Share
Go down
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Re: Gada cepiens

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 17:39
Neliels restarts. Smile 

Man pamazām top skaidrs modelis kā visi varētu draudzīgi dzīvot un darboties katrs sava mīļākā loka šaušanas veidā.

Un federācija kā tāda tiktu atslogota no lietām kuras viņai nebūtu jādara.

Tam vajadzētu izdoties, ja mūs visus vadīs veselais saprāts un vēlme attīstīties.
Vitalijs Solovjovs
Male Dzīvoju : Liepaja
Klubs : Archery Liepaja
Postu skaits : 30

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 23:03
Nja...nu te ir ko palasīt! wtf
...tāi visai sarakstei īsti nava nekada jēga blabla doh
Vienigais...ko redzu, kā viens uz otru ļepī un tas ne piekā nenoved! :hmm: Very Happy

Izlasot 99%...no visas sarakstes, varu teikt tikai vienu...jūs jau sākotnēji nesapratāt, to ko Mārtiņš grib pateikt... welcome ...cik esmu sapratis...taisnība jau lielākā daļā viņam ir!!! shavejs Smileflaglv
Aldiss
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : nav
Postu skaits : 2

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 18:48
Man palasot visu šo saraksti izskatās, ka notiek matu skaldīšana. Kāda no tā jēga? Ja ir konstruktīvi priekšlikumi, darbojieties kopā. Neviens ar loka šaušanu bagāts nepaliek, tā absolūti lielākajai daļai ir brīvā laika pavadīšanas nodarbe, ar retiem izņēmumiem. Vairāk vajadzētu strādāt pie sporta veida popularizēšanas.
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:24
Agate! Izskatās, ka Tev tik ļoti gribas kašķēties un cepties, ka nevari atturēties pat šai brīdī un tam neparedzētajā sadaļā. Foruma sadaļā pie gaidāmajām sacensībām pati 23.maijā esi ielikusi pamatinformāciju ar linku uz Eiropas para-čempionāta mājas lapu. Nesaprotu, kāpēc Tev sīkāka informācija jāmeklē ianseo un sacensību mājas lapā, ja vari pajautāt atbildīgajām personām (nezinu, vai tā ir federācija vai kāda cita sporta organizācija), ka Tu kā federācijas mājas lapas administrators un PR darba grupas "pēdējais mohikānis" vēlies ievietot plašāku informāciju par šo notikumu. Un es ticu, ka informācija Tev būtu tikusi sniegta visa iespējamā.

Es tiešām augstu vērtēju, ko dari mājas lapas uzturēšanā, un redzu, ka regulāri ievieto informāciju, pajautā anglisko versiju sacensību nolikumiem, linkus uz rezultātiem, utt. Tātad komunikācija ir, iniciatīva arī ir. Kāpēc man šķiet, ka tendenciozi visiem spēkiem mēģini izcelt tikai negatīvo, vienalga vai tam ir objektīvs pamats vai nav, attiecībā uz federācijas vadību? Vai tiešām nav nekā pozitīva?

Un ja vēlies uzzināt, no kurienes es ieguvu informāciju, tad lūdzu- izlasīju kalendārā par sacensībām un pajautāju savam trenerim par braucienu un iespējamo prombūtni, lai varam plānot treniņu laikus. Man nav jāmeklē ianseo vai sacensību mājas lapā, es dodu priekšroku normālai verbālai komunikācijai.

Pārējiem, kuri, iespējams, līdz šim nebija izrādījuši dziļāku interesi par sacensībām un dalībniekiem, pateicoties Tev, bija iespēja par sacensībām uzzināt federācijas mājas lapā jau 6.augustā. Es tikai šodien atgādināju faktu un lūdzu ņemt vērā.
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:35
Runā ar Lapsiņu. Viņš visu zin. 

Paroli varu iedot, ja kāds grib darīt nevis runāt un prasīt. Speciāli paskatījos - uz doto mirkli parole ir iedota 8 cilvēkiem, varu iedot vēl.

Atpakaļ uz augšu