaidrotu par valdes sēdēm, ja tās sasauc LLŠF prezidents.

Un ja esi izteikusi velēšanos piedalīties valdes sēdēs, kurās tiek apspriesti Apvidus loka šaušanas darba grupas iesniegtie jautājumi vai dokumenti, un šāda piedalīšanās ir liegta, tad varētu, uzzināt, kāds ir bijis iemesls un pamatojums?

ok. taisnība - jāzavana federācijas prezidentam katru rītu, lai noskaidrotu vai būs valdes sēde, jo tās iepriekš netiek izsludinātas. saskaitāmo kārtība nemaina rezultātu....

esmu izteikusi, esmu piedalījusies. tas notika tajos laikos, kad es biju Amazonēs... tagad es neesmu informēta, kad valdes sēdes notiek. un ja notiek un es to uzzinu, tad mēdz būt tādā laikā, kad sava maizes darba dēļ es uz tām netieku... bet visbiežāk es uzzinu ka valdes sēde ir bijusi vairākas dienas vai pat nedēļas pēc tās, kad man uz e-pastu pienāk protokols, kas ir jāieliek mājas lapā.

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:46
IDEALI...
nav informacijas par sapulcem... KAS NOTIKA?
.... KO darit, lai tas neatkartotos vai ko nedarit, lai tas atkartotos>?
priekshlikums..., uzlikt par pienakumu, valdei, Pupkinam, kautkada laika perioda pirms, informet interesentus... sastadit maillisti... utt... reku sheku mes lenitem nonakam pie ta, ko es gribu redzet un dzirdet...
iesniedzam un es bushu viens no tiem, kas pacels mandatu, ja ideja bus sapratiga... nu ja man dos mandatu:)
Inga Siksna

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:49
Agate rakstīja:Vēlreiz atkārtoju: darba grupa nekādus lēmumus pieņemt nevar!!!

Tātad palasām federācijas statūtus:

12. LLŠF DARBA KOMISIJAS 
12.1. LLŠF Valde organizē Darba komisijas. 
12.2. LLŠF Darba komisijas vada LLŠF Valdes locekļi (t.sk. prezidents un viceprezidents). 
12.3. Katrs LLŠF Valdes loceklis var būt vairāku LLŠF darba komisijas sastāvā. 
12.4. LLŠF Darba komisiju vadītāji iesniedz LLŠF Valdei apstiprināšanai komisijai vārdisko sastāvu. 
12.5. LLŠF Darba komisijas izstrādā un iesniedz Valdei savus darba plānus, nolikumus, priekšlikumu, lēmuma projektus un citus dokumentus, kā arī sagatavo priekšlikumus un lēmumu projektus LLŠF kopsapulcei. 

Apvidus darba grupā nav ne Lapsiņš, ne Podiņš, ne Oļeksejenko. Tātad pēc dokumentiem tas ir nelegāls veidojums. Tādēļ "darba grupa" sazvanās, ļoti privātā gaisotnē papaļāpā un vienojas, ka Agate uzrakstīs valdei iesniegumu ar priekšlikumiem, par ko valde izlems. Ja valde atsaka, mēs ejam pupās, jo neko nolemt nevaram. Nekādas sanāksmes mums nenotiek, nekādi protokoli nav pieejami, stādājam pēc mājas lapā gadu atpakaļ publicētā darba grupas nolikuma (tajā ir nosprausts, ko daram un ko nedaram). Nekādas papildus informācijas nav, nebūs un nevar būt.

Tādēļ visi lēmumi ir jāprasa valdei nevis darba grupai - jo (vēlreiz atkārtoju), atbilstoši statūtiem Apvidus darba grupa kā instance šādā formātā pastāvēt nedrīkst...

Un kā jau  iepriekš teicu (un atkārtoju atkal) - visa problēma ir tā ka nenotiek komunikācija, mēs (federācija, Amazones un pārējie klubi) dzīvojam dažādās pasaulēs, kuras vienu otru neredz vai negrib redzēt, tādēļ uzskata pārākus par otriem. Par to tad arī ir šis kašķis.

Lasīt tomēr māku... Statūti attiecas uz Darba komisijām. Cik saprotu, tad Tu esi darba grupā (saskaņā ar attiecīgo nolikumu)? Jeb es kļūdos?

Turklāt, nevienā brīdī neesmu lūgusi no Tevis dokumentus, kas ir Valdes kompetencē. Arī Marina raksta, ka darba grupa aktīvi un labi strādā. Un tāpēc loģisks lūgums padalīties ar šī darba rezultātiem. Kādi ir bijuši priekšlikumi? Nav svarīgi, vai Valde vai kāds cits tos ir vai nav apstiprinājis/ piekritis vai tamlīdzīgi. Un kāpēc uzreiz tik kategoriski- "Nekādas papildus informācijas nav, nebūs un nevar būt."? Tas ir kaut kāds noslēpums? Vai Valde vai kāds cits ir aizliedzis šādu informāciju izpaust?
Agate
Admins

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 14:58
nu re, ja lasām statūtus, tad darba grupas vispār federācija nepastāv!
jeb arī tās ir darba komisijas, kuras mēs sarunvalodā saucam par darba grupām...

Marina tāpat kā pārējie redz ka darba grupa strādā, jo ir viss kas aprakstīts nolikumā - saskaņots apvidus kalendārs, reitingi, kvalifikācijas klases, rekordi, normatīvi iekļūšanai 3D izlasē utt (nekopēšu te nolikumu, to var atrast federācijas mājas lapā).

kam vēl ir jābūt redzamam? jo nekā vairāk arī nav un nebūs (negribu atkal atkārtoties, visu jau pieminēju iepriekš), jo mums trijatā ar šo jau pietiek ko darīt.

Atpakaļ uz augšu