Share
Go down
Eduards Lapsiņš
Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Klubs : Amazones
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6199
http://www.archery.lv

Es kā apvidus loka šāvējs no Federācijas gaidu...

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 09:53

bigok

Lūdzu! Izpaužamies! Tikai konstruktīvi un bez būtu labi ja būtu....

Moderators

Re: Es kā apvidus loka šāvējs no Federācijas gaidu...

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 10:08
Lai Federācija beigtu draudēt ar alkometru, bet beidzot sāktu viņu izmantot visās sacensībās! Un smēķētājiem ierādītu konkrētu vietu smēķēšanai, kura labākajā gadījumā atrastos vietā, kas netraucē nesmēķētājiem un būtu prom no bērnu/jauniešu acīm.

Male Dzīvoju : Grobiņa
Klubs : Curland
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 942
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 10:09
Man būs grūti atbildēt, jo nekad neesmu sevi uzskatījis tikai par apvidus šāvēju.Dotajā brīdī no manis nekāds šāvējs nesanāk, jo tādai izklaidei vienkārši laika nepietiek. Very Happy 

Tikko parādīsies mazliet vairāk laika mēģināšu īsos vārdos uzrakstīt kā redzu federācijas modeli šodienas apstākļos.

Nav vēl pilnīga skaidrība pašam, tādēļ ir ieplānots aprunāties ar cilvēkiem kuri pārzina citu federāciju pieredzi. Smile 

Pirmais jau ir tiešām normāla komunikācija un neuzskatīt apvidniekus par zemāku kastu.Šis jau ir pirmais solis uz to.
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 10:30
Sāksim ar pirmo punktu.

Jebkura loka šaušanas sporta veida pārstāvji federācijā ir vienlīdzīgi!Nav vairs tikai apvidus šāvēji,olimpieši, federācijā ir arī kyudo, vēsturiskie un vēl dažādi paveidi.Katram ir savs,bet federācijai jārūpējas par visiem.

Federācijai nav vairs jāveic funkcijas kuras uz viņu tieši neattiecas.Tas ir, sacensību rīkošana,inventāra iegāde u.t.t.
Federācijai paliek kontrole par sacensību drošību un kvalitāti.
Paskatamies kaut lietuviešu kalendārā, tur nav nevienas sacensības kuras būtu organizējusi viena LLF.

Federācijai nav jārūpējas par olimpiešiem un viņi jātrenē! Wink

Tagad noteikti sekos neizpratne.
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2279
http://aim.archery.lv

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 12:32
1) Es kā federācijas biedrs (nevis kā apvidus šāvējs) no federācijas gaidu informāciju par valdes sēžu norises laikiem, lai man būtu iespēja tajās piedalīties. mail liste ir sagatavota un gatava lietošanai.

2) Es kā federācijas biedrs no federācijas pārstāvjiem sagaidu, vairāk informācijas par visu, kas notiek federācijā - izlašu sastāviem, kuri izlasē brauc par federācijas budžetu. Nav normāla situācija, kad man izlases pārstāvis (kuram dalība sacensībās jau apstiprināta) man domīgi jautā - "vai tu gadījumā neesi dzirdējusi, kas vēl brauc uz tām sacensībām" (un šoreiz runa nav par apvidu...). Vai situācija ar kursiem - mēs federācijā esam daudz, ja federācijai vajag palīdzību organizēšanā, jo kāds ir uzmetis, tad informējiet par to klubu vadību (mail liste), iespējams, ka kāds var palīdzēt ar sakariem, padomu utt.

3) Es kā federācijas biedrs no federācijas pārstāvjiem sagaidu, ka sacensības kuras organizē apvidnieki un citi klubi (kas nav Amazones un federācija) netiek publiski sauktas par "pļēģuru sacensībām". mēs smagi strādājam, lai šādu praksi no sacensībām izkaustu, nosodam Igaunijas un Lietuvas šāda tipa pasākumus, rādam labo piemēru tur, cenšamies audzināt mūsu jauniešus, ka tas ir slikti un tad atkal pļakš!:
Eduards Lapsiņš rakstīja:Principā pofig! Twisted Evil Šaušu visur, kur tik tikšu!!! archery Lai vairs neviens neteiktu, ka sportisti ir tikai tie, kas vazājas pa mežiem ar cigareti vienā rokā un alus bundžu otrā... vemt  
un viss darbs vējā. jo "Lapsiņš taču teica..."

4) es kā apvidus šāvējs gaidu, ka federācijas vadība pret mani izturas ar cieņu un publiski nedefinē kā "zemāku rasi", nenoķengā un neapsaukā, tikai tāpēc, ka mans mērķis nav olimpiskās spēles. ja to pārstās darīt federācijas pārstāvji, tad iespējams to pārstās kopēt arī klubu biedri un mums parādīsies lielāka cieņa vienam pret otru.

būs vēl

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 12:36
Būs,būs!

Es vienkārši šobrīd redzu pilnīgi savādāku federācijas uzbūves modeli un ja nevienu nevada savtīgas intereses, tad neredzu iemeslu kādēļ to nevarētu ieviest dzīvē. Smile
Vitalijs Solovjovs
Male Dzīvoju : Liepaja
Klubs : Archery Liepaja
Postu skaits : 30

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 13:39
Gada cepienā lielaka daļa komentāru tikai sarakstīt uz emocijām...jebkurš var izteikt savu viedokli, ja tas ir objektīvs un balstās uz faktiem!!!

Neredzu nekur, kur ne piekritst Martiņam, jo viņam visur ir pretīm fakti!!! Smile Cool ...un protams arī Agatei bigok
...zinu, ka daudzi arī piekrit (apaļā lokā) ylsuper blabla welcome

Ir fakti...ir viedoklis...ir lēnums archery shavejs deal
Emocijam nav vietas... doh Very Happy Cool

Agate
Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 13:51
5) es kā federācijas biedrs sagaidu, ka valde ievēros paši savus pieņemtos lēmumus/noteikumus - piemēram, par  tiesnešu kategoriju piešķiršanu.

Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 13:56
Eduards Lapsiņš rakstīja:Lai Federācija beigtu draudēt ar alkometru, bet beidzot sāktu viņu izmantot visās sacensībās! Un smēķētājiem ierādītu konkrētu vietu smēķēšanai, kura labākajā gadījumā atrastos vietā, kas netraucē nesmēķētājiem un būtu prom no bērnu/jauniešu acīm.

Precīzāk būtu:
1. Lai Federācija beigtu draudēt ar alkometru, bet beidzot sāktu viņu izmantot visās sacensībās! 
2. Lai Federācija noteiktu, ka sacensību organizētājiem ir obligāti jāierāda vieta smēķētājiem, kura labākajā gadījumā atrastos vietā, kas netraucē nesmēķētājiem un būtu prom no bērnu/jauniešu acīm (neticu, ka federācijas pārstāvji brauks uz katrām sacensībām ierādīt vietas smēķētājiem...)

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 14:54
Agates nosauktajiem punktiem piekrītu arī es!

Kā jau minēju esmu izanalizējis esošo situāciju un man ir ko piedāvāt vietā.Ja kāds ir gatavs uzklausīt un ieklausīties. Smile

Nav normāla situācija, ja federācijas sacensības budžetam atņem apm. 7000Eur un tajā pat laikā vēl konkurē ar klubu(federācijas) sacensībām.Tāds modelis padara nabagākus visus un sacensības zaudē kvalitāti.

Ja kādam ir jautājumi es mēģināšu atbildēt.Tā tēma gan ir ļoti gara un sapulces,kopsapulces vai kāda cita veida garākas sarunas vērta.
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 15:21
Tagad drīkst izteikties arī pārējie!Lapsiņš atļāva.
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 16:35
Mārtiņš Vītols rakstīja:Tagad drīkst izteikties arī pārējie!Lapsiņš atļāva.

Kapēc atkal ar ironiju? Mārtiņ, vai Tev Lapsiņš personiski kaut ko sliktu nodarījis vai apvainojis, nav ļāvis izteikties agrāk?

Beidzot ir foruma sadaļa konstruktīviem priekšlikumiem. Kliegšanu un apvainošanu visiem (!!!!), kas to vēlas un jūt aicinājumu, ir iespēja turpināt sadaļā "...Cepiens". Tikai lūdzu ņemiet vērā, ka Lapsiņš jau sestdien uz nedēļu dodas uz Čehiju palīdzēt mūsu paralimpiešiem startēt Eiropas para-čempionātā. Lai nu kā daži kolēģi - loka šāvēji viņu zākā par kauna traipu un vaino pie visiem iespējamiem un nepiespējamiem ļaunumiem federācijas lietās, bet gan mūsu paralimpieši, gan viņu treneris ir pelnījuši cieņu vismaz šajā atbildīgo startu laikā no visiem kolēģiem. Es personiski turu īkšķus par viņiem un esmu pārliecināta, ka daudzi tāpat.
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 16:40
Es vienkārši pamudināju pārējos.

Tici man,arī tie dzērāji zilajos džinsos vienmēr ir turējuši īkšķus par tiem kuri tur cīnās.Konkrēti es esmu sēdējis pie datora un refrešojis Ievas turnīrcīņas un dzīvojis līdz katrai bultai.Tā ka nemēģini uztaisīt vēlvienu cepienu.

Vienīgi šīs sadaļas nosaukumu vajadzētu pamainīt pēc Agates 1.punkta.Ko es kā federācijas biedrs gaidu no Federācijas.
Tas dotu arī citiem izteikt viedokli.
Inga Siksna

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 17:07
Mārtiņš Vītols rakstīja:...
Tici man,arī tie dzērāji zilajos džinsos vienmēr ir turējuši īkšķus par tiem kuri tur cīnās.Konkrēti es esmu sēdējis pie datora un refrešojis Ievas turnīrcīņas un dzīvojis līdz katrai bultai.Tā ka nemēģini uztaisīt vēlvienu cepienu.
...

Turēsim īkšķus kopā!!!!

Nemēģinu, jo nav bijusi vēlme taisīt ne pirmo cepienu, ne vēl vienu. Es vienmēr atbalstu normālu komunikāciju.
Agate
Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 17:11
Inga Siksna rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:Tagad drīkst izteikties arī pārējie!Lapsiņš atļāva.

Kapēc atkal ar ironiju? Mārtiņ, vai Tev Lapsiņš personiski kaut ko sliktu nodarījis vai apvainojis, nav ļāvis izteikties agrāk?

Beidzot ir foruma sadaļa konstruktīviem priekšlikumiem. Kliegšanu un apvainošanu visiem (!!!!), kas to vēlas un jūt aicinājumu, ir iespēja turpināt sadaļā "...Cepiens". Tikai lūdzu ņemiet vērā, ka Lapsiņš jau sestdien uz nedēļu dodas uz Čehiju palīdzēt mūsu paralimpiešiem startēt Eiropas para-čempionātā. Lai nu kā daži kolēģi - loka šāvēji viņu zākā par kauna traipu un vaino pie visiem iespējamiem un nepiespējamiem ļaunumiem federācijas lietās, bet gan mūsu paralimpieši, gan viņu treneris ir pelnījuši cieņu vismaz šajā atbildīgo startu laikā no visiem kolēģiem. Es personiski turu īkšķus par viņiem un esmu pārliecināta, ka daudzi tāpat.

Izskatās, ka tūlīt šī sadaļa kļūs par "Cepiens 2"...

Iztulkošu, kas redzams bildītē - jau 6.augustā (tas ir pirmdien, gandrīz 4 dienas atpakaļ) ielikta informācija federācijas mājas lapā (www.archery.lv), ka delegācija dodas uz Eiropas para-čempionātu! Ierakstā redzams, ka pavadoņi ir Eduards Lapsiņš un Krišjānis Liepa. 
Kā es šo informāciju uzzināju? Atvēru ianseo un pārskatīju dalībnieku sarakstu meklējot Latviju! Tā bija pirmā reize, kad uzzināju delegācijas sastāvu. Un es vēl esmu no tiem, kas administrē lapu un meklē informāciju... No kurienes pārējie (izņemot, protams, amazones) uzzina šo informāciju? Protams - no amazoņu pārmetumiem par neinformētību...!
Tā kā - jā, paldies, es ņemu vērā... jau no pirmdienas...

Klubs : nav
Postu skaits : 2

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 18:51
Agate rakstīja:
3) Es kā federācijas biedrs no federācijas pārstāvjiem sagaidu, ka sacensības kuras organizē apvidnieki un citi klubi (kas nav Amazones un federācija) netiek publiski sauktas par "pļēģuru sacensībām".
l

Šitas reāli iespārda. Kurš tad citas sacensības sauc par pļēguru sacensībām? Very Happy
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 18:55
Aldiss rakstīja:
Agate rakstīja:
3) Es kā federācijas biedrs no federācijas pārstāvjiem sagaidu, ka sacensības kuras organizē apvidnieki un citi klubi (kas nav Amazones un federācija) netiek publiski sauktas par "pļēģuru sacensībām".
l

Šitas reāli iespārda. Kurš tad citas sacensības sauc par pļēguru sacensībām? Very Happy
Vai no nopietnas diskusijas gadījumā nevar atvienot cilvēku kurš nešauj,kluba nav un tikai cepiena dēļ šeit piereģistrējas?Ja nav zināšanas par notiekošo, tad diskusijā iesaistīties nevajadzētu.
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:13
bigok

Tātad sausais atlikums pēc pirmās debašu dienas:

Tikai PIECIEM apvidus loka šāvējiem vispār ir kaut kas sakāms (pat pēc diezgan izsmējīga uzaicinājuma - rādās vairāk vienkārši nav!)... hvz Viens aktualizē DIVAS konkrētas lietas, kas viņam traucē startēt, otrs stāsta, ka tagad VISU ZINA, ir idejas, bet NEKO KONKRĒTU pagaidām PATEIKT NEVAR, trešais saka, ka tam otrajam ir absolūta taisnība, viens mēģina aicināt nepārvērst šo pasākumu par vēl vienu "cepienu" un viens minimāli izmainītā redakcijā iesniedz pirmā divus priekšlikumus, pievieno vēlmi zināt, kad notiks nākamā Valdes sēde un visu laiku žēlojas cik šausmīgi smaga dzīve ir pildot Federācijas brīvprātīgā palīga darbus, neviens viņu nemīl, apsaukā (atgādiniet, kura mīļākais sauklis jau no pirmsākumiem bija - Olimpieši dzīvo stadionā pēc svilpītes...), bet pie visa vainīgs protams Lapsiņš un Amazones. Ak jā! Un kā milzīgs noslēpums tiek atklāts Paračempionāta delegācijas sastāvs... (Ja nepieciešams zākāties varam atvērt atsevišķu sadaļu - "Nelietis Lapsiņš" un "Amazones - visa ļaunuma sakne").

No visa izdevās izlobīt sekojošus (TIEŠĀM AKTUĀLUS) jautājumus:
1. Kā praktiski risinām jautājumu (un pilnībā izskaužam) par alkahola lietošanu sacensību laikā (un ne tikai atlētu vidū)?
2. Kā un kas risinās nikotīna lietošanas problēmu sacensību laikā (kas nenoliedzami ir aktuālāka par alkahola)?
3. Kas ir gatavs pieteikties par Valdes sēžu izziņotāju (mail lists esot jau gatavs)?
4. Kas ir gatavs pildīt aktuālo sacensību izziņotāja funkciju (lai neatkārtojas "nesmukums" ar Paračempionātu)?

Ja esmu palaidis vēl kādu jautājumu - lūdzu papildiniet!

bigok

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:21
Agate! Ja vēlies, vari lasīt manu atbildi uz Tavu komentāru [Agate Today at 2:11 pm, šeit vēlreiz nekopēšu, jo tāpat aizņem daudz vietas] tam atbilstošajā sadaļā "Gada cepiens". Ja nevēlies lasīt, neapvainošos.
Mārtiņš Vītols

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:22
Man viss ir skaidrs.Diskusijas nebūs un attieksme nemainīsies.

Bet tādēļ es neapstāšos.Tagad vairs ne.

Ar to arī šo tēmu varam slēgt.
Agate
Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:33
Es vairs neko negribu lasīt...
dot

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:36
Mārtiņš Vītols rakstīja:Man viss ir skaidrs.Diskusijas nebūs un attieksme nemainīsies.

Mārtiņ! Es ļoti vēlētos dzirdēt Tavus priekšlikumus. Neesmu, protams, iespējamā mērķauditorija tādā izpratnē kā federācijas vadība vai apvidus loka šaušanas sacensību aktīvs dalībnieks. Bet tomēr... Varbūt ar laiku, kad iemācīšos precīzāk šaut, lai nav bultas pa krūmiem un dīķiem jāmeklē vai jāzaudē, izlemšu piedalīties.
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:37
Nu ko, cerēju uz kaut ko citu, rādās - nebūs! Turpinās cepšanās cepšanās dēļ!!! Dievs mans liecinieks - es mēģināju... hvz

Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:39
Inga Siksna rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:Man viss ir skaidrs.Diskusijas nebūs un attieksme nemainīsies.

Mārtiņ! Es ļoti vēlētos dzirdēt Tavus priekšlikumus. Neesmu, protams, iespējamā mērķauditorija tādā izpratnē kā federācijas vadība vai apvidus loka šaušanas sacensību aktīvs dalībnieks. Bet tomēr... Varbūt ar laiku, kad iemācīšos precīzāk šaut, lai nav bultas pa krūmiem un dīķiem jāmeklē vai jāzaudē, izlemšu piedalīties.

Liec mieru! Mārtiņš savus priekšlikumus izstāstīs, tad kad viņš būs tam gatavs un būs savācis pietiekami daudz pamatotas informācijas

Admins

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:40
Eduards Lapsiņš rakstīja:Nu ko, cerēju uz kaut ko citu, rādās - nebūs! Turpinās cepšanās cepšanās dēļ!!! Dievs mans liecinieks - es mēģināju... hvz

Tiešām? Nu kā teiksi!

Atpakaļ uz augšu