Share
Go down
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2291
http://aim.archery.lv

Re: Gada cepiens

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:05
Man nav vēlēšanās vadīt. Mans vesalais saprāts man saka darit to, ko labi varu izdarīt.
Tādēļ, ka esmu reālste (ar noslieci uz pesimismu), nevis optimiste es šauju ar kompaktloku, nevis olimpisko - man diemžēl dzīvē nepaveicās - loka šaušanu atradu tikai 27 gadu vecumā un reāli domājot, sākot šājā vecumā olimpiāde nespīd (labākajā gadījumā spīd kaut kādi vietējie mači). 
Tā ka jā - es "sportiste" nebūšu, bet es būšu lieliska, lai vazātos pa mežu, rīkotu pasākumus, administrētu mājas lapu, reklamētu loka šaušanu kā pieejamu sportu visiem un no tā meža savāktajos jauniešos atrastu kādu, kuru var kaut kur aizbīdīt augstāk. Un ja mēs noniecinām mežu, tautas sportu un fizkultūristus, kur mēs tos jauniešus dabūsim? No debesīm viņi nokrīt ļoti reti....

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 952
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:07
Agate rakstīja:Man nav vēlēšanās vadīt. Mans vesalais saprāts man saka darit to, ko labi varu izdarīt.
Tādēļ, ka esmu reālste (ar noslieci uz pesimismu), nevis optimiste es šauju ar kompaktloku, nevis olimpisko - man diemžēl dzīvē nepaveicās - loka šaušanu atradu tikai 27 gadu vecumā un reāli domājot, sākot šājā vecumā olimpiāde nespīd (labākajā gadījumā spīd kaut kādi vietējie mači). 
Tā ka jā - es "sportiste" nebūšu, bet es būšu lieliska, lai vazātos pa mežu, rīkotu pasākumus, administrētu mājas lapu, reklamētu loka šaušanu kā pieejamu sportu visiem un no tā meža savāktajos jauniešos atrastu kādu, kuru var kaut kur aizbīdīt augstāk. Un ja mēs noniecinām mežu, tautas sportu un fizkultūristus, kur mēs tos jauniešus dabūsim? No debesīm viņi nokrīt ļoti reti....
Man kaut kā līdzīgi sanācis. Very Happy Arī loks nav pareizais un vecums ar.
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:08
Elina Lapsina rakstīja:
hmmmm, nu - piemēram - tandēmā ar Mārtiņu nomenedžēt vēl kaut ko tik pat vērienīgu kā televīzijas tiešraidi Embūtē. Kaut ko lūk šādu es sagaidu.
Neuztraucies - viss ir procesā, tieši parlēli cepienam kaut kas top Smile Mēs tikai nemētājamies ar vārdiem, kamēr nav "papīri parakstīti", viss notiek apdomīgā klusumā

Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 354

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:17
Mārtiņš Vītols rakstīja:
Elina Lapsina rakstīja:Nu lūk - izskatās tieši pēc TĀ - ka ir vēlēšanās nākt un vadīt pašiem. Jo viss taču ir tīīīīk slikti. Tieši pēc tā arī izskatās, Mīļā loka šāvēju saime!

Pateicībā, Elīna lv
Par ko konkrēti tas bija domāts?

Nupat es vairs nespēju līdzi izsekot.

Lūk šeit es vērsu uzmanību - pēc kā tas izskatās. Un laicīgi lūdzu emocijām norimties un aicināju darboties racionāli un ar virzību uz attīstību.

Elīna lv
Mārtiņš Vītols

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 16:36
Agate rakstīja:
Elina Lapsina rakstīja:
hmmmm, nu - piemēram - tandēmā ar Mārtiņu nomenedžēt vēl kaut ko tik pat vērienīgu kā televīzijas tiešraidi Embūtē. Kaut ko lūk šādu es sagaidu.
Neuztraucies - viss ir procesā, tieši parlēli cepienam kaut kas top Smile Mēs tikai nemētājamies ar vārdiem, kamēr nav "papīri parakstīti", viss notiek apdomīgā klusumā
Kaut kā tā ir gan. Smile
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 17:02
Elina Lapsina rakstīja:Lūk šeit es vērsu uzmanību - pēc kā tas izskatās. Un laicīgi lūdzu emocijām norimties un aicināju darboties racionāli un ar virzību uz attīstību. 

Par to jau arī cepiens - ka mēs esam par virzību un attīstību... Jaukā gaistonē, kur viens otram nebrauc virsū un nenoniecina darītājus tikai tāpēc ka viņi nav "sportisti".

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 17:10
Agate rakstīja:
Elina Lapsina rakstīja:Lūk šeit es vērsu uzmanību - pēc kā tas izskatās. Un laicīgi lūdzu emocijām norimties un aicināju darboties racionāli un ar virzību uz attīstību. 

Par to jau arī cepiens - ka mēs esam par virzību un attīstību... Jaukā gaistonē, kur viens otram nebrauc virsū un nenoniecina darītājus tikai tāpēc ka viņi nav "sportisti".

Precīzi! Smile

Dīvaini,bet šīs dienas es jūtos diezgan labi.Tik daudz zvanus un vēstules sen neesmu saņēmis. Smile Pozitīvas.
Agate
Admins

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 17:12
Cepiens strādā!!!  Very Happy shocked Happy dancing miers

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 17:13
Tas nozīmē, ka tā nav tikai mana problēma un cepiens. Smile

Labi,visiem jauku vakaru!Došos skārda bungas paklausīties. Smile

Nebūs iespēja lasīt un atbildēt,varat pacepties bez manis. Very Happy
Janis Apsitis
Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1287

on Piektdiena 03 Augusts 2018, 22:41
Es reāli nesaprotu par ko šeit ir cepiens. Ļaudis konkrēti jauc dažādas tēmas vienā, un tad izskatās, ka nepieciešams kautkāds "apaļais galds". Par ko tādā apaļajā galdā runāt? Un kam ar ko runāt?

Ka nevajag rīkot vienos datumos sacensības?Ka ir kautkādi izredzētie sportisti un mazāk izredzētie? Esam reāli. Protams, ka nevajag rīkot vienos datumos sacensības. Ļoti labi zinu, ka tam pierkīt arī "Vadība". Bet dažreiz diemžēl vienkārši nevar salikt visu kā vajag. Ticiet man - visiem, kas ir bijuši kaut tuvumā īstiem Eiropas vai Pasaules mačiem sportiskā izpratnē, būs pilnīgi skaidrs, kādēļ federācija (kuras vadība šobrīd sastāv no sportistiem šī vārda īstajā izpratnē vai vismaz bijušajiem sportistiem) pirmajā vietā liks tieši sapni par lielā sporta panākumiem, kuri agri vai vēlu atnāks. Un tajā nav nekā, kas noniecina Fieldu, mežoņus vai fizkultūriešus (vai vēl dumjākus vārdos, kas te minēti), bet būsim reāli - īstā konkurence Fieldos nav vispār nekādā veidā salīdzināma pat ar 4 līmeņa mačiem, kuros es šobrīd atrodos kopā ar izlasi. Un ir pilnīgi vienalga vai tie ir WA vai IFAA Fieldi (ar atsevišķiem izņēmumiem compound un longbow klasēs, kur arī fieldos mēdz būt konkurence), bet kautkā neredzu, ka šajās loku grupās (longos un compoundos) būtu kādam kāda problēma un pretnosacīšana ar olimpisko vai sporta kompatloka šaušanu. Un pilnīgi vienalga, ka WA Fieldos piedalās Elisons, ja mačā par bronzu sievietēm - dāmas šauj, maigi sakot, garām vairogam. Šeit (kā minēju 4 līmeņa mačos) kautkā tādi brīnumi nav novērojami arī 60. un 90. vietai. Tad par ko cepties? Šoreiz, kad nākošā dienā jābrauc uz Eiropas mačiem - skaidrs, ka ne es, ne Edžus, ne Jūlija nevarējām atļauties braukt uz Embūti, kaut arī ideja, un televizors, un uzaicinājums un viss cits ir laba doma un mēs cienam Mārtiņu, kā kaislīgu un veiksmīgu sacensību organizātoru. Tāpat kā citus, kam ir citi talanti (komentēšana, mājas lapas uzturēšana, bērnu trenēšana, loku meistarošana utt). Un tad ko - vajag uz goda dēļa Arnim, Jūlijai un Edžum nosaukt kkādus pseido varoņus, lai kādi justos labāk? Es domāju, ka viņiem ir stipri svarīgākas lietas ar ko nodarboties. Esmu pilnīgi drošs, ka īsts sportists ļoti labi zin savu līmeni un saprot kur medaļai ir īsta vērtība un kur nav. Izcīnīt bronzu vai zeltu viena, divu vai 4 "sportistu" konkurencē ir lieliski, bet ,piedodiet, tam nav nekāda sakara ar sportu. Tiem, kam nav tas skaidrs, ieteiktu pamēģināt nostāties kaut uz Eiropas kausa (kā minēju 4 līmeņa sacensības) starta līnijas un pamēģināt kā tas ir sacensties ar cilvēkiem, kuri reāli trenējās. Tie, kas to ir pamēģinājuši, kautkā nav šeit manāmi ar revolucionārām idejām. Tā kā jābeidz te ņemties. Ja varēs sakombinēt, lai stadiona mači nesakrīt, tas arī tiks darīts. Ja izdosies kādam vinnēt kautko nozīmīgu - tas arī tiks atzīmēts. Bet vienkārši nevar jaukt nesalīdzinamas lietas. Tai pašai Ketijai, Kristapam un dažiem citiem, kuriem tiešām ir īsta varēšana, ieteiktu paņemt sporta loku un pamēģināt ir vai nav. Jo tieši stadionā būs īstā mēraukla no kā cilvēks ir taisīts, kad pretī stāsties labākie no visas pasaules. Un, ja viņi to negrib - tad tā ir pilnīgi viņu izvēle, ko es cienu no visas sirds. Bet medaļas 5 cilvēku nonkurencē, ko te ik pa brīdim kāds mēģina nolikt uz viena plaukta ar stadiona Eiropas un Pasaules mačiem, nav salīdzināmas ar to mežonīgo konkurenci ar ko ir jāsastopas man, Jūlijai vai Dāvim. Un daža laba longā sasniegta 17 vieta, vai viena vinnēta cīņa stadionā ir 5 reizes cienījamāks rezultāts nekā pasaules čempiona tituls sacenšoties pašam ar sevi. Tas nav sports. Piedodiet, bet nav. Un, ja Ja kāds domā savādāk - nāciet un uzvariet mani stadionā nevis kuliet tukšus salmus internetā paši nespējot pat no 18 metriem ne ar kādu loku trāpīt vispār nekur. Un es būšu tikai priecīgs, ja būs jaunieši kā Dāvis, kam pietiek prāts, muskuļi un pauti ņemt un kko uzvarēt nevis liet ūdeni un apvainoties uz pasauli.

Un vēl. Loka šaušana nav nekāds bizness. Te nav un nevajag būt iespējai vispār neko ne pelnīt, ne biznesu taisīt, ne no sevis sporta funkcionāru taisīt. Faktiski visi, kas kko te dara (sākot ar "vadību" un turpinot ar sacensību organizatoriem, tiesnešiem, treneriem, klubu vadītājiem un pat sportistiem) dara šo lietu entuziasma vārdā. Un gandrīz ar garantētiem personīgiem zaudējumiem naudas, laika, ģimenes utt. formā. Līdz ar to kādam no tiem, kas sabiedriskā kārtā te kautko dara, pārmest lietas ir ļoti dīvaini. Ja ir idejas, kā kautko uzlabot vai ko darīt savādāk - ņem un dara. Kāds tam ir sakars ar "vadību"? Kāds ir noniecinājis vai neuzklausījis jebkādas idejas? Nav atbalstījis konstruktīvas iniciatīvas? Kautkā nav dzirdēts. Var nepiekrist metodēm, mērķiem, veidiem kā to sasniegt, bet augstprātīgu vai nepieklājīgu attieksmi vismaz es neesmu redzējis. Līdz ar to - vismaz man reāli nav skaidrs, kur ir problēma, ļaudis? Un par ko ir jāapvainojās? Kas tieši ir jāmaina? Un kā tieši vajag turpināt? Runāšana ne par ko.

Un par Latvijas čempionātu. Es domāju, ka, vismaz šobrīd, vasarā jaukt Barebowus un Longus iekšā stadiona apritē ir bezjēga. Tas ir dīvaini (90m ar longu ir joks) un acīm redzami īsti nevienu neinteresē. Es ierosinu, kamēr no šīs loku klases sportistiem neparādās interese šaut stadionu - beigt te ņemties un dot iespēju izcīnīt LČ titulus mežā - vislabāk kādās no "lielajām" sacensībām - Braslā, Dobelē, Embūtē vai kur vēl viņas notiek. Visiem būs labāk un nebūs jaapvainojās un būs fantastiski labs LČ apmeklējums. Ja nesakritīs datumi :-), varbūt pat kāds no "mežoņiem" atbrauks arī uz stadionu un pretēji. Ziemā, tādēļ, ka fieldu 20Y ir ļoti līdzīgi 18m, varam un vajag šaut kopā. Un būs visi draudzīgi un priecīgi. Un varēsim pie "apaļā galda" labāk nosvinēt uzvaras un rekordus, nevis runāt par neko.

Jānis Apsītis
lv lv lv

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 02:14
PV koncis Ventspilī bija galīgs fufelis salīdzinot ar Liepāju. Very Happy

Gaidīju Apsīša mierīgo "saprāta balsi" Smile Daļēji piekrītu un daļēji ne.Bet vismaz Jānis ir tas kuru man kā opozīcijai gribētos pie sarunu galda.

Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 02:38
Un vēl pie visa tā..

Es jau kādus gadus 10 esmu vērojis kā veicas sportistiem..Pēc manas vīzijas nav vajadzība mesties uz tādiem mačiem, lai Latvijas vārds būtu saraksta beigās.

Jānis.Tas kurš Apsītis ir ļoti labs 18m šāvējs.Tādēļ viņu vajadzētu bīdīt uz PK telpu posmiem.

Apsītis>rezultāts>valsts finanses>nauda olimpiešiem.

Un mēs pārējie neredzam vai Jūs braucāt par savu naudu vai mūsu...Tādēļ jau arī daļa no cepšanās, jo valde pieņem lēmumus kurus paši pārkāpj.
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 11:01
Pārlasīju vēlreiz šo "cepienu". Tā arī nesapratu par ko viņš īsti ir!?... Kāds vienkārši apvainojies, ka viņa kluba sacensībās bija pamaz dalībnieku? Vai publiski nepaslavēja - ak kāds malacis?... Kaut kādas no konteksta izrautas frāzes, kaut kādas sazvērestības teorijas par zilajām asinīm un speciālu sprunguļu bāšanu ritenī... Arguments, ka redziet Elisons arī šaujot mežā un uzvarot vispār netur nekādu kritiku. TAS IR VIŅA DARBS!!! Un viņš par to saņem naudu! Un ne mazu! Tik kaut kā nav dzirdēts, ka tie no meža šauj arī stadionā un uzvar Elisonu... Laughing Un kas tie par draudiem!? Vāksim parakstus, mainīsim varu, tad jūs redzēsiet! Nevajag neko vākt! Nevajaga neko rādīt! Nāciet, veidojiet darba grupas, strādājiet, iesniedziet loģiskus priekšlikumus un viss būs bumbās!!! Apaļo galdu vajag un tukšu muldēšanu?... Ir jau reāli strādājoša darba grupa - apvidus loka šāvēju darba grupa. Uzsvars uz REĀLI STRĀDĀJOŠA. Lūdzu! Iesniedziet priekšlikumus, izskatīs un ja būs noderīgi tiks īstenoti dzīvē! Tā kā ir sajūta, ka notiekās kārtējā cepšanās cepšanās dēļ! Lai tā arī būtu, bet bez manīm!!!

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 12:01
Skaidrs.

Mainam taktiku un pasakam, ka problēmu nav.Es cepos tikai tādēļ, ka man galvu nepaglaudīja. Very Happy

Saprotu, ka jāiet oficiālais ceļš un būs papīrīši jābīda.

Piedodiet,Jāni un Edžu,bet no malas skatoties jūsu rezultāts un sasniegumi tajos mačos vairāk izskatās pēc Latvijas vārda apkaunošanas.Skarbi.

Nezinu par kādu naudu jūs tur braucāt un tā nav mana darīšana, bet ar domu par nākotni varbūt lietderīgāk bija investēt teiksim kamerā kura spēj uzņemt tik daudz kadru sekundē, lai varētu analizēt loka regulāciju.Vai arī samaksāt kādam ārvalstu trenerim, lai rezultāts nestagnētu.
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 13:59
Tagad mēģināšu izstāstīt skatu no malas vai kā es rīkotos,ja būtu Lielā Darītāja vietā.

Atveram acis un nometam rozā brilles par mūža sapni-Olimpiskajām spēlēm.Ja arī līdz ar nagiem tur tiekam-ko tas dod loka šāvēju saimei?

Tagad ar skaidru skatu palūkojamies apkārt.No reģioniem un fizkultūriešiem ir parādījušies perspektīvi jaunieši.Koncentrējamies uz viņiem.Ieguldam viņos, viņu treneros.Pēc četriem gadiem viņi būs gatavi cīnīties par kvotām.Neesam lepni, ja nevaram paši.Ņemam piemēru no Odiseja un algojam trenerus no ārpuses.

Bez attīstīta tautas sporta nevar būt augstu sasniegumu sports.Reklamējam un atbalstam loka šaušanu visās tā izpausmēs.Ja bērni redzēs, ka kaut kas tāds ir viņiem tas būs interesanti un būs no kā atlasīt labākos un virzīt tālāk.
Dotā brīža modelis, ka loka šaušana ir tikai izredzēto sporta veids sevi ir pierādījusi kā darboties nespējīgu.Ja tā nav tad oponējiet ar konkrētiem sasniegumiem.
Kā piemēru varu minēt pieredzi no autosporta.Latvijā brauca tie kuriem ir nauda,Igaunijā bija attīstīts standartauto rallijs(tautas klase).Latvijas sasniegumus redzam. Very Happy Igauņiem no tautas sporta izauga Marko Martins

Tās ir tikai dažas pārdomas.Vēlreiz aicinu loka šaušanas vārdā atmest personīgās ambīcijas.Ja man būtu 30 gadi es tāpat būtu visus pasūtījis un darītu pa savam. Very Happy

Un ja tiek pārmests, ka visi māk tikai kritizēt, bet nav gatavi darīt tad es esmu gatavs arī darīt.Mēs visi esam ieprogramēti vilkt uz savu pusi tāpat kā genos ir loka šaušana.Tikai pienāk brīdis kad jāizšķiras-strādāt visu labā vai pārstāvēt šauras intereses.
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 15:16
Eduards Lapsiņš rakstīja:Pārlasīju vēlreiz šo "cepienu". Tā arī nesapratu par ko viņš īsti ir!?... Kāds vienkārši apvainojies, ka viņa kluba sacensībās bija pamaz dalībnieku? Vai publiski nepaslavēja - ak kāds malacis?... Kaut kādas no konteksta izrautas frāzes, kaut kādas sazvērestības teorijas par zilajām asinīm un speciālu sprunguļu bāšanu ritenī... Arguments, ka redziet Elisons arī šaujot mežā un uzvarot vispār netur nekādu kritiku. TAS IR VIŅA DARBS!!! Un viņš par to saņem naudu! Un ne mazu! Tik kaut kā nav dzirdēts, ka tie no meža šauj arī stadionā un uzvar Elisonu... Laughing Un kas tie par draudiem!? Vāksim parakstus, mainīsim varu, tad jūs redzēsiet! Nevajag neko vākt! Nevajaga neko rādīt! Nāciet, veidojiet darba grupas, strādājiet, iesniedziet loģiskus priekšlikumus un viss būs bumbās!!! Apaļo galdu vajag un tukšu muldēšanu?... Ir jau reāli strādājoša darba grupa - apvidus loka šāvēju darba grupa. Uzsvars uz REĀLI STRĀDĀJOŠA. Lūdzu! Iesniedziet priekšlikumus, izskatīs un ja būs noderīgi tiks īstenoti dzīvē! Tā kā ir sajūta, ka notiekās kārtējā cepšanās cepšanās dēļ! Lai tā arī būtu, bet bez manīm!!!

Draudu nav.Ja sarunas tiek uztvertas kā tukša muldēšana,tad mēs kā biedrības biedri izmantosim savas tiesības likumā noteiktajā kārtībā sasaukt ārkārtas kopsapulci.Kā jau teicu, māku arī ar papīrīšiem mētāties.
Ir arī skaudra pieredze kā es un vēl daži cīnījāmies par tiesneša kategorijas iegūšanu mēģinot sniegt tos papīrīšus.nesanāca.
Un atkal piemērs kā paši pārkāpjam sevis rakstītos noteikumus.Lapas apakšā ir kārtībā kā iegūst tiesnešu kategoriju.Krišjānim Liepam tiek piešķirta republikas kategorija visu šo pārkāpjot.Personīgi uzskatu, ka viņš to ir pelnījis, bet kādēļ tad mēs kaut ko pieņemam?
Elina Lapsina

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 16:27
Laba diena, skaistā sestdienā, Loka šāvēju saime!

Kā redzu manus lūgumus un aicinājumus - sadarboties bez liekām emocijām un racionāli - esam nolēmuši nedzirdēt. Diemžēl.

Nu lūk, palūkosimies uz sauso atlikumu uz šo brīdi:
1. Joprojām nav nodefinēta problēma, par ko ir satraukums;
2. Ir izteikti draudi vākt papīrīšus un sasaukt ārkārtas kopsapulci (ja jau pirmajā punktā nebija iespējams n-to dienu laikā nodefinēt problēmu - diez ko darīs šajā ārkārtas kopsapulcē);
3. Hierarhija netiek ievērota un attiecīgajā darba grupā netiek risināts šis jautājums, kā es to redzu - jo tas tiek turpināts cilāt šeit. Un diez ko plāno risināt kopsapulcē - ja mazās darba grupās - neesat vienojušies.

Papildus komentārs:
1. Ieskaitu kā ārkārtēji nekorekti celt jebkādu cepienu laika periodā, kad federācijas vadības 2/3 ir devušās pārstāvēt Valsti ārpus tās robežām. Lūk šis ir ārkārtēji nekorekti. Ārkārtēji. Turklāt tas nav pirmo reizi, kad šādi tas tiek darīts;
2. Ja Jūs būtu piedalījušies plānotajā Kopsapulcē, tad Jūs būtu informēti par gada plānu un izvirzītajiem mērķiem uz gadu. Un arī varētu novērtēt - vai mēs darbojamies saskaņā ar izvirzītajiem mērķiem vai nē. Bet Jūs tur nebijāt. Mēs esam daudz un Plāns ir, mēs darbojamies saskaņā ar to;
3. Izcelt Kintiju kā veiksmes stāstu no "tautas sporta klases" nav izdevies piemērs un neiztur kritiku. Pajautājiet Kintijai un viņas trenerim - kāds ir viņas veiksmes stāsts. Un kas pie tā ir strādājis klusi un produktīvi;
4. Piemērs par fokusēšanos uz jauniešiem - arī neiztur kritiku. Federācija jau divus gadus strādā fokusējoties uz to. Arī to Jūs zinātu, ja apmeklētu Kopsapulces. Un patreizējie jauniešu izlases izcilie rezultāti nav nekāda nejaušība, bet gan rūpīgs divu gadu darbs! Tika izvirzīts mērķis, tika nodefinēta darba grupa un rezultāts ir sasniegts.

Rezultāts no šī cepiena uz šo brīdi:
1. Masveidā tiek atcelti iepriekšpieņemtie lēmumi, doties mūsu loka šāvēju saimi pārstāvēt tur, kur Jūs iespējams tikai pēc ilgāka laika justu darba augļus (vietā atgādināt ka 2/3 no tiem bija paredzēti par saviem personīgajiem līdzekļiem un savu personīgo laiku. Ne citējot Jūs "par Jūsu naudu").
2. Jūs "šūpojiet" plānu, pēc kura mēs virzamies. Jā, maziem solīšiem, bet virzamies. Jūs neziniet šo plānu, jo paši neesat ieinteresēti un neapmeklējat vietu, kur par to tiek informēts.
3. Joprojām nav skaidrs, kas ir jāpapildina pie jau esoša plāna. Kad būs skaidrs - tad tiks papildināts. Bet normālā standarta situācijā. Nevis kaut kādā ārkārtējā plānā.
4. Federācijas vadība, darba grupas un daudzi citi darbojās uz brīvprātības principa un ir Jūsu izvirzīti kā labākie Jūsu pārstāvji. Nav tālu jāmeklē, kas notiek - kad šiem brīvprātīgajiem pacietības limits ir izsmelts. Palūkojieties uz kaimiņu valstīm. Un paklausieties - cik tālu viņu nesaskaņas ir dzirdamas. Vai mums tā ir? Nē, nav.

Lai mums izdodās  lv

Pateicībā, Elīna
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 16:39
Lasu un secinu- skumji… Kāpēc jūtams tāds rūgtums un aizvainojums? Lokšaušana ir brīnišķīgs sporta veids- dažādi loka veidi, dažādi sacensību formāti. Katrs var izvēlēties to, kas pašam labāk patīk un padodas, un attiecīgi arī izvirza prioritātes. Paradokss - jo populārāka kļūst lokšaušana, jo vairāk lokšāvēju, jo vairāk sacensību un, tādējādi, jo vairāk iespēju, ka kādā brīdī sacensības notiek vienlaicīgi dažādās vietās. Bet katrs var izvēlēties to sacensību formātu, kādā viņš vēlas piedalīties attiecīgi saskaņā ar sev izvirzītajām prioritātēm. Manuprāt, ir nožēlojami domāt, ka kāds speciāli rīko sacensības tai pat laikā, kad citi, lai ieriebtu, pārvilinātu dalībniekus… Ja ir problēmas ar sacensību kalendāra sastādīšanu, tad jāmēģina tās konstruktīvi risināt, nevis apvainoties pašam un/vai vainot citus. Ierosinājums- federācija nosaka datumu, līdz kuram iesniedzamas ziņas par plānotajām sacensībām nākamajam gadam; ja datumi „pārklājas”, sacensību organizatori mēģina vienoties par pārcelšanu; ja vienoties nevar, tad nevar, un abām pusēm par to jāuzņemas atbildība un jāsamierinās. Tagad gandrīz sanāk, ka priekšroka ir tam, kurš skaļāk bļauj vai agrāk piesakās.
Inga Siksna

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 17:05
Augsta līmeņa starptautiskas sacensības un Olimpiskās spēles ir vieta, kur sacenšas labākie attiecīgā sporta veida pārstāvji. Pārstāvēt valsti tajās ir gods un ceļš ir grūts. Mārtiņ, nepiekrītu, ka jānomet rozā brilles par mūža sapni- Olimpiskajām spēlēm. Sapnim ir jābūt lielam, jo tikai tā līdz tam var nokļūt, pa ceļam sasniedzot citus, mazākus sapnīšus. Kā analoģiju varu minēt citu, ar savu otru bērnu „izsāpēto” sporta veidu- hokeju: Mārtiņ, saskaņā ar Tavu priekšlikumu mēs varētu atteikties no Latvijas hokeja izlases, dalības Pasaules čempionātā vai Olimpiskajās spēlēs, un koncentrēties uz to, lai ziemā uz katra dīķa būtu bariņš, kas uzspēlē hokeju brīvajā laikā. Laikam nē, negribētu… Un cepuri nost tiem, kas ir aizbraukuši uz Bulgāriju (savā brīvajā laikā) un parāda, ka Latvijā lokšaušana ir, ka mēs varam cīnīties ar labākajiem. Mēs varam no viņiem tikai mācīties, gūt pieredzi, un padomus neviens no viņiem NEKAD nav liedzis. Un es ļoti negribētu, ka KĀDS, šo visu cepienu izlasījis, atbrauktu mājās un pateiktu: viss, man vienreiz pietiek, eju audzēt cidonijas un smiltsērkšķus!
Sergejs Meļeškevičs
Male Dzīvoju : Ventspils
Klubs : Odisejs
Postu skaits : 40

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 17:23
Mārtiņš Vītols rakstīja:Skaidrs.

Mainam taktiku un pasakam, ka problēmu nav.Es cepos tikai tādēļ, ka man galvu nepaglaudīja. Very Happy

Saprotu, ka jāiet oficiālais ceļš un būs papīrīši jābīda.

Piedodiet,Jāni un Edžu,bet no malas skatoties jūsu rezultāts un sasniegumi tajos mačos vairāk izskatās pēc Latvijas vārda apkaunošanas.Skarbi.

Nezinu par kādu naudu jūs tur braucāt un tā nav mana darīšana, bet ar domu par nākotni varbūt lietderīgāk bija investēt teiksim kamerā kura spēj uzņemt tik daudz kadru sekundē, lai varētu analizēt loka regulāciju.Vai arī samaksāt kādam ārvalstu trenerim, lai rezultāts nestagnētu.

Почему ты так не уважительно говоришь о результате Яниса и Эдуарда? Я здесь и видел как они бились, как старались, как делали все что бы достойно представить наше государство! На мой взгляд ты просто не имеешь права так говорить хотя бы потому, что ты в принципе не способен сделать то, что могут сделать они!
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 18:09
Saprotu, ka problēmas nav.

Paldies, loka šāvēju saime. Smile

Tikai visiem tekstiem cauri jūtams tāds piesitiens, ka esam Mēs un Jūs pārējie.
Elina Lapsina

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 19:02
Mārtiņš Vītols rakstīja:Saprotu, ka problēmas nav.

Mārtiņ, bet nodefinējis jau problēmu Tu neesi joprojām.

Uz šo brīdi:
1. ir sacelta drāma, joprojām neargumentēta;
2. aizvainota Latvijas delegācija Bulgārijā (akcents vērsts tikai uz daļu no delegācijas. Ne uz visiem);
3. pārmesta nesaimnieciska darbība Federācijas vadībai un citiem brīvprātīgajiem (bez argumentiem);

Mārtiņ, vai "Jūs" un "Mēs" īpaši spilgti akcentējās - kad tiek uzrunāta Federācija vai brīvprātīgie un nekad netiek atteikts?

Pateicībā, Elīna lv
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 19:30
Elina Lapsina rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:Saprotu, ka problēmas nav.

Mārtiņ, bet nodefinējis jau problēmu Tu neesi joprojām.

Uz šo brīdi:
1. ir sacelta drāma, joprojām neargumentēta;
2. aizvainota Latvijas delegācija Bulgārijā (akcents vērsts tikai uz daļu no delegācijas. Ne uz visiem);
3. pārmesta nesaimnieciska darbība Federācijas vadībai un citiem brīvprātīgajiem (bez argumentiem);

Mārtiņ, vai "Jūs" un "Mēs" īpaši spilgti akcentējās - kad tiek uzrunāta Federācija vai brīvprātīgie un nekad netiek atteikts?

Pateicībā, Elīna lv

Es jau biju gatavs likties mierā un samierināties. Smile

Problēma.Dotajā brīdī federācijas valde (biedrības) nepilda viņiem uzticētos pienākumus.Veidojas uzskats, ka tiek pārstāvētas šaura loka intereses.Tāda situācija jau bija pirms valdes vēlēšanām.Esmu iepriekš jau ar piemēriem un citātiem to mēģinājis parādīt.Tiek pārkāpta vienīgā pašu izstrādātā stratēģija Loka šaušanas attīstībai, kura tika pieņemta 2005. gadā.Varbūt ir jaunāka, bet federācijas biedri par to nav saņēmuši informāciju.

Atvainojos delegācijas aizvainotajai daļai.Jā, es uzskatu, ka Dāvim,Sergejam un Jūlijai tur bija jābūt.Pirmajiem vajag pieredzi, bet Jūlija spēj uzrādīt rezultātu.Pārējiem vajadzētu sev uzstādīt pašiem sev kritērijus un padomāt kurā brīdī ir vērts braukt.Tādus pašus kā WA 3D izlasei.Ja mājās nespēj uzrādīt vidēji pirmā piecdesmitnieka rezultātus, tad turpinam trenēties.No malas skatoties pēdējās sacensībās labākus rezultātus ir uzrādījuši citi sportisti.+ tas pats manis citētais valdes lēmums, kurā tika pieņemts, ka brauc tad, ja ir izpildīts A normatīvs.Kas mainījās?

Par nesaimniecisku darbību man argumentu nav un nebūs, jo man nav iespējas redzēt federācijas naudas plūsmas dokumentus.Aprunāšos,protams, ar revīzijas komisiju.

Mēs un Jūs akcentējas tajā brīdī kad federācijas vadība forumā pauž savu viedokli noniecinot Tautas sportu un visus kuri šauj ar savādākiem lokiem un kā jau tika pieminēts, forumu lasām ne tikai mēs.
Inga Siksna

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 19:48
Mārtiņ, pārlasīju vēlreiz komentārus. Ir emocijas, ir viedokļu dažādība. Tu esi organizējis brīnišķīgas sacensības Grobiņā un esi bijis atsaucīgs un viesmīlīgs namatēvs. Es tiešām nesaprotu, no kurienes tāds rūgtums…

Piekrītu Elīnai, ka problēmas risināšanas pirmais solis ir tās nodefinēšana. Pēc tam tiek izvirzīti iespējamie risinājumi, no kuriem izvēlēts labākais. Ja lēmums tiek sasniegts kompromisa rezultātā, tad vienmēr paliek iespēja, ka kāda no pusēm nav līdz galam apmierināta.

Arī par federācijas kopsapulci man ir, ko teikt, jo piedalījos. Bija iespēja gan apspriest budžetu un finansējumu, gan citus sāpīgos jautājumus (papildus uzstājās tikai Agate). Vajag piedalīties un reāli un publiski runāt, un darīt.

Kas ir Mūsējie un Jūsējie? Kas ir pieminētās „zilās asinis”? Cik zinu, tad ar lokšaušanu var nodarboties jebkurš, speciālas rekomendācijas vai analīzes nav vajadzīgas. Kāpēc kaut kāda mistiska dalīšana un kas dala? Un vai es personiski tieku iedalīta pie Musējiem vai Jūsējiem?

Man mājās arī aug viena jauniete- nav no reģiona, par „fizkultūriešiem” nemāku teikt (kurā brīdī jāizvēlas vai tiek piešķirts statuss? - nav ne jausmas). Pēc Tava ierosinājuma viņai tagad nav jāpievērš uzmanība? Normatīvi visiem ir vienādi (nav atkāpes vai pielaides), iespējas normatīvus izpildīt visiem vienādas.

Kāpēc es šo diskusiju uztveru pārāk personiski? Varbūt tāpēc, ka pati iespēju robežās palīdzu pie organizēšanas, tiesāšanas. Varbūt tāpēc, ka ikdienā redzu, kādu enerģiju un atdevi iegulda cilvēki, kurus redzu līdzās uz treniņu lauka vai ar kuriem saskaros lokšaušanā. Varbūt tāpēc, ka nepamatotus publiskus apvainojumus, es kā viens no tā kluba pārstāvjiem, kuru virzienā tie tiek izteikti, sajūtu kā pliķi sejā. Piedodiet!

P.S. Mazliet iekavējos dažreiz ar komentāru. Diskusijas karstas, nevar paspēt garas vēstules uzrakstīt.
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 19:59
Inga Siksna rakstīja:Mārtiņ, pārlasīju vēlreiz komentārus. Ir emocijas, ir viedokļu dažādība. Tu esi organizējis brīnišķīgas sacensības Grobiņā un esi bijis atsaucīgs un viesmīlīgs namatēvs. Es tiešām nesaprotu, no kurienes tāds rūgtums…

Paldies!Man ir saglabātas vēstules par to, ka tiek uzstāts izņemt no nolikuma punktu par iespēju labot Valsts rekordus manās sacensībās.Tas ir papildus stimuls sportistiem tās apmeklēt.Tā kā īsti argumenti nebija, tad valdes sēdē pēkšņi tiek "sakārtota" rekordu ieskaitīšanas kārtība.Var jau to saukt par sakritību..

Var jau naivi domāt, ka paralēlas sacensības ir tikai nejaušība..Brasla UN BČ.Bija iespēja BČ rīkot citā nedēļas nogalē un Braslas datums bija ļoti laicīgi paziņots.Tad ir jautājums-vai izaugsmes vārdā mums ir jāgremdē potenciāli lielākās sacensības?Tas nekas, ka tur šauj nepareizie loki, bet tā ir iespēja reklamēt Latviju un loka šaušanu.

Visa tā cepšanās noteikti neattiecas uz lielāko daļu ierindas šāvēju.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu