Share
Go down
Inga Siksna
Male Dzīvoju : Rīga
Klubs : Amazones
Šauju ar : Rekursīvo loku
Postu skaits : 45

Re: Es kā apvidus loka šāvējs no Federācijas gaidu...

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 19:58
Agate rakstīja:
Inga Siksna rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:Man viss ir skaidrs.Diskusijas nebūs un attieksme nemainīsies.

Bet tādēļ es neapstāšos.Tagad vairs ne.

Mārtiņ! Es ļoti vēlētos dzirdēt Tavus priekšlikumus. Neesmu, protams, iespējamā mērķauditorija tādā izpratnē kā federācijas vadība vai apvidus loka šaušanas sacensību aktīvs dalībnieks. Bet tomēr... Varbūt ar laiku, kad iemācīšos precīzāk šaut, lai nav bultas pa krūmiem un dīķiem jāmeklē vai jāzaudē, izlemšu piedalīties.

Liec mieru! Mārtiņš savus priekšlikumus izstāstīs, tad kad viņš būs tam gatavs un būs savācis pietiekami daudz pamatotas informācijas

Agate! Paldies! Man prieks, ka esi informēta par Mārtiņa plāniem.
Agate
Admins
Female Dzīvoju : Āgenskalnā
Klubs : AiM Archery
Šauju ar : Kompaktloku, dažreiz arī ar tradicionālo
Postu skaits : 2291
http://aim.archery.lv

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 20:02
Jā, esmu. To sauc par komunikāciju.

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 20:14
Agate rakstīja:Jā, esmu. To sauc par komunikāciju.

Agate! Varbūt jūs abi ar Mārtiņu esat iesaistījušies kādā darba grupā priekšlikumu sagatavošanai? Tas tā informācijai, lai tad, kad pienāk laiks, ir skaidri zināms, kura priekšlikumi tie ir un kura viedoklis tiek pausts. Nav jau tā, ka tas ir svarīgi un būtu kāda īpaša nozīme, bet informācijas izvērtēšanā ir jāņem vērā arī tās sniedzēja personība un pieredze dotajā jomā.
Kristaps
Klubs : SK Amazones
Šauju ar : Nikon D80
Postu skaits : 40

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 20:30
Atkāpšos no galvenās tēmas, par apvidus šāvējiem.
Es tiešām ļoti vēlētos zināt izlases sastāvu (kompaktlokiem, longiem, olimpiskajiem, bareboviem WA vai IFAA, pieaugušie, juniori, kadeti, bērni), jebkādas izlases sastāvi būtu jauki.

Tagad utopiski.
-Būtu lieliski ja būtu kāda informācijas bāze latviešu valodā(terminoloģija, šaušanas tehnikas, loka regulēšana, fiziskā sagatavotība, uzturs, ikdienas vingrojumi,utt.), jo tomēr ikdienas cilvēkam ir un būs zināma valodas barjera, teksts svešvalodā tik labi neiesedīsies atmiņā, nepārlasīsies regulāri, kaut kas līdz galam nesapratīsies,utt.

-Sadarbība ar arvalstu treneriem, iespējams regulāras lekcijas, vai treniņi ar/pie šādiem treneriem.(ne obligāti par brīvu, bet arī ne pa miljonu).

-Sadarbība ar fizioterapeitiem, personīgajiem treneriem(pacilāt hanteli, pievilkties pie stieņa,utt.), sporta ārstiem, uztura speciālistiem,utt. Lai sportistam/fizkulturietim, kurš vēlās ko papildus ieviest savā ikdienā, bez šausanas, nebūtu lieki jadomā pie kura speciālista griezties, kā viņam pastāstīt ko vajag. Bet mierīgi atvērt federācijas lapu, un sadaļā izvēlēties speciālistu, kurš jau zinās kas vajadzīgs šaušanai, ko darīt ko nē. Ceru ka domu sapratāt.

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 21:15
Kristaps rakstīja:...
Tagad  utopiski.
-Būtu lieliski ja būtu kāda informācijas bāze latviešu valodā(terminoloģija, šaušanas tehnikas, loka regulēšana, fiziskā sagatavotība, uzturs, ikdienas vingrojumi,utt.), jo tomēr ikdienas cilvēkam ir un būs zināma valodas barjera, teksts svešvalodā tik labi neiesedīsies atmiņā, nepārlasīsies regulāri, kaut kas līdz galam nesapratīsies,utt.
...

Kristap! Daļa no Tevis uzskaitītās informācijas ir pieejama latviešu valodā gan federācijas mājas lapā, gan Amazones mājas lapā. Iespējams, ka arī citu klubu publiski pieejamajā informācijā, bet nevaru atbildēt- neesmu meklējusi. Ja ir, tad varbūt attiecīgā kluba pārstāvis var šeit ierakstīt.
Kristaps

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 21:37
[quote="Inga Siksna"]
Kristaps rakstīja:...
Kristap! Daļa no Tevis uzskaitītās informācijas ir pieejama latviešu valodā gan federācijas mājas lapā, gan Amazones mājas lapā. Iespējams, ka arī citu klubu publiski pieejamajā informācijā, bet nevaru atbildēt- neesmu meklējusi. Ja ir, tad varbūt attiecīgā kluba pārstāvis var šeit ierakstīt.

Kaut kas nebūt ir, to nevar noliegt. Bet tomēr būtu jauki, ja informācijas būtu krietni vairāk.
Man ir tāda nākotnes vīzija, ka katrā klubā, būs no federācijas atsūtīti skaisti, smuki sastādīti informatīvi materiāli par visu, latviešu valodā. aizstājot tos importa, vēsturiskos, relikvijas,utt plakāus, kuri dzīvo pa klubiem.
Tā pat arī nebūs visādas 107x pārkopētas lapiņas ar kādu nebūt informāciju, bet smuki un laikmetam atbilstoši noformēti materiāli.

UPD.:
Ar šo Es vēlētos aicināt cilvēkus iesaistīties šīs informācijas bāzes radīšana.

Moderators
Male Dzīvoju : Babītes pagasta
Šauju ar : Visu, kas šauj!
Postu skaits : 6248
http://www.archery.lv

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 22:49
Ideāli! Tavs noslēdzošais teikums izsaka pasākuma būtību, jo diemžēl vairumam ir priekštats, ka Federācija ir kaut kāda mistiska burvju kopa, kura no nekā var uzburt viskaut ko!

Tātad, esi gatavs koordinēt šo sadaļu?

Postu skaits : 149

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 22:58
No kopsapulces protokola:
Ir panākta vienošanās ar WA par treneru apmācības kursu rīkošanu Rīgā 2018.gada septembrī, šo darbu un
kordināciju vada J. Oļeksejenko. No vietējiem klubiem tiks aicināti 1 vai 2 pārstāvji. Kursi paredzēti 20
dalībniekiem,” pastāsta A. Podiņš.

Kad aicinās? study
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 23:23
Jāni! Lasi lūdzu sadaļā par šo pasākumu! Īsumā - diemžēl pasākums draud pilnībā izgāzties... Jūlija dara ko var! Šovakar ir jāsaņem pēdējais apstiprinājums un ja tā notiek, tad rīt visi klubi saņems informāciju.

Klubs : Curland
Postu skaits : 12

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 23:29
Jūs nopietni domājat,ka ir tikai pieci? Ja galvenais ir skaits , tad pieskaitiet arī mani kā sesto, neredzu neko kaitīgu Agates un Mārtiņa tekstos.  Un kam jums tik daudz ziņotāju, koordinātoru, valdes sēdēm viens, sacensībām otrs.. Ieteikums pat vienkāršot, var tak izveidot atsevišķu grupu mesengerī vai watsapā piem. "LLŠF valdes info kanāls" savadīt personu loku, valdi plus pa pāris pārstāvjiem no katra kluba. Un ierakstīt ziņu un nosūtīt, tak nav nekāda problēma. Priekš kam lieku starpposmu?
Andis Šveicis
Male Dzīvoju : Cēsis
Klubs : Savage Archer
Postu skaits : 451

on Ceturtdiena 09 Augusts 2018, 23:33
Eduards Lapsiņš rakstīja:
bigok

Tātad sausais atlikums pēc pirmās debašu dienas

No visa izdevās izlobīt sekojošus (TIEŠĀM AKTUĀLUS) jautājumus:
1. Kā praktiski risinām jautājumu (un pilnībā izskaužam) par alkahola lietošanu sacensību laikā (un ne tikai atlētu vidū)?
2. Kā un kas risinās nikotīna lietošanas problēmu sacensību laikā (kas nenoliedzami ir aktuālāka par alkahola)?
3. Kas ir gatavs pieteikties par Valdes sēžu izziņotāju (mail lists esot jau gatavs)?
4. Kas ir gatavs pildīt aktuālo sacensību izziņotāja funkciju (lai neatkārtojas "nesmukums" ar Paračempionātu)?  

[center]Ja esmu palaidis vēl kādu jautājumu - lūdzu papildiniet!

bigok

Man kā organizātoram, kurš visu dara tikai saviem spēkiem un saviem līdzekļiem, ir sāpīgi, ka nu jau otro gadu pēc kārtas ir kalendāra pārklāšanās. Lai organizatori paliktu ar pozitīvu zīmi un arī turpmāk rīkotu loka šaušanas mačus ir nepieciešami šāvēji, vai sponsori. Sponsoru nav, un loka šāvēji arī tiek sadalīti divās daļās, tātad arī loka šāvēju nav. Uz ko tad mēs ejam, kāds ir mērķis? Ja tiešām federācija uzskata, ka šis punkts(ko uzrakstīja Mārtiņš) nav vērā ņemams un nav jārsina?

Protams atbilde uz šo jautājumu bija jau pirms gada, ka WA un IFFA viens otram netraucē, par cik vieni šaus tikai mežā un otri tikai uz pļavas, bet tā nav tiesa. Kā arī indors ziemā notiek vienlaicīgi WA un IFFA.

Protams jāzin, vai šīs atbildes sniedz Eduards - loka šāvējs, vai Eduards - federācijas valdes pārstāvis. Lai citiem lasot nerastos nepareizs priekštats.

Es personīgi neko negaidu un nevajag no federācijas, bet sprunguļu likšana ratos, tas ir nesmuki.
Kristaps

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 05:37
Eduards Lapsiņš rakstīja:Ideāli! Tavs noslēdzošais teikums izsaka pasākuma būtību, jo diemžēl vairumam ir priekštats, ka Federācija ir kaut kāda mistiska burvju kopa, kura no nekā var uzburt viskaut ko!

Tātad, esi gatavs koordinēt šo sadaļu?

Šo jautājumu apspriedīsim klātienē, kad nokļūšu līdz pļavai/skolai.

Male Dzīvoju : S!
Klubs : Stiegra
Šauju ar : ELITE:)
Postu skaits : 95

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 08:48
Viennozīmīgi, esmu apvidus loka šāvējs gan pēc būtības, gan pēc iekšējā aicinājuma.
Vai esmu sliktāks par citiem?! Nedomāju gan, ja esmu, tad vēlētos to dzirdēt aci pret aci, lai nav nekāda bubināšana aiz muguras...
Pamatā, šo forumu izmantoju gaidāmo sacensību sakarā. Un nav starpības vai tās būtu WA vai IFFA sistēmā, svarīgākais būtu to kvalitāte un dalībnieku skaits. Personīgi man sacensībās svarīgākais ir labi pavadīts laiks un šeit nav runa par apreibinošām vielām...
Ja runa ir par to, ko sagaidu no federācijas?!
Sajūtas, jā! Sajūtas, ka esam viena pietiekami liela loka šāvēju ģimene kura vēlas un var sakārtot tā, lai gada griezumā būtu 24 kvalitatīvas sacensības.
Mārtiņš Vītols
Male Dzīvoju : Grobiņa
Šauju ar : Patīk iešaut
Postu skaits : 952
http://www.draugiem.lv/ripodl/

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 10:15
Inga Siksna rakstīja:
Agate rakstīja:Jā, esmu. To sauc par komunikāciju.

Agate! Varbūt jūs abi ar Mārtiņu esat iesaistījušies kādā darba grupā priekšlikumu sagatavošanai? Tas tā informācijai, lai tad, kad pienāk laiks, ir skaidri zināms, kura priekšlikumi tie ir un kura viedoklis tiek pausts. Nav jau tā, ka tas ir svarīgi un būtu kāda īpaša nozīme, bet informācijas izvērtēšanā ir jāņem vērā arī tās sniedzēja personība un pieredze dotajā jomā.
Esmu persona kurai patīk klīst pa mežiem ar loku,cigareti un alus kausu(no bundžām alu nedzeru).

Mazliet piebildīšu pi Agates augstākminētā 5.punkta.
Atveram kopsapulces protokolu un patinam uz apakšu,tiekam līdz 10.4 punktam.
A.Podiņš izvirza priekšlikumu balsot par iesniegto jautājumu: turpmāk Kopsapulcēs netiks akceptētas nekādas pilnvaras – klubus pārstāvēs konkrētas fiziskas personas. NOTIEK BALSOŠANA PAR – 42 PRET – 0

Tagad padomājam vai pēdējo kopsapulci varam uzskatīt par notikušu.

Ja nu kādam interesē var paskatīt arī valdes locekļu kandidātu programmas pirms balsošanas.Viens teksts no viena kandidāta kaut kā aizķēries- Valdes funkcija – klubu pārstāvji izsaka vēlmi, valde – izpilda, meklē kopēju risinājumu.
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 10:23
Jānis Ronis rakstīja:Jūs nopietni domājat,ka ir tikai pieci? Ja galvenais ir skaits , tad pieskaitiet arī mani kā sesto, neredzu neko kaitīgu Agates un Mārtiņa tekstos.  Un kam jums tik daudz ziņotāju, koordinātoru, valdes sēdēm viens, sacensībām otrs.. Ieteikums pat vienkāršot, var tak izveidot atsevišķu grupu mesengerī vai watsapā piem. "LLŠF valdes info kanāls" savadīt personu loku, valdi plus pa pāris pārstāvjiem no katra kluba. Un ierakstīt ziņu un nosūtīt, tak nav nekāda problēma. Priekš kam lieku starpposmu?

Nē! Protams, ka nedomāju! Tik daži sabiezina krāsas... Un protams nekas kaitīgs nav Agates un Mārtiņa rakstos, tik jēgas arī nekādas - viens žēlojas cik viss ir grūti, otrs lielās, ka zin ko darīt, bet neteiks! Ideāli! Un tagad par ziņotājiem, koordinātoriem - atbildu, kādam tas viss taču jādara!!! Bet doma, lai Federācija iegādājas Valdes locekļiem to "mesengeri vai watsapu" nav slikta. Un tad visa tā komunikācija notiks pati no sevis???

Moderators

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 10:36
Andis Šveicis rakstīja:Man kā organizātoram, kurš visu dara tikai saviem spēkiem un saviem līdzekļiem, ir sāpīgi, ka nu jau otro gadu pēc kārtas ir kalendāra pārklāšanās. Lai organizatori paliktu ar pozitīvu zīmi un arī turpmāk rīkotu loka šaušanas mačus ir nepieciešami šāvēji, vai sponsori.  Sponsoru nav, un loka šāvēji arī tiek sadalīti divās daļās, tātad arī loka šāvēju nav. Uz ko tad mēs ejam, kāds ir mērķis? Ja tiešām federācija uzskata, ka šis punkts(ko uzrakstīja Mārtiņš) nav vērā ņemams un nav jārsina?

Protams atbilde uz šo jautājumu bija jau pirms gada, ka WA un IFFA viens otram netraucē, par cik vieni šaus tikai mežā un otri tikai uz pļavas, bet tā nav tiesa. Kā arī indors ziemā notiek vienlaicīgi WA un IFFA.

Protams jāzin, vai šīs atbildes sniedz Eduards - loka šāvējs, vai Eduards - federācijas valdes pārstāvis. Lai citiem lasot nerastos nepareizs priekštats.

Es personīgi neko negaidu un nevajag no federācijas, bet sprunguļu likšana ratos, tas ir nesmuki.
[/center]

Ļoti labs un sakarīgs komentārs! Paldies Andi! Atbildu - Federācijas kalendāra veidošanas principu jau mēģināju izstāstīt, tagad mēģināšu vēlreiz: pirmām kārtām tiek ierakstīti kalendārā lielie WA un IFFA pasākumi, tad Federācijas organizētās sacensības, kuras tiek pieskaņotas kā sagatavošanās vai pārbaudes sacensības WA lielajām, tad citu Federāciju (Lietuva, Igaunija) daudzu gadu laikā tradicionālās sacensības (piem.Jarvakandi Open, Pērnava utt), tad klubu tradicionālās, sevi pierādījušās sacensības (piem.Pukstu aplis, Braslas kauss utt), tad pārējās (tai skaitā jaunas, vēl sevi nepierādījušas sacensības) un viss beidzot, pa tukšajām vietām (ja atrodas) tiek saliktas MPS sērijas sacensības. Sacensību ir ĻOTI DAUDZ un nenoliedzami viņas pārklājas un pārklāsies!!! Jā, kas tad ir Lapsiņš!?... Lapsiņš ir cilvēks, kuram patīk šaut ar loku! Un 99,9% gadījumos atbild kā loka šāvējs, tāds pats kā viosi citi. Protams redzu, ka bieži tieku uztverts kā oficiāls Federācijas viedokļa paudējs un esmu spiests sevi maksimāli cenzūrēt...

Moderators

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 10:40
KaruzO rakstīja:Viennozīmīgi, esmu apvidus loka šāvējs gan pēc būtības, gan pēc iekšējā aicinājuma.
Vai esmu sliktāks par citiem?! Nedomāju gan, ja esmu, tad vēlētos to dzirdēt aci pret aci, lai nav nekāda bubināšana aiz muguras...
Pamatā, šo forumu izmantoju gaidāmo sacensību sakarā. Un nav starpības vai tās būtu WA vai IFFA sistēmā, svarīgākais būtu to kvalitāte un dalībnieku skaits. Personīgi man sacensībās svarīgākais ir labi pavadīts laiks un šeit nav runa par apreibinošām vielām...
Ja runa ir par to, ko sagaidu no federācijas?!
Sajūtas, jā! Sajūtas, ka esam viena pietiekami liela loka šāvēju ģimene kura vēlas un var sakārtot tā, lai gada griezumā būtu 24 kvalitatīvas sacensības.

Supper! Es arī to vēlos!!! Un vēl es vēlos, lai visi būtu paēduši, visiem būtu pietiekoši naudas, laba veselība un lai virs zemes valda miers mūžīgi mūžos!!! 24 kvalitatīvas sacensības gadā saki? Labi! 12 mēnešos? Labi! Un lai nepārklājas? Ideāli! Un tagad lūdzu pasaki - kā redzi šāda idilles reālu realizāciju???...

Moderators

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 10:46
Mārtiņš Vītols rakstīja:...Esmu persona kurai patīk klīst pa mežiem ar loku,cigareti un alus kausu(no bundžām alu nedzeru)...

Šo gan varēji rakstīt sadaļā - "Es un manas attiecības ar zaļo pūķi"... Šeit mēs mēģinam komunicēt! Uz ko pats, starp citu, aicināji! Tādēļ lūdzu nepiersāņo šo sadaļu ar savām jūtu uzplūdu vadītu, personisko vājību, publiskām atklāsmēm!!!

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 11:04
Eduards Lapsiņš rakstīja:
Mārtiņš Vītols rakstīja:...Esmu persona kurai patīk klīst pa mežiem ar loku,cigareti un alus kausu(no bundžām alu nedzeru)...

Šo gan varēji rakstīt sadaļā - "Es un manas attiecības ar zaļo pūķi"... Šeit mēs mēģinam komunicēt! Uz ko pats, starp citu, aicināji! Tādēļ lūdzu nepiersāņo šo sadaļu ar savām jūtu uzplūdu vadītu, personisko vājību, publiskām atklāsmēm!!!
Cilvēks ir tā iekārtots, ka ļoti ātri pieķeras sev tuvām tēmām, bet palaiž garām un nespēj uztvert konkrētus jautājumus.Vienkārši psiholoģija.
kaspers
Šauju ar : neticēsiet,ar loku
Postu skaits : 95

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 11:24
Neesmu nekāds profi šāvējs,bet šaut ar loku sāku tieši neaprīkotajā klasē.
Esmu izlasījis un sekoju līdz sarakstēm kas notiek šeit.
Kā visur un vienmēr pienāk laiks ka ir kas sakrājies un cilvēki vēlas pārmaiņas,tam tā būs būt.Savādāk nevar.
Saprotu un redzu ka problēmas ir un ir cilvēki kas atļaujas šīs lietas celt gaismā.
Un nav jau jēgas ka visi tagad te mestos un sāktu,kā tautā runā"cepties".
Tas ka no mūsu puses runā viens cilvēks,Mārtiņs,nenozīmē ka mēs pārējie neko nezinam un klusējam,konstruktīvi labāk lai runā viens cilvēks,no mūsu puses Mārtiņš.
Respect un atbalsts arī no manas puses.Arī Agatei.
Lai izdodas.
Spolis
Male Dzīvoju : Liepājas
Šauju ar : Olimpiskais iesācējs
Postu skaits : 7

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 13:48
Atbalsts Mārtiņam un Agatei!
Ar mani var rēķināties esmu ierakumu Jūsu pusē!
Eduards Lapsiņš
Moderators

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 13:55
Spolis rakstīja:Atbalsts Mārtiņam un Agatei!
Ar mani var rēķināties esmu ierakumu Jūsu pusē!

Atļaušos pajautāt:
1. Kādi ierakumi?
2. KO TIEŠI ATBALSTAT???

P.S. Starp citu, es arī atbalstu Mārtiņu un Agati un esmu viņu pusē!!! Lai vienam veicas Eiropas 3-D sacensībās (+ Liels paldies par lidzšiņējo, nesaudzīgo darbu Federācijas un visu loka šāvēju interesēs) un otram, lai izdodas organizēt labas, apmeklētas un populāras sacensības!!!!

Postu skaits : 5

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 16:41
Lab ka man nav jùsu problèmu, mani tik interesè dzeltenais aplìtis...
Vlada
Female Klubs : FRAM
Postu skaits : 94

on Piektdiena 10 Augusts 2018, 21:43
Lauritio, я предположу, что Вы просто недавно стреляете Wink
Даже меня обижает, когда нас называют "Ar cigareti vienā rokā un alus pudeli otrā" и открыто, даже не за спиной считают 2 классом... Это обижает меня!!, которому по большому счёту далеко фиолетово, что происходит в Федерации - только на уровне "быть в теме". Я знаю, что я никогда не смогу настрелять результат - ну вот не дано Very Happy Very Happy Лук теперь могу растянуть и считаю это достижением в спорте giggle giggle А как, дорогие спортсмены, должен реагировать Мартиньш и Агате? Которые делают ощутимые вещи для лучного спорта в Латвии?
П.С. Вот не хотела писать... Да даже читать не хотела! Fb MD!
Mārtiņš Vītols

on Sestdiena 11 Augusts 2018, 16:26
Vēlviens muļķīgs jautājums.Ja valdes sēdes tiek sasauktas ne retāk kā reizi divos mēnešos (LLŠF statūti 8.2) un es kā pēdējo redzu 28.04.2018 tad man nav info vai viņas vienkārši nenotiek? Rolling Eyes

Es protams saprotu, ka es ļoti sarežģītā formā uzdodu savus jautājumus,tādēļ palūgšu kādu kurš saprot manu domu to pārvērst visiem saprotamā formā.Jau iepriekš pateicos, paldies!
Sponsored content

Atpakaļ uz augšu