Share
Go down
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

Re: Gada cepiens

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 20:11
Elina Lapsina rakstīja:Laba diena, skaistā sestdienā, Loka šāvēju saime!
3. Izcelt Kintiju kā veiksmes stāstu no "tautas sporta klases" nav izdevies piemērs un neiztur kritiku. Pajautājiet Kintijai un viņas trenerim - kāds ir viņas veiksmes stāsts. Un kas pie tā ir strādājis klusi un produktīvi;

Ja nebūtu tie pārējie, tad tā meitene pat nezinātu, ka Latvijā šauj ar loku.Tālākā attīstība,protams, ir loģiska ar profesionālu treneru palīdzību.Tieši tā tam ir jādarbojas un tas ir arī mans redzējums.

Tieši tāpat nebūtu manis šajā forumā un es te netaisītu scēnas, ja Ģirts Kauliņš nebūtu mani ievedis savā sētā,iedevis loku un parādījis kā jāšauj.Tālāk jau sekoja Valdis Krūze, pie kura braucām šaut.Un tikai pēc tam es meklējot informāciju internetā atradu forumu un LLŠF.Tātad kaut kas īsti nedarbojas tajā popularizēšanā?
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 20:23
Elina Lapsina rakstīja:Laba diena, skaistā sestdienā, Loka šāvēju saime!

Kā redzu manus lūgumus un aicinājumus - sadarboties bez liekām emocijām un racionāli - esam nolēmuši nedzirdēt. Diemžēl.
1. Masveidā tiek atcelti iepriekšpieņemtie lēmumi, doties mūsu loka šāvēju saimi pārstāvēt tur, kur Jūs iespējams tikai pēc ilgāka laika justu darba augļus (vietā atgādināt ka 2/3 no tiem bija paredzēti par saviem personīgajiem līdzekļiem un savu personīgo laiku. Ne citējot Jūs "par Jūsu naudu").

Saprotu, ka mūs vienkārši nedzird.Kā jau teicu mans mērķis nav valdības gāšana, bet aicinājums ieklausīties un padomāt.Kā jau minēju es attīstības modeli redzu mazliet savādāku.Un jau minēju, ka vēlos konstruktīvas sarunas bez formalitātēm.Piedāvāju arī laiku un vietu.Izrādījās, ka problēmu nav vispār un neko risināt nevajag.

Kāds iemesls ir lēmumu atcelšanai?Ja viss ir kārtībā un ved uz Latvijas loka šaušanas attīstību, tad neko atcelt nevajag.Vai es kļūdos?
Elina Lapsina
Female Dzīvoju : Riga
Klubs : Amazones
Postu skaits : 354

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 20:25
Mārtiņš Vītols rakstīja:
Elina Lapsina rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:Saprotu, ka problēmas nav.

Paldies, loka šāvēju saime. Smile

Tikai visiem tekstiem cauri jūtams tāds piesitiens, ka esam Mēs un Jūs pārējie.

Mārtiņ, bet nodefinējis jau problēmu Tu neesi joprojām.

Uz šo brīdi:
1. ir sacelta drāma, joprojām neargumentēta;
2. aizvainota Latvijas delegācija Bulgārijā (akcents vērsts tikai uz daļu no delegācijas. Ne uz visiem);
3. pārmesta nesaimnieciska darbība Federācijas vadībai un citiem brīvprātīgajiem (bez argumentiem);

Mārtiņ, vai "Jūs" un "Mēs" īpaši spilgti akcentējās - kad tiek uzrunāta Federācija vai brīvprātīgie un nekad netiek atteikts?

Pateicībā, Elīna lv

Es jau biju gatavs likties mierā un samierināties. Smile

Problēma.Dotajā brīdī federācijas valde (biedrības) nepilda viņiem uzticētos pienākumus.Veidojas uzskats, ka tiek pārstāvētas šaura loka intereses.Tāda situācija jau bija pirms valdes vēlēšanām.Esmu iepriekš jau ar piemēriem un citātiem to mēģinājis parādīt.Tiek pārkāpta vienīgā pašu izstrādātā stratēģija Loka šaušanas attīstībai, kura tika pieņemta 2005. gadā.Varbūt ir jaunāka, bet federācijas biedri par to nav saņēmuši informāciju.

Atvainojos delegācijas aizvainotajai daļai.Jā, es uzskatu, ka Dāvim,Sergejam un Jūlijai tur bija jābūt.Pirmajiem vajag pieredzi, bet Jūlija spēj uzrādīt rezultātu.Pārējiem vajadzētu sev uzstādīt pašiem sev kritērijus un padomāt kurā brīdī ir vērts braukt.Tādus pašus kā WA 3D izlasei.Ja mājās nespēj uzrādīt vidēji pirmā piecdesmitnieka rezultātus, tad turpinam trenēties.No malas skatoties pēdējās sacensībās labākus rezultātus ir uzrādījuši citi sportisti.+ tas pats manis citētais valdes lēmums, kurā tika pieņemts, ka brauc tad, ja ir izpildīts A normatīvs.Kas mainījās?

Par nesaimniecisku darbību man argumentu nav un nebūs, jo man nav iespējas redzēt federācijas naudas plūsmas dokumentus.Aprunāšos,protams, ar revīzijas komisiju.

Mēs un Jūs akcentējas tajā brīdī kad federācijas vadība forumā pauž savu viedokli noniecinot Tautas sportu un visus kuri šauj ar savādākiem lokiem un kā jau tika pieminēts, forumu lasām ne tikai mēs.

Tava pieminētā problēma nav pierādīta. Šobrīd tā ir tikai hipotēze. Vai - kā pats uzreiz nodefinē - "veidojās uzskats". Kas veido? Kāpēc veido? Es kā persona, kura diendienā gadiem brīvprātīgi strādā Jūsu labā - skaidri zinu, ka tiek pildīti pieņemtie lēmumi. Pat tad, kad jauniešu nometnē trīs dienas pēc kārtas izlases kandidāts raud, ka nebrauc uz Grieķiju, kurai visu gadu ir gatavojies, bet normatīvu nav izpildījis - pat tad neviens neatkāpjās no pieņemtajiem lēmumiem. Toties mana āda ir vēl drusku biezāka kļuvusi.

Aizvainotajai delegācijas daļai vari atvainoties. Bet tas nemaina faktu - ka to ieskaitu kā ārkārtēji nokorektu un nepelnītu faktu. Nepamatotu. Nevietā un nelaikā. Visi - kuri aizbrauca - aizbrauca, jo bija arguments kādēļ. Kopsapulcē - dokumentos varēs iepazīties - cik kurš, kā un kāpēc. Esmu bijusi delegācijā - arī par savu naudu - kad mājās notiek cepiens - kāpēc un kurš un par kādiem nopelniem ir aizbraucis. Zinu, pazīstu un atminos šīs sajūtas. Cerams, ka šī ir pēdējā reize - kad brīdī - kad delegācija pārstāv Valsti un cīnās ar visu pieredzi un visu spēku un visām zināšanām - kāds atļaujās apšaubīt delegācijas dalībniekus. Ir jāzina vieta un laiks, kad mēs papildinām Plānu un izvirzām papildus mērķus Federācijas darbībai. Ir jāzina laiks. Ja nezina - man pajautā - un esmu vienmēr pacietīgi un ļoti pieklājīgi stāstījusi un skaidrojusi visas nianses un sīkumus. Vienmēr! 

Turklāt aizbrauca visi tie, kuriem uz lemšanas brīdi - bija attiecīgi jābrauc. Dubkevičs uzrādīja augstāku rezultātu, kad sastāvs jau bija nolemts. Mārtiņ, nekas nemainījās. Izpildītajiem normatīviem ir termiņš, kurus tie ir spēkā. Un visi normatīvi bija spēkā.

Ar revīzijas komisiju varēja iepazīties aizvadītajā Kopsapulcē un varēs iepazīties nākošajā.

Ja kāds var labāk - droši - laipni lūgti. Cik reizes var lūgt - nākt un darīt. Nāciet un dariet, palīdziet, darbojieties!

Pateicībā, Elīna lv
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 20:30
Pirms nav publicēta pēdējās kopsapulces atskaite, lūdzu, pārtraucam to pieminēt!Tas būtu tikai korekti. Smile Paldies.

Esmu piedalījies visās kopš esam federācijā, bet paskatoties pēdējās dienaskārtību neredzēju punktus pret kuriem man kaut kas būtu iebilstams vai gribētos kaut ko mainīt.Tādēļ arī pilnvaroju citus, lai būtu kvorums.Ja nu pēkšņi dienas kārtība un izskatāmie jautājumi bija mainījušies, tad mēs par to nebijām informēti.
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 21:51
Turklāt aizbrauca visi tie, kuriem uz lemšanas brīdi - bija attiecīgi jābrauc. Dubkevičs uzrādīja augstāku rezultātu, kad sastāvs jau bija nolemts. Mārtiņ, nekas nemainījās. Izpildītajiem normatīviem ir termiņš, kurus tie ir spēkā. Un visi normatīvi bija spēkā.
E.Lapsiņa.

Negribu visus tos palagus citēt.

Ko esmu palaidis garām?Sekoju cītīgi arī mūsu Olimpiskā loka šāvēju rezultātiem.Kurš ir izšāvis A normatīvu?

Tava pieminētā problēma nav pierādīta. Šobrīd tā ir tikai hipotēze. Vai - kā pats uzreiz nodefinē - "veidojās uzskats". Kas veido? Kāpēc veido? Es kā persona, kura diendienā gadiem brīvprātīgi strādā Jūsu labā - skaidri zinu, ka tiek pildīti pieņemtie lēmumi
E.Lapsiņa
.

Valdes lēmums par dalību starptautiskajās sacensībās.

Ir jaunāks lēmums?Tad publicējiet un iepazīstiniet.Pagaidām fakti runā savādāk.

Tur arī rodas pārpratumi un šis teksts vairs neiztur kritiku.

Tava pieminētā problēma nav pierādīta. Šobrīd tā ir tikai hipotēze. Vai - kā pats uzreiz nodefinē - "veidojās uzskats". Kas veido? Kāpēc veido? Es kā persona, kura diendienā gadiem brīvprātīgi strādā Jūsu labā - skaidri zinu, ka tiek pildīti pieņemtie lēmumi. Pat tad, kad jauniešu nometnē trīs dienas pēc kārtas izlases kandidāts raud, ka nebrauc uz Grieķiju, kurai visu gadu ir gatavojies, bet normatīvu nav izpildījis - pat tad neviens neatkāpjās no pieņemtajiem lēmumiem. Toties mana āda ir vēl drusku biezāka kļuvusi.
E.Lapsiņa.

Jūs veidojat.Mēs lasām un jūtam līdz.Ja notrūkst kāds posms, rodas pārpratumi.
Tam bērnam bija jāraud tādēļ, ka naudas nepietika?Cik?Kā tiek meklēti sponsori un atbalstītāji?Kas ir tas ko atbalstītājiem var likt pretī?Reklāma, atpazīstamība?

Pēdējo reizi labojis Mārtiņš Vītols Sestdiena 04 Augusts 2018, 22:35; labots 1 reizi
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 22:08
Loka šaušanas sacensības mums nenotiek?

Un nevajag dzīt demagoģiju, ka LSFP runā tikai ar olimpisko sporta veidu pārstāvjiem.

Palabojiet, ja kļudos.Galda hokejs ir olimpiskais sporta veids?

Turpat arī pārējie kritēriji budžeta sadalei.LSFP

Mēs esam pārāk lepni, vai Lielie Darītāji nespēj saskatīt iespējas?

Kā jau minēju,esmu gatavs arī darīt,iesaistīties, lai kopā attīstītos.
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 04 Augusts 2018, 22:56
vērts ieklausīties.

Es pieņemu, ka arī mums loka šaušana nebeigsies ar mūsu Afanasiju Kuzminu. Smile

Diezgan tuvs sporta veids, kādreiz pat 2. sporta klasi biju izšāvis. Smile
Elina Lapsina

on Svētdena 05 Augusts 2018, 00:01
Mārtiņ, nu jau izskatās - ka es personīgi Embūtē Tev būtu ko sliktu nodarījusi! Laikam slikti nokomentējusi būšu Tev tomēr, ja nepaguvu vēl līdz namdurvīm lāga nokļūt un attapties - kad sākās šis. Ņemšu vērā šo, protams.
Mārtiņš Vītols

on Svētdena 05 Augusts 2018, 00:07
Elina Lapsina rakstīja:Mārtiņ, nu jau izskatās - ka es personīgi Embūtē Tev būtu ko sliktu nodarījusi! Laikam slikti nokomentējusi būšu Tev tomēr, ja nepaguvu vēl līdz namdurvīm lāga nokļūt un attapties - kad sākās šis. Ņemšu vērā šo, protams.
Tev lielo paldies uzrakstīju tikko biju ticis mājās. Smile Kā jau teicu, mēs nebijām kļūdijušies ar izvēli.Neviens no malas nezina kā tas notika, bet tava spēja izvilkt šo avantūru bija vērā ņemama.

Piedod, ja kaut kādā veidā šeit esmu aizskāris Tevi personīgi!

Man arī jaatvainojas tiesnešiem un pārējiem palīgiem kuriem nevarējām adekvāti samaksāt, jo sacensību budžets bija stipri ierobežots.Tas viss notika nākotnes vārdā ar domu, ka kādreiz viņas varētu kļut populāras un tad viss varētu mainīties.

Kā jau minēju, sākumā pamatdoma bija mēģināt visus dabūt pie galda un konstruktīvi parunāt.
Esmu spējis līdz šim arī no personīgiem apvainojumiem atturēties un centīšos arī to ieturēt.
Vēlreiz atvainojos mūsu sportistiem, kuri startēja GP.Ja vēl mums spēs pamatot kuras nākotnes vārdā tur bija visiem jāpiedalās esmu gatavs noņemt mēneša cepšanos no dienaskārtības.

Tikai ir ļoti grūti palīdzēt pacientam kurš neapzinās, ka ir slims.

Tas atbalsts un viedokļi kurus saņemu ārpus šīs publiskās telpas tomēr liecina, ka kaut kāda problēma ir.Tas vien, ka daudzi baidās šeit publiski paust savu viedokli kaut ko nozīmē.Kā jau minēju, ja es būtu viens ar savu personīgo sāpi es šeit neceptos.
Elina Lapsina

on Svētdena 05 Augusts 2018, 11:56
Vērtība ir radīt. Vērtība ir attīstīt. Turklāt ilgtermiņā.

Nav vērtība graut. Nav vērtība apvainot un nepamatoti graut reputāciju tiem, kuri ilgstoši dara. Un labi dara. Un brīvprātīgi dara. Bez atlīdzības dara.

Atkārtošos: ir strādājoša sistēma. Ir pozitīva dinamika. Tā arī turpināsim strādāt. Laipni lūgts pievienoties komandā un uzlabot sistēmas darbību.

Atkārtoti stingri pieprasu: pārtraukt apvainot un graut reputāciju - man, delegācijai Bulgārijā un sistēmas vadībai! Ir jāzina un jāievēro atbilstošs laiks un vieta, kad jāvēršas ar iespējamajiem uzlabojumiem talkā.

Atkārtoti aicinu: pievienoties un palīdzēt uzlabot sistēmu. Protams, neaizmirsti talkā pie darīšanas lūgt anonīmos atbalstītājus, kuri Tevi tik braši atbalsta.

Vēršu uzmanību: reputācija ir Tava, ne anonīmo atbalstītāju.

Ļoti ceru: kad nākamreiz apvainotajiem un slimajiem būs jāizvēlas - viņi joprojām spēs vērtības izvirzīt prioritāri. Un pēkšņi nebūs tā, ka nav laika resursu braukt uz sacensībām novados, organizēt nometnes, vest delegāciju utt. 

Vērtība ir cieņa. Un vērtība ir pateicība.

​​​​​​​Elīna Lapsiņa
Jānis Bružis
Male Dzīvoju : Liepāja
Klubs : Archery Liepaja
Šauju ar : Recuve
Postu skaits : 204
http://www.archeryliepaja.lv

on Svētdena 05 Augusts 2018, 20:32
MĪLĪŠI - Kamēr Jūs te cepaties - mēs Liepājā trenējamies 🤗 (sākot ar fizkultūriešiem un beidzot ar sportistiem - mīlam un cienam VISUS).
Pats ar tak sāku ar mežoņiem un YOUTUBE 😆

IrīnaB
Female Dzīvoju : Rīga
Postu skaits : 7

on Pirmdiena 06 Augusts 2018, 09:06
Jānis Bružis rakstīja:MĪLĪŠI - Kamēr Jūs te cepaties - mēs Liepājā trenējamies 🤗 (sākot ar fizkultūriešiem un beidzot ar sportistiem - mīlam un cienam VISUS).
Pats ar tak sāku ar mežoņiem un YOUTUBE 😆

agree training lv archery labs
georgs
Moderators
Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Postu skaits : 682

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 00:56
Eh, žēl ka tika izdzēsts Lapsiņa kunga spārnotais izteiciens par fizkultūriešiem: "Ar cigareti vienā rokā un alus pudeli otrā", vai kaut kā tamlīdzīgi. Ierosinu to kā devīzi uzsaukt pirms katru sacensību sākuma. Visticamāk, tas vairos pozitīvu noskaņojumu ja ir saprotams ko es gribēju ar to pateikt.
Elina Lapsina

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 08:58
georgs rakstīja:Eh, žēl ka tika izdzēsts Lapsiņa kunga spārnotais izteiciens par fizkultūriešiem: "Ar cigareti vienā rokā un alus pudeli otrā", vai kaut kā tamlīdzīgi. Ierosinu to kā devīzi uzsaukt pirms katru sacensību sākuma. Visticamāk, tas vairos pozitīvu noskaņojumu ja ir saprotams ko es gribēju ar to pateikt.

Pagaidām nekas nav izdzēsts. Tikai pārvietota visa sadaļa. Variet izbaudīt līdz mielēm katru vārdu bez jebkādas cenzūras!

p.s. Šajā tēmā šāds izteiciens nav bijis. Par citām tēmām - nekomentēšu.

p.s.2. Ja citējiet personu, kura Latvijas loka šaušanas vēsturē ir uzrakstījusi vairāk kā vienu plānu nodaļiņu - dariet, lūdzu, to precīzi un bez kļūdām!

Elīna Lapsiņa

Pēdējo reizi labojis Elina Lapsina Otrdiena 07 Augusts 2018, 09:08; labots 3 reizes
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 09:01
georgs rakstīja:Eh, žēl ka tika izdzēsts Lapsiņa kunga spārnotais izteiciens par fizkultūriešiem: "Ar cigareti vienā rokā un alus pudeli otrā", vai kaut kā tamlīdzīgi. Ierosinu to kā devīzi uzsaukt pirms katru sacensību sākuma. Visticamāk, tas vairos pozitīvu noskaņojumu ja ir saprotams ko es gribēju ar to pateikt.

Tas citāts ir pie 24h sacensībām...

Male Dzīvoju : Rīga
Postu skaits : 323

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 09:03
Mārtiņš Vītols rakstīja:

Piedodiet,Jāni un Edžu,bet no malas skatoties jūsu rezultāts un sasniegumi tajos mačos vairāk izskatās pēc Latvijas vārda apkaunošanas.Skarbi.
Un ko tu PATS esi izdarījis, lai tajos mačos celtu Latviju uz pjedestāla? Neko???
Edžu, mudīgi maini atpakaļ savu parakstu! Cilvēks pārkarsis, vairs nejēdz ko runā Surprised (pie visas cieņas pret Tevi, Mārtiņ, šeit tu gan krietni pārspļāvi pār svītru!)
Jāņa mamma.
georgs
Moderators
Male Dzīvoju : Baloži
Klubs : Ķekavas šautra
Šauju ar : LB
Postu skaits : 682

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 10:26
Agate rakstīja:

Tas citāts ir pie 24h sacensībām...

Piedodiet, aplauzos ar sadaļu!
Agate
Admins

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 11:04
Jančuks rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:

Piedodiet,Jāni un Edžu,bet no malas skatoties jūsu rezultāts un sasniegumi tajos mačos vairāk izskatās pēc Latvijas vārda apkaunošanas.Skarbi.
Un ko tu PATS esi izdarījis, lai tajos mačos celtu Latviju uz pjedestāla? Neko???
Edžu, mudīgi maini atpakaļ savu parakstu! Cilvēks pārkarsis, vairs nejēdz ko runā  Surprised  (pie visas cieņas pret Tevi, Mārtiņ, šeit tu gan krietni pārspļāvi pār svītru!)
Jāņa mamma.

Vai vienīgais veids, kā kaut ko pierādīt, ir pašam nonākt uz pjedestāla? Es domāju, ka vēl pat vairāk izdara tas, kas PALĪDZ citiem nonākt uz pjedestāla - tā ir gan kluba uzturēšana, gan sacensību organizēšana, gan pārējie sīkumi. Tā kā jā - viņš IR kaut ko PATS darījis, lai Latvija nonāktu uz pjedestāla.
Tieši tāpat kā to dara visi, kas kaut ko dara!

Pēdējo reizi labojis Agate Otrdiena 07 Augusts 2018, 11:12; labots 1 reizi

Postu skaits : 14

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 11:12
Biju nolēmusi paklusēt, bet nu jau ir par traku. Centīšos īsi, kaut sakāmā būtu daudz.
1. Izrādās, ka pasakot patiesību, kas balstīta uz faktiem un loģiku, bet kādam nepatīk un nav ērta, cilvēks zaudē reputāciju? Manuprāt, ir tieši otrādi.
2. Pēc šeit lasītā saprotu, ka Latvijas loka šāvēju biedrība nav biedrība tās izpratnē, bet ir monarhija vai vismaz privātuzņēmums, kur tiek pieprasīta hierarhijas un citu prasību ievērošana, kur valda viedoklis "manējais un nepareizais". Kur tiek izteikti draudi paužot atšķirīgu viedokli, kā dēļ liela daļa no "mīļās loka šāvēju saimes" pat nemēģina izteikties. Par to dzirdēju jau no brīža, kad sāku šaut ar loku, bet neticēju..
3. Problēmu, kuru nekādi neierauga vadība, arī nesaskatīs, jo nespēj un negrib par iedziļināties tajā, ko kāds mēģina pateikt - un tā pati par sevi jau ir problēma.
4. Ja nav iespējams argumentēt ar faktiem, pārvēršam par emocionālu aizvainojumu - tā vieglāk nolikt pie vietas. Lai gan tieši pateicoties Mārtiņam, viņa spējai uzdrošināties un rīkot šeit, pie mums sacensības, Lejaskurzeme ir uzzinājusi, kas ir loka šaušana, ka notiek arī sacensības, kā tās notiek, utt., un galu galā - kas ir OLIMPISKAIS loks. Mēs, Elīna, Tavu reputāciju esam tikai cēluši! Vienmēr! Un visur! Esam daudzinājuši šeit Lapsiņa kungu un viņa vārdu, arī Jāņa Apsīša, ventspilnieku un citu - varētu te saukt un saukt! Esam daudz runājuši pašvaldību līmenī un daudz arī sasnieguši šī sporta veida atzīšanā.
5. Atbildot Jānim Apsītim - mūsu rīkotās sacensības nav un vēl ilgi nebūs biznesa projekts, jo, mums ir svarīgi, lai dalībnieki, atbalstītāji, treneri un tiesneši šeit, pie mums labi justos, līdz ar to joprojām ieguldām ne tikai savu laiku un enerģiju, bet arī savus privātos līdzekļus.
6. Atbildot Jāņa mammai - Mārtiņš ir ļoti daudz darījis loka šaušanas popularizēšanā ārpus Rīgas - un ne tikai neaprīkota, bet arī olimpiskā. Cik zinu - ir "Latvijas Loka Šaušanas Federācija", kas apvieno visa veida loka šāvējus un pārstāv (pēc pašu izvirzītiem mērķiem) visu loka šaušanas klubu, tātad visu loka šāvēju intereses. Tas teorētiski, bet, kā ir patiesībā - tas nu jāskatās pie 3.punkta.
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 11:28
Saprotu, ka vakar šeit bez manis ir palicis garlaicīgi.

Man nebija īsti laika, jo arī man mēdz būt citas darīšanas.

Šajā laikā mēģinu izburties dažādīem dokumentiem un apzināt citu sporta federāciju pieredzi.Es negribu tukšus salmus kult.

Tādēļ laikam palaidu garām, ka LLŠF no biedrības ir pārtapusi par kaut kāda cita veida organizāciju.Biedrībā un demokrātiskā vidē savādāka viedokļa izteikšanu un sapulces ierosināšanu neuztver kā draudus,bet iespēju ieklausīties un biedru viedokļos.
Zinu biedrību kur sapulces notiek apmēram reizi mēnesī, lai uzklausītu biedru viedokļus un idejas.

Kamēr mūsu Latvijas Loka Šaušanas Federācijas nosaukums būs tāds kāds ir un nebūs mainīts teiksim uz Latvijas Olimpiskā Loka Šaušanas Federācija un pašu noteiktie mērķi un uzdevumi skanēs tā kā viņi ir ierakstīti statūtu 2.punktā.
"2. LLŠF MĒRĶI UN UZDEVUMI
2.1. LLŠF mērķi un uzdevumi ir:
2.1.1. Koordinēt Latvijā reģistrētu sporta klubu darbību, pārstāvēt un īstenot to kopīgās intereses loka šaušanas sporta veida attīstībai, pārstāvēt Latviju starptautiskajās loka šaušanas organizācijās."
es uzskatu, ka tā arī ir jābūt.

Pagaidām joprojām no mūsu kopīgi ievēlēta amatpersona nelaiž garām izdevību šķelt un dalīt.

Pagaidām man ir pilnvaras runāt kā sava kluba pārstāvim un es tās izmantoju.
Agate
Admins

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 11:30
Manuprāt šībrīža lielākā problēma ir informācijas trūkums.

Ir beidzies tas laiks, kad "Amazones sastāda lielāko daļu no Latvijas izlases". Bet tā kā federācijas vadība ir Amazones (un Jūlija), tad laikam bieži sajūk, kas tiek par ko informēts - visi Latvijas lokšāvēji vai tikai Amazones... Amazonēm, protams, ir priekšrocības - viss notiek uz vietas, var pat nejauši patrāpīties valdes sēdē...

Pagājušonēdēļ izlases dalībnieki, kas dodas uz EČ Polijā pat nezināja, kas vēl ir izlasē (šonedēļ tas ir izlabots ar ierakstu forumā).

1. ieteikums - valdes sēdes ne tikai reklamēt kā atklātas, bet arī izveidot atklātas - vismaz iepriekšējā dienā izsūtot e-pastu klubu vadībai, ka būs sēde un aptuvenās tēmas par ko ir plānots runāt.
2. ieteikums - valdes sēdes protokolus nosūtīt pēc sēdes visiem klubiem uz iesniegtajiem e-pastiem (tā kā nav zināms, kad sēde notiek, nav arī zināms, ka tā ir notikusi un tur ir pieņemti kādi visiem svarīgi lēmumi)

Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 12:36
Hei hoo jaunieshi, jaunietes, veciishi un forshaas veceniites...
reti jau es iemet aci sheit, jo pedejos gadus pec traumam un smagam arsteshanam konstateju ka shaut "zilo asinju "limeni vairs nevaru... pa mezhu baigi gruti klumburet pa brikshnjiem, BET... ja kads paraksies vesture, tad es biju viens no tie ljaunajiem, kas daudz gadus atpakalj regulari igaunija bojaju dzivi turienes sportistiem ar olimpiskajiem lokiem... (bija tads Jegermeister kauss)... ta ka tiri teoretiski es mazliet esmu redzejis no shi sporta gan zilaja, gan zaljaja pusee...
Jaa, kapec es tik gari stados prieksha, iespejams dalja mani nezin, dalja ir aizmirsusi, es esmu rupjais un nejaukais Redzinalds, kas ljoti mierigi var pasutit visus IRST... un mierigi izlamat ari sievieti mates vardos... Jaa tas esmu es...
Dotaja bridi man gribas pajautat, ar kadu gariga onanisma paveidu Jus nodarbojaties>? var tak mierigi savakties, atmest emocijas un izdarit lietas.. ES TO ZINU jo esmu bijis shadas sarunas un lietu kartoshana...
te kautka lenam sak pavidet notis, ka Edzhus, un Elina speciali un ljaunpradigi megjina iznidet, traucet, sabojat utt lokshaushanas sportu...
Protams var teikt ka es sen neesmu bijis, es nezinu, bet ticiet man... vecam krapanam, tas viss ir cikliski un regulari tiek un tiks apvainoti tie, kas DARA lietas... jo tie, kas nedara, vinjus ietekmet nevar un aizskart ari...
Shibrizha saruna sak izskatities ka savlaika konflikts ar ventspilniekiem, kad viss bija sudigi, Edzhus kretins, kas visu boja. utt utt utt. velak ari citi klubi saka vilkt dekjiti uz savu pusi...

Tagad par lietu...
iespejams es kautko vel nezinu, un ir notikushas globalas izmainjas... Loka šaushana FITA sistema ir Olimpiskais sporta veids... vai ne? savlaik skaidri un gaishi tika definets, ka musu galvenais merkjis un vajadziba ir virzities uz OLIMPISKAJAM SPELEM, kas talak dotu lielaku atpazistamibu, finansejumu un labumu VISIEM...

Es ne reizi neesmu dzirdejis no Edzhus vai Elinas, ka tie, kas neshauj ar olimpisko loku ir miskaste metami... un ka tautas sports ir pilnigs suds un vel uz sudiga kocinja...

tikai normalas sarunas, un kopiga dziesma pie parkrauta dziru galda mus vedis pie prata, labuma un saskanjas... bljin cik pretigs vards delj vienas partijas kljuvis... fcuk...

un es 100% esmu par to, ka ir SPORTS... un TAUTAS SPORTS...
Es priecajos un lepojos ar tiem kas TAUTAS sportaa izcina vietas... sataisa rekordus... izcina titulus, jo tas ir NORMALI, ka cilveki tiecas uz ekselenci... kljut katru dienu labakam! tas ir cienijams merkjis...
Ari "zilaas asinis", pie kuram es sen sen piedereju... tur paliek tikai tie, kas strada ar sevi un aug ekselencei...

un galvenais saprast ka, ja mums kautkas nepatik, TAD kautkas notiek!... un nepatik mums parasti tas, kas kaitina musos pashos... Kamer kautkas notiek, es esmu mierigs, jo Latvijas vards atskanes nozimigas sacensibas... to jau skaisti nes tautinjaas Paraolimpiki...

un visu galaa es gribu teikt gudrus vardus, kurus daudzi nesapratiis

Kamer Jus uzdosiet jautajumu KAPEC? ( kapec notika tas un tas, kapec ar mani ta notiek, kapec dzive ir netaisniga... ) Jus pashi sev aizverat durvis uz ekselenci... JO atbildot uz KAPEC agri vai velu sapratisi, ka iemesli ir pa lielam 2-3... un neveiksmes ir tieshi tapec, ka nemeklejam, KAS NOTIKA? un KO DARIT, lai atkartotos vai neatkartotos notikums...

katram sakt ar sevi, un kopiizdiski nonakot lidz labam skanejumam, ka kartiga orkjestrii ko vada labs dirigjents...

Turam buru... un nevicinam airus par citu galvam!!!
P.S.
Ne Edzhus ne Elina... nav satana izdzimumi un ar vinjiem var runat, ja nak ar sakarigu argumentaciju un precizi formuletiem jautajumiem!

Pēdējo reizi labojis Redzinalds Otrdiena 07 Augusts 2018, 12:46; labots 1 reizi
Jančuks
Postu skaits : 323

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 12:40
Agate rakstīja:
Jančuks rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:
Edžu, mudīgi maini atpakaļ savu parakstu! Cilvēks pārkarsis, vairs nejēdz ko runā  Surprised  (pie visas cieņas pret Tevi, Mārtiņ, šeit tu gan krietni pārspļāvi pār svītru!)
Jāņa mamma.
Vai vienīgais veids, kā kaut ko pierādīt, ir pašam nonākt uz pjedestāla? Es domāju, ka vēl pat vairāk izdara tas, kas PALĪDZ citiem nonākt uz pjedestāla - tā ir gan kluba uzturēšana, gan sacensību organizēšana, gan pārējie sīkumi. Tā kā jā - viņš IR kaut ko PATS darījis, lai Latvija nonāktu uz pjedestāla.
Tieši tāpat kā to dara visi, kas kaut ko dara!
Es runāju tikai par konkrētiem TIEM mačiem, ko viņš pats darīja, lai drīkstētu izteikties par Latvijas apkaunošanu.
Nebūt un ne vismazākajā mērā es neapšaubu viņa personīgi ieguldīto darbu. Es viņu par to CIENU, bet tas nenozīmē, ka viņš drīkst TIK noniecinoši izteikties par sportistiem, kuri tajos mačos cīnījās.
Jāņa mamma.
Redzinalds
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 12:48
Jaa un lai nokljutu uz Piedirstaala... ir jadodas uz sacensibam, un augsta limenja sacensibam... varat ari te man noticet, ka krutakas musu sacensibas... gara, spriedzes utt zinja ir berna shljupsti salidzinot ar eiropas, utt chempionatiem, pat pietiek aizbraukt uz kautkadu somzviedriju uz Zelta un sudraba bultas sacensibam lai saprastu, ka tikai tur startejot un PADIRSHOT 1001 reizes ir iespeja sagatavoties NEPADIRST!... Jaa un es ari izveletos kruta mezha chempionata Vurukljonos, kur iespejams izvarotu ka Tuziks termoforu visus, vietaa aizbraukt uz Slovakijas vieteja meroga sacensibam saulespukju laukaa.. jo tur gutu pieredzi, kuras TE nebus vel gadus 25...
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 13:12
Redžinald,tieši tie punkti kuros sāc runāt par lietu tomēr kaut kā īsti nedarbojas.

Pie galda arī nevienu dabūt nevar.

Esmu minējis diezgan daudz faktu.Ja kāds uzskata, ka šķelšana un speciāla kājas likšana priekšā kādam citam kaut kādā veidā ved uz kopēju attīstību, tad esmu gatavs atzīt-jā es kļūdos un viss ir labi!

Ja ir cilvēki kuri domā savādāk, tad es gribētu ar viņiem tomēr parunāt un paust savas domas un redzējumu.

Tā kā piedāvātā vieta LČ laikā nevienu neinteresēja,tad es būšu Purva Bebra medībās un pēc sacensībām gribēdu izteikties auditorijai kurai varētu būt interese.

Ja nebūs, tad runāšu ar Bebru dziļā vientulībā.

Pagaidām manas aktivitātes šeit būs mazākas, jo kā jau teicu gribu iegūt informāciju un pieredzi no citām federācijām.
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu