Share
Go down
Redzinalds
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Kompaktloks, ugunsbliezhi.
Postu skaits : 390

Re: Gada cepiens

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 13:39
Joo Martinj...

Tur augstak Edzhus un Elina mineja tadas lietas, ka stradajoshas komitejas, darba grupas utt...
pa lielam, ir pilnigi pofig, kas ir tur 3-4 kreslos augsha.
ja cilveki velas darit lietas, vinji iet un dara...
Ir tada jauka meicha Agate... vinja gribeja un izdarija, gaja, cinijas un nenolaida rokas, kad likas, ka kautkas neiet...

iespejams es kautko nezinu, iespejams, ka vispar nespeju saprast...

Par sadalijumu sportisti un tautas sports... laikam mums nav domstarpibu?
Piekritisi, ka TUR... uz liinijas "formala" obstanovkaa, kajas tric vairak?
Ja tev preti ir 150+ cilveku, kas shauj 90-95% no iespejamā punktu skaita, ir butiski grutak savakties un no pedejas vietas izlist vismaz priekshpedeja... nepalikt sliktakajam...

liela dalja nezin ka es atnacu uz shaushanu...
es kopa ar Ligu atbraucu uz pljavu... pashavu ar longbow... piegaju pie Edzhus, un pateicu ka gribu oku... pec nedeljas man bija loks, no Igaunijas... ( paveicas, ka tai nedeljas nogale brauca garam SIIMAM)
vel pec nedeljas es starteju savas pirmajas sacensibas "pa kruumiem"... pec paris meneshiem nebiju pedejas vietaas un ... aizgaju pie Edzhus un pateicu ka gribu OLIMPISKO LOKU... pec 3 nedeljam man atveda olimpisko loku un ziemas macibu grupaa es biju vienigais ar savu loku, kas "macijas"visus amatus... talak bija daudz zaudejumu, daudz macibu, Ivo izvilka no Bebraines, kur gribeju pakarties... sabojaju 9 SAVA STULBUMA PEC) plecu... un pargaju shaut ar kompaktloku... otrajas sacensibas izshavu kandidatu... talak esmu paris reizes kritiski pietuvojies Meistaram, bet skaidrs, ka jetrennejies tad... nekas ari nebus... un nelolosim iluzijas, ka 2 reiz pec kartas paveiksies u izshausi to meistaru...

kapec viss shis stasts...
ja Edzhus un Elina klaji nesaka to, tad es pateikshu
ped 2 meneshiem ar longbow es sapratu ka gribu shaut apzinatus labus rezultatus..., ka staigat pa mezhu, NAV SPORTS... ka tieshi tur uz linijas cinja ar sevi es varu kljut labaks, stipraks, un sasniegt visu...

Edzhus, pec tam, kad saku shaut uz linijas, mudinaja mani braukt uz sacensibam "mezhaa"un es braucu, jo ari ta ir pieredze... kas patiesiba man maz deva prieksh SPORTA, bet ljava saprast, ka es ari tur varu saplest paris termoforus... BET par sportu es to NEKAD nesaukshu... tas ir tautas sports, tapat ka maratoni, tautas skrejieni, velomaratoni un visadas citas ... Prieks, ka cilveki nesed majas un pie televizora dzerot alu neskatas ka citi sporto. jo ar sportu tapat ka ar seksu ir janodarboja pasham... savadak ta ir novirze... es priecajos, ka iet,ka shauj, ka mezhaa, pljavaa, angaraa utt. bet SPORTS mana skatijuma ir tas kur no linijas, siivaa konkurencee tu salauz sevi...

UN gavenais. NEKAD neesmu dzirdejis no citiem, ka tie, kas shauj mezhaa nav nekas un vinjus misenee... TAUTAS sportam bus but... no turienes iznaca, ka no skapja vairaki sportisti, kas tagad cinas uz linijas.. tas ir tads, ka inkubators, no kura varam panjemt labako un padarit par vel labaku...

DOmstarpibas datumos... domstarpibas kad izvelas to kas liekas svarigaks savai attistibai... spelites Durak =- sam durak... tas ir prieksh maziem, dumiem berniem... pieaugushie, njem vera notikumu, un izvelas rikoties... lai tas atkartotos, vai neatkartotos. runa visur un vienmer ir par sevi... Gaidit no citiem... tas ir stulbakais, ko vispar dzive var darit... ja Musu mammas un tetis gaiditu no citiem, tad nebutu ne Jusu, ne manis. vinji gaja un darija...
Tad njemam vera, un ejam, un daram...
saciet ar darba grupu, un realiem piedavajumiem...
Paldies... es ka nu ies pastradat... esti gribaas
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 966
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 13:53
Nu būsi gan kaut ko palaidis garām. Smile 

Esmu bijis vienā darba grupā un piedzīvojis ar kādu attieksmi tiek atmests atpakaļ darba grupas iesniegums.
Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 14:01
OK neesmu bijis darba grupaa, neesmu redzejis to dokumentu... tapec Nevaru sniegt kompetentu komentaru, kas un kapec notika... atgremot, kads kautko teica, ari butu kautka bernishkjigi... a mes ta pieaugushi vechi, kam vel ne viens vel litrs snabja un viskija jaizdzer braucot kautkur, darit kautko:)

visada gadijuma
Visu cienju par to ka darbojies
Paldies, ka uznjemies atbildibu un esi tads kads esi

jamekle kopigie saskares punkti un jataisa jauna grupa un jauns dokuments... un talak jau caur videomaterialu kas, ko un kapec atmeta;)... lai visi zin, kas notika un ir argumentacija, no abam pusem.

veletos lugt nedemonizet Edzhu un Elinu, ka ari visiem toleranti attiekties pret citiem... mes jau nezinam kapec kads kautko izdarija, mes tikai redzam rezultatu/ricibu:)

Lai miers musu majas
Janis Apsitis
Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1287

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 14:08
"mūsu rīkotās sacensības nav un vēl ilgi nebūs biznesa projekts, jo, mums ir svarīgi, lai dalībnieki, atbalstītāji, treneri un tiesneši šeit, pie mums labi justos, līdz ar to joprojām ieguldām ne tikai savu laiku un enerģiju, bet arī savus privātos līdzekļus" (Dace).

Tas jau ir tieši tas pats, ko es rakstīju, Dace. Manuprāt, šis sporta veids nemaz normālā veidā nevar būt biznesa projekts. Vēl jo projām uzskatu, ka normāliem mačiem dalības maksa ir jāpapildina ar vēl vismaz 3x tik pat daudz ārējas naudas, lai būtu cerības visu normāli noorganizēt (kā tas bija Jurmala Open gadījumā), vai arī tas jāpapildina ar vismaz 10x sava entuziasma, ko, kā esmu redzējis, Jūs un daudzi citi sacensību organizātori gan stadionā, gan mežā arī dara.

Tieši to pašu dara arī treneri, tiesneši, datoristi, jauno un ne tik jauno sportistu ģimenes un, lai cik nebūtu brīnumaini, manuprāt, vairāk vai mazāk veiksmīgi, arī saucamā vadība (ar daudz cilvēkiem sev apkārt), kas veic sabiedrisku darbu bez atlīdzības. Faktiski to pašu dara arī sacensību dalībnieki. Ne velti - vismaz tā sauktajā "sporta šaušanā" tomēr ir pārsteidzoša saistība treniņos ieguldītajam darbam un uzvārdiem, kas mēdz nonākt lielajās sacensībās. Un tam ar jebkādu komerciju nav vispār nekāda sakara.

Female Dzīvoju : Rīga
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : W&W RCX-100
Postu skaits : 833

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 14:41
Sporta likums:
1.pants. 10.punkts:
Sports — visu veidu individuālas vai organizētas aktivitātes fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī panākumu gūšanai sporta sacensībās.

1.pants. 9.punkts:
sportists — fiziskā persona, kas nodarbojas ar sportu un piedalās sporta sacensībās

1.pants. 8.punkts:
sporta treniņš (nodarbība) — process prasmju, iemaņu un spēju iegūšanai, saglabāšanai un pilnveidošanai sportā

1.pants. 6.punkts:
sporta sacensības — pasākums labāko sportistu vai komandu noteikšanai, kurš noris atbilstoši sacensību organizatora apstiprinātam sacensību nolikumam

archery

Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 14:49
Jep... no likuma viedoklja shahs ari ir sports... un arkartigi traumatisks... aizmiegot var izbakstit acis uz laidnja uzduroties...
LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:22
Redzinalds rakstīja:Jep... no likuma viedoklja shahs ari ir sports... un arkartigi traumatisks... aizmiegot var izbakstit acis uz laidnja uzduroties...

Jā! Un šahs un arī bridžs ir sports! Un šo sporta veidu treneri iet un mācās sporta akadēmijā un kārto visas ieskaites.
Un traumatisms noteikti nav sportiskuma kritērijs!

Un vēl vairāk, principā jau sporta veidu federācijas izstrādā kritērijus sacensību iekļaušanai olimpiskajās spēlēs, balstoties uz Olimpiskās Hartas principiem. Un tad SOK apstiprina. Tāpēc tuvāka laika mums ir visas iespējās redzēt olimpiadē kā vienu no disciplīnām  - karšejmiteņu priekšnesumus.
OS sistēmā tika iekļauts arī sporta veids - karatē. Par šo jautājumu arī pašiem karatistiem domas dalās.
Un paskatāties, kas notiek ar šaušana - te ir šo disciplīna OS, un te jau nav. Ar to Olimpiādi tā ir... ka kādu dienu loka šaušana var arī nebūt olimpiskais sporta veids(
bet cerēsim uz labāko)

Par dzeršanu un pīpēšanu ... šīs jautājums nav no kategorijas sports vai nesports. Tā dzīrāk ir sapratne par sportisku uzvedību, vai nāv. Izlasiet Olimpisko Hartu un olimpisma pamatprincipus. Ne jau tikai par medaļu izcīnīšanu tur iet runa.
Piemēram viens no OP:
"Olimpisms ir dzīves filozofija, domāšanas veids, tieksme pēc prāta, miesas
un gara saskaņas. Olimpisma ideāls – harmonisks cilvēks harmoniskā
sabiedrībā."
Bet par alkoholu un šaušanu - tas ir pavisam cits likums un citi panti!
Pīpēšana trasē - tā ir kultūra un attieksme, daži ari pieturās mēdz uzpīpētēt un atrodoties blakus bērniem. Tā pīpe mutē sporta sacensībās pirmām kārtām ir attieskme pret citiem un kultūra. Un man vienalga bijs tās cilvēks ar to loku olimpiādē, vai nē, bet ja viņš man taisās visu trasi pīpēt virsū - tas man tas nav patīkami! Mājās lūdzu, kaut par skursteni vari smēķēt, ja tas konkrētam cilvēkam netraucē sasniegt augstus sasniegumus sportā.
Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:41
tas ir tikai mans privatais viedoklis bet OS ir kljuvis par biznesu un tapec visadas hernjas taja tiek iekljautas... antikaas OS, vot ta bija shtelle... viens cilveks, daudzas disciplinas utt... komandu sports vispar ir tikai bizness...
bet neviens jau nav izsledzis vecas labas pogas Baribu un izklaides...
LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:45
Piemēram ir sporta veids Bendijs, tas ir līdzīgs hokejam, arī uz ledus, bet ar bumbiņu. Sporta veida federācija panāca, ka SOK tas ir atdzīts sporta veids un visā sparā cīnās, lai tas tiktu iekļauts OS. Tā par arī šahs ir SOK atdzīts ja nemaldos un arī bridžs.

Tik pat labi C loki var būs kādreiz iekļauti OS programmā. Un varbūt arī WA Field! kāpēc nē? Viņš par kārtu ir aizraujošāks, skatamāks un dimaniskāks nekā 70m raunds. Un viens no kritērijiem iekļaušanā OS programma - skatamība!

Pēdējo reizi labojis LuckyFOX_Marina Rjabkova Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:56; labots 1 reizi
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:53
LuckyFOX_Marina Rjabkova rakstīja:Piemēram ir sporta veids Bendijs, tas ir līdzīgs hokejam, arī uz ledus, bet ar bumbiņu. Sporta veida federācija panāca, ka SOK tas ir atdzīts sporta veids un visā sparā cīnās, lai tas tiktu iekļauts OS. Tā par arī šahs ir SOK atdzīts ja nemaldos un arī bridžs.

Tik pat labi C loki var būs kādreiz iekļauti OS programmā. Un varbūt arī WA Field! kāpēc nē? Viņš par kārtu iz izraujošāks, skatamāks un dimaniskāks nekā 70m raunds. Un viens no kritērijiem iekļaušanā OS programma - skatamība!
Protams.Sports nevar pastāvēt bez finansējuma.Finansējums rodas, ja ir skatītāji,ja ir skatītāji parādās sponsori un reklāmdevēji.
Loģiska un atbalstāma ķēde.Tā mazā daļa kuru spēj dot no budžeta parasti ir stipri nepietiekama.
Ja kādreiz kādam šeit šaušanu un sacensības izdotos nostādīt jau biznesa līmenī tas būtu tikai atbalstāmi.
Veidojas atpazīstamība,reklāma,parādās masveidība un sponsoru interese.
Bez mārketinga OS spēles pamazām izčibētu.

Pēdējo reizi labojis Mārtiņš Vītols Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:54; labots 1 reizi
LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:54
Redzinalds rakstīja:tas ir tikai mans privatais viedoklis bet OS ir kljuvis par biznesu un tapec visadas hernjas taja tiek iekljautas... antikaas OS, vot ta bija shtelle... viens cilveks, daudzas disciplinas utt... komandu sports vispar ir tikai bizness...
bet neviens jau nav izsledzis vecas labas pogas Baribu un izklaides...

Kāpēc "herņas"? Kas tas par tendenci noniecināt visu ārpuss kau kāda iedomāta ideāla (sporta definīcijas)?! Dažādi sporta veidi! Saprot, da-žā-di! T.sk arī apvidus šaušana ir sports, tikai neolimpiskais.
Janis Apsitis
Male Dzīvoju : Riga, Jurmala
Šauju ar : Hoyt Formula Prodigy 25" + Hoyt Quatro 40# Medium
Postu skaits : 1287

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 15:58
Protams, ka Kompaktloks var tikt un visticamāk tiks iekļauts OS. Tāpat, kā daudzi citi sporta veidi. Es domāju, ka te tā ņemšanās par tā sauktajiem "sportistiem" un "fizkultūriešiem" ir tikai un vienīgi par attieksmi pret konkrēto sporta veidu (pie tam pilnīgi vienalga vai hokeju, maratonu skriešanu, loka šaušanu vai autosportu). Ja, lai izcīnītu uzvaru, Tev ir sūri un grūti jātrennējas un Tev pretī stājas tādi paši - tad tas ir sports. Šādā izpratnē ir pilnīgi vienalga, vai tas ir mežā vai stadionā, ar loku rokās, vai kedām kājās. Ja Tu vari aizbraukt uz PČ un izcīnīt medaļu knapi spējot aizšaut līdz mērķim, nemaz nerunājot par īstu trenēšanos,  un tad ziņo, ka no federācijas sagaidi tādu pašu cieņu un attieksmi, kā citi, kas sūri un grūti strādā, lai sasniegtu savus sportiskos mērķus - tad es ceru, ka mūsu federācijas attieksme pret to nekad nemainīsies. Un vēl - faktiski pilnīgi visi mēs te esam tautas sports, jo īstus loka šaušanas profesionāļus (kādi citās valstīs tomēr daži ir) Latvijā pēdējā laikā neesmu manījis - un labi vien ir. Šī ir lieliska joma, kur, manuprāt, ir iespēja sasniegt pietiekoši augstus mērķus arī darot paralēli citas lietas tādējādi kļūstot par vērtīgāku personību, nekā tikai un vienīgi trenējoties no rīta līdz vakaram un neredzot un neiemācoties neko citu.

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 16:25
Janis Apsitis rakstīja:Protams, ka Kompaktloks var tikt un visticamāk tiks iekļauts OS. Tāpat, kā daudzi citi sporta veidi. Es domāju, ka te tā ņemšanās par tā sauktajiem "sportistiem" un "fizkultūriešiem" ir tikai un vienīgi par attieksmi pret konkrēto sporta veidu (pie tam pilnīgi vienalga vai hokeju, maratonu skriešanu, loka šaušanu vai autosportu). Ja, lai izcīnītu uzvaru, Tev ir sūri un grūti jātrennējas un Tev pretī stājas tādi paši - tad tas ir sports. Šādā izpratnē ir pilnīgi vienalga, vai tas ir mežā vai stadionā, ar loku rokās, vai kedām kājās. Ja Tu vari aizbraukt uz PČ un izcīnīt medaļu knapi spējot aizšaut līdz mērķim, nemaz nerunājot par īstu trenēšanos,  un tad ziņo, ka no federācijas sagaidi tādu pašu cieņu un attieksmi, kā citi, kas sūri un grūti strādā, lai sasniegtu savus sportiskos mērķus - tad es ceru, ka mūsu federācijas attieksme pret to nekad nemainīsies. Un vēl - faktiski pilnīgi visi mēs te esam tautas sports, jo īstus loka šaušanas profesionāļus (kādi citās valstīs tomēr daži ir) Latvijā pēdējā laikā neesmu manījis - un labi vien ir. Šī ir lieliska joma, kur, manuprāt, ir iespēja sasniegt pietiekoši augstus mērķus arī darot paralēli citas lietas tādējādi kļūstot par vērtīgāku personību, nekā tikai un vienīgi trenējoties no rīta līdz vakaram un neredzot un neiemācoties neko citu.
Dažreiz tā aizbraukšana uz tiem necilajiem PČ un medaļas savākšana reģionos ir vienīgā iespēja sevi parādīt starp autosportistiem,futbolistiem un pārējiem, kuru sporta veidi tāpat ir atpazīstami.
Tādā veidā parādās iespēja klubam nodrošināt savu eksistenci.
Tā ir taktika atbalsta piesaistei.
Tieši tā rīkojās Dace pēdējā IFAA čempionātā,bet tici man, viņa to nebūt neuztver kā īpašu sasniegumu. Smile 
Salīdzinošs sasniegums bija Pērnavas čempionāts pirms kura bija pietiekošs treniņš mūsu iespēju robežās un arī konkurence tajā loku klasē bija pietiekoša.Pēc tam mums arī parādījās atbalsts pašvaldības līmenī.
Brīdī kad šis tautas sports no federācijas amatpersonu puses tiek noniecināts parādās problēma.
Tas ir devis iespēju aizvest mūsu jaunos šāvējus uz tiem lielajiem tautas sporta pasākumiem un tici man, viņi trenējas un cīnījās kā lauvas. Smile Tagad jau lielākā daļa trenējas ar olimpiskajiem lokiem.

Ja es vadot savu klubu no paša sākuma būtu ieciklējies uz tiem kuri šauj ar olimpiskajiem lokiem un gaidītu kamēr viņi
atnes rezultātu un piesaista finansējumu, mūsu kluba jau sen vairs nebūtu. Smile 

Lai izdzīvotu un attīstītos ir jāspēj meklēt iespējas un veidi kā to izdarīt.
Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 16:44
un te mes nonakam pie secinajuma, ka Katram ir sava sapratne par sportu... es sevi par sportistu neuzskatu es izklaidejos... sensenos laikos, vel kad speleju paintball,tad musu amatieri aizbrauca uz sacensibam somzviedrijaa... un tur iznicinaja saknee visas PRO komandas, cilvekus, aks ar to pelna ikdienas maiziti... ta ka musu amatieri biezhi ir visai konkuretspejigi...
katram savi merkji, katram savs skatijums, katram viss ir savs...
kas man hernja citam akuuns sasniegums...
a par merkjiem runajot. nesen viena intervijas shaushanas treneris pateica labu frazi...
Uzstadiet LIELAKUS merkjus, tad ari tajos trapit bus vieglak, un tas ir visas dzives jomaas;)...

Miers jusu majas, ari to, kurus baisi aizskar mana attieksme pret vinju nodarbem.
LuckyFOX_Marina Rjabkova

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 16:55
Diemžēl, var par laimi, mums nav sacensības "kurš sūrāk un grutāk trenējās" ))))

Pieņemsim, dažs trenējās gadiem no rīta līdz vakaram, a cits vienu reizi nedēļā paņem loku rokās un ir izlasē.
Jūs atkal spriedīsiet - sportists un nesportists? Sūra trenēšanās vai rezultāts? Kā tad veidojās tā attieksme...
Tājā pašā laikā, teorētiski, knapi var spēt aizšaut līdz vairogam (nu pasaules līmenī), bet izlasē ir vietas un ir pašfinansējums...
Šie ir tikai piemēri, lai parādītu trīs dažādus stāstus! (nevajag mēģināt neko sasistīt ar kaut kādiem mūsu šāvējiem) Vienkārši nav viss tikai balts un melns, sportists - nesportists! Un ne visu nosaka medaļa!

Jā, jā... jūs tulīt teiksiet, ka bez sūra darba nav arī ļoti augsta rezultāta... un teiksiet pareizi. Bet stāsts jau par attieksmi! Par motivāciju!

A ja atlēts sūti trenējās, bet aizbrauc un nostārtē IFAA pašā nepopulārākā klasē, bet izšauj pieņemsim gandrīz maksimālo rezultātu? Vai viņš ir vainīgs ka citi neatbrauca? Vai viņš nav ieguldījis tajā medaļa savu laiku, naudu, spēku? Ja viņš tam gatavojās, ka uz olimpiādi, jo tā ir viņu olimpiāde! Jā, viņu mazā olimpiāde un viņu sapnis! Bet ne jau tikai tā medaļa, bet pieņemsim arī pasaules rekords, vai tiešam kruts rezultās... Un ar savu uguntīņu viņš iedvēsmo un vēl varbūt kādus 10 cilvēkus šaut (vienalga ar kuru loku), vai atvēr savu klubu utt... tās viss tikai stimulē kopīgu lietu! Es runāju par LV, ne par Koreju. Ja tāds cilvēks atbrauc atpakaļ, viņš sasniedza, savu mērķi sūri un mērķiecīgi strādājot. Viņš jau neprasa, lieciet mani tagad goda rāmī un sveicieniet mani stāvus 10 rezies dienā! Viņš vismāz vēlās, lai viņu nebāž iekšā kaut kādā otrā šķirā, nesaka, ka viņa medaļa nav nekas un viņš arī nav nekas, un dara viņš ne to, ko vajag utt.
Ne... nu .. var arī tā teikt.... bet tā uguntiņa viņa acīs nodzēsīs... un neviens no tā nevinnēs! Jūs domājiet, ka viņš skries no aizvainojuma trenēties lai tikt uz olimpiādi. Nopietni? Nē, diezvai!

Šeit minēju tikai četrus (ir vēl vismaz divi varianti) dažādus ceļus un stāstus. Jūs mēģināt salīdzināt kaut kādas nesalidzināmas lietas.

Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 17:06
Foxiit...
Es esmu par dabisko izlasi...
vajie aiziet, nodziest utt. stiprie iet un izdara...
Esiet stipri un sasniedziet savus merkjus... velams legjitimam metodem!

Lai veicas
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 17:13
Pretī paskaidrošu iemeslu savam skarbajam uzbraucienam PK delegācijai.

Bija tajā brīdī arī mazliet jūtu uzplūdi, jo ja mēģina visus pārējos mani ieskaitot parādīt kā nekam nederīgus un traucējošus, tad attieksme rada attieksmi.

Ticu, ka katrs cīnījās kā lauva savu iespēju robežās.Un problēma jau nav cīņas sparā, bet iespējās.
Arī es varu aizbraukt un cīnīties, bet diezvai man izdotos izšaut rezultātu.

Tas ko es mēģināju pateikt ar vēsu saprātu ir tas, ka problēma visiem ir ar stagnējošu rezultātu.Tas ir fakts.Domāju, ka tā īsti neviens to naapstrīdēs.Tie kuri skatās un interesējas par to visu loģiski saprot, ka ja nav tas A normatīvs tur ārpusē tā isti nav variantu.(telpās gan daži ir spējīgi konkurēt).
Tātad varbūt tiešām ir vērts salikt galvas kopā un padomāt kā tik pāri tam mistiskajam 600-620?
Tehnikas iegāde,treneru piesaiste un pārējie varianti.
Hokeja izlasi tomēr izvilka pieaicināts treneris.

Sporta veids spēj attīstīties, ja viņam pietiek līdzekļu un līdzekļus var piesaistīt vai nu ar rezultātu kuru parāda pēkšņi kāds talants vai sporta veida popularitāti un atpazīstamību.
Ir stipri vairāk jāuzspiež uz loka šaušanas mārketingu.Tad arī uz izlases krekliem parādīsies sponsoru uzraksti un nauda.
Ir jāstrādā tieši uz vienkāršo tautu.
Kādēļ lielajos WA mačos fināli notiek pilsētu centros un atpazīstamās vietās?Tehniski vienkāršāk taču ir palaist tajā pašā kvalifikācijas laukumā.

Es nekādi nespēju redzēt sporta veida attīstību bez attīstīta tautas sporta un atpazīstamības.
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 18:33
Un loģiski, ka mani kā kluba vadītāju sāk uztraukt daži jautājumi ja jau ilgāku laiku sāk parādīties lietas un darbības kuras manā izpratnē vairs nesaskan ar federācijas kā biedrības statūtos noteiktajiem mērķiem.

Es jau tāpat kā Redžinalds uzskatīju, ka pie kopsaucēja var nonākt apsēžoties un ātri izrunājot jautājumus.

Papīru dzenāšana mūsdienu laikmetā nav produktīvs darbs, bet birokrātija.
Tāpat kā pie mūsdienu tehnoloģijām nevajadzētu būt problēmām informācijas apmaiņā par to kas notiek valdē un darba grupās.
Par teorētiski atklātajām valdes sēdēm ir iespēja informēt, tāpat kā pastāv iespēja viņas rīkot interneta vidē.

Papīrīti,protams, noformēšu ar skaidri formulētiem jautājumiem.
Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 18:39
vai kads saka ka tautas sports nav vajadzigs... tas ir inkubators liela sporta resursiem...
jo vairak shaveju jo letak paliek shaut...
marketings... ka jebkursh sapratigs cilveks Tu piekritisi, ka marketinga ideja ir ar mazaku ieguldijumu iegut lielaku labumu... nu tas ta primitivizejot.
Tautas sports bus but...
tie kas velas startet un kautko sasniegt arpus Latvijas vinjiem IR jabrauc arpus latvijas, ari padirst jabrauc tur, jo tur vinjs padirsh ar maksimali lielu rezultatu un dazhkart tas ir personigais rekords... ka tas bija man, un palidzeja palikt shaushana ari pec pleca traumas...
un velreiz, kapec cepiens... tapec ka kads izvelejas ko citu, nevis rupmaiziti Latvija>? nu piedodiet, ja tas ir iemesls cepties, tad var cepties ari par stiegras krasu.
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 18:46
Nu bet pilnīga taisnība. Smile 

Ja jau kaut kādu iemeslu dēļ netiktu noliegta tā pirmā daļa,tad tie pirmie neceptos par to otro.

Nu kaut kā tā.
Tikai šobrīd arī tev ir informācijas trūkums par to kas notiek.Visticamāk, ja es šautu kādā lielākā klubā kā ierindas šāvējs es nemaz neceptos.
Redzinalds

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 19:15
neatstaj sajuta ka ir noticis parpratums vai interpretets kads izteiciens... es vel ticeshu, ka kautkados brizhos tautas sportsnav prioritate kada aciis, un tas varetu but normali merkji un prioritates mainas no sha brizha dotibas... un nekad neticeshu ka Edzhus vai Elina butu publiski vai personiski Jums teikushi, ka tautas sports ir mesls pec butibas un uz tam vispar netiks pietersta uzmaniba... atskiriba no manis vinji vardu hernja nelietotu saistiba ar jebko, kas lokshaushanas laucinjaa... megjiniet velreiz izrunat ko kursh, kura bridi ir domajis, un ko sapratis... bet ari parpratumi ir norma, ja cilveki darbojas... nebus stridu tikai starp tiem, kas viens otram vienaldziigi
J.Kononova
Postu skaits : 126

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 20:47
Читала почти час...Не выдержала. Ну так как у нас свободная страна,желаю выразить своё мнение..))).Что происходит? Мир сошёл с ума? Какие сравнения,люди? В принципе, все сказанное Янисом,Ейджусом,Елиной и Риджинальдом(рада услышать тебя"большой человек") поддерживаю на 200%. Хотите сравнивать? Что,стесняюсь спросить? Наш уровень с профессионалами? Давайте сравним. Есть люди,профессиональные спортсмены,которые за то,что стреляют из лука, любого,но хорошо стреляют, профессионально- получают зарплату и у них не болит голова ни об инвентаре,ни об его настройках и т.п. а есть такие,как мы,которые работают,а вот после работы и в свои выходные дни едут на тренировки,соревнования ,тратят своё время и деньги,причем не малые. Нас никто не заставляет,мы просто этим живём! И в этом наша сила! Мы по крупицам,по кусочкам складываем себя,стремимся к лучшим результатам,что-то даже получается, иногда)).Конечно нам с ними (профи) очень трудно бороться,но это огромная честь, стрелять на одной линии с легендами как Бредли,Аидой, Дипикой или "небожителями" из корейской сборной. А также огромная честь представлять свою страну,которая выпадает не каждому ( я очень хорошо знаю,как тяжело идти этой дорогой,честно идти,самой,полагаясь только на свои силы и накопленный годами опыт). Пример сравнения прост- (надеюсь Виктор не против его)- Давис,который пашет каждый день! Да,он приближается к званию "профессионал",но для того чтобы это случилось как можно быстрее Виктор будет " гонять" )) его ещё больше,а работать парень будет ещё усерднее. И вот на этапе в Софии парень попадает свой хороший,стабильный результат и он только 74 по квалификации??? О чём говорить, что сравнивать? Я в 2000 каком то году,попросила у Ейджуса лонгбоу( захотелось попробовать),постреляла час-полтора,на след.день на чемпионате Латвии( зимний) заняла 3 место. Потренировалась бы чуть побольше и кто знает.(но чувствовала себя не очень,так как нас было больше 3-х человек 😏 и медаль я у кого-то отобрала). Что хотела сказать-любой
олимпик или блочник может запросто ,чуть потренируясь пулять и гулять в лесу,а вот из леса да на 70 метров-это надо попотеть! Помню Арманд тоже бухтел в своё время,зато сейчас уже хорошо знает,как трудно даются даже эти 300,неговоря уже про 600.Вот и сравнение-наш уровень в мире такой же,как по отношению уровень традиционщиков к олимпику в общем . Маришка,кстати,хорошо знает,о чём в говорю))).И оскорблять таких спортсменов,как Едуард или Янис... или требовать от правления отчёты о проделанной работе??? Ребята,кто вы вообще такие и каких результатов в своём классе вы добились? А Эдуард чемпион Европы и вицечемпион,Юля-рекордсменка мира,медалей у них с разных дивизионов хватает. Поэтому видно конечно, что человек обижен, только не понятно на кого и за что??? Я тоже много и часто спорю,даже ругаюсь порой, но оскорблять коллег по стрельбе в такой форме даже мне в голову бы не пришло. За сим позвольте откланяться)) всем приятного вечера
Mārtiņš Vītols

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 22:47
Paldies, Jelena! Smile

Precīzāk pateikt nevarēja!

Pirmajā pusē tiek izskaidrots, ka neviens nav gatavs cīnīties pasaules līmenī un nemeklēt risinājumu lai tā būtu un otrajā pateikt ,кто вы вообще такие .
Vitalij
Klubs : nau
Postu skaits : 124

on Otrdiena 07 Augusts 2018, 23:50
Интересно, мне одному кажется, что Мартиньш никого из спортсменов не оскорблял, но поднял такие больные темы, позволил себе дотронутся до давно созревшего нарыва, который прорвало и из которого потекло... и стали оскорблять самого Мартиньша? А госпожа Кононова решила оскорбить не только Мартиньша, но и всех традициональщиков. Бог ей судья, ведь она однажды стреляла из Long Bow и поэтому решила, что олимпики лучше и круче всех остальных. Сомнительное утверждение! Сомнительными мне кажутся и социалистические лозунги Яниса Апнициса и других приверженцев теории о том, что все в федерации лучного спорта держится на энтузиазме генерального секретаря и Правления и что никто на этом не зарабатывает. Иначе зачем было сваливать в одну кучу олимпиков и традициональщиков на соревнованиях в Латвии и из двух хороших, например, Чемпионата Латвии (один - по правилам WA для олимпиков и велосипедистов, а второй по правилам IFAA - для традициональщиков) делать один плохой? Полагаю, поэтому Мартиньш и предлагает общественности ознакомиться с протоколами заседаний и решениями, принимаемыми Правлением. Что здесь крамольного и преступного? Легко подсчитать, что на соревнования, проводимые по правилам WA, в том числе на Чемпионат Латвии, приезжает от силы 12-20 олимпиков и 3-7 велосипедистов, а на соревнования, проводимые под эгидой IFAA собирается от 40 до 70 и более лучников. Умножьте средства от стартового взноса на количество лучников и станет понятно, кто пополняет "казну" федерации и почему Мартиньш написал, что олимпики поехали на соревнования за счет традициональщиков. По поводу того,что Янис и Эдуард показали кому-то в Болгарии, что в Латвии есть лучный спорт, так точно так же это мог показать и Мартиньш, и любой другой лучник из Латвии, выступающий под флагом Латвии. Вот только заметили на этих соревнованиях скорее не Латвийский флаг, а флаг Эстонии, потому что от Эстонии на эти соревнования поехало лучников в разы больше чем от Латвии. И последнее: мне тоже не понятно, кто и почему решил, что на соревнования должны ехать не те спортсмены, которые показывают перед соревнованиями наивысший результат, а те, кто выполнил год назад какие-то непонятно кем установленные квоты. В июле этого года Инар Дубкевич показывал высокий результат и в Латвии и в Эстонии. Думаю, он в Болгарии тоже мог показать кому-то, что в Латвии есть лучный спорт, и сделал бы это ничуть не хуже остальных.
Redzinalds

on Trešdiena 08 Augusts 2018, 00:24
pa lielam varu saprast visas puses, un katru atseviskji... un piekritu,ka pariet uz personalijam bija kljuda... tapec vajag savakt sevi saujaa un ja sanaca kadu aizskart tad vismaz pateikt, ka nebija tik slikti domats... par ko ari ieprieksh teicu, ka visvairak, man tas viss izskatas pec parpratuma nevis parmetuma kadam... jasaliek prioritates un jamegjina saprast kura vieta noticis parpratums... man nebija merkjis kadu aizskart, tikai izteicu savu nostaju...

nenoniveleju kada sasniegumus... jo katram sava vertibu un labumu skala... ka jau ieprieksh mineju, kas man hernja, kadam ir kautkas akuuni svarigs un nozimigs... un jums butu jabut pilnigi poher, ko es domaju par Jums, par Jusu merkjiem un sasniegumiem, JUS TO DARAT PRIEKSH SEVIS!!!

prieksh manis vispar Hernja ir viss, ko varu sasniegt ar samera lielu piepuli, BET esmu sasniedzis, prieksh manis vairs neeksiste sasniegumi un lauri no pagatnes... es dzivoju shodienaa, man ir merkji, man ir velme sasniegt un izdarit lietas... un nav velmes kasities. jo mes visi esam pieaugushi cilveki, kam sen ir jamak izrunat lietas... necepties par hernjam... prieksha ir merkji, kuru sasniegshanai noderes katra kripatinja tas energjijas, ko izmetisim stridoties...

Lai visiem mierigs prats un LIELI merkji...
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu