Share
Go down
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

Re: Gada cepiens

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:07 pm
Redzinalds rakstīja:IDEALI...
nav informacijas par sapulcem... KAS NOTIKA?
.... KO darit, lai tas neatkartotos vai ko nedarit, lai tas atkartotos>?
priekshlikums..., uzlikt par pienakumu, valdei, Pupkinam, kautkada laika perioda pirms, informet interesentus... sastadit maillisti... utt... reku sheku mes lenitem nonakam pie ta, ko es gribu redzet un dzirdet...
iesniedzam un es bushu viens no tiem, kas pacels mandatu, ja ideja bus sapratiga... nu ja man dos mandatu:)

notika tas - ka Agate aizgāja no Amazonēm (laikam)
un mailiiste ir gatava jau pusotru gadu...

Female Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : W&W RCX-100
Postu skaits : 828

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:08 pm
:zviega:
Hm, Inga....
Agate apraksta problēmu, uzraksta ka "loka šaušanas ģimenē" kļībo komunikacija un attieksme. Mazums, ka viņas pretenzijas tika nosauktās par "negācijām", bet vēl viņai vajag tagad arī atskaitīsies par visa gada padarīto darba grupā!
shocked

Lūk, šī gan ir "konstruktīva" saruna! Tas tagad izskatās šādi:

- Tev, Agate, ir pretenzijas, priekšlikumi, ierosinājumi, iebildumi? Ak tā! A nu stāsti tagad, ko tu tur pati esi visu laiku darījusi!
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:13 pm
Agate rakstīja:nu re, ja lasām statūtus, tad darba grupas vispār federācija nepastāv!
jeb arī tās ir darba komisijas, kuras mēs sarunvalodā saucam par darba grupām...

Tas nu gan jums, darba grupai, pašiem jāsaprot, kur darbojaties un kādā statusā- kā darba komisija saskaņā ar Statūtiem, kas tikai kļūdas pēc nosaukta par grupu, vai kā darba grupa, kas darbojas saskaņā ar savu nolikumu (tur gan nav norādīts, kurš nolikumu pieņēmis. Ja valde, tad, cik saprotu no Statūtiem, tai ir tiesības (nav aizliegts) šādas darba grupas veidot, jo "Valde nodarbojas ar kopsapulces lēmumu izpildi un pieņem lēmumus savas kompetences robežās, laikā starp kopsapulcēm.", piedodiet, bet necaurskatīju iepriekšējos valdes lēmumus)
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:20 pm
mēs kā darba komisija (ko federācijas vadība žargonā dēvē par darba grupu, tādēļ tas ir pielipis) ļoti labi apzināmies kādā statusā un kāpēc mēs STRĀDĀJAM... un nolikumu apstiprināja valde (savādāk tas nebūtu publicēts)

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:22 pm
tad kopsapulce jauzliek par pienakumu kadam TUR augsha caur maillisti nosutit noteikta laika, ja ta nav arkartas sapulce, kur var but cita runashana
man prieks, ka lenitem virzamies uz priekshu...
tatad liste ir...
vajag izpildmehanismu, kas to iedarbina
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:23 pm
tiesnešu-treneru padomi arī federācijas vadība žargonā dēvē par darba grupu, pat ja tas nav minēts nosaukumā. vēl bija PR darba grupa, tā nomira - palika Agate. vēl mēģina radīt darba grupu, lai izstrādātu standartus sporta skolām, kāpēc tajā arī jābūt Agatei Question

Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:25 pm
Redzinalds rakstīja:tad kopsapulce jauzliek par pienakumu kadam TUR augsha caur maillisti nosutit noteikta laika, ja ta nav arkartas sapulce, kur var but cita runashana
man prieks, ka lenitem virzamies uz priekshu...
tatad liste ir...
vajag izpildmehanismu, kas to iedarbina

aha, droši vien pirmais kandidāts, kas ir padomā - o! Agate!

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:27 pm
Agate rakstīja:mēs kā darba komisija (ko federācijas vadība žargonā dēvē par darba grupu, tādēļ tas ir pielipis) ļoti labi apzināmies kādā statusā un kāpēc mēs STRĀDĀJAM... un nolikumu apstiprināja valde (savādāk tas nebūtu publicēts)

Paldies par skaidrojumu.
Redzinalds

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:29 pm
UN vel man kautka neliek mieru tas atmestais dokuments "ko pat nelasija...", kautkas neshtimmee... es saprotu, ka formalisms mums mazliet pieklibo, bet vai tad shitadas lietas, kautkadas lietvedibas ramjos netiek apstradatas>? vai tiesham vadonji var pienjemt un lasit vai nelasit dokumentu, kas kautka nav regjistrets vai nav atsekojams... te parpratums uz parpratuma ... un ar parpratumu tiek urkjets... baigi zhel, ka man nav laika visa iedziljinaties, un izskatas ka man ar informacijas plusmu ir oioioi kur slikti, un es pilnigi neko nesaprotu un nezinu... pilnigi javer ciet shuplade un jakluse, liekas ka saprotu par ko bazars, bet brizhiem tomer kautkas aiziet secen...

Redzinalds

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:32 pm
Paga ka TU vari but tas kandidats ja tev tadas informacijas nav>?
un ja tagad pekshnji ta informacija bus pieejama tad man skiet taka butu japriecajas, ka ir un var izplatit>?
vei es atkal kautko nesapratu...
tad gribas zinat, kad sapulces vai negribas, vai ko beigas vajag>? lai darba grupas lemums butu saistoshs valdei un uzreiz tiktu izsniegts cheks, mandats, pilnvara>?
tulit izmezhgjishu sev smadzenes...
laikam esmu lkjuvis parak primitivs... un nespeju saprast daudzgajienu kombinacijas
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:37 pm
nē, es gribu lai izlaiž mani kā starpnieku starp valdi un klubiem (izņemot Amazones). es gribu nošķirt darba grupas amatu, mājas lapas administratora amatu no sekretāres amata (kura man oficiāli nav un es viņu negribu!!!)...

ja valdes pārstāvis var aizsūtīt e-pastu "Agate, izsūti klubiem", tad pārstāvis var arī nokopēt e-pastu sarakstu (kurš jau ir gatavs, jo Agate viņu uztaisīja) un aizsūtīt uzreiz visiem klubiem kā vienlīdzīgiem.

vai arī es kaut ko nesaprotu?

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:40 pm
aha nu tad skaidrs, nakosha sapulce uzlikt uzdevumu valdei, atrast kam delegjet doto pienakumu... nu kautka ta...
nu nav tak problemu, ja kads kautko negrib darit tad var nedarit...
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:40 pm
un tagad sekos jautājums :"bet kāpēc tu to visu te saki nevis aci pret aci?"

tāpēc ka:
1) es neesmu Amazonēs
2) es to nevaru izteikt aci pret aci, jo tam nav laika (apaļie galdi un tamlīdzīga figņa)
3) tāpēc ka jūs mani izprovocējāt un izcēlāt ilgi sakrājušas lietas, kas jau bija norakstītas kā nemaināmas

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:41 pm
Agate rakstīja:tiesnešu-treneru padomi arī federācijas vadība žargonā dēvē par darba grupu, pat ja tas nav minēts nosaukumā. vēl bija PR darba grupa, tā nomira - palika Agate. vēl mēģina radīt darba grupu, lai izstrādātu standartus sporta skolām, kāpēc tajā arī jābūt Agatei Question

Jā, redzu federācijas mājas lapā, ka uz tiesnešu-treneru padomi atsaucas kā uz darba grupu. Šīs padomes nolikumu neredzu, bet attiecībā uz Apvidus loka šaušanas darba grupu vārdi "darba grupa" minēti nolikumā. Tāpēc vēlējos precizēt, par ko runājam.

Tātad PR darba grupa bija? Kāpēc tad par šo aktivitāti nekas iepriekš netika minēts šai diskusijā jautājumā par loka šaušanas popularizēšanu? Interesanti būtu uzzināt, kāpēc "nomira".
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:44 pm
Inga Siksna rakstīja:Tātad PR darba grupa bija? Kāpēc tad par šo aktivitāti nekas iepriekš netika minēts šai diskusijā jautājumā par loka šaušanas popularizēšanu? Interesanti būtu uzzināt, kāpēc "nomira".

Pēdējo reizi šī darba grupa tika pieminēta kopsapulcē (prezidenta uzrunas sastāvā, kur tā tika pieminēta kā strādājoša), tie kas tur bija (es biju) to dzirdēja. sapulces nobeigumā, kad es runāju es to pieminēju otro reizi, teicu ka tāda vairs nav, jo nav kas viņā strādā. paliku tikai es, jo mājas lapa ir mazmazītiņa daļa no PR (kas jau pietiekami aizņem manu brīvo laiku).

nu nu, par ko vēl man lūdzu atskaitīties?

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:49 pm
Agate...
MIljais cilvek
Uzskats/viedoklis/doma, ka visi skatas uz Tevi un visi no TEVIS gaida ricibu, ir mazliet ar lielummanijas pieskanju... Smile nje v obidu!

te tagad izkristalizejas jautajumi, kurus var celt gaisma sapulcee, piedavat lietas, menedzhet taas. piemeram Martinjsh iespejams bus laimigs, ja vinjs bus shadi pilnvarots un informets par sapulcem...
te netiek apspriests, kas ir jadara konkretai personai, te ir runa par attiecibam, ka tadam... musu lielaja bordeli attiecibas attiecigi ir visai sarezhgjitas, tapec... jadod iespejas tiem, kas grib un var kautko darit viena vai otra lauka... Tu savu darba chupinju esi iehavojusi, un dar to lieliski, PALDIES Tev par TO... dodam vietu, laiku un iespeju tiem kam ir laiks un velme...

Juhuuu viss notiekaas...
Piedodiet, ja kadu aizskaru ar tekstiem, tas bija domats daaaudz ljaunak, ka liekas:)... joks

Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:50 pm
Redzinalds rakstīja:aha nu tad skaidrs, nakosha sapulce uzlikt uzdevumu valdei, atrast kam delegjet doto pienakumu... nu kautka ta...

nākamā sapulce ir 2019.gada martā. ja tu būtu bijis pagājušajā sapulcē, tad būtu redzējis, ka knapi tika savākts kvorums, lai vismaz par gada pārskatu varētu nobalsot, lai to varētu iesniegt VID.
un tu vēl tur gribi atrast kādu brīvprātīgo, kam deliģēt? tiešām? 

mūsu aprindās ir iestājusies tieši tāda pati vienaldzība, kā Latvijas politikā. daudzi neko nesaka, neraksta, sēž mierīgi un noskatās tikai viena iemesla dēļ - "pat ja es aiziešu nobalsot, tāpat jau nekas nemainīsies..."

Pēdējo reizi labojis Agate Trešdiena Augusts 08, 2018 1:30 pm; labots 1 reizi

Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 12:58 pm
Redzinalds rakstīja:Agate...
MIljais cilvek
Uzskats/viedoklis/doma, ka visi skatas uz Tevi un visi no TEVIS gaida ricibu, ir mazliet ar lielummanijas pieskanju... Smile nje v obidu!

Redž, uz tevi es neapvainojos. jo apvainošanās pa lielam ir tāda viltīga lieta - apvainojoties tu skādi nodari tikai sev un nenieka tam, uz kuru tu apvainojies. 

un ja tu mani pietiekami pazītu, tad zinātu, ka lielummānija nu pilnīgi nav mana lieta. es nelieku FB viģikus, kur stāstu par saviem veikumiem. mana nelaime ir tā ka es pārāk daudz un pārāk labprātīgi uzņemos. biežāk vajadzētu pasūtīt ...  scratch šeit gadījās tāda verbāla caureja, nevis par to ka es daudz daru, bet par to - ka varbūt piebremzējiet, no manis prasīt vēl kaut ko.

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:00 pm
Agate rakstīja:
Redzinalds rakstīja:aha nu tad skaidrs, nakosha sapulce uzlikt uzdevumu valdei, atrast kam delegjet doto pienakumu... nu kautka ta...

nākamā sapulce ir 2019.gada martā. ja tu būtu bijis pagājušajā sapulcē, tad būtu redzējis, ka knapi tika savākts kvorums, lai vismaz par gada pārskatu varētu nobalsot, lai to varētu iesniegt VID.
un tu vēl tur gribi atrast kādu brīvprātīgo, kam deliģēt? tiešām? 

mūsu aprindās ir iestājies tieši tāda pati vienaldzība, kā Latvijas politikā. daudzi neko nesaka, neraksta, sēž mierīgi un noskatās tikai viena iemesla dēļ - "pat ja es aiziešu nobalsot, tāpat jau nekas nemainīsies..."
Es pat atļaušos teikt, ka daudzi arī baidās izteikties.Un tā nav normāla situācija un komunikācija.
Redzinalds

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:05 pm
ufff...
ir tada kretiniska lieta... DZIIVE...
ja man kautko gribas, tad man ir jacelj pakalja, jasasprindzina un jasaloca armaturas stienis, ar sfinktoru palidzibu...
par kvorumiem... aicinatu mani atnakt, un izpildit goda pienakumu parstavet kluda biedrus, es atnaktu...
par darbiem, brivpratigajiem
Lasot doto topiku radas sajuta, ka ir milzum daudz darit gribetaju... un varetaju,
tikai valde-nelietigaa neljauj izpausties, un izdarit ta, lai rit saule lektu rietumos, bet norietetu dienvidos...
un tagad jautajums, KAS daris visu to ko MUMS GRIBAAS, VAJAG, NEPIECIESHAMS... vai tie pashi valdes loceklji, kas savu brivo laiku velta federacijas darbibai>? vai nebus par daudz prasits?
Ir fantastiski, ka cilveki RUNAA, ka celj problemas...
bet paliek vecais princips, NEVIENAM nepatik cilveki, kas nak ar problemam un bez to risinajuma...
Kadam no gribetajiem jauznjemas, kadam no varetajiem jaizdara...
Piedodiet bet diskusija nonaca turpat kur sakas, neaugliga gultnee un bezjedzibaa...

Es gribu 43peedu jahtu... ar 3 tualeteem un dusham un nekad vairs dzive nestradat un sanjemt ik menesi naudinju rekjinaa... TIkai pamatojuma shai manai velmei nav, jo es ne suda neesmu izdarijis, lai tas notiktu...

un runa nav par TEVI AGATE... runa ir vispar
GRIBAT
jobans tramvajs... DARAT!!!!!
un ja pretlikumigi, nesaskanja ar statutiem utt, jums neljauj dariit, neljauj izpausties, tad njemiet pie bumbam tos kas neljauj, bet tagad... mes gribam.. noorganizejiet, izdariet, dodiet... vaciet dokumentalus pieradijumus tam ka VALDE NESTRADA...
un
jebkursh, sapratigais cilveks bus gatavs jus atbalstit, ja naksiet ar REALIEM piedavajumiem, realiem planiem un to daritajiem,
savadak te tapat, ka pirmsveleshanas.
ja man butu vara jobenboben, tad jus visi jopta shautu ar jauniem lokiem un katram butu 5 komplekti bultu, personiga taieshu masiere utt...

UN VELREIZ es ne pret vienu personiski nevershos, es vienkarshi par to ko redzu, dzirdu un saprotu, bet iespejams ne suda nesaprotu... no manis pietiek... konstruktivu sh odiskusiju megjinaju padarit, bet.. gala rezultata vairak ir runas kapec mes kautko nedaram, nevis par to KAA TO BL... IZDARIT...

Dievs, piedod manu nesavaldibu...
Es Jus visus miilu, tadus kadi esat.
Inga Siksna

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:08 pm
LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja::zviega:
Hm, Inga....
Agate apraksta problēmu, uzraksta ka "loka šaušanas ģimenē" kļībo komunikacija un attieksme. Mazums, ka viņas pretenzijas tika nosauktās par "negācijām", bet vēl viņai vajag tagad arī atskaitīsies par visa gada padarīto darba grupā!
shocked

Lūk, šī gan ir "konstruktīva" saruna! Tas tagad izskatās šādi:

- Tev, Agate, ir pretenzijas, priekšlikumi, ierosinājumi, iebildumi? Ak tā! A nu stāsti tagad, ko tu tur pati esi visu laiku darījusi!

Marina! Komunikācija tiešām klibo.

Ņemot vērā to, ka saskaņā ar nolikumu divi no Apvidus loka šaušanas darba grupas pamatuzdevumiem ir "Apziņot klubus par WA apvidus un IFAA aktualitētēm, noteikumu izmaiņām, svarīgākajām sacensībām utt.; Veikt citas aktivitātes saistītas ar apvidus loka šaušanas attīstību un popularizēšanu", uz manu jautājumu par to, vai Apvidus loka šaušanas darba grupai ir kāda informācija par problemātiku, secinājumiem un priekšlikumiem, atbild Agate: "Kāpēc mani nepamet sajūta, ka man kā darba grupas pārstāvim (vienam no 3, kas šajā grupā darbojas) amazoņu pārstāvji (nevienu nevēlos aizskart personīgi) visu laiku atgādina, ka vajag aizvērt muti, nerunāt pretī un tikai rukāt....?.... labi. viss. aizveru muti un turpinu rukāt visu labā. "paldies" negaidu. pieklājīgu attieksmi arī vairs nē. esmu taču tikai fizkultūrists/tautas sportists, mežonis, neesmu amazone (nu tās "zilās asinis") un vispār neko no lielām lietām nesaprotu." To tiešām var saukt par neveiksmīgu komunikāciju!

Kurā brīdī lūdzu/ pieprasīju atskaitīties par visa gada laikā padarīto? Lasīt māku vēl joprojām un federācijas mājas lapā arī redzu tāpat kā Marina un pārējie "ka darba grupa strādā, jo ir viss kas aprakstīts nolikumā - saskaņots apvidus kalendārs, reitingi, kvalifikācijas klases, rekordi, normatīvi iekļūšanai 3D izlasē utt (nekopēšu te nolikumu, to var atrast federācijas mājas lapā)." Brīnišķīgi! Tad jau darba grupai ar valdi nav domstarpību un viss ir veiksmīgi saskaņots un šie uzdevumi izpildīti.

Ja nekā cita nav un nebūs, tad skaidrs, ka nav un nebūs. Citādi rodas iespaids no iepriekšējās sarakstes, ka darba grupai ir kaudze ar priekšlikumiem, kuri ir iesniegti valdei un kurus tā klusībā apspriež, met atpakaļ un nekādi nevar apstiprināt!
Mārtiņš Vītols

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:16 pm
Inga?Kas jūs tāda būtu?

Kā jau es minēju,man ir tiesības pārstāvēt savu klubu un runāt viņa vārdā, ko pārstāvat jūs?

Pieņemu, ka esat kluba "Amazones" biedrs.Tad lūdzu ievēro hierarhiju un pajautā sava kluba vadītājam kas notiek federācijā un ko ir izdarījusi Apvidus darba grupa.

Patīk tāda komunikācija?

Turpinot tēmu.Arī Agate un Marina var runāt sava kluba vārdā un šobrīd divi federācijas biedr ir norādījuši, ka problēma IR.
Inga Siksna

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:39 pm
Mārtiņš Vītols rakstīja:Inga?Kas jūs tāda būtu?

Kā jau es minēju,man ir tiesības pārstāvēt savu klubu un runāt viņa vārdā, ko pārstāvat jūs?

Pieņemu, ka esat kluba "Amazones" biedrs.Tad lūdzu ievēro hierarhiju un pajautā sava kluba vadītājam kas notiek federācijā un ko ir izdarījusi Apvidus darba grupa.

Patīk tāda komunikācija?

Turpinot tēmu.Arī agate un Marina var runāt sava kluba vārdā un šobrīd divi federācijas biedr ir norādījuši, ka problēma IR.

Mārtiņ!

Ļoti labi zini, kas esmu, jo esam tikušies sacensībās. Nu var jau būt, ka dalībnieku daudz, visus jau nevar atcerēties. Neņemu ļaunā. Ja tomēr šāda informācija ir nepieciešama citiem diskusijas lasītājiem, tad apstiprinu, ka esmu Amazones biedre. Cik man zināms un pieredze ļauj spriest, tad šai forumā komunicēt, komentēt vai uzdot jautājumus var jebkurš. Un nevienam nav pienākums atbildēt uz jautājumiem vai komentēt citu personu ierakstus, ja viņs/viņa to nevēlas vai uzskata par sev neadresētiem, uzdotiem neatbilstoši subordinācijai.

Par kādu "tādu" komunikāciju tiek jautāts? Ja par Tavu pēdējo komentāru, tad atbildēšu godīgi- nepatīk un uzskatu, ka ir pilnīgi nevietā.

Turpinot tēmu... Ja ir vēlme rosināt diskusiju, kurā var piedalīties tikai federācija biedru-klubu oficiālie pārstāvji, tad tādu arī vajag veidot un attiecīgi norādīt. Varat veidot slēgtu. Un ja ir vēlme pēc statistikas vai citāda veida rādītājiem, ir iespējams rīkot aptauju.
Agate
Admins

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:42 pm
Inga Siksna rakstīja:Ja nekā cita nav un nebūs, tad skaidrs, ka nav un nebūs. Citādi rodas iespaids no iepriekšējās sarakstes, ka darba grupai ir kaudze ar priekšlikumiem, kuri ir iesniegti valdei un kurus tā klusībā apspriež, met atpakaļ un nekādi nevar apstiprināt!

Paga, nevajag jaukt darba grupu ar federācijas biedriem! 
Apvidus darba grupa nepārstāv visus klubus, jo visos klubos nav apvidus šāvēji. Darba grupa rūpējas par apvidus loakšāvējiem neatkarīgi no kluba un pat tiem, kas nav federācijas biedri. 
Darba grupa nebūs tā, kas rakstīs priekšlikumus par klubu lietām (jo tās neattiecas uz apvidus loka šaušanas organizēšanu) - tāpēc šis nebūs īstais virziens uz kuru nogrūst atbildību.

Tad jārīko jauna darba grupa - Loka šaušanas federācijā esošo klubu darba grupa ...kas pa lielam jau arī ir pati federācija  Neutral

Pēdējo reizi labojis Agate Trešdiena Augusts 08, 2018 1:43 pm; labots 1 reizi

on Trešdiena Augusts 08, 2018 1:42 pm
Nepatīk..Bet tieši tāda "komunikācija" notiek tajā līmenī par kuru es runāju.

Protams, ka zinu un atceros. Smile 

Vienkārši mēģini saprast, ka mēs esam mēģinājuši runāt,sarunāt un normāli komunicēt un arī kaut ko darīt.
Kā jau teicu, ja es būtu ierindas šāvējs kādā no klubiem man būtu cits skatījums uz lietām un es šeit neceptos.

Un nav nekādu problēmu, ja cilvēki izsaka viedokli,vienkārši visiem nav pietiekoša informācija.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu